Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,818 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καινούργιοι σε μια παρέα!!

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:34, 10-07-05:

Όταν είστε καινούργιοι σε μια παρέα! πώς αντιδράτε είστε άνετοι??ή μαζεμένοι στην γωνίτσα σας??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 13:55, 10-07-05:

κουρνιάζω στη γωνίτσα μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 14:07, 10-07-05:

Εξαρτάται από την παρέα, έχει τύχει να κουρνιάσω σαν τον προλαλήσαντα, έχει τύχει όμως και να χωθώ αμέσως.
Αν είναι καλή η παρέα και η συζήτηση όμορφη, δε θα αντιμετωπίσω δυσκολίες..

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 14:12, 10-07-05:

Στην αρχή είμαι ακροατής. όσπου να καταλάβω τί παίζει και μετά αρχίζω να συμμετέχω ενεργά!

Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη trelokotsidou
H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε στις 14:39, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Εξαρτάται από την παρέα, έχει τύχει να κουρνιάσω σαν τον προλαλήσαντα, έχει τύχει όμως και να χωθώ αμέσως.

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 16:21, 10-07-05:

Εξαρτάται από την παρέα

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 17:31, 10-07-05:

αν και δεν ειμαι σουπερ κοινωνικη τα καταφερνω στις παρεες, ισως επειδη μεγαλωσα με ξενους ανθρωπους γυρω μου, συγουρα δεν ειμαι ντροπαλη στην συμπεριφορα μου και προσπαθω να ανοιγω κουβεντα με ολους, βεβαια αν δω παγωμενο υφος ψιλοκολλαω και αισθανομαι ασχημα...ειναι κατα πολυ και θεμα παρεας

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 21:48, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Στην αρχή είμαι ακροατής. όσπου να καταλάβω τί παίζει και μετά αρχίζω να συμμετέχω ενεργά!
Μια απο τα ίδια, αν δεν καταλάβεις τι παίζει πρώτα είναι λίγο λάθος να το παίξεις πολύ άνετος και κοινωνικός!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 00:15, 11-07-05:

Ενω σχεδον παντα νιωθω ανετη και μια χαρα, συνηθως ολοι οταν με γνωρισουν καλυτερα μου λενε οτι στην αρχη εδειχνα σνομπ και κλειστη και ολα τα ωραια. Εγω συνεχιζω να νομιζω οτι ειμαι χαλαρη :pp

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 00:17, 11-07-05:

Κι εγώ σαν τον emufear ακριβώς.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 00:22, 11-07-05:

Ανετότατη Γίνομαι αμέσως μέλος....

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,016 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 00:28, 11-07-05:

Και εγώ κουρνιάζω στη ''γωνία'' και δε μιλάω, τις πιο πολλές φορές [σπάνια να μιλήσω]

Παράθεση

keaster

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη keaster
Ο keaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O keaster έγραψε στις 00:54, 11-07-05:

Κάπως έτσι και εγώ

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 01:48, 11-07-05:

Συμφωνώ απολύτως!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 10:15, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Μια απο τα ίδια, αν δεν καταλάβεις τι παίζει πρώτα είναι λίγο λάθος να το παίξεις πολύ άνετος και κοινωνικός!
Ακριβώς, γιατί μπορεί να δώσεις λάθος εντυπώσεις....

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 10:44, 11-07-05:

περιμένω λίγο να κόψω κίνηση και μετά ανάλογα με το ενδιαφέρον που θα μου δημιουργηθεί για την παρέα θα κινηθώ ανάλογα.....
Συνήθως μπαίνω πολύ γρήγορα στο κλίμα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:06, 11-07-05:

Επειδη εχω αλλαξει πολλες φορες σχολεια αρα και παρεες...

Σε 1 εγινα κατι σαν αρχιγος...
Σε 1 ειμουν ανετος...
Σε 2 αρχισα να ειμαι φιλος με εναν και σιγα σιγα να καταλιξουμε μια παρεα 4 ατομων...

Παράθεση

Dedilou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dedilou
H Dedilou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Dedilou έγραψε στις 17:01, 12-07-05:

μμμ εγώ προσπαθώ να μπω στο κλίμα της παρέας όσο και δυσκοίλια να είναι αυτή σε μερικές περιπτώσεις όντως είναι πολύ δύσκολο όταν μάλιστα δεν#ξέρεις κανέναν και όλοι σε κοιτάνε σαν εξωγήινο...anyway με λίγη προσπάθεια τελικώς όλοι πείθονται ότι είμαστε από την ίδια#φυλή...

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 00:44, 13-07-05:

Είμαι μαζεμένος και δεν πολυμιλάω και η βλακεία είναι ότι μερικές φορές οι άλλοι νομίζουν ότι δεν τους πάω

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 01:50, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead
Είμαι μαζεμένος και δεν πολυμιλάω και η βλακεία είναι ότι μερικές φορές οι άλλοι νομίζουν ότι δεν τους πάω
Για φαντάσου!! Κι εγώ νόμιζα οτι είσαι το ακριβώς αντίθετο!

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 10:59, 13-07-05:

Ε προσπαθώ να το αλλάξω ;P

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 22:55, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead
Είμαι μαζεμένος και δεν πολυμιλάω και η βλακεία είναι ότι μερικές φορές οι άλλοι νομίζουν ότι δεν τους πάω#
Ναι ρε γαμ**το κι εγώ έτσι!!
αν και είμαι κάπως των άκρων μπορεί να είμαι όπως είπες και μπορεί να με έχει πιάσει η βλακεία και να τους πειράζω όλους και να κάνω χαβαλέ, όχι συχνα βεβαια αυτό αλλά το κάνω

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 22:29, 20-06-06:

Εξαρτάται απ'την παρέα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη briki
H briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

H briki έγραψε στις 23:22, 20-06-06:

Ανάλογα την διαθεση μου,
αν μου αρεσει η παρεα δεν εχω ιδιαιτερα προβληματα στο να χωθω κι εγω, αλλες φορες παλι καθομαι στην γωνιτσα μου, ειτε γιατι δεν μου αρεσει η παρεα ειτε γιατι δεν μπορω να εχω αποψη πανω στα θεματα που συζητανε. Τον Μαιο που πηγα Λονδινο, περασα μια βολτα απο το πανεπιστημιο απο το οποιο αποφοιτησα, και κατεβηκα καποια στιγμη κατω στο refectory για ενα τσιγαρο οπου ηταν αδειο και καθοταν μονο μια παρεα απο 3 κοριτσια και εναν κυριο, απο οτι καταλαβα αργοτερα ηταν ολοι μεταπτυχιακοι φοιτητες, και πηγα στην ψυχρα, τους χαιρετησα και καθισα μαζί τους.... ειμαι ολιγον τρελλη...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 09:55, 22-06-06:

Εξαρτάται από την παρέα αλλά και τη διάθεσή μου..
Συνήθως όμως δεν έχω κανένα πρόβλημα να προσαρμοστώ και είμαι γενικά άνετη...
Αν μη τι άλλο, πάντα μπορείς να μιλήσεις για το all time favourite topic... τον καιρό

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aayla
H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε στις 12:28, 22-06-06:

Έεεεετσι, prime!! O καιρός είναι σωτήριος!
Κι εγώ συνήθως είμαι φιλική σε μια παρέα, αλλά όχι τόσο ανοιχτή. Δε μιλάω πολύ, αλλά εξαρτάται κι απ'το αντικείμενο της συζήτησης. Σε γενικές γραμμές δεν είμαι πολύ ανοιχτή σε άτομα που δεν ξέρω...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 12:47, 22-06-06:

Eξαρταται τοσο απο την παρεα οσο και απο το πως θα ειμαι εγω εκεινη την ωρα...
Συνηθως ομως δεν εχω καμια δυσκολια να ενταχτω στην οποιαδηποτε παρεα και να συμετασχω σε καποια συζητηση. Αντιθετως μου αρεσει, ιδιαιτερα και να συζητω για διαφορα αλλα και να γνωριζω κοσμο.
Οι περιπτωσεις που δεν θα γινει αυτο θα ειναι συνηθως γιατι εγω δεν θα το επιθυμω.
Οπως π.χ. περσυ το καλοκαιρι που πηγα να δω ενα φιλαρακι μου σε μια παρεα αλλων και ξαφνικα εμπλεξα μεσα σε κατι καγκουρια που μιλαγανε συνεχεια για εξατμισεις,μηχανες,βριζανε,μιλουσαν για τις "επιτυχιες" τους με τις κοπελες (φυσικα δεν τις λεγανε κοπελες ουτε καν γκομενες...χρησιμοποιουσαν αλλη λεξη... ),εννοειτε οτι τους μαμουσαν ολους! και παει λεγοντας...
(Συγγνωμη για το μαμουσαν, αλλα ειχα βαρεθει να το ακουω.Μαμησα τον ταδε,αν μου την πει θα το μαμησω...ολο τον κοσσμο πια!Δεν κουσαστικατε ρε παιδια;; )
Εκει οχι μονο δεν μπηκα στο κλιμα αλλα την εκανα και με ελαφρα πηδηματακια το συντομοτερο δυνατον!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 22-06-06 στις 12:49.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 12:51, 22-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Aayla
Έεεεετσι, prime!! O καιρός είναι σωτήριος!
Κι εγώ συνήθως είμαι φιλική σε μια παρέα, αλλά όχι τόσο ανοιχτή. Δε μιλάω πολύ, αλλά εξαρτάται κι απ'το αντικείμενο της συζήτησης. Σε γενικές γραμμές δεν είμαι πολύ ανοιχτή σε άτομα που δεν ξέρω...

Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 13:46, 22-06-06:

Eγώ είμαι πάντα φλύαρη, πειραχτήρι και κάνω πλακίτσες συνέχεια... ακόμα κι αν δεν γνωρίζω τους άλλους καλά. Αν δεν τα αντέχουν αυτά προτιμώ να μην τους κάνω παρεά (προφανώς κι αυτοί το ίδιο ) Πάντως μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα να κολήσω σε οποιαδήποτε παρέα...

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 15:41, 22-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^
Eγώ είμαι πάντα φλύαρη, πειραχτήρι και κάνω πλακίτσες συνέχεια... ακόμα κι αν δεν γνωρίζω τους άλλους καλά. Αν δεν τα αντέχουν αυτά προτιμώ να μην τους κάνω παρεά (προφανώς κι αυτοί το ίδιο ) Πάντως μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα να κολήσω σε οποιαδήποτε παρέα...
Και εγώ το ίδιοοοοο!!!!!!!!

Παράθεση

panathas (Μαριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη panathas
Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O panathas έγραψε στις 23:32, 18-07-06:

Γωνίτσα For Ever

-Angel

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 10:57, 19-07-06:

Το βασικότερο στοιχείο για μένα και δεν το έχει αναφέρει κανείς είναι το πως η παρέα αντιμετωπίζει το νέο άτομο.

Πιστεύω ότι την βασικότερη ευθύνη την έχουν τα άτομα που γνωρίζονται, ώστε να κάνουν το καινούργιο να νιώσει άνετα και αποδεκτός!
δλδ αν η παρέα συνεχίζει και μιλάει διαρκώς για τα δικά της που ο νέος δεν ξέρει, τότε ο νέος πρέπει να έχει πολύ τσαμπουκά για να ανακατευτεί!! Είναι θέμα του αν ξέρεις να φέρεσαι,άλλωστε ο νέος πρακτικά καλεσμένος σου είναι και δεν έπρεπε αυτός να επιδιώξει να νιώσει άνετα. Έχω βρεθεί και στις δύο όψεις του νομίσματος!
Προσωπικά χώνομαι με τσαμπουκά αν η παρέα δεν ξέρει να φερθεί και συνήθως δεν έχουμε και σε βάθος χρόνου πολλά να πούμε λόγω διαφορετικής φιλοσοφίας στην κοινωνικοποιήση! Αλλά χώνομαι μπας και υπάρχει κάτι που δεν βλέπω για να σχηματίσω άποψη πιο ολοκληρωμένη
Τώρα όταν έρχεται νέος στην παρέα φροντίζω να μην νιώθει ξέμπαρκος και φυσικά όταν για κάποιο λόγο η παρέα μου παρεκλίνει και αρχίζει και λέει τα δικά της του ξεκόβω,και αν το παρακάνουν τους κάνω να αισθανθούν και άσχημα! Γενικά δεν γίνεται αλλά έχει χρειαστεί κάποιες φορές.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 14:19, 19-07-06:

κουρνιαζω alla mia γωνίτσα, πολλές φορές και στη 2η-3η-4η.......συνάντηση...

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 23:38, 10-08-09:

σπέρνω την διχόνοια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 23:55, 10-08-09:

στην αρχή μαζεμένος..., αλλά στη συνέχεια αμολάω χαρταετό....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 00:24, 11-08-09:

πάλι καλά , εγώ αμολάω κοτσάνες

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 00:51, 29-12-09:

δε ξερω.. δεν εχω παρατηρησει... νομιζω ντροπαλα στην αρχη ωσπου να παρω τον αερα.. αναλογως και απο το πώς θα με κανουν να νιωσω στην παρεα.

σιχαινομαι τους τυπους που καθονται και δε μιλανε επιτηδες, για να κοβουν φατσες.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παρέα μαζί Του! - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-03-16 στις 09:40.
    • Παρέα με άτομα που δεν ταιριάζουμε - Από oldhorborn
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-10-15 στις 15:55.
    • Προβλήματα με παρέα.... - Από qqqBoss
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-11 στις 15:30.
    • Πρωτοχρονιά και παρέα - Από Giovanna
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-12-08 στις 14:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους