Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Adobe After Effects

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 13:03, 06-11-10:

Εδώ μπορούμε να ποστάρουμε απορίες για το πρόγραμμα και τις λειτουργίες του.

Ας ξεκινήσω με μία...
Έχω το CS4 στον υπολογιστή μου και ανοίγοντας το πρώτη φορά για να ξεκινήσω ένα composition μου βγάζει error όταν πάω να κάνω import στα αρχεία που θέλω να χρησιμοποιήσω...
Συγκεκριμένα το error λέει... Συνημμένο Αρχείο 34416

Τι να κάνω;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 06-11-12 στις 12:43.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη QsLv
Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε στις 13:55, 06-11-10:

Το μόνο εντελώς σχετικό που βρήκα ήταν αυτό.

You deleted the file while working in the program. If you work with references across a network, it is also possible that the file was moved, renamed or deleted by a co-worker or the network connection is temporarily unavailable. Sometimes you may also try to load a file that has not yet been fully copied/moved to its new location, resulting in incomplete or invalid directory entries.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 14:27, 06-11-10:

Σ'ευχαριστώ πολύ QsLv. Όμως προσπάθησα να δουλέψω με αρχεία που έχω στον δίσκο και δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται...Υπάρχουν!Αλήθεια!Ούτε τα έχω διαγράψει, ούτε τα μεταφέρω κάπου...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 16:40, 06-11-10:

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου. Μπορώ να ρωτήσω εδώ, τι προσφέρει το After Effects?

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 17:06, 06-11-10:

To ΑΕ προσφέρει ουσιαστικά εφέ και κινούμενα γραφικά. Αυτά είναι τα βασικότερα. Είναι πολύ καλό για όποιο επιθυμεί να κάνει video art αλλά και για όσους θέλουν να προσθέσουν εφέ στο μονταρισμένο βίντεο τους.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα. http://www.adobe.com/products/aftereffects/

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 15:32, 30-04-11:

Έχει ασχοληθεί κανείς με το AE?

Έχω δει τόσα tutorials για το πως λειτουργεί η κάμερα, όπως αυτό αλλά δεν μου βγαίνει το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 17:59, 30-04-11:

Γενικά τα λογισμικά για επεξεργασία βίντεο είναι πραγματικά κακό σπυρί στον κώλο: σπάνια κάνουν αυτό που νομίζεις και σε ενοχλούν και αφόρητα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 12:41, 01-05-11:

Χ*σε μέσα!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 15:12, 14-06-11:

SOS SOS SOS

Μήπωωωως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να δω το time-reverse σε μία composition??

Ακολουθώ αυτό.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους