Αντίο πολτοποιημένε μου Ανώνυμε!

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:redface:...ντρέπομαι! Ντρέπομαι, όχι για τους Οδοκαθαριστές, επειδή δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τα σκουπίδια, απ' τα Σκουπίδια, όχι για τους Δημαρχέους που επιτρέπουν (στη συνείδησή και την...τσέπη τους) να υπάρχουν άστεγοι συμπολίτες τους, που ...κοιμούνται σε κάδους σκουπιδιών, αντί στο Χίλτον πχ, όχι για την αφεντιά μου, που έχω "κεραμίδι στο κεφάλι" μου, την ίδια στιγμή που κάποιοι συνάνθρωποί μου κοιμούνται στους κάδους σκουπιδιών κάποιων Δήμων, αλλά ντρέπομαι κυρίως, που αυτή τη στιγμή που σας γράφω, δεν γνωρίζω ακόμη το όνομα του δυστυχή αυτού συνανθρώπου μας, που έγινε πριν λίγες ώρες, ένας πολτός ομοιογενής, σκουπιδιών και Σκουπιδιού:redface:...!!! Συγχωρέστε με!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
είναι ξεφτίλα το όλο θέμα....
αλλά έχουμε συνηθίσει στην ξεφτίλα, οπότε δώρο άδωρον....
μιλάμε για πολύ μεγάλα καραγκιοζιλίκια....
δε μας ενοχλεί, να μας σχολιάζει πλέον ο ευρωπαικός χώρος, γιατί αποτελούμε πλέον το ζωντανό παράδειγμα της ξεφτίλας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Δυστυχώς φίλε Άπρο, οι πολιτισμένες δήθεν χώρες και οικονομικά ανεπτυγμένες, διαθέτουν στρατιές αστέγων εδώ και πολλές δεκαετίες, όταν εμείς δεν είχαμε από δαύτους. Ζωές πεταμένες κυριολεκτικά στα σκουπίδια, αρκετές φορές βρίσκουν το δρόμο τους μέσα στην ανακύκλωση των υλικών. Σε άλλες χώρες κάνουν πειράματα επάνω τους, δεν τους αναζητά άλλωστε κανείς.

Ποιος να νοιαστεί; Μονάχα ο Νωεύς, με την παλιοκαιρίστικη ευαισθησία του, που θέλει να δώσει το παλιοκομμούνι λέει το Χίλτον στους άστεγους. Καημένε Λάμπη!! Εδώ οι τράπεζες βγάζουν τους ανθρώπους απ' τα σπίτια τους κι εκείνα παραμένουν άδεια, αφού λόγω της "κρίσης" δεν έχουν πια καμμία αξία. Δεν τολμούν να κάνουν κατάληψη στα σπίτια τους, στο Χίλτον θα πάνε να την κάνουν;...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...

Ποιος να νοιαστεί; Μονάχα ο Νωεύς, ...

:redface::redface::redface:: Τελικά...έμαθε κανείς το όνομα του δυστυχή άστεγου;

Υγ: Καλά, τα ονόματα των... αποστολέων πυρίτιδας τα μάθαμε όλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όταν το έθνος το βολεύει
δίνει ονόματα και φωτογραφίες,
δίνει τηλέφωνα για εν δυνάμει καταδότες,
όταν δε το εξυπηρετεί, γράφει ανώνυμος ή δημιουργεί εξεταστικές επιτροπές για να το ψάξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top