Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,094 μηνύματα σε 75,056 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 301 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Track of the Day

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 20:26, 19-09-10:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:00, 19-09-10:

Sharp Ties - Get that beat

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:59, 19-09-10:

Breaking Benjamin - The Diary of Jane

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 01:12, 20-09-10:

Φυσάει πολύ απ΄ το σπασμένο μου το τζάμι

http://www.youtube.com/watch?v=dL4UA...eature=related
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 02:28, 20-09-10:

http://www.youtube.com/watch?v=SSd_DbWzbVc

κλικ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apro : 20-09-10 στις 03:01.

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 09:48, 20-09-10:

Πέλαγο κρυφό τα όνειρά μου
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 10:34, 20-09-10:

Simple Plan - Untitled

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 10:42, 20-09-10:

Electric Litany & Playground Noise Live στο Gagarin 205
http://www.mixtape.gr/t.asp?sub=1&sec=1&uid=3787
Electric Litany -Tear
http://www.youtube.com/watch?v=19chDEUoTX4&feature=related
Playground Noise - Whisper in my head
http://www.youtube.com/watch?v=2oGOG4JmPBA&feature=related
Αξίζουν προσοχή.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:52, 20-09-10:

Απελπισιά χορτάτος.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 11:52, 20-09-10:

φταίω εγώ, αλλά φταις και εσύ....
φταίμε και οι δυο και κανείς....

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 11:57, 20-09-10:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 11:57, 20-09-10:

απο τα ωραια του σφακιανακη..

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 14:04, 20-09-10:

All those ghosts all those dreams
My desire was overwhelming me
Found my peace
Found my needs
I'm no longer a broken dream[/quote]

and if you want me to lie, then i will, i don't mind
http://www.youtube.com/watch?v=TuDUiVwNpdc

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 14:18, 20-09-10:

Carmen Consoli - Non Molto Lontano Da Qui

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:45, 20-09-10:

μου το θυμησε ενας φιλος χτες.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 14:48, 20-09-10:

Moby - Porcelain

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 15:02, 20-09-10:

μέχρι να ανοίξουν τα λινκ , θα ορκιζόμουν ότι κάνεις το αστείο με λάθος λινκ , που εδώ που τα λέμε δεν είναι και τόσο αστείο
δεν σου έβαλα αρνητική πάντως γιατί είμαι κατά των αρνητικών και της κριτικής εκ πεποιηθήσεως (γιος βουλευτή σύριζα) , αλλά έβαλα στην μουν από πάνω - γιατί δεν μου μιλάει πια στο μσν , μάισπέις , φέισμπουκ ,και στο τσατ του φαν κλαμπ του σφακιανάκη

κώστας μαρτάκης - θέλω επειγόντως διακοπές

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

O Δεσμώτης έγραψε: στις 15:21, 20-09-10:

she said "The open door
is just not there anymore,
and it's enough to drive me insane"

http://www.youtube.com/watch?v=meoP1ibD1Io

I`d lift you up
make you who you`d wanna be
do anything for you
still you couldn`t see
how all the lies get so odd
how all this anger burn so cold

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 15:33, 20-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από sourtouki
she said "The open door
is just not there anymore,
and it's enough to drive me insane"
Εξαίρετο.....Καιρό έχω να νιώσω τόση δύναμη από κομμάτι που άκουγα κάθε μέρα παλιά.
Με πήρε μαζί του και με σήκωσε -Ευχαριστώ

Just needed to be
powerful and sweet
Just needed to make
your world complete
Just needed more than
you could give
I've got lots of fancy tricks
To make this last forever

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

O Δεσμώτης έγραψε: στις 15:39, 20-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
Εξαίρετο.....Καιρό έχω να νιώσω τόση δύναμη από κομμάτι που άκουγα κάθε μέρα παλιά.
Με πήρε μαζί του και με σήκωσε -Ευχαριστώ

Just needed to be
powerful and sweet
Just needed to make
your world complete
Just needed more than
you could give
I've got lots of fancy tricks
To make this last forever
Έλιωσα
http://www.youtube.com/watch?v=Cd_AzSAo4JY

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Barnabas Collins., Cupid, Lancelot

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Track of the Day [Vol. 2] - Από Stavri_
      Το θέμα έχει λάβει 733 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε Χθες στις 19:27.
    • Track of the Day - Από Founes
      Το θέμα έχει λάβει 2390 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-05-07 στις 14:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους