Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,728 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μaster Chef

Ποιος θέλετε να είναι ο Master chef;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
Γιάννης Αποστολάκης
5
8,77%
Ιερεμίας Αμβροσιάδης
1
1,75%
Μαργαρίτα Βεϊσάκη
1
1,75%
Δέσποινα Κανδιλογιαννάκη
3
5,26%
Μιχάλης Καλαβρυνός
10
17,54%
Γιάννης Μάργαρης
2
3,51%
Αρετή Μουλακάκη
0
0%
Άντζελα Παπαβασιλείου
3
5,26%
Άκης Πετρετζίκης
31
54,39%
Αντώνης Ταμπακάκος
1
1,75%

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη gorgonokoritso
H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε στις 04:11, 26-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl
ευτυχως καποιος το ειπε...

Αρχική Δημοσίευση από Achilles
εγω παντως αυτο που ξερω ειναι οι 3 τελικου ειναι οι προαναφερθεντες...
οσο για τον τελικο.. δεν εχει γυριστει ακομα...
οποτε υπομονη....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 09:32, 26-11-10:

Και συ μπορεί αν πήγαινες αν δεν είχες φράγκο να ταΐσεις τα παιδιά σου,θα τα άφηνες να ψοφήσουν?
ξερεις ποσοι ανθρωποι ζουν στην ανεχεια και παλευουν καθημερινα? ξερεις ποση αξιοπρεπεια εχουν αυτοι οι ανθρωποι πανω τους? ειδες κανενα τους να ζητιανευει ή να βγαινει σε τετοια παιχνιδια? αγαπητε μου η μανα που εχει να θρεψει στοματα ειναι εκει εξω στον αγωνα και παλευει με τιμιοτητα και οχι βλακεια.

πς. απολογουμαι που δεν κανω σχολιο για τους παιχτες και την εκπομπη γιατι δεν ξερω καν ονοματα απλα το χει δει δυο φορες. εχω δει το αμερικανικο και νομιζω οτι ειναι αρκετα κοντα το ολο σκεπτικο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,373 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 10:17, 26-11-10:

Σοβαρευτείτε μιλάμε για τον Άκη πως είναι δυνατό να του δώσατε ψήφους και μάλιστα 8

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 11:47, 26-11-10:

Το βλέπω φανατικά!!!

Αγαπάω Σκαρμούτσο- Λουκάκο, ενώ ο Λαζάρου μου βγάζει μια γλυκύτητα και νιώθω οτι είναι πολύ καλός άνθρωπος!

Από παίχτες, σίγουρα δεν μου αρέσει ο Άκης! Εμφανισιακά είναι πολύ καλός, αλλά με εκνευρίζει απίστευτα το στυλάκι του και με χαλάει αρκετά ο τρόπος που μιλάει! Περισσότερο μου αρέσει ο Μάργαρης, αν και έχει λίιιιγο (καλά πολύ είναι ) νυσταγμένο βλέμμα, η Δέσποινα και ο Αποστολάκης!
Επίσης συμπαθώ και την Αρετή, από κόντρα που πολλοί την αντιπαθούνε!

Α! Διάβασα αυτό, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει!

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 11:55, 26-11-10:

αυτος με τα ταττου εμενα μ'αρεσει

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Ηρώ_
H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 15:29, 26-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από fly
ειμαι ερωτευμενη με τον ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
Και εγωωωωωωωωωω
Ειναι φοβερος τυπος....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη gorgonokoritso
H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε στις 16:07, 26-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Α! Διάβασα αυτό, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει!
αν ισχυει παντως αυτο, θα αποκτησει και παλι ενδιαφερον το παιχνιδι...

Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη foreverfreak
Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε στις 16:26, 26-11-10:

Γενικοτερα το masterchef ειναι ολα τα λεφτα!! Μπορει να εχει ενα κονσεπτ, που σε μερικους ισως να φαινεται βαρετο, αλλα ειναι μια πολυ καλοφτιαγμενη παραγωγη, με πολυ ενδιαφερουσα κριτικη επιτροπη και συμμετεχοντες... Η Μανωλιδου με χαλαει λιγο, αλλα δε βαριεσαι, την εχουμε δει και σε χειροτερη κατασταση!!! Οσο για τους παιχτες, παω με τα χιλια το Μιχαλη και το Βαγγελη, επειδη ειναι παλικαρια απο τα λιγα και αν και εχουν παρα πολλες μαγειρικες ικανοτητες, ειναι ηπιων τονων... Βεβαια, απο την αλλη συμπαθω και τον Ακη, παρολο που ειναι καραψωναρα του κερατα, επειδη πιστευω πως πραγματικα ειναι αυτο που ψαχνουνε να βρουνε!! Οι γυναικες της παρεας μου εδωσαν την εντυπωση πως περασαν και δεν ακουμπησαν, με μοναδικες ισως εξαιρεσεις τη Χρυσα και την Αρετη...

Παντως αν ισχυει το τελευταιο spoiler:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη foreverfreak : 26-11-10 στις 16:47.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 20:14, 26-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από fockos

Σοβαρευτείτε μιλάμε για τον Άκη πως είναι δυνατό να του δώσατε ψήφους και μάλιστα 8
Πλέον 9 και όλο ανεβαίνουμε. Είσαι μειοψηφία, από ότι φαίνεται!

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 21:37, 26-11-10:

Μου άρεσε ο Άκης χθες, αν συνεχίσει έτσι
τον θέλω και αυτόν για νικητή.

Όπως επίσης και ο Ιερεμίας με εξέπληξε ευχάριστα,
με την συμπεριφορά του και φυσικά τις μαγειρικές του ικανότητες.

Δυστυχώς η Αρετή μου επιβεβαιώνει το δύστροπο του χαρακτήρα της
φέρτε μου το ένα, φέρτε μου το άλλο, δεν προλαβαίνω κοκ, ήθελε
πέντε βοηθούς για κάθε μία κίνησή της.

Όπως επίσης τώρα τελευταία μου αρέσει η Άντζελα. ( σαν γυναίκα )

Παράθεση

tinkerbell8397 (Σοφία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tinkerbell8397
H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H tinkerbell8397 Γειαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! έγραψε στις 21:43, 26-11-10:

οι ψηφοι καταρχας εχουνε γινει 10! και δεν καταλαβα? γιατι να μην τον ψηφισουμε? μπορει καμια φορα να ειναι ισως λιγο υπερβολικα αρχηγικος, ομως ειναι απο τους πιο ντομπρους μεσα σε αυτο το παιχνιδι!(και ειναι και κουκλος!!!!!!!!!!!!!)

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,373 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 21:49, 26-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από tinkerbell8397
οι ψηφοι καταρχας εχουνε γινει 10! και δεν καταλαβα? γιατι να μην τον ψηφισουμε? μπορει καμια φορα να ειναι ισως λιγο υπερβολικα αρχηγικος, ομως ειναι απο τους πιο ντομπρους μεσα σε αυτο το παιχνιδι!(και ειναι και κουκλος!!!!!!!!!!!!!)
Γιατί υποβιβάζει τους συμπαίχτες του και θεωρεί ήδη τον εαυτό του μεγάλο σεφ. Έχει μια εμπειρία σε κουζίνα για αυτό είναι καλύτερος από τους άλλους που είναι ερασιτέχνες αν τον πέρνανε στο top chef που είναι επαγγελματιες δε θα είχε καμία τύχη. Παρόλα αυτά δε πιστεύω πως θα είναι ο μεγάλος νικητής :d
Και ξέχασε και το κόκκαλο στο ψάρι.

(αναμένω το σημερινό επεισόδιο πυο θα φωνάζει αυτούς που καταψήφισαν το πιατο (είμαι σίγουρος πως θα τους φωνάζει)

Δεν είναι κούκλος απλώς έχει γαλαζια μάτια και σας αρέσει.

Αν εγώ υποστήριζα τους παίχτες με βάση την ομορφιά θα παρατούσα το master chef και θα έβλεπα φανατικά top model.

Παράθεση

tinkerbell8397 (Σοφία)

Νεοφερμένος

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H tinkerbell8397 Γειαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! έγραψε στις 22:01, 26-11-10:

Γιατί υποβιβάζει τους συμπαίχτες του και θεωρεί ήδη τον εαυτό του μεγάλο σεφ. Έχει μια εμπειρία σε κουζίνα για αυτό είναι καλύτερος από τους άλλους που είναι ερασιτέχνες αν τον πέρνανε στο top chef που είναι επαγγελματιες δε θα είχε καμία τύχη.
Και ξέχασε και το κόκκαλο στο ψάρι.

(αναμένω το σημερινό επεισόδιο πυο θα φωνάζει αυτούς που καταψήφισαν το πιατο (είμαι σίγουρος πως θα τους φωνάζει)
πρωτον, για να μην τον διωξουν οι κριτες απο το παιχνιδι σημαινει πως το πιατο του ηταν πολυ καλο, γι'αυτο και δεν τους ενοιαξε το κοκκαλο στο ψαρι και δευτερον και ο αποστολακης φαινεται πολυ καλο παιδι, αλλα αμα ειδες διαφημηση, στο σημερινο επεισοδειο θα πει ξεκαθαρα πως αν ηξερε ποιο πιατο ανηκει στην καθε ομαδα, θα εβαζε μεγαλυτερη βαθμολογια στην ομαδα του! και επισης, εγω προσωπικα τουλαχιστον, δεν εχω ξανακουσει οτι εχει επαγγελματικη εμπειρια! το μονο που εχω ακουσει ειναι πως εχει σπουδασει λογιστικα!

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 22:18, 26-11-10:

ο αποστολάκης είπε το σωστό. Σκοπός της ομάδας είναι να νικήσει. Αν καταλάβει ποιο είναι το πιάτο της δικιάς του ομάδα φυσικό είναι να το ψηφίσει. Τον αποστολάκη το θεωρώ υπαίτιο που έχασε η ομάδα του μάργαρη στην προηγούμενη ομαδική αποστολή. Αντί να βάλει ο Μάργαρης την Αρετή, που αν και εκνευριστική "όχι σαν τονΆκη". ξέρει να μιλάει έβαλαν τον αποστολάκη που μιλάει από την μύτη του
Σήμερα αν δείτε το τρέιλερ προσεκτικά θα καταλάβετε ποιος θα νικήσει

http://www.megatv.com/masterchef/def...pubid=18691756

Παράθεση

tinkerbell8397 (Σοφία)

Νεοφερμένος

H tinkerbell8397 Γειαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! έγραψε στις 22:30, 26-11-10:

ναι, σκοπος της ομαδας ειναι να νικησει, ομως να λεμε τα συκα συκα και τη σκαφη σκαφη! καλο ειναι οι παικτες να ειναι δικαιοι και να ψηφιζουν σωστα, ακομη και αν χασουν! και ο Ακης δεν ειναι εκνευριστικος! ειναι ομως πολυ ντομπρος! το ειπε και η Αρετη στο προηγουμενο επεισοδιο!

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 22:33, 26-11-10:

η ομάδα του Άκη θα νικήσει σήμερα Εξαιτίας του ρολογιού το Mαργαρη

Παράθεση

tinkerbell8397 (Σοφία)

Νεοφερμένος

H tinkerbell8397 Γειαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! έγραψε στις 22:43, 26-11-10:

ναι! και απο το βραχιολι της Αρετης μου φαινεται το καταλαβαινεις! και δεν ειναι κακο οτι θα νικησει η ομαδα του Ακη! στο κατω κατω μονοι τους βαθμολογησαν τα πιατα!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:00, 26-11-10:

Τι ρολόγια και βραχιόλια;
Έχω χάσει πολλά επεισόδια.

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 23:49, 26-11-10:

Ο Άκης την γλύτωσε και σήμερα Έχασε από τον Αποστολάκη και παραλίγο να είναι η αιτία να χάσει η ομάδα του. (ο ίδιος όμως πάλι έλεγε δικαιολογίες ότι το δικό του πιάτο είναι αυθεντικό και τέτοια).......

Τελικά ο Aκης δεν είναι τόσο τέλειος που θέλει να πιστεύει.

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 23:53, 26-11-10:

Γιωργο ξεκολλα δεν ειναι τοσο αστειο

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 450 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 09:46, 27-11-10:

Γιατι εχετε παθει τοσο κολλημα με τον Ακη? Ειναι πολυ ψονιο... Εγω δεν το συμπαθω καθολου...

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 17:48, 27-11-10:

Ποια λέτε να φύγει σήμερα; Εγώ δεν ξέρω γιατί αλλά μου έχει κολλήσει ότι θα φύγει η Δέσποινα...

Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~LoVeR BoY~
Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 18:19, 27-11-10:

Εγώ θέλω να βγει ο Άκης δεν ξέρω γιατί αλλά μου αρέσει σαν μάγειρας.
Όντως έχει αυτό το ψωνίστικο που νομίζει ότι είναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Παράθεση

**mar**

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη **mar**
H **mar** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H **mar** Κουνελάκια, τα καλύτερα ζωάκια!!! έγραψε στις 18:24, 27-11-10:

Ο ακης ειναι πολυ ψονιο! Δεν τον αντεχω καθολου!

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 18:29, 27-11-10:

Ελάτε ρε παιδιά δεν είναι ψώνιο ο Άκης. Εμένα μ'αρέσει κυρίως το στυλ του.

Καλά, ευτυχώς που η δημοσκόπηση δεν έχει αρνητικές ψήφους!

Παράθεση

**mar**

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη **mar**
H **mar** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H **mar** Κουνελάκια, τα καλύτερα ζωάκια!!! έγραψε στις 18:31, 27-11-10:

Θα επρεπε... Οσες θετικες εχει θα ειχε και αρνητικες...

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 18:37, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από **mar**
Θα επρεπε... Οσες θετικες εχει θα ειχε και αρνητικες...
Και μόνο όπως που τον συζητάμε τόσο πολύ και που τόσοι τον έχουν ψηφίσει δείχνει ότι έχει κλέψει την παράσταση. Οι άλλοι είναι τελείως ουδέτεροι...

Πάντως αυτό που μου αρέσει σε αυτό το παιχνίδι είναι ότι έχει πολύ ωραίους τύπους και δείχνει ότι ''cool'' άτομα ασχολούνται με τη μαγειρική. Και μ'αρέσει πως υπάρχουν τόσο συμπαθητικά άτομα ακόμα μέσα [Άκης (βέβαια), Ιερεμίας, Μιχάλης, Δέσποινα, Άντζελα]. Απλά προτιμώ τον Άκη από όλους αυτούς και με διαφορά. Και ο Σκαρμουτσάκος όσο προχωράει το σόου γίνεται όλο και καλύτερος!!!!

Ρε παιδιά το σίγμα πώς το λέει έτσι; Δεν είναι σαν να είναι ψευδός, αλλά ακούγεται περίεργα. Πάντως ακόμα και αυτό είναι πολύ γοητευτικό.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:15, 27-11-10:

Ο ωραίος του μάστερ σεφ είναι ο Γιάννης ο Αποστολάκης. Τον έχετε δει να κάνει μπάνιο στην πισίνα?...

Στα τσακίδια η Αρετή!

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 23:25, 27-11-10:

Mπράβο στη Δέσποινα που τα κατάφερε και νίκησε! Ο Αποστολάκης είναι ωραίος αντικειμενικά αλλά εμένα δεν μου αρέσει καθόλου ούτε σαν μάγειρας ούτε σαν χαρακτήρας ούτε σαν τίποτα. Υπάρχουν πολύ καλύτεροι στο παιχνίδι.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:27, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από alis
Mπράβο στη Δέσποινα που τα κατάφερε και νίκησε! Ο Αποστολάκης είναι ωραίος αντικειμενικά αλλά εμένα δεν μου αρέσει καθόλου ούτε σαν μάγειρας ούτε σαν χαρακτήρας ούτε σαν τίποτα. Υπάρχουν πολύ καλύτεροι στο παιχνίδι.
Εγώ ψηφίζω σύμφωνα με το οφθαλμόλουτρο.

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 23:30, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Εγώ ψηφίζω σύμφωνα με το οφθαλμόλουτρο.
ΟΚ, ο Αποστολάκης είπα ότι είναι ωραίος αντικειμενικά, ο Άκης προσωπικά μου αρέσει πολύ περισσότερο. Ο Μάργαρης μου τη σπάει. Έχει αυτή την pathetic έκφραση στο πρόσωπο του συνέχεια... Μπλιαχ.

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 23:31, 27-11-10:

Ας κάνω κι εγώ το σχόλιό μου για την εν λόγω εκπομπή. Γενικώς, και σε σύγκριση με το top chef, είναι πιο πολύ reality και αυτό δε μου αρέσει πολύ. Σχετικά πάντως με την Αρετή, θα έλεγα ότι είναι το «απωθημένο» μου. Αν και δεν την πάω λόγω ύφους, παρ' όλ' αυτά μου αρέσει αλλά μάλλον με όρους ενστικτώδεις...

Δε με ενδιαφέρει ποιός θα νικήσει, δεν έχω ταυτισθεί με κάποιον παίκτη. Συμπαθούσα περισσότερο τη Μαργαρίτα η οποία και αποχώρησε επειδή είναι λαϊκή γυναίκα ενώ οι άλλοι το παίζουν απίστευτα. Ίσως ο Αντώνης Ταμπακάκος είναι ο πιο συμπαθής από όσους έχουν μείνει.

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 23:33, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Ας κάνω κι εγώ το σχόλιό μου για την εν λόγω εκπομπή. Γενικώς, και σε σύγκριση με το top chef, είναι πιο πολύ reality και αυτό δε μου αρέσει πολύ. Σχετικά πάντως με την Αρετή, θα έλεγα ότι είναι το «απωθημένο» μου. Αν και δεν την πάω λόγω ύφους, παρ' όλ' αυτά μου αρέσει αλλά μάλλον με όρους ενστικτώδεις...

Δε με ενδιαφέρει ποιός θα νικήσει, δεν έχω ταυτισθεί με κάποιον παίκτη. Συμπαθούσα περισσότερο τη Μαργαρίτα η οποία και αποχώρησε επειδή είναι λαϊκή γυναίκα ενώ οι άλλοι το παίζουν απίστευτα. Ίσως ο Αντώνης Ταμπακάκος είναι ο πιο συμπαθής από όσους έχουν μείνει.
Ο Ταμπακάκος έχει φύγει βασικά... Ήταν προτεινόμενος με Μάργαρη και Άκη και έφυγε.

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 23:35, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από alis
Ο Ταμπακάκος έχει φύγει βασικά... Ήταν προτεινόμενος με Μάργαρη και Άκη και έφυγε.

Δεν το θυμόμουν Γενικά το παρακολουθώ αλλά δε δίνω και πολλή βάση στο ποιός μένει και το ποιός φεύγει. Όταν έφυγε η Μαργαρίτα ψιλοσπάστηκα, αλλά πρέπει να παραδεχθώ ότι το πιάτο της ήταν σαφώς κατώτερο από αυτό της Αρετής.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 12:03, 28-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Ο ωραίος του μάστερ σεφ είναι ο Γιάννης ο Αποστολάκης. Τον έχετε δει να κάνει μπάνιο στην πισίνα?...

Στα τσακίδια η Αρετή!

Eίναι μακράν ο πιο αδιάφορος παίκτης!
δεν έχει χαρακτήρα, δε μιλάει καθόλου κι όταν το ανοίγει το ξερό του, μόνο γκρινιάζει.
Απαπαπαπα
Άσε που βγάζει και τα φρύδια του!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 12:45, 28-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Eίναι μακράν ο πιο αδιάφορος παίκτης!
δεν έχει χαρακτήρα, δε μιλάει καθόλου κι όταν το ανοίγει το ξερό του, μόνο γκρινιάζει.
Απαπαπαπα
Άσε που βγάζει και τα φρύδια του!
Όντως. Κι όταν παίρνει αυτό το ύφος του και καλά ωραίου μου σπάει τόσο τα νεύρα...

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 13:03, 28-11-10:

Kαι για να ολοκληρώσω το θάψιμό μου
Οι πιο αχώνευτοι παίχτες που έχουν περάσει είναι ο Γιάννος πρώτος και καλύτερος, η Ιωάννα που έφυγε από τους πρώτους, η Αρετή και ο Αποστολάκης.
Οι πιο συμπαθείς είναι ο Ιερεμίας, ο Μανώλης, ο Βαγγέλης, ο Άκης και η λατρεία ο Μιχάλης!!!

Καλύτερος μάγειρας : Μιχάλης Καλαβρινός!

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 13:11, 28-11-10:

Οι πιο αχώνευτοι παίχτες που έχουν περάσει είναι ο Γιάννος πρώτος και καλύτερος, η Ιωάννα που έφυγε από τους πρώτους, η Αρετή και ο Αποστολάκης.
Η Ιωάννα; Δεν τη θυμάμαι αυτή... Ήταν στους 20;

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 450 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 13:52, 28-11-10:

Οι πιο συμπαθείς είναι ο Ιερεμίας, ο Μανώλης, ο Βαγγέλης, ο Άκης και η λατρεία ο Μιχάλης!!!

Καλύτερος μάγειρας : Μιχάλης Καλαβρινός!

Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη foreverfreak
Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε στις 13:58, 28-11-10:

Μαλλον την Κωνσταντινα εννοει!! Δε θυμαμαι αλλη αχωνευτη, που να εφυγε νωρις απο το παιχνιδι...

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 14:29, 28-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
Μαλλον την Κωνσταντινα εννοει!! Δε θυμαμαι αλλη αχωνευτη, που να εφυγε νωρις απο το παιχνιδι...
A bravo! Αυτήν εννοώ

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:23, 28-11-10:

Master Chef: “Έπεσε” και η εγκυρότερη εκπομπή του Mega…

Η μόνη αξιόπιστη και ποιοτική εκπομπή του Mega αλώθηκε δυστυχώς. Αιτία; Οι άτιμες οι γνωριμίες του παρελθόντως…
Εμ κάτι είχαμε υποψιαστεί από τα προκριματικά όταν ο Σκαρμούτσος είχε πάει σπρωχτή την κοπελίτσα ενώ οι δύο άλλοι ήθελαν να την διώξουν. Να φταίνε τα τατού; Να φταίει το άτιμο το Αμέρικα; Άγνωστο.
Σήμερα όμως η εκπομπή θύμισε παράγκα Μητρόπουλου. Τα τατού να κερδίζουν και οι άλλοι…
Δείτε το χρονικό:
Η αγωνία... (λες να αντέδρασε κανένας από τους άλλους δύο

Άμα θέλεις να γίνει σωστά μια δουλειά, κάντη μόνος σου...

Και το φιλί του... Ιούδα!

Κρίμα μωρέ. Ήταν και συμπαθέστατη η φιναλίστ. Έτυχε στο λάθος δίδυμο!
λετε να εχει δικαιο?

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:05, 28-11-10:

δεν καταλαβαινω απο που βγηκε το συμπερασμα οτι γνωριζονταν...

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 16:17, 28-11-10:

Οπτικά πάντως το πιάτο της Αρετης ήταν πιο όμορφο. Συμφωνώ με τον Αγγελο

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:33, 28-11-10:

Οπτικά πάντως το πιάτο της Αρετης ήταν πιο όμορφο.
και το πιατο και η Αρετη

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 18:10, 28-11-10:

Τη σιχαινόμουν την Κωνσταντίνα... Αυτή και τη Βικτώρια, τις είχα στο ίδιο επίπεδο στο μυαλό μου. Καλά το Ιωάννα πώς σου προέκυψε; Θα της πήγαινε πάντως σαν όνομα

Kατάλαβε κανείς τι θα γίνει στο αυριανό από το τρέιλερ; Εγώ μπέρδευτηκα... Ωραίο το master class σήμερα, πλάκα είχε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alis : 28-11-10 στις 20:00.
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 20:54, 28-11-10:

Δημοσκόπηση: Ποιος θέλετε να είναι ο Master chef;

Μπορω να ψηφισω τον εαυτο μου;; (μου φαινονται ολοι λιγοι κι ας κανω λιγοτερα απ'αυτους)

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 21:02, 28-11-10:

Εγώ γενικά έχω κόλλημα με την μαγειρική και τα σχετικά, δεν ξέρω γιατί. Το Master Chef μου αρέσει πολυ, γιατί κάνουν καταπληκτικά πιάτα, αλλά μου την σπάει αυτό το ριάλιτι στυλ, καταντάει σπαστικό...

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 21:09, 28-11-10:

Ακόμα δεν μπορώ χωνέψω το ότι η κάθε εκπομπή δεν είναι αυτοτελής
αλλά πρέπει να δεις και την επόμενη για να έχεις ένα επεισόδιο ολοκληρωμένο.

Και με κουράζει αφάνταστα, αντίθετα με το top chef όπου το κάθε επεισόδιο
ολοκληρώνεται σε μια εκπομπή.

Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 21:35, 28-11-10:

Εγω γενικως δεν μπορω να παρακολουθησω διαγωνιστικα reality με βαση-με background ειναι η πιο αρμοζουσα εκφραση, την μαγειρικη. Το θεωρω απολυτα γελοιο και ΗΛΙΘΙΟ πανω απ'ολα ειτε λεγεται top chef ειτε master chef το ιδιο 'πατατα" τα θεωρω(κι ας μ'αρεσει πολυ η πατατα-της ζηταω συγνωμη γι'αυτο). Το μονο φαουλ που διακρινω σ'αυτη την ανοστη ιστορια ειναι η παρουσια του Μαμαλακη σ'ενα ΠΑΙΧΝΙΔΙ το οποιο μαλλον δεν ειναι για τα "κιλα" του.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Master chef - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 135 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-08-17 στις 16:22.
    • Master chef 2 - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 191 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-13 στις 22:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους