Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

What's up? (Cosmote)

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 20:56, 20-11-10:

Ποια είναι η γνώμη σας για το what's up;
Αν το χρησιμοποιήτε, είστε ευχαριστημένοι;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 21:03, 20-11-10:

Πάρα πολύ... απλά δεν φτάνουν οι μονάδες για να πάρεις τους άλλους... μόνο what"s up!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 21:05, 20-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από e-sofia
Πάρα πολύ... απλά δεν φτάνουν οι μονάδες για να πάρεις τους άλλους... μόνο what"s up!!!
Εμένα δε μου φτάνουν ούτε για γουατς απ. 1500 λεπτα τι ειναι. σε μια εβδομάδα άχουν φαγωθεί.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 20-11-10 στις 21:20.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 21:17, 20-11-10:

Πώς φαίνονται οι ερωτευμένοι!

Μια φορά είχαν τελειώσει τα 1500 και ενώ είχα 3+ ευρώ πήρα τηλέφωνο σε what's up και τελείωσαν πολύ γρήγορα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 22:05, 20-11-10:

ρε παιδιά μια ερώτηση:θέλω να βάλω what's up , τώρα έχω wind ,θα πρέπει να αλλάξω και νούμερο?
θέλω να διατηρήσω τον αριθμό μου ,είναι one of kind χαχαχαχα,δεν σας τον λέω,αλλά είναι γαμάτος.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:03, 21-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από christos0987
ρε παιδιά μια ερώτηση:θέλω να βάλω what's up , τώρα έχω wind ,θα πρέπει να αλλάξω και νούμερο?
Κάνε αίτηση φορητότητας σε ένα κατάστημα Γερμανός. Παίρνεις τον αριθμό σου και φεύγεις κύριος.

Αρχική Δημοσίευση από christos0987
θέλω να διατηρήσω τον αριθμό μου ,είναι one of kind χαχαχαχα,δεν σας τον λέω,αλλά είναι γαμάτος.
Ποτέ ένα νούμερο δε θα καταφέρει να γίνει γαμάτο. Τα νούμερα μένουν πάντα νούμερα.

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 01:15, 21-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Κάνε αίτηση φορητότητας σε ένα κατάστημα Γερμανός. Παίρνεις τον αριθμό σου και φεύγεις κύριος.

Ποτέ ένα νούμερο δε θα καταφέρει να γίνει γαμάτο. Τα νούμερα μένουν πάντα νούμερα.
Ένα νούμερο μπορεί να αλλάξει και να γίνει από νούμερο, γαμάτος ή να είναι και τα 2. Πχ ο sid και ο Άγγελος.

Είναι 2 γαμάτα νούμερα.

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 450 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 01:29, 21-11-10:

Ειναι πολυ καλη, αλλα μερικες φορες δεν πιανει καλο σημα... Και δεν δειχνει ποιος σε εχει παρει τηλ οταν το εχεις κλειστο... Αλλα η προσφορα τον 1500' και μηνυματων ειναι πολυ καλη!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:15, 21-11-10:

Και μάλιστα, σύμφωνα με απόφαση της ΕΕΤΤ από πρώτη Δεκεμβρίου η φορτητότητα αριθμών θα πρέπει να γίνεται το πολύ σε τρεις εργάσιμες. Εύκολα, απλά και γρήγορα.

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,044 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 03:50, 21-11-10:

Εγώ έβαλα φέτος what's up οπότε δεν έχω πρόσβαση στα 1500... Αλλά βάζω τα 1200. Λεπτά & μηνύματα. Άλλες φορές τα τρώω, άλλες φορές τσου. Ανάλογα τα κέφια. ^^
Μια χαρά είναι... Γενικά καλές υπηρεσίες.

Από σήμα θέλει λίγο βελτίωση.

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 03:52, 21-11-10:

τη φορητότητα πρέπει να την κάνω σε κατάστημα γερμανός μόνο?

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 09:08, 21-11-10:

Όχι, όλες οι εταιρίες θα σου κάνουν φορητότητα, ειναι δικαίωμά σου σαν χρήστης τηλεφώνου.

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 21:53, 23-11-10:

Εγώ πάντως δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με το σήμα..

Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 02:27, 24-11-10:

Για εμένα φτάνουν και περισσεύουν τα 1500' ομιλίας και 1500 γραπτά μηνύματα το μήνα.
Κάποιες φορές πρόβλημα με την ποιότητα επικοινωνίας έχω, παρόλο που το σήμα είναι στο μέγιστο.
Θα περιμένω μέχρι τις αρχές του 2011 να δω τι προσφορές θα πεχτούν και ίσως φύγω από COSMOTE...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 27-11-10 στις 17:54.
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 450 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 07:25, 27-11-10:

Τα 1500' και sms μου φτανουν. Δεν εχει τυχει ποτε να τα τελειωσω ολα τα ' και sms.

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε στις 12:40, 27-11-10:

Πως γίνεται να βάλεις +600 sms;

Παράθεση

Fatal Secretary

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fatal Secretary
H Fatal Secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Fatal Secretary έγραψε στις 16:16, 27-11-10:

Συμφωνω οτι δεν εχει και το τελειο σημα αλλα δεν παραπονιεμαι,ο,τι πληρωνεις παιρνεις δε λενε?? Δεν ειναι λιγες οι φορες που αναγκαζομαστε να επαναλαβουμε 4-5 φορες μια κληση γιατι πεφτει (απο το μπαλκονι) το σημα

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 16:25, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεοπάτρα
Πως γίνεται να βάλεις +600 sms;
http://www.whatsup.gr/services/sms-them-all-600

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 17:44, 27-11-10:

Χρησιμοποιώ what's up εδώ και αρκετό καιρό. Η παρέα μου έχει κι αυτή για αυτό με συμφέρει και μου έρχεται πολύ φθηνότερα από όταν ήμουν στη wind. Το μόνο πρόβλημα είναι το σήμα.... Είναι τραγικό.

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε στις 19:57, 27-11-10:

Ευχαριστώ πολύ!
Και αυτά τα 5 ευρώ στα αφαιρεί από την κάρτα ε; και άμα δεν έχεις, δεν σου τα βάζει καθόλου;

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 20:02, 27-11-10:

Ευχαριστώ πολύ!
Και αυτά τα 5 ευρώ στα αφαιρεί από την κάρτα ε; και άμα δεν έχεις, δεν σου τα βάζει καθόλου;
Νομίζω πρέπει να έχεις λεφτά για να τα πάρει από την κάρτα.
Αλλιώς το βλέπω σαν να πραγματοποιείς κλήση με 0,1? και να σου αφαιρεί τα χρήματα από τη νέα κάρτα.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 22:18, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Ξανα βάζουμε κάρτα. Αφού κάθε φορά που βάζεις κάρτα σου βάζει 1500 λεπτά.

Καλά ήμουν υπερβολική ότι τελειωνούν στη μία εβδομάδα και των δυο. Στις 10 μέρες ίσως τελειώνουν.
Οk, νομίζω πως το έσωσες τώρα.

Νόμιζα πως η προσφορά ήταν ανά μήνα.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:41, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Νόμιζα πως η προσφορά ήταν ανά μήνα.
Μα είναι. Απλά λέει μέσα σε ένα μήνα πρέπει να τα φας, όχι ότι μπορείς ανά μήνα να βάζεις κάρτα. Αυτό έλειπε, να σου έλεγαν "όχι" όταν ήθελες να τους δώσεις λεφτά...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 22:45, 27-11-10:

Αν δεν κάνω λάθος αυτό ισχύει για τις άλλες προσφορές, 600 λεπτά και έτσι.

Παράθεση

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη gorgonokoritso
H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε στις 14:09, 28-11-10:

η καθε προσφορα πρεπει να καταναλωθει εντος 30 ημερων αλλιως χανεται
αλλα μεσα σε 1 μηνα μονο 4 φορες μπορεις να βαλεις καρτα και αρα να επωφεληθεις της αντιστοιχης προσφορας...
δηλαδη... καρτα θα μπορεις να βαλεις και πεμπτη και εκτη φορα...
αλιμονο...
αλλα δεν θα σου περαστουν τα λεπτα ομιλιας...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:10, 25-12-10:

Hello!
Έβαλα κάρτα και έκανα reload.
Ανάμεσα στα δώρα που είχε επέλεξα τα 30Mb internet. Μου ήρθε, λοιπόν, μη νυμα να κάνω εγκατάσταση των ρυθμίσεων που θα μου έρθουν και να βάλω τον τάδε κωδικό. Αν και ήρθαν οι ρυθμίσεις κωδικό δε ζήτησε και δεν μπαίνει στο ιντερνετ. Πρέπει να κάνω κάτι;

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 21:32, 25-12-10:

Προσευχή

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:42, 25-12-10:

Eντελώς!

Βρήκα κάτι ρυθμίσεις βάσει κινητού, τις έκανα αλλά δεν.
Ψεύτες είναι.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 21:59, 25-12-10:

Αυτό ξαναπές το!

Η προσφορά των 1500' + 1500sms ανα ανανέωση τέλος του Ιανουαρίου θα τελειώσει! Για να δούμε τι θα κάνουμε μετά...

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 22:03, 25-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Εγώ έβαλα φέτος what's up οπότε δεν έχω πρόσβαση στα 1500... Αλλά βάζω τα 1200. Λεπτά & μηνύματα. Άλλες φορές τα τρώω, άλλες φορές τσου. Ανάλογα τα κέφια. ^^
Μια χαρά είναι... Γενικά καλές υπηρεσίες.

Από σήμα θέλει λίγο βελτίωση.
Βασικα μια χαρα μπορεις... Απλως επρεπε να το ενεργοποιησεις... Αλλα τωρα πια ειναι αρκετα αργα...

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Αυτό ξαναπές το!

Η προσφορά των 1500' + 1500sms ανα ανανέωση τέλος του Ιανουαρίου θα τελειώσει! Για να δούμε τι θα κάνουμε μετά...
Ε, ολο και κατι θα βγαλουν... Ευτυχως που εδωσαν βασικα παραταση και για τον Γεναρη...

Εγω βασικα εχω what's up απο την πρωτη μερα που πηρα κινητο, εκτος απο ενα διαστημα που ειχα και μια καρτα Q... Και εξαιρωντας το τραγικο σημα ωρες ωρες, ειμαι απολυτα ικανοποιημενος...

Παράθεση

haniel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη haniel
H haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H haniel έγραψε στις 05:59, 26-12-10:

Εγώ πάλι ο μόνος λόγος του έχω πάρει και What's up αριθμό(σαν 3ο νούμερο),ενώ έχω και μια σύνδεση vodafone και ένα cu αριθμό,είναι ότι στη vodafone η προσφορά των 1500 του cu μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μια φορά το μήναΈτσι μιλάω με αυτούς που έχουν cu με το cu,που είναι ελάχιστοι πια,με το What's up,με όσους έχουν What's up,σχεδόν 8 στους 10 δηλαδή,και με τους υπόλοιπους με τη σύνδεση.Βέβαια το cu σου επιτρέπει κλήσεις και σε συνδέσεις vodafone,όχι σε νούμερα cu και μόνο...Να σας πω την αλήθεια τώρα που το σκέφτηκα,το παράκανα με τα νούμερα,έλεος...Όσο για τη προσφορά των 1500 σίγουρα είναι πολύ καλή,βέβαια μέχρι να λάβεις μήνυμα πως τελειώσαν τα λεπτά σου έχει φάει ήδη όλη τη κάρτα και οι χρεώσεις είναι τουλάχιστον 3λεπτες και 30 δεύτερα να μιλήσεις πάλι 3 λεπτά θα χρεωθείς,αλλά το θέμα δεν είναι αυτό,το θέμα είναι πως μ'αυτό το σήμα για να μπορέσεις να κάνεις έστω μια 3λεπτη ριμαδοκλήση,πρέπει να'χεις κάνει τουλάχιστον 10 των 30 δεύτερων,μιλάμε για τρελή πίκρα!!!!!!!!!!Φαντάσου να'ναι τπτ επείγον,έλεος δηλ.,αυτό δεν είναι σήμα καμπάνα-σήμα που@@να είναι,σόρυ κιόλας δηλ.!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑααααααα και πόσο μου κρατάνε τα 1500?κάθε 4η μέρα τα ενεργοποιώ!!!!!!!!!!!!!!Ναι ξέρω,σκουλαρήκι το'χω κάνει

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 26-12-10 στις 14:13. Αιτία: Merge. Κουμπάκι "επεξεργασία" για προσθήκες. :)
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H maria_lulu έγραψε στις 18:14, 27-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από haniel
Εγώ πάλι ο μόνος λόγος του έχω πάρει και What's up αριθμό(σαν 3ο νούμερο),ενώ έχω και μια σύνδεση vodafone και ένα cu αριθμό,είναι ότι στη vodafone η προσφορά των 1500 του cu μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μια φορά το μήναΈτσι μιλάω με αυτούς που έχουν cu με το cu,που είναι ελάχιστοι πια,με το What's up,με όσους έχουν What's up,σχεδόν 8 στους 10 δηλαδή,και με τους υπόλοιπους με τη σύνδεση.Βέβαια το cu σου επιτρέπει κλήσεις και σε συνδέσεις vodafone,όχι σε νούμερα cu και μόνο...Να σας πω την αλήθεια τώρα που το σκέφτηκα,το παράκανα με τα νούμερα,έλεος...Όσο για τη προσφορά των 1500 σίγουρα είναι πολύ καλή,βέβαια μέχρι να λάβεις μήνυμα πως τελειώσαν τα λεπτά σου έχει φάει ήδη όλη τη κάρτα και οι χρεώσεις είναι τουλάχιστον 3λεπτες και 30 δεύτερα να μιλήσεις πάλι 3 λεπτά θα χρεωθείς,αλλά το θέμα δεν είναι αυτό,το θέμα είναι πως μ'αυτό το σήμα για να μπορέσεις να κάνεις έστω μια 3λεπτη ριμαδοκλήση,πρέπει να'χεις κάνει τουλάχιστον 10 των 30 δεύτερων,μιλάμε για τρελή πίκρα!!!!!!!!!!Φαντάσου να'ναι τπτ επείγον,έλεος δηλ.,αυτό δεν είναι σήμα καμπάνα-σήμα που@@να είναι,σόρυ κιόλας δηλ.!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑααααααα και πόσο μου κρατάνε τα 1500?κάθε 4η μέρα τα ενεργοποιώ!!!!!!!!!!!!!!Ναι ξέρω,σκουλαρήκι το'χω κάνει
Μπορεις να στειλεις ΥΠΟΛ στο 1313 και να μαθεις ποσα λεπτα και sms σου απομενουν. Επισης σου λεει και ποτε ληγουν τα 1500

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:02, 27-12-10:

Χρηματούλης κάνει υπολογισμούς:

Χανιέλ κάθε 4η μέρα βάζει κάρτα. Η ελάχιστη κάρτα είναι 5 Ευρώ, άρα Χανιέλ βάζει στο κινητό περίπου 35-40 Ευρώ το μήνα. Για το ένα απο τα 3 νούμερα. Άρα Χανιέλ είναι πλούσια. Χανιέλ βέβαια μιλάει πάρα πολύ στο κινητό, περίπου 10.500 λεπτά το μήνα (πάλι μόνο από το ένα νούμερο), άρα Χανιέλ θα μείνει vegetable από τα πολλά καμμένα κύτταρα σύντομα (αστειεύομαι)

Άρα και πλούσια, και προκλητική (αν κρίνω από την υπογραφή) και δε θα μιλάει για πολύ. (είπα αστειεύομαι, σε βλέπω μην ξυνίζεις!)

Χρηματούλης τρίβει τα χέρια του.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Myrtle
H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,273 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε στις 19:09, 27-12-10:

ΑΑΑΑΑΑααααααα και πόσο μου κρατάνε τα 1500?κάθε 4η μέρα τα ενεργοποιώ!
Μα 1500 λεπτά σε 4 μέρες; Let's do the maths: Οι 4 μέρες έχουν συνολικά 5760 λεπτά. Αν μιλάς στο τηλέφωνο τα 1500 από τα 5760 λεπτά, σημαίνει ότι περίπου το ένα τέταρτο της ζωής σου το χάνεις μιλώντας στο τηλέφωνο, δηλαδή πάνω από 6 ώρες την ημέρα! Άλλες 8 ώρες ύπνου και 8 ώρες στην δουλειά (ή σχολεία-φροντιστήρια ανάλογα την ηλικία), σου μένουν 2 ώρες για να ζήσεις την ζωή σου και να ασχοληθείς με τον εαυτό σου!

Προσωπικά, άλλαξα πριν από 2-3 μήνες το καρτοκινητό μου cu μόνο και μόνο επειδή οι περισσότεροι γνωστοί μου είχαν what's up και μπορώ να πω ότι το έχω ήδη μετανιώσει!

Αφ' ενός το σήμα είναι από φρικτό έως ανύπαρκτο, ακόμα και σε μέρη που υποθετικά θα έπρεπε να έχει "σήμα-καμπάνα" κι αφ' ετέρου, οι χρεώσεις για κλήσεις σε χρήστες που δεν έχουν what's up είναι στα ύψη! Εκτός του ότι από τα 1500 δεν χαλάω ούτε τα 100 μέσα στο μήνα (ούτε σε μηνύματα ούτε σε λεπτά κλήσης), αφού δεν πολυχρησιμοποιώ πια το κινητό (ούτε το σταθερό) ως βασικό μέσο επικοινωνίας, αλλά μόνο ως εργαλείο της δουλειάς μου ή για στοιχειώδεις συννενοήσεις που διαρκούν ως επί το πλείστον λίγα δευτερόλεπτα.

Με βλέπω να το ξαναλλάζω μέσα στους πρώτους μήνες του 2011, ειδικά αν δεν έχει βγει κάποια αντίστοιχη προσφορά...

Παράθεση

haniel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη haniel
H haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H haniel έγραψε στις 03:52, 31-12-10:

Χρηματούλης κάνει υπολογισμούς:

Χανιέλ κάθε 4η μέρα βάζει κάρτα. Η ελάχιστη κάρτα είναι 5 Ευρώ, άρα Χανιέλ βάζει στο κινητό περίπου 35-40 Ευρώ το μήνα. Για το ένα απο τα 3 νούμερα. Άρα Χανιέλ είναι πλούσια. Χανιέλ βέβαια μιλάει πάρα πολύ στο κινητό, περίπου 10.500 λεπτά το μήνα (πάλι μόνο από το ένα νούμερο), άρα Χανιέλ θα μείνει vegetable από τα πολλά καμμένα κύτταρα σύντομα (αστειεύομαι)

Άρα και πλούσια, και προκλητική (αν κρίνω από την υπογραφή) και δε θα μιλάει για πολύ. (είπα αστειεύομαι, σε βλέπω μην ξυνίζεις!)

Χρηματούλης τρίβει τα χέρια του.
Aχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..Είναι ήδη vegetable..!!!!!!!!!!!!!!Μόνο που είναι Χάνιελ και όχι Χανιέλ..μα σε συγχωρώ

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
Μα 1500 λεπτά σε 4 μέρες; Let's do the maths: Οι 4 μέρες έχουν συνολικά 5760 λεπτά. Αν μιλάς στο τηλέφωνο τα 1500 από τα 5760 λεπτά, σημαίνει ότι περίπου το ένα τέταρτο της ζωής σου το χάνεις μιλώντας στο τηλέφωνο, δηλαδή πάνω από 6 ώρες την ημέρα! Άλλες 8 ώρες ύπνου και 8 ώρες στην δουλειά (ή σχολεία-φροντιστήρια ανάλογα την ηλικία), σου μένουν 2 ώρες για να ζήσεις την ζωή σου και να ασχοληθείς με τον εαυτό σου!

Προσωπικά, άλλαξα πριν από 2-3 μήνες το καρτοκινητό μου cu μόνο και μόνο επειδή οι περισσότεροι γνωστοί μου είχαν what's up και μπορώ να πω ότι το έχω ήδη μετανιώσει!

Αφ' ενός το σήμα είναι από φρικτό έως ανύπαρκτο, ακόμα και σε μέρη που υποθετικά θα έπρεπε να έχει "σήμα-καμπάνα" κι αφ' ετέρου, οι χρεώσεις για κλήσεις σε χρήστες που δεν έχουν what's up είναι στα ύψη! Εκτός του ότι από τα 1500 δεν χαλάω ούτε τα 100 μέσα στο μήνα (ούτε σε μηνύματα ούτε σε λεπτά κλήσης), αφού δεν πολυχρησιμοποιώ πια το κινητό (ούτε το σταθερό) ως βασικό μέσο επικοινωνίας, αλλά μόνο ως εργαλείο της δουλειάς μου ή για στοιχειώδεις συννενοήσεις που διαρκούν ως επί το πλείστον λίγα δευτερόλεπτα.

Με βλέπω να το ξαναλλάζω μέσα στους πρώτους μήνες του 2011, ειδικά αν δεν έχει βγει κάποια αντίστοιχη προσφορά...
1)Δεν καταφέρνω να κοιμηθώ ποτέ 8 ώρες...
2)Όντως πάνω από 6 ώρες(..μέσα σ'αυτές είναι όμως και οι ώρες του ύπνου..σε έστειλα??)Μπορεί να μη μιλάω,αλλά είναι ανοιχτό και γράφει κανονικά και τότε...Βέβαια κάθε 2ωρο κλείνει αυτόματα η κλήση και ξανα~μανα...
3)Ναι περίπου 2...Μη ξεχνάς βέβαια και τα άλλα 2 νούμερα!!
4)Μπορώ άνετα να ζω τη ζωή μου παράλληλα με όλο αυτό...

Σε μπέρδεψα............??????????!!!!!!!!(Είναι κομματάκι αρρωστημένο ξέρω...είναι λόγω απόστασης,καταλαβαίνεις...)

Έχει τύχει μήνας που να ενεργοποιώ κάθε 2 μέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ.Ιδέα δεν έχω τι παίχτηκε με τις παραθέσεις-πολλαπλές και μη-ΟΥΦΦΦΦΦ!!!Άσχετη λέμε...

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Μπορεις να στειλεις ΥΠΟΛ στο 1313 και να μαθεις ποσα λεπτα και sms σου απομενουν. Επισης σου λεει και ποτε ληγουν τα 1500
Το γνωρίζω...απλά είτε έχουν μπλοκάρει τα κινητά απ'τα αμέτρητα μηνύματα που περιέχουν και δε μπορώ να στείλω,είτε βαριέμαι να στείλω απλά...Ότι να'ναι δηλαδή!!!!!!!!!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 31-12-10 στις 05:15. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Ηρώ_
H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 13:34, 31-12-10:

Βρε παιδια στελνω ΥΠΟΛ στο 1313 για να δω ποσα λεπτα και ποσα μνμ μου εχουν μεινει αλλα μου λεει οτι η υπηρεσια δεν βρεθηκε....μηπως ξερετε γιατι?

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin έγραψε στις 16:36, 31-12-10:

Πρέπει να στείλεις Y στο 1313

Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 17:56, 31-12-10:

Πρέπει να στείλεις Y στο 1313

Παλι το ιδιο λεει!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 18:00, 31-12-10:

Λογικά μπλόκαρε το δίκτυό σου.
Δοκίμασα και τα δύο και λειτουργούν.

Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~LoVeR BoY~
Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 20:26, 31-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από irw
Βρε παιδια στελνω ΥΠΟΛ στο 1313 για να δω ποσα λεπτα και ποσα μνμ μου εχουν μεινει αλλα μου λεει οτι η υπηρεσια δεν βρεθηκε....μηπως ξερετε γιατι?
Και με ΥΠΟΛ πιάνει αλλά όπως λένε και τα παιδιά θα μπλόκαρε το δύκτιό σου

Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ έγραψε στις 20:37, 31-12-10:

Μου το λεει παρα πολυ καιρο ομως...απο το καλοκαιρι!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:04, 31-12-10:

Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτό http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=3394594.
Στείλε Υ και με ελληνικούς και με λατινικούς χαρακτήρες, αλλιώς απευθύνσου στη cosmote.

Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ έγραψε στις 21:06, 31-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτό http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=3394594.
Στείλε Υ και με ελληνικούς και με λατινικούς χαρακτήρες, αλλιώς απευθύνσου στη cosmote.
Ααααααα ωραια!Σε ευχαριστω πολυ!

Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~LoVeR BoY~
Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 13:03, 01-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από irw
Ναι μια χαρα!Το εστειλα με λατινικους χαρακτηρες!
Εγώ και με ελληνικούς που το στέλνω πάλι μου το δείχνει...

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 16:57, 01-01-11:

Εγώ είχα what's up αλλά η cosmote παρόλο που λέει ότι έχει σήμα καμπάνα στη γειτονιά μου δεν πιάνει ΚΑΘΟΛΟΥ !!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:04, 01-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από KingFox
Εγώ είχα what's up αλλά η cosmote παρόλο που λέει ότι έχει σήμα καμπάνα στη γειτονιά μου δεν πιάνει ΚΑΘΟΛΟΥ !!
Η διαφημιστική καμπάνια λέει ότι πιάνει στα όρη, στ' άγρια βουνά. Δεν αναφέρει τίποτα για πόλεις.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:17, 01-01-11:

1ον Ας το σκέφτονταν οι κάτοικοι πολλών περιοχών της Αθήνας αυτό, πρίν διαμαρτυρηθούν για τις κεραίες και τις ξηλώσουν από παντού.

2ον Όσοι δεν έχετε σήμα, τον αριθμό σας και σε άλλο δίκτυο με φορητότητα. Δόξα τους Θεους παίρνει μόνο 3 μέρες και έχουν όλοι τις ίδιες χρεώσεις λόγω καρτέλ.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:29, 01-01-11:

1ον Ας το σκέφτονταν οι κάτοικοι πολλών περιοχών της Αθήνας αυτό, πρίν διαμαρτυρηθούν για τις κεραίες και τις ξηλώσουν από παντού.
Χώρια που με λιγότερες κεραίες αναγκάζεται το κινητό να εκπέμψει υψηλότερα για να πιάσει απομακρυσμένες κεραίες. Ανθυγιεινό είναι να το να έχεις λίγες κεραίες γι' αυτό ακριβώς το λόγο, όχι πολλές κεραίες.

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 17:40, 01-01-11:

Εγώ γιατί δεν έχω πρόβλημα με το σήμα βρε παιδιά; Λέτε να έχω προτεραιότητα λόγω παλαιότητας; Φέτος έγινε 7 ετών!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 18:07, 01-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Εγώ γιατί δεν έχω πρόβλημα με το σήμα βρε παιδιά; Λέτε να έχω προτεραιότητα λόγω παλαιότητας; Φέτος έγινε 7 ετών!
Γιατί δεν είσαι σε αστικό κέντρο με κάλυψη σαν τυρί τσένταρ από τις τρύπες.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βοήθεια, με εξαπάτησε η Cosmote! - Από A propos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-10-13 στις 16:55.
    • Cosmote 1500λεπτά και 1500sms - Από Jason93
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-11-11 στις 15:17.
    • Γερμανός και Cosmote - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-11-11 στις 15:15.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους