Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,657 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς καταλαβαίνει κανείς ότι είναι ερωτευμένος;

Ίριδα54876

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ίριδα54876
H Ίριδα54876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Ίριδα54876 The devil's voice is sweet to hear. έγραψε στις 21:55, 05-11-10:

Ίσως κάποιοι θεωρήσουν πως το θέμα ταιριάζει στην κατηγορία:ερωτικές σχέσεις.
Αλλά εγώ αναζητώ μια πιο φιλοσοφική προέκταση αυτού του ερωτήματος, γι' αυτό και προτίμησα να το θέσω εδώ. Πώς λοιπόν μπορεί κάποιος να καταλάβει ότι βρίσκεται στην φάση του έρωτα; Και είναι όντως αυτό κάτι το οποίο μπορεί να καταλάβει; Είναι διαφορετικό για κάθε άτομο; Ή είναι το ίδιο σε όλου; Εσείς πώς καταλαβαίνετε ότι είστε ή ήσασταν ερωτευμένοι; Εγώ πώς θα καταλάβω αν είμαι ή ήμουν ερωτευμένη με κάποιον; Κάθε προσέγγιση επιθυμητή!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 22:12, 05-11-10:

ο πρώτος σφυγμός θα σε κάνει να νιώσεις περίεργα, πρωτόγνωρα, μοναδικά....
δε θα είσαι όμως ακόμα σίγουρη, και θα περιμένεις τον επόμενο....
ο επόμενος θα σε ενθουσιάσει ακόμα λίγο, μέχρι να νομίσεις ότι πρόκειται για αλυσιδωτές αντιδράσεις και να τον ζήσεις για ένα διάστημα....
μετά από αυτό θα αλλάξεις, θα ηρεμίσεις, θα ζυγίσεις καταστάσεις και θα περιμένεις κάτι καινούριο....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 15:52, 08-11-10:

Ειναι λιγο διαφορετικο σε καθε ατομο, και σε μερικά μπορει να ειναι και πολυ διαφορετικο. Τοσο πολυ που να νομιζουν οτι ερωτευτηκαν.Ειναι βιωματικό και ως τετοιο, εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες να το αναγνωριζεις, εαν σου εχει συμβει 1 ή περισσοτερες φορες. Μαλιστα αν ειναι περισσοτερες, μπορει να αναθεωρησεις καποια απο τις προηγουμενες ως μη-ερωτα.

Εχει καποια χαρακτηριστικά, αλλά οπως και να χει, ειναι κατασταση, ειναι εν μερει συναισθημα, και ειναι και βιοχημεια. Μερικά απο αυτα ειναι η επικεντρωση στο ενα ατομο, το να το σκεφτεσαι συνεχεια/πολυ συχνα, αναγκη αποκλειστικοτητας, αισθημα οτι σου λειπει....Θελει και χρονο, γιατι συχνα μπερδευεται με τον ενθουσιασμο,ευφορια,ποθο,παθος,αναγκη,προσδοκιες ενος ξεκινηματος.

Μην αγχωνεσαι να το προσδιορισεις. Απλα, εχε στο κεφαλι σου παντα τη σκεψη, οτι μπορει να αποδειχθει κατι λιγοτερο, οτι δε ταιριαζουν ολοι με ολους, οτι καποια πραγματα θα βγουν στην πορεια, και ζησε το τωρα αν περνας καλα και σε κανει να νιωθεις καλα. Να ειμαστε ειλικρινεις και σωστοι απεναντι στον αλλον, και δυσκολα θα κανουμε καποια χοντραδα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 16:26, 08-11-10:

Θα ελεγα πως καθενας το βιωνει εντελως διαφορετικα...

Ενας μαγικος τροπος για να το καταλαβεις παντως, ειναι να κοιταξεις κατευθειαν μεσα στα ματια του ατομου που σ' ενδιαφερει... Αν εισαι ερωτευμενη θα σε παρασυρει σε αλλα μερη, οπου εκει πλεον δεν θα χεις κανενα απολυτως προβλημα, καμια στεναχωρια...

Επισης θα ελεγα πως πιστευω οτι τον βιωνω εγω...Αν οντως μου συνεβη κατι τετοιο ποτε... Γιατι μπορει να μην το χω παθει ποτε κι απλως να νομιζω οτι το επαθα... Τεσπα το ζαλισα... Στην αρχη λοιπον, μια αναιτια, απροσμενη και ασυγκρατητη χαρα... Ο καιρος που μπορει τα παντα να καιγονται γυρω σου και συ να χαμογελας σαν χαζος... Κι αν ανταποδιδεται?? Αυτη η χατα παιρνει παραταση... Αν και σιγα σιγα ξεθωριαζει και γινεται καθημερινοτητα...Ρουτινα μεν, αλλα συνηθως αρκετα γλυκια... Αν οχι... Απογνωση, στεναχωρια και απαισιοδοξια... Σε τρελο βαθμο...

Υγ. Πρεπει καποια στιγμη να ξυπνησω τον παλιο καλο κυνικο Ακριβο...

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 16:56, 08-11-10:

πανευκολο. συνηθως ντρεπεσαι μπροστα του (διοτι δν θελεις να κανεις/πεις καμια μαλακια μπροστα του). οταν τον κοιτας σε ταξιδευει, ολα σταματουν να εχουν ενδιαφερον, για καποιο λογο μονο τα δικα του ματια εχουν τοσο μυστηριωδες ενδιαφερον. αν ειναι αμοιβαια τα αισθηματα συμβαινει συχνα να μπορειτε να επικοινωνειτε μονο με τα ματια. νιωθεις ευτυχισμενος συνεχεια και μαζι μ'αυτον αγαπας ολο το συμπαν...του πηγαινεις κοντρα γτ εισαι εκνευρισμενος με τον εαυτο σου που τον αγαπας......

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 17:21, 08-11-10:

όταν θες να γίνεσαι καλύτερος άνθρωπος, όχι μόνο για να κάνεις περήφανο τον εαυτό σου, αλλά και να κάνεις περήφανο και αυτόν.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη rina45
H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε στις 14:33, 29-12-10:

νιωθει πεταλουδες στο στομαχι!!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:58, 29-12-10:

Το καταλαβαίνεις άμα δεις ότι αντιδράς σαν βλαμμένος για ένα ξένο άτομο. (που ούτε αφεντικό σου που σε πληρώνει είναι, ούτε γονιός σου, ούτε καν ο εφοριακός σου)

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 18:38, 29-12-10:

Όταν τραβήξεις μαλακία για πάρτυ της και αφού τελειώσεις.....συνεχίζεις να την σκέφτεσαι!

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άλλο Φρούτο (Σήψη,κατάντια,παρακμή.)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Άλλο Φρούτο
Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Άλλο Φρούτο έκατσε και έγραψε στις 18:46, 29-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Όταν τραβήξεις μαλακία για πάρτυ της και αφού τελειώσεις.....συνεχίζεις να την σκέφτεσαι!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 18:49, 29-12-10:

αν σας ενδιαφέρει πέζουν και σμάιλι..., μη ...αλακίζεστε με το πληκτρολόγιο....
ντάξει;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 21:08, 29-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia

Μην αγαπάς τόσο δυνατά. Θα βγάλεις κάλους στα χέρια

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 21:18, 29-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Μην αγαπάς τόσο δυνατά. Θα βγάλεις κάλους στα χέρια
εγώ πάντως..., φοράω γάντια....
προσέχω τα χέρια μου, όπως τον τρόπο που αγαπάω,χεχε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 21:38, 29-12-10:

γράφει στον πίνακα 1000 φορές..., τη θέλω, τη θέλω....
μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι και αναρωτηθεί αν τη θέλει ακόμα....
αν συνεχίσει να γράφει, πάει να πει πως δεν....
ξενερώσατε...; και εγώ....

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 21:44, 29-12-10:

Οι κυνικοί άνθρωποι να απομακρυνθούν από τις οθόνες τους, ακολουθεί άκρως επικίνδυνο γι' αυτούς μήνυμα.

Αρχικά, έχω να πω πως ποτέ δε μπορεί κανείς να είναι σίγουρος πως ερωτεύτηκε. Τι είναι ο έρωτας; Ποιος τον ορίζει; Κι αν αλλιώς το εννοώ εγώ κι αλλιώς εσύ; Υπάρχουν κοινά μέτρα;

Για εμένα, λοιπόν, είσαι ερωτευμένος, όταν η παρουσία ή η απουσία του άλλου σε κατακλύζουν κάθε στιγμή, ό,τι κι αν κάνεις, όπου κι αν βρίσκεσαι. Δε μιλάω για εμμονή, μην παρεξηγήσετε. Απλώς για το μοναδικό χαμόγελο του ερωτευμένου που σχηματίζεται κάθε φορά που σκέφτεται ή ακούει κάτι σχετικά με το άλλο του μισό, όπως το βλέπει εκείνη τη δεδομένη στιγμή. Όταν ξεπερνάς τα όριά σου. Όταν όλα τα όμορφα πράγματα που συμβαίνουν στη ζωή σου θέλεις αμέσως να τα μοιραστείς με τον άλλον και περιμένεις πώς και πώς την ώρα που θα τον κάνεις να χαμογελάσει ξανά.

Ω ναι. Είναι απαίσιο πράγμα ο έρωτας.

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 21:48, 29-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Οι κυνικοί άνθρωποι να απομακρυνθούν από τις οθόνες τους, ακολουθεί άκρως επικίνδυνο γι' αυτούς μήνυμα.

Αρχικά, έχω να πω πως ποτέ δε μπορεί κανείς να είναι σίγουρος πως ερωτεύτηκε. Τι είναι ο έρωτας; Ποιος τον ορίζει; Κι αν αλλιώς το εννοώ εγώ κι αλλιώς εσύ; Υπάρχουν κοινά μέτρα;

Για εμένα, λοιπόν, είσαι ερωτευμένος, όταν η παρουσία ή η απουσία του άλλου σε κατακλύζουν κάθε στιγμή, ό,τι κι αν κάνεις, όπου κι αν βρίσκεσαι. Δε μιλάω για εμμονή, μην παρεξηγήσετε. Απλώς για το μοναδικό χαμόγελο του ερωτευμένου που σχηματίζεται κάθε φορά που σκέφτεται ή ακούει κάτι σχετικά με το άλλο του μισό, όπως το βλέπει εκείνη τη δεδομένη στιγμή. Όταν ξεπερνάς τα όριά σου. Όταν όλα τα όμορφα πράγματα που συμβαίνουν στη ζωή σου θέλεις αμέσως να τα μοιραστείς με τον άλλον και περιμένεις πώς και πώς την ώρα που θα τον κάνεις να χαμογελάσει ξανά.

Ω ναι. Είναι απαίσιο πράγμα ο έρωτας.
διαβάζοντας τις δύο πρώτες σειρές σταμάτησα και σου έβαλα θετική....
πάω να συνεχίσω και αν συμφωνώ θα βάλω άλλη μία, εντάξει...;
απόλυτα..., σου χρωστάω μία θετική, εντάξει...;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 23:38, 17-01-11:

Σταματάει να γράφει στο στέκι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Juliette!
H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε στις 19:24, 24-05-11:

θα σου περιγραψω πως ενιωθα εγω οταν το βιωσα.. μονο την δικη οπτικη μπορω να σου προσφερω...

Αρχικα τον ειδα για πρωτη φορα, σχεδον καθολου δεν μιλησαμε, ενιωθα πως οπωσδηποτε θελω να τον ξαναδω και να τον γνωρισω
Αρχισαμε να μιλαμε... βγηκαμε ενα πρωτο ραντεβου, αλλα ηταν περιεργα γιατι δεν το ενιωθα σαν ραντεβου.. ενιωθα οτι εβγαινα για πρωτη φορα με ενα καινουριο ανθρωπο που ομως ενιωθα σα να τον γνωριζω χρονια... Μιλησαμε.. κυλησε ομορφα η ωρα...
Δευτερο ραντεβου... διηρκησε 8 ολοκληρες ωρες σ'ενα baraki... δε θυμαμαι τι λεγαμε, δεν εχει σημασια.. αυτο που δεν θα ξεχασω ποτε ομως .. ηταν πως δε μπορουσα να κοιταξω περισσοτερο απο μερικα δευτερολεπτα τα ματια του.. ενιωθα ολο μου το προσωπο να αναβει και την καρδια μου να χτυπαει σαν τρελλη..
Οταν αποχαιρετιστηκαμε εκεινο το ξημερωμα αγκαλιαστηκαμε για πρωτη φορα... ενιωθα να λαχανιαζω λες και ετρεχα χιλιομετρα πριν...
τι συναισθημα θεε μου.. δε μπορεσα να κοιμηθω παρ'ολο που ημουν πολυ κουρασμενη...
Πετουσα... ενιωθα και γω δε ξερω τι ενιωθα.. γαμωτο ειναι τοσο δυσκολο να το περιγραψω...
Η σκεψη μου ηταν πλημμυρισμενη απο αυτον τον ανθρωπο, το μονο που με ενοιαζε ηταν ποτε θα τον ξαναδω... περιμενα πως και πως να τον ξαναδω... το προσωπο του.. τα ματια του.. τα χερια του... η μυρωδια του...
Οτι κι αν εκανα μακρυα του μου θυμιζε αυτον...
Σε οποιο δρομακι κι αν περπατουσα "εβλεπα" αυτον..
Γυρω μου συνεβαιναν πραγματα και γω δεν καταλαβαινα...
Μου μιλουσαν οι ανθρωποι και θυμωναν μαζι μου.. γιατι πετουσα αλλου..
Οι αλλοι ανδρες μου ηταν παντελως αδιαφοροι και αν εμπαινα στην διαδικασια να τους συγκρινω μαζι του πονουσα εμενα την ιδια... γιατι μου ελειπε περισσοτερο..
Δεν μου εφταναν οι στιγμες που ημασταν μαζι.. ακομη κι οταν τον ειχα, μου ελειπε..
Ο χρονος που ορισαν οι ανθρωποι ειναι αδυσωπητος .. Ομως η μαγεια του ερωτα παγωνει τον χρονο..
Τελικα ετσι καταλαβαινεις πως εισαι ερωτευμενος... ο χρονος παυει να υπαρχει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 19:37, 24-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Οι κυνικοί άνθρωποι να απομακρυνθούν από τις οθόνες τους, ακολουθεί άκρως επικίνδυνο γι' αυτούς μήνυμα. Ω ναι. Είναι απαίσιο πράγμα ο έρωτας.

δηλαδή να μείνουν οι μη κυνικοί ;

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Σταματάει να γράφει στο στέκι.
Αν μπορούσα , θα σου έβαζα και 3 θετικές

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:02, 13-10-11:

Κάθε μέρα καταλαβαίνω όλο και πιο πολύ πόσο ερωτευμένη είμαι γιατί μέρα με τη μέρα όλο και πιο πολύ θέλω να ακούω τη φωνή του, όλο και πιο πολύ θέλω να τον βλέπω... να τον αγγίζω και να νιώθω την ανάσα του...!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 21:08, 09-12-11:

Όταν φιλοσοφείς τη ζωή!!!

Παράθεση

sakaflias92

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sakaflias92
H sakaflias92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H sakaflias92 έγραψε στις 22:47, 04-02-12:

εγώ προσωπικά...καταλαβαίνω ότι είμαι ερωτευμένη όταν: Απλά είναι η πρώτη σκέψη μου όταν ξυπνήσω...η τελευταία πριν κοιμηθώ...η έννοια μου, η σκέψη μου και το μυαλό μου συνεχώς σε εκείνον...όταν τον βλέπω μου κόβεται η μιλιά...τρέμω...όταν με κοιτά στα μάτια νιώθω μια καύτρα να κατεβαίνει μέσα μου και να πλακώνεται η καρδιά...(βασικά δεν ξέρω πως να το περιγράψω ακριβώς αυτό)...!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 05-02-12 στις 00:19. Αιτία: γκρικλις μάι φρέντ? μόνο ελλήνικα εδώ! :P
Παράθεση

Jeanjean (John)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jeanjean
Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 172 μηνύματα.

O Jeanjean Το πάθος κάνει τον κόσμο να γυρίζει. έγραψε στις 22:49, 05-02-12:

Εγώ ερωτευομαι όλον τον κόσμο,ακούγοντας μουσική.Πιάνει αυτό?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 23:11, 05-02-12:

οταν μενεις ολομοναχος και ειναι συνεχως στη σκεψη σου,
δεν χρειαζεται να νιωσεις κατι αλλο, αυτο φτανει.

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 23:37, 05-02-12:

Όταν έχεις μπροστά σου πίτσα hut και δεν κατεβαίνει μπουκιά...

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:39, 05-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Όταν έχεις μπροστά σου πίτσα hut και δεν κατεβαίνει μπουκιά...
Σε αυτή την περίπτωση, το πιθανότερο είναι να έχεις καμία ίωση...

just kidding.

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 23:44, 05-02-12:

Όταν θεωρείς λίγα τα 1200 sms και 1200' χρόνο ομιλίας το μήνα....

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 11:42, 07-02-12:

Πώς καταλαβαίνει κανείς ότι είναι ερωτευμένος;
Χμ και ξανά χμ.
Εκεί χαμηλά,
ξέρεις ντε,
εκεί, ανάμεσα στα πόδια,
κάτι γίνεται, περίεργο,
σα να φτερουγίζουν πεταλούδες ένα πράγμα,
σα να νιώθεις να ανεβάζεις θερμοκρασίες της κλίμακας Φουκουσίμα αντιδραστήρας 3.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 11:58, 07-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Χμ και ξανά χμ.
Εκεί χαμηλά,
ξέρεις ντε,
εκεί, ανάμεσα στα πόδια,
κάτι γίνεται, περίεργο,
σα να φτερουγίζουν πεταλούδες ένα πράγμα,
σα να νιώθεις να ανεβάζεις θερμοκρασίες της κλίμακας Φουκουσίμα αντιδραστήρας 3.
Δε μεταφράζονται τα πάντα σε chu-chu σηκωμάρες ωρε Γιάννη... τουλάχιστον όχι σε πρώτη φάση! Άμα δε μεταφραστούν βέβαια και σε δεύτερη φάση, τότε υπάρχει πρόβλημα!

Βασικά εγώ το καταλαβαίνω από το λογαριασμό του κινητού. Όσο πιό παχύς ο φάκελος του λογαριασμού, τόσο μεγαλύτερος ο ντουβρουτζάς που μ έχει συγκλονίσει... Που θα μου πάει, δε θα το πετύχω αυτό το βλαμμένο φτερωτό μπεμπάκι με τα βέλη; Θα δει τι θα πάθει. Θα του βάλω τα βέλη μες τ αυτιά και τη φαρέτρα στα ρουθούνια... και ύστερα θα τον στείλω στη Wind να πληρώσει το λογαριασμό!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 17:15, 07-02-12:

Όταν κρυφοχαμογελάς συνεχώς, στο δρόμο, στο μετρό, στο γραφείο, παντού!
Και χαμογελάει το πρόσωπο σου...μην πω ότι λάμπει κιόλας....

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 01:57, 06-03-12:

Οταν ο χρονος μαζί του/της είναι ένα άχρηστο μέτρο.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 03:53, 06-03-12:

9gag is wise.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 07:34, 06-03-12:

'Οταν θες να την παντρευτείς.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 09:50, 06-03-12:

Οταν οι άλλοι σου είναι αδιάφοροι.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 00:44, 07-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
'Οταν θες να την παντρευτείς.
Δεν θεωρώ πως αυτά τα δύο πάντα συνδέονται... για να παντρευτείς κάποιον(aka δέσμευση) εξετάζεις άλλα κριτήρια....

Ο έρωτας μερικές φορές μπορεί να είναι συναίσθημα παροδικό.

Θα μου πεις ο γάμος δεν είναι?

Ε εγώ προσωπικά στο μυαλό μου τα έχω διαχωρίσει αλλιώς

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 06:12, 07-03-12:

Νομιζω πως υπηρξα ερωτευμενη μια φορα στη ζωη μου.Ηθελα να κανω ερωτα,δεν ηθελα να κανω σεξ,ηθελα να με ξυπνα και να με καληνυχτιζει.Σκεφτομουν το μελλον,σκεφτομουν αντιδρασεις μου σε λεγομενα και καταστασεις που αφορουσαν τους δυο μας.
Ηθελα να κανω τα παντα για ενα χαμογελο του οταν με βλεπει,και ναι για βλεμματα που ποτε δε θα ξεχνουσα.Παρατηρουσα λεπτομερειες στις κινησεις του πολυ διακριτικα,και παντα οταν μας σκεφτομουν μαζι ηταν σαν αυτο που λεμε ''αισθανομαι πεταλουδες στο στομαχι''.
Πολυ εγωιστικα ακουγονται,αλλα οταν τα σκεφτεσαι γιατι δεν εισαι μονος σου πια και παντα με γνωμονα τον συντροφο σου,τοτε γινεται ερωτας.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 09:25, 07-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Δεν θεωρώ πως αυτά τα δύο πάντα συνδέονται... για να παντρευτείς κάποιον(aka δέσμευση) εξετάζεις άλλα κριτήρια....

Ο έρωτας μερικές φορές μπορεί να είναι συναίσθημα παροδικό.

Θα μου πεις ο γάμος δεν είναι?

Ε εγώ προσωπικά στο μυαλό μου τα έχω διαχωρίσει αλλιώς
Η απόφαση γάμου για μένα συνδέεται με την αίσθηση ενός μεγάλου σε ηλικία ερωτευμένου ανθρώπου (από 40 μέχρι 50 - βιολογικής ηλικίας ίσως 60) ότι "αυτός/αυτή είναι ο/η σύντροφός μου και καμμία/κανείς άλλος και ότι στο μέλλον δεν θέλω τίποτα άλλο από κανέναν άλλο άνθρωπο" και την ασίγαστη επιθυμία του να μοιράζεται αυτό το δόλιο θύμα του έρωτα, περισσότερα πράγματα απ' ότι μοιράζεται όταν είναι εκτός γάμου, π.χ το ίδιο τραπέζι για φαί.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 10:36, 07-03-12:

Στα εξήντα δεν ερωτεύεσαι, απλά θες κάποιον να γεράσετε μαζί έτσι και δεν τον έχεις ήδη βρει. Ασε που δεν έχεις κάνει ούτε παιδιά (ή αν έχεις μεγάλωσαν σε μια ελλιπή οικογένεια, όσο έσυ περίμενες τα -ηντα για να κατασταλάξεις και να παντρευτείς). Ετσι έχεις ζήσει μια ζωή με επιφανειακές σχέσεις ή παράλογες απαιτήσεις και έχεις το ανικανοποίητο. Και μάλλον θα μείνεις μόνος/η σου, γιατί σιγά μην συμβιβαστείς τότε.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 10:54, 07-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Στα εξήντα δεν ερωτεύεσαι, ...
Δεν νομίζω πως είναι αλήθεια αυτό. Αν κρίνω από τον εαυτό μου, όσο περισσότερο μεγαλώνεις, τόσο πιο βαθιά αισθάνεσαι τον έρωτα και τόσο περισσότερο μπορείς να τον εκτιμήσεις και να αφεθείς.
Εξάλλου δεν είναι λίγοι οι γάμοι που έχουν τελεστεί μέσα σε γηροκομεία όπου στην ουσία δεν υπάρχει πρακτικός λόγος για κάτι τέτοιο.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 11:12, 07-03-12:

Yπάρχουν και οι εξεραίσεις προφανώς, αλλά άμα ήταν να παντρευόμαστε όλοι στα -ήντα, άστα να πάνε. Και δεν μιλάω για αυτούς που έτυχε και χώρισαν ή χήρεψαν και κάποια στιγμή θέλουν να ξανακάνουν μια σωστή σχέση. Λέω για αυτούς που έχουν το σκεπτικό "πριν αυτή την ηλικία αποκλειεται να κάνω κάτι σοβαρό, άρα θα τσιλιμπουρδίζω μέχρι να πατήσω τα -ήντα". Και τότε ξαφνικά, χωρίς να έχει συζήσει ποτέ ο άλλος, παντρευεται και μοιράζεται το ίδιο τραπέζι (?) 'Η τόσα χρόνια είχε σοβαρή σχέση και απλά δεν παντρευόταν γιατί δεν ήταν σίγουρος (?)
Δεν το έχω καταλάβει αυτό το σκεπτικό, μου φαίνεται παράλογο. DrStrangeLove για πες τι εννοείς εκεί.

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 12:11, 07-03-12:

οταν νοιωθεις ξαφνικα οτι η ζωη ειναι πολυ ωραια,κ ο κοσμος το ιδιο...και εισαι ετοιμος να χαραξεις νεες πορειες...
οταν φτιαχνεις την ζωη σου με επικεντρο αυτον/αυτην...

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 13:37, 07-03-12:

Ονειροπολείς με τις ώρες

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 18:15, 07-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Yπάρχουν και οι εξεραίσεις προφανώς, αλλά άμα ήταν να παντρευόμαστε όλοι στα -ήντα, άστα να πάνε. Και δεν μιλάω για αυτούς που έτυχε και χώρισαν ή χήρεψαν και κάποια στιγμή θέλουν να ξανακάνουν μια σωστή σχέση. Λέω για αυτούς που έχουν το σκεπτικό "πριν αυτή την ηλικία αποκλειεται να κάνω κάτι σοβαρό, άρα θα τσιλιμπουρδίζω μέχρι να πατήσω τα -ήντα". Και τότε ξαφνικά, χωρίς να έχει συζήσει ποτέ ο άλλος, παντρευεται και μοιράζεται το ίδιο τραπέζι (?) 'Η τόσα χρόνια είχε σοβαρή σχέση και απλά δεν παντρευόταν γιατί δεν ήταν σίγουρος (?)
Δεν το έχω καταλάβει αυτό το σκεπτικό, μου φαίνεται παράλογο. DrStrangeLove για πες τι εννοείς εκεί.
εγώ εννοώ ότι απλά ένας άνθρωπος που είναι ερωτευμένος σοβαρά και αγαπάει σοβαρά, ονειρεύεται και επιδιώκει γάμο, ακόμα και στα 40, γιατί όχι και πιο μετά ; Ξέρω κάποια που ζήτησε από τον φίλο της να παντρευτούν και επειδή αυτός αρνήθηκε, χώρισαν. Την καταλαβαίνω απόλυτα, έτσι έπρεπε να κάνει. Με αυτή του την άρνηση αυτός απέδειξε ότι την θέλει σε απόσταση και εκ του ασφαλούς, ίσως και μόνο για σεχ. Ο γάμος εξελίσει τις καλές σχέσεις και καταστρέφει τις κακές. Το πείραμα αξίζει. Η ζωή είναι σύντομη για να ζούμε εκ του ασφαλούς.

Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 18:19, 07-03-12:

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 18:07, 25-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ίριδα54876
Εγώ πώς θα καταλάβω αν είμαι ή ήμουν ερωτευμένη με κάποιον; Κάθε προσέγγιση επιθυμητή!
Νομιζω αν ακους πολυ πυξ λαξ .

Παράθεση

tntqaz (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tntqaz
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O tntqaz WhenI'msadIstopbeingsad&beawesomeinstead έγραψε στις 12:50, 04-08-12:

και εγω πιστεύω οτι ο καθενας το βιώνει διαφορετικά..
το μόνο σίγουρο είναι πως το μόνο πράγμα που θα σκεφτεσαι στην συνεχεια είναι αυτήν-ον και ονειροπολείς ασταμάτητα..
πραγματικά χαίρομαι και ψιλοζηλεύω αυτούς που τα κατάφεραν..!
Στην περιπτωση μου : απογνωση, στεναχωρια και απαισιοδοξια... Σε τρελο βαθμο... μιας και είχα την ευκαιρία αλλά
εκτός και αν μιλάω για "απλό" κολλημα.. Όταν για τρία χρόνια στο ακυρο την θυμάμαι και τελικά καταντάω να την σκέφτομαι συνέχει, να περιμένω πως και πως να την δω για να κάνω μια προσπάθεια ακόμη εσείς πως το λέτε? έρωτας?
αλλά έχει αγόρι και πιστεύω δεν έχει νόημα.. αν περάσω και εκτος Αθήνας (είναι ΟΠΑ) αστα να πανε..

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 14:01, 04-08-12:

@ tntqaz

Θα περάσεις σε σχολή, θα γνωρίσεις μια άλλη, θα ξεκολλήσεις, θα ερωτευτείς, θα κολλήσεις. θα γελάσεις, θα δακρύσεις, θα πονέσεις, θα χαρείς, θα δυστυχήσεις, θα ευτυχήσεις,.... θα ζήσεις. ΄

Έτσι πάει γιαυτό μη κολλάς σε χαμένες ευκαιρίες και κοίτα να αρπάξεις τις επόμενες.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 14:41, 04-08-12:

Θα περάσεις σε σχολή, θα γνωρίσεις μια άλλη, θα ξεκολλήσεις, θα ερωτευτείς, θα κολλήσεις. θα γελάσεις, θα δακρύσεις, θα πονέσεις, θα χαρείς, θα δυστυχήσεις, θα ευτυχήσεις,.... θα ζήσεις. ΄

σωστος

κατα προτιμηση βεβαια, πριν απο ολα αυτα
να νοικιασεις για μια ωρα δυο μοντελες απο τη Σουηδια
και να φερνεις πανω κατω βολτα στη γειτονια της, ολο χαχαχα και χουχουχου

Παράθεση

tntqaz (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tntqaz
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O tntqaz WhenI'msadIstopbeingsad&beawesomeinstead έγραψε στις 02:09, 05-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
κατα προτιμηση βεβαια, πριν απο ολα αυτα
να νοικιασεις για μια ωρα δυο μοντελες απο τη Σουηδια
και να φερνεις πανω κατω βολτα στη γειτονια της, ολο χαχαχα και χουχουχου
αμα ειναι να νοικιάσω Σουηδέζες το τελευταίο που θα με νοιάζει ειναι να κανω βολτες στην γειτονιά της
είπαμε.. ερωτευμένος, αλλά όλα έχουν κάποιο όριο (σ'αυτην την περίπτωση οι Σουηδέζες)
αλλά και πάλι, αυτη μένει Β.Π., εγω σε νησί.. την βλέπω 4-6 μαξιμουμ φορές το Χρόνο για κάμποσες μερούλες που έρχεται διακοπές
η μλκία είναι οτι τωρα πια όταν έρχεται κάνουμε παρέα, λόγω κοινού φίλου, και παμε για ποτο και τετοια ολο χαχαχαχουχουχουχου
και αυτή είχε κάνει κίνηση πρώτη τοτε.. αυτό ειναι που με τρελαίνει
πάλι καλα που υπάρχουν και τετοια θέματα να λέμε τον πόνο μας και εμεις οι φουκαράδες αν και πάω να βγω οφφτοπικ λόγο του φιλοσοφιστικου πνεύματος που υποτηθεται οτι πρεπει να έχουν τα ποστ.. και το δικο μου δεν εχει..
αδε να περασουμε καιπου να κανουμε νεα αρχη!

Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ρενακι 13
H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε στις 04:17, 05-08-12:

το πως καταλαβαινει κανεις οτι ειναι ερωτευμενος ειναι σχετικο,αλλος εχει κεφια κι ολη μερα τραγουδαει,αλλουνου του κοβεται η ορεξη και δε βγαζει λεξη,αλλος βρηζει και φωναζει κι αλλος πινει ολη μερα.το θεμα ειναι πως καταλαβαινουμε οτι ο αλλος ειναι ερωτευμενος,αμ εδω σε θελω καβουρα!!!
το 50 ελεγε η γιαγια καθε ερωτευμενος που σεβονταν τον εαυτο του,περναγε απ εξω απ το παραθυρακι κι αρχιζε μαραμενα τα γιουλια κι οι βιολες
κι εβγαιναν ολοι εξω,γινονταν ρομπα,αμα ηταν ο κακοφωνιξ,εβγαινε η μανα δηθεν να πεταξει νερο στον ''ενοχλητικο'' νεο,εβγαινε κι ο αδελφος για την τιμη της αδελφης και του ψιθυριζε στ αυτι ''γαμπρος η μακαριτης?'' ''γαμπρος αραβονιαζομαι''απαντουσε και τελειωνε το παραμυθι.
το 60 ολοι πηγαιναν σ ενα παρτυ,κατι το ποτο,κατι το βερμουτ,ε χορευανε και καπως τοτε,γκαστρωνονταν η μικρη,τον πηγαιναν μεσα για αποπλανηση,επερνε την κοπελα ο τυπακος,του εδιναν και προικα βεβαια!!!και τελος κι απο κει.
το 70 ηταν ολοι χιπακια και καλα,πιναν τα ετσι τους και τα γιουβετσι τους,κι εκαναν κι ενα γαμο στα ματαλα ετσι για αλλαγη,ασχετο αν μετα η χιπισσα γινονταν σα κουβας κι ο χιπις γιαπακι απ τα λιγα.
το 80 καθε παποβιος επρεπε να κανει πρα-πρα εξω απ την πορτα καθε τρεις και λιγο,κατι οι φιγουρες μπρεικ-ντανς,κατι ο ροκυ μπαλμποα,σε φιλησε με γλωσσα?ρωταγαν οι φιλεναδες,και καναν τρακες οι ντισκοτεκ τυπου μπουμ-μπουμ (καστελα).
το 90 χρυση εποχη,φραγκα παντου,κινητα μοστρα,ρολογακια γυφτικα τυπου μπερμπερι,μαλακι κοκαλο και νησακια γεματα καμακια που ηταν και της μοδας,καπως ετσι την πατησα κι εγω δλδ κι ηρθα εδω.
απ το 2000 και μετα εχω χασει επεισοδια,πως ερωτευεται ο κοσμος σημερα?τους παρατηρουσα σημερα στην παραλια,ολοι λιαδα,χορευαν,ωραια κορμια,νησακι,θαλασσα,μουσικουλα,νεοι ανθρωποι και μονοι,τα καμακια γερασανε οι νεοι βαριουνται,τι παιζει ρε παιδια??
δε μπορει να μην ερωτευεται ο ανθρωπος,αλλα πως και πως το καταλαβαινει ο αλλος δλδ?τι γραψιμο ειναι αυτο που πεφτει κι απ τις δυο παντες,κι απο αντρες κι απο γυναικες,τι αλλαξε?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους