Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,989 μηνύματα σε 75,408 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 611 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προορισμοί στο εξωτερικό

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:30, 10-07-05:

έχω πάρει μια μικρή αλλά όχι ικανοποιητική τζούρα από ιταλία, αυστρία, ελβετία, γερμανία, γαλλία, ολλανδία και βέλγιο. και μια πιο ικανοποιητική από νέα υόρκη φέτος με τη σχολή .
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 18:32, 10-07-05:

Ιταλία σκέφτομαι να πάω με τον κούνελο που θα παντρευτώ για γαμηλιο ταξίδι, πιστεύω θα είναι πολύ ωραία(όχι ο γάμος)χι χι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 19:08, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Ιταλία σκέφτομαι να πάω με τον κούνελο που θα παντρευτώ για γαμηλιο ταξίδι, πιστεύω θα είναι πολύ ωραία(όχι ο γάμος)χι χι
στην Ιταλια πας ευκολα γιατι ειμαστε γειτονακια γιατι δεν διαλεγεις κατι ποιο ξεχωριστο για "μηνα" μελιτος? Εμεις δεν το χουμε σκεφτει παρολο που ειναι σε λιγοτερο απο χρονο...εγω λεω Κουβα

Εχει παει κανεις Cuba?
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:09, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
στην Ιταλια πας ευκολα γιατι ειμαστε γειτονακια γιατι δεν διαλεγεις κατι ποιο ξεχωριστο για "μηνα" μελιτος? Εμεις δεν το χουμε σκεφτει παρολο που ειναι σε λιγοτερο απο χρονο...εγω λεω Κουβα

Εχει παει κανεις Cuba?
Αν υπάρχει οικονομική άνεση why not??
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,334 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 19:12, 10-07-05:

θελω να παω τοοοοοοοοσο πολυ διακοπες σε: Γαλλια, Τουρκια(να δω το motogp...ROSSI No1)
τι είπες τωωωωρα?

respect gillie!!!

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 19:13, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Αν υπάρχει οικονομική άνεση why not??
παντρευτουμε μαλλον μια εβδομαδα μετα το Πασχα οποτε θα ειναι λιγο off season για τα τουριστικα γραφεια νομιζω οποτε ελπιζω να μη μας κοστισει και παρα πολλα ή εστω να μας κοστισει λιγοτερα απο οτι αν θα πηγαιναμε σε peak period...δεν τα χω κοιταξει καθολου (ουτε κα τπτ σχετικα με τον γαμο δλδ) καπου μετα τα Χρηστουγεννα λεω να ψαξω...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:14, 10-07-05:

Καλά εγώ είμαι νινί ακόμα
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 19:17, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
τι είπες τωωωωρα?

respect gillie!!!
μηπως ξερεις γιατι χθες αλλαξε εμφανιση? λογω Αμερικης ή δεν σπονσοραρεται πια απο τους ιδιους?
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 19:39, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie

Εχει παει κανεις Cuba?
Δεν έχω πάει, αν και θα το ήθελα πάρα πολύ. Εχουν παέι φίλοι και ο πατέρασ μου και έχουν πει τα καλύτερα!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 21:55, 10-07-05:

To μακρύτερο ταξίδι που έχω πάει είναι Σιγκαπούρη, Τόκυο, Μαλαισια πριν αρκετό καιρό, Κύπρο φυσικά, Ζυρίχη, Παρίσι Μαδρίτη και παει λέγοντας. Τα ταξίδια λένε άγρια ανοίγουν οι ορίζοντες σου πολύ. Michelle για χριστούγεννα την υπολογίζω την Νέα Υόρκη!
Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε: στις 01:18, 06-03-06:

Αν κερδίζατε ένα εισητήριο για ταξίδι κ είχατε την δυνατότητα να επιλέξετε εσείς το μέρος,που θα θέλατε να πάτε?
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 01:40, 06-03-06:

Κούβα
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 01:48, 06-03-06:

Αιθιοπία..!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 01:55, 06-03-06:

Los Angeles
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:58, 06-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Κούβα
.
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 04:00, 06-03-06:

Με σειρά προτίμησης: 1. Νορβηγία, 2. Σκωτία, 3. Νέα Ζηλανδία, 4. Ιαπωνία, 5. Αργεντινή....
Oh yeah!!!
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 05:11, 06-03-06:

Το θέμα συγχωνεύτηκε, συνεχίζουμε εδώ την ενδιαφέρουσα συζήτηση υπό ένα γενικότερο πρίσμα.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 10:13, 06-03-06:

Δεν ειχα δει αυτο το θεμα τοσο καιρο...

Λοιπον εχω παει στην Σουηδια (εμεινα 6-7 μηνες και ειχα παει και για διακοπες αρκετες φορες πριν) και απο εκει και περα μονο Συμη, Χαλκη, Αθηνα, Αρχαιες Μυκινες, Επιδαυρο και Κορινθο.
Θα ηθελα να παω Κουβα, Αμερικη,Ταιλανδη, Κρητη, Ρωσια (αλλα οχι Σιβιρια), Ντουμπαΐ και Ιαπωνια. Οχι οτι θελω και πολυ βεβαια, δεν ειμαι και πολυ των ταξιδιων αλλα αυτα τα μερη ειναι αυτα που θελω να παω αμα ειναι να κανω διακοπες
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,313 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 11:05, 06-03-06:

Εγώ θα ήθελα να πάω στην Ιαπωνία όταν μεγαλώσω.(και να μάθω γιαπωνέζικα)
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:44, 06-03-06:

Καλιφόρνια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια