Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,094 μηνύματα σε 75,056 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 298 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Track of the Day

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 14:30, 06-07-10:

Pure heart,
Youʼre super cool!!!!

Youʼre sweet and rude
Youʼre
... so plain that its special... See MoreIts nuttinʼ like you!!!You're sooo
true!!!

http://www.youtube.com/watch?v=-vtWNDI_EOI

http://www.youtube.com/watch?v=4u01h_Ii5RM&NR=1

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 14:52, 06-07-10:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

tulip (philippa)

Αποκλεισμένος χρήστης

H philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H tulip . έγραψε: στις 16:06, 06-07-10:

Τέλειο τραγούδι, ειδικά το solo της κιθάρας στο τέλος, η γλάστρα όμως που κολλάει?

Συνεχίζω και δίνω Da hype με τον Robert Smith, τραγουδιστή των Cure που θυμίζει...daemon!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:52, 06-07-10:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 17:49, 06-07-10:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε: στις 20:09, 06-07-10:

... Κι όταν σε πήρε το φιλί, γυναίκα

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Κάναμε έκτρωση σε ό,τι αθώο μας απέμεινε
κι εσύ συνέλαβες με ένα άρωμα τυχαίο

Όσο αξίζει μια γρατζουνιά απ' την ανάσα σου
δεν αξίζουν θεωρίες μιας ζωής
γυναίκα αν έχω κάνει λάθος συγχώρα με
γυναίκα αν είμαι σωστός μη μου το πεις
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε: στις 22:21, 06-07-10:

I want you to rock me baby,
like my back ain't got no bone

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,454 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 23:11, 06-07-10:

http://www.youtube.com/watch?v=9Iz8XSQBDQ0

Άντρας που δεν έκλαψε

Κοίτα τι έχω πάθει
Κάθομαι και κλαίω...
Να, που ο πόνος γράφει
μέσα μου καιρό
κι επιτέλους, κλαίω...

Κοίτα που έχω μάθει
μόνο εγώ να φταίω
κι όλα της τα λάθη
να τα συγχωρώ
Τι έχω πάθει... Κλαίω!

Άντρας που δεν έκλαψε μέσα στην αγάπη
κατά βάθος, έμεινε, άνθρωπος μισός
Μόνο αυτός που μέτρησε τον καημό με δάκρυ
Μόνο αυτός που ξέχασε τι είν' εγωισμός
άξιζε για αγάπη

Πριν να τη γνωρίσω
πίστευα πως ζούσα
μα ούτε να δακρύσω
είχα τον καιρό
τότε δεν μπορούσα

Άντρας που δεν έκλαψε μέσα στην αγάπη
κατά βάθος, έμεινε, άνθρωπος μισός
Μόνο αυτός που μέτρησε τον καημό με δάκρυ
Μόνο αυτός που ξέχασε τι είν' εγωισμός
άξιζε για αγάπη

Νέο τραγουδι του Κότσιρα. Ωραίοι στίχοι. Να τα ακούν αυτά οι νέοι με τις fast food σχέσεις.

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:24, 06-07-10:

Paramore - Stuck On You

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 23:51, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από tulip
Τέλειο τραγούδι, ειδικά το solo της κιθάρας στο τέλος, η γλάστρα όμως που κολλάει?
Πως δεν κολλάει!!!!!!!!!!!!! Δεν σου ενεργοποιεί την μνημονική λειτουργία των αμυδρών αναμνήσεων της ανάπηρης ελευθερίας που σου τάζουν καθημερινά; Μουσική από Pink Floyd και σαρκοφάγο φυτό σε γλάστρα που προσπαθεί να περπατήσει χοροπηδώντας, είναι ο απόλυτος σχεσιασμός !

Αρχική Δημοσίευση από tulip
Συνεχίζω και δίνω που θυμίζει...daemon!
...επειδή όπως ξέρεις, εμείς οι μεγάλοι...άντρες ακούγαμε ΠΟΛΥ ScorpionS κάποτε (τότε που είμαστε κοκοράκια) θα ξαναματαποστάρω και μη στραβώνεις, αυτό θέλω να σου αφιερώσω λέμε!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 07-07-10 στις 08:17.

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 01:39, 07-07-10:

στον Λάμπει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Μελιώ (-Το Νου Σου Στην- Αμέλεια)

Πολύ δραστήριο μέλος

H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε: στις 02:28, 07-07-10:

Μου φτιάξατε ακόμα πιο πολύ τη διάθεση

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 03:41, 07-07-10:

ρεμπετοραψωδία Γ'

Δε λες κουβέντα

Μπέλλου - Τριπολίτης - Μούτσης
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 08:38, 07-07-10:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 08:54, 07-07-10:

Μία μοναδική σύνθεση του Σταμάτη Κραουνάκη...

Άλλο δράμα δεν θα ζήσω, φτάνει αυτό τ’ αποψινό
Μόνη μου θα διασχίσω πάλι τον ωκεανό
Κι άμα τύχει και λυγίσω, Θεέ μου σχώρα με
Κι άμα πιω κι άμα μεθύσω παρηγόρα με
Κι άμα τύχει και λυγίσω, Θεέ μου σχώρα με

Άλλο δεν θα φάω τραύμα, άλλη τέτοια ανταμοιβή
Μόνη μου θα δω το θαύμα, μόνη μου και τον Ραβή
Κι αν στον έρωτα κυλήσω, Θεέ μου σχώρα με
Κι αν στον έρωτα κυλήσω, Θεέ μου σχώρα με

Άλλο κλάμα δεν θα ρίξω, φτάνει αυτό το αποψινό
Το κενό θα διαρρήξω, πάω να πιάσω ουρανό
Κι αν με δεις να φτάνω πάνω Θεέ μου σχώρα με
Κι άμα πέσω να πεθάνω παρηγόρα με
Κι αν με δεις να φτάνω πάνω Θεέ μου σχώρα με
Κι άμα πέσω να πεθάνω παρηγόρα με

Ευχηθείτε μας καλή επίτυχία για σήμερα!!!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 09:47, 07-07-10:

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 13:54, 07-07-10:

Στο 'πα και στο ξαναλέω
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

O Δεσμώτης έγραψε: στις 15:26, 07-07-10:

ethismenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ethismenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O ethismenos έγραψε: στις 16:53, 07-07-10:

άλλη θέα
http://www.youtube.com/watch?v=zdaE29zBMuo
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 19:40, 07-07-10:

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Barnabas Collins., Cupid, Lancelot

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Track of the Day [Vol. 2] - Από Stavri_
      Το θέμα έχει λάβει 733 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε Χθες στις 19:27.
    • Track of the Day - Από Founes
      Το θέμα έχει λάβει 2390 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-05-07 στις 14:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους