Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Επείγον περιστατικό: Κοριτσάκι 14 ετών χρειάζεται αιμοπετάλια

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:03, 12-05-07:

Δεν ξέρω αν είναι ψεύτικο το μήνυμα παιδιά αλλά το έλαβα και είπα να το μεταφέρω εδώ μιας και υπάρχει κόσμος και αν αυτό το κοριτσάκι υπάρχει όντως στο νοσοκομείο, να το βοηθήσουμε εαν μπορούμε. Το μήνυμα είναι το εξής:

Η Μαργαρίτα Δημητρέλη 14 ετών ( Δημητρέλη Κατερίνα (μητέρα) : 6947155966 ) που βρίσκεται στο Νοσoκομείο Αγλαΐα Κυριακού (στο ογκολογικό τμήμα, 5ος όροφος) και πάσχει από οξεία Λευχαιμία ΧΡΕΙΑZΕΤΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ

Παρακαλώ όποιος μπορεί να δώσει αίμα ας επικοινωνήσει με το Νοσoκομείο ή τη μητέρα της.

Το έλαβα από αξιόπιστη πηγή. Η πηγή της πηγής δεν ξέρω αν ήταν αξιόπιστη. Δεν παίζουμε όμως με αυτά. Αν είναι μούφα, απλά θα το πετάξουν οι μοντς και θα είναι όλα οκ, αλλά αν δεν είναι, δε θέλω να έχω το βάρος επάνω μου ότι δε βοήθησα έστω με τη δημοσίευση του μηνύματος εδώ, ενω μπορούσα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 12-05-07 στις 15:10.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 15:11, 12-05-07:

Και οι μοντς που να ξέρουμε αν είναι αλήθεια ή όχι βρε συ?!

Εγώ προτείνω όποιος θέλει να βοηθήσει ας πάρει ένα τηλέφωνο στο Αγλαϊα Κυριακού να του πουν εάν νοσηλεύεται εκεί το κοριτσάκι με αυτό το όνομα!

Να 'σαι καλά που το προώθησες!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:34, 12-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Και οι μοντς που να ξέρουμε αν είναι αλήθεια ή όχι βρε συ?!

Εγώ προτείνω όποιος θέλει να βοηθήσει ας πάρει ένα τηλέφωνο στο Αγλαϊα Κυριακού να του πουν εάν νοσηλεύεται εκεί το κοριτσάκι με αυτό το όνομα!

Να 'σαι καλά που το προώθησες!
Έβαλα το τηλέφωνο της μαμάς της. Το είχε ξεχάσει η φίλη που μου το μετέφερε! Το κοριτσάκι να ναι καλά πρώτα και μετά βλέπουμε και για μας!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 16:10, 12-05-07:

η εκκληση ΔΕΝ ειναι μουφα, σας το επιβεβαιωνω

Παράθεση

anyparktos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anyparktos
Ο anyparktos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O anyparktos έγραψε στις 20:32, 12-05-07:

Δεν είναι μούφα όντως! Δυστυχώς δεν είμαι συμβατός!

Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη truffinho
Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε στις 21:04, 12-05-07:

Τι ομάδα έχει η πιτσιρίκα;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους