Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,825 μέλη και 2,410,516 μηνύματα σε 75,013 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 608 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μaster Chef

Ποιος θέλετε να είναι ο Master chef;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
Γιάννης Αποστολάκης
5
8,77%
Ιερεμίας Αμβροσιάδης
1
1,75%
Μαργαρίτα Βεϊσάκη
1
1,75%
Δέσποινα Κανδιλογιαννάκη
3
5,26%
Μιχάλης Καλαβρυνός
10
17,54%
Γιάννης Μάργαρης
2
3,51%
Αρετή Μουλακάκη
0
0%
Άντζελα Παπαβασιλείου
3
5,26%
Άκης Πετρετζίκης
31
54,39%
Αντώνης Ταμπακάκος
1
1,75%

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 23:30, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Εγώ ψηφίζω σύμφωνα με το οφθαλμόλουτρο.
ΟΚ, ο Αποστολάκης είπα ότι είναι ωραίος αντικειμενικά, ο Άκης προσωπικά μου αρέσει πολύ περισσότερο. Ο Μάργαρης μου τη σπάει. Έχει αυτή την pathetic έκφραση στο πρόσωπο του συνέχεια... Μπλιαχ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 23:31, 27-11-10:

Ας κάνω κι εγώ το σχόλιό μου για την εν λόγω εκπομπή. Γενικώς, και σε σύγκριση με το top chef, είναι πιο πολύ reality και αυτό δε μου αρέσει πολύ. Σχετικά πάντως με την Αρετή, θα έλεγα ότι είναι το «απωθημένο» μου. Αν και δεν την πάω λόγω ύφους, παρ' όλ' αυτά μου αρέσει αλλά μάλλον με όρους ενστικτώδεις...

Δε με ενδιαφέρει ποιός θα νικήσει, δεν έχω ταυτισθεί με κάποιον παίκτη. Συμπαθούσα περισσότερο τη Μαργαρίτα η οποία και αποχώρησε επειδή είναι λαϊκή γυναίκα ενώ οι άλλοι το παίζουν απίστευτα. Ίσως ο Αντώνης Ταμπακάκος είναι ο πιο συμπαθής από όσους έχουν μείνει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 23:33, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Ας κάνω κι εγώ το σχόλιό μου για την εν λόγω εκπομπή. Γενικώς, και σε σύγκριση με το top chef, είναι πιο πολύ reality και αυτό δε μου αρέσει πολύ. Σχετικά πάντως με την Αρετή, θα έλεγα ότι είναι το «απωθημένο» μου. Αν και δεν την πάω λόγω ύφους, παρ' όλ' αυτά μου αρέσει αλλά μάλλον με όρους ενστικτώδεις...

Δε με ενδιαφέρει ποιός θα νικήσει, δεν έχω ταυτισθεί με κάποιον παίκτη. Συμπαθούσα περισσότερο τη Μαργαρίτα η οποία και αποχώρησε επειδή είναι λαϊκή γυναίκα ενώ οι άλλοι το παίζουν απίστευτα. Ίσως ο Αντώνης Ταμπακάκος είναι ο πιο συμπαθής από όσους έχουν μείνει.
Ο Ταμπακάκος έχει φύγει βασικά... Ήταν προτεινόμενος με Μάργαρη και Άκη και έφυγε.
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 23:35, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από alis
Ο Ταμπακάκος έχει φύγει βασικά... Ήταν προτεινόμενος με Μάργαρη και Άκη και έφυγε.

Δεν το θυμόμουν Γενικά το παρακολουθώ αλλά δε δίνω και πολλή βάση στο ποιός μένει και το ποιός φεύγει. Όταν έφυγε η Μαργαρίτα ψιλοσπάστηκα, αλλά πρέπει να παραδεχθώ ότι το πιάτο της ήταν σαφώς κατώτερο από αυτό της Αρετής.
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 12:03, 28-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Ο ωραίος του μάστερ σεφ είναι ο Γιάννης ο Αποστολάκης. Τον έχετε δει να κάνει μπάνιο στην πισίνα?...

Στα τσακίδια η Αρετή!

Eίναι μακράν ο πιο αδιάφορος παίκτης!
δεν έχει χαρακτήρα, δε μιλάει καθόλου κι όταν το ανοίγει το ξερό του, μόνο γκρινιάζει.
Απαπαπαπα
Άσε που βγάζει και τα φρύδια του!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 12:45, 28-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Eίναι μακράν ο πιο αδιάφορος παίκτης!
δεν έχει χαρακτήρα, δε μιλάει καθόλου κι όταν το ανοίγει το ξερό του, μόνο γκρινιάζει.
Απαπαπαπα
Άσε που βγάζει και τα φρύδια του!
Όντως. Κι όταν παίρνει αυτό το ύφος του και καλά ωραίου μου σπάει τόσο τα νεύρα...
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 13:03, 28-11-10:

Kαι για να ολοκληρώσω το θάψιμό μου
Οι πιο αχώνευτοι παίχτες που έχουν περάσει είναι ο Γιάννος πρώτος και καλύτερος, η Ιωάννα που έφυγε από τους πρώτους, η Αρετή και ο Αποστολάκης.
Οι πιο συμπαθείς είναι ο Ιερεμίας, ο Μανώλης, ο Βαγγέλης, ο Άκης και η λατρεία ο Μιχάλης!!!

Καλύτερος μάγειρας : Μιχάλης Καλαβρινός!
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 13:11, 28-11-10:

Οι πιο αχώνευτοι παίχτες που έχουν περάσει είναι ο Γιάννος πρώτος και καλύτερος, η Ιωάννα που έφυγε από τους πρώτους, η Αρετή και ο Αποστολάκης.
Η Ιωάννα; Δεν τη θυμάμαι αυτή... Ήταν στους 20;
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 13:52, 28-11-10:

Οι πιο συμπαθείς είναι ο Ιερεμίας, ο Μανώλης, ο Βαγγέλης, ο Άκης και η λατρεία ο Μιχάλης!!!

Καλύτερος μάγειρας : Μιχάλης Καλαβρινός!
Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 13:58, 28-11-10:

Μαλλον την Κωνσταντινα εννοει!! Δε θυμαμαι αλλη αχωνευτη, που να εφυγε νωρις απο το παιχνιδι...
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 14:29, 28-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
Μαλλον την Κωνσταντινα εννοει!! Δε θυμαμαι αλλη αχωνευτη, που να εφυγε νωρις απο το παιχνιδι...
A bravo! Αυτήν εννοώ
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 15:23, 28-11-10:

Master Chef: “Έπεσε” και η εγκυρότερη εκπομπή του Mega…

Η μόνη αξιόπιστη και ποιοτική εκπομπή του Mega αλώθηκε δυστυχώς. Αιτία; Οι άτιμες οι γνωριμίες του παρελθόντως…
Εμ κάτι είχαμε υποψιαστεί από τα προκριματικά όταν ο Σκαρμούτσος είχε πάει σπρωχτή την κοπελίτσα ενώ οι δύο άλλοι ήθελαν να την διώξουν. Να φταίνε τα τατού; Να φταίει το άτιμο το Αμέρικα; Άγνωστο.
Σήμερα όμως η εκπομπή θύμισε παράγκα Μητρόπουλου. Τα τατού να κερδίζουν και οι άλλοι…
Δείτε το χρονικό:
Η αγωνία... (λες να αντέδρασε κανένας από τους άλλους δύο

Άμα θέλεις να γίνει σωστά μια δουλειά, κάντη μόνος σου...

Και το φιλί του... Ιούδα!

Κρίμα μωρέ. Ήταν και συμπαθέστατη η φιναλίστ. Έτυχε στο λάθος δίδυμο!
λετε να εχει δικαιο?
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:05, 28-11-10:

δεν καταλαβαινω απο που βγηκε το συμπερασμα οτι γνωριζονταν...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 16:17, 28-11-10:

Οπτικά πάντως το πιάτο της Αρετης ήταν πιο όμορφο. Συμφωνώ με τον Αγγελο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 17:33, 28-11-10:

Οπτικά πάντως το πιάτο της Αρετης ήταν πιο όμορφο.
και το πιατο και η Αρετη
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 18:10, 28-11-10:

Τη σιχαινόμουν την Κωνσταντίνα... Αυτή και τη Βικτώρια, τις είχα στο ίδιο επίπεδο στο μυαλό μου. Καλά το Ιωάννα πώς σου προέκυψε; Θα της πήγαινε πάντως σαν όνομα

Kατάλαβε κανείς τι θα γίνει στο αυριανό από το τρέιλερ; Εγώ μπέρδευτηκα... Ωραίο το master class σήμερα, πλάκα είχε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alis : 28-11-10 στις 20:00.
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 20:54, 28-11-10:

Δημοσκόπηση: Ποιος θέλετε να είναι ο Master chef;

Μπορω να ψηφισω τον εαυτο μου;; (μου φαινονται ολοι λιγοι κι ας κανω λιγοτερα απ'αυτους)
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 21:02, 28-11-10:

Εγώ γενικά έχω κόλλημα με την μαγειρική και τα σχετικά, δεν ξέρω γιατί. Το Master Chef μου αρέσει πολυ, γιατί κάνουν καταπληκτικά πιάτα, αλλά μου την σπάει αυτό το ριάλιτι στυλ, καταντάει σπαστικό...
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 21:09, 28-11-10:

Ακόμα δεν μπορώ χωνέψω το ότι η κάθε εκπομπή δεν είναι αυτοτελής
αλλά πρέπει να δεις και την επόμενη για να έχεις ένα επεισόδιο ολοκληρωμένο.

Και με κουράζει αφάνταστα, αντίθετα με το top chef όπου το κάθε επεισόδιο
ολοκληρώνεται σε μια εκπομπή.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 21:35, 28-11-10:

Εγω γενικως δεν μπορω να παρακολουθησω διαγωνιστικα reality με βαση-με background ειναι η πιο αρμοζουσα εκφραση, την μαγειρικη. Το θεωρω απολυτα γελοιο και ΗΛΙΘΙΟ πανω απ'ολα ειτε λεγεται top chef ειτε master chef το ιδιο 'πατατα" τα θεωρω(κι ας μ'αρεσει πολυ η πατατα-της ζηταω συγνωμη γι'αυτο). Το μονο φαουλ που διακρινω σ'αυτη την ανοστη ιστορια ειναι η παρουσια του Μαμαλακη σ'ενα ΠΑΙΧΝΙΔΙ το οποιο μαλλον δεν ειναι για τα "κιλα" του.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Master chef - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 136 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-17 στις 17:55.
    • Master chef 2 - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 191 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-13 στις 22:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους