Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,817 εγγεγραμμένα μέλη και 3,055,202 μηνύματα σε 93,257 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 844 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Μήπως ξέρετε; - Διάφορες, σκόρπιες απορίες

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,944 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 21:47, 24-03-15:

ρε παιδιά ο sam smith γράφει μόνος του τα τραγούδια και τη μουσική του? το 'χω απορία

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μελικέρτη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μελικέρτη
H Μελικέρτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Μελικέρτη έγραψε στις 22:18, 07-04-15:

Καλησπέρα!

Μήπως γνωρίζει κανείς σε ποιο μουσείο βρίσκεται ο παρακάτω πίνακας? Ονομάζεται "Σχέδιο σε Άσπρο και Μαύρο"!

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Σχέδιο σε άσπρο και μαύρο.jpg
Εμφανίσεις:  75
Μέγεθος:  133,7 KB

Χρειάζομαι απεγνωσμένα την τοποθεσία του για μια εργασία! Βοηθήστε παιδιά, βοηθήστε!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μελικέρτη : 07-04-15 στις 22:30.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,973 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 23:54, 07-04-15:

Παιδιά αν έτυχε να δείτε την τηλεοπτική διαφήμιση για το Πάσχα, των Αttica stores η οποία έχει για μουσική επένδυση ένα κλασσικό κομάτι,.. μήπως γνώριζει κάποιος να μου πει ποιό είναι?

Παράθεση

tiger8755

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tiger8755
H tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H tiger8755 έγραψε στις 19:27, 22-04-15:

Καλησπέρα σε ολους σας , ψάχνω για κάποιον έμπειρο και αξιόπιστο παθολόγο στα Αττική νότια προάστια.Έχετε κάποιον να μου προτείνετε? η πειτε μου σε μην. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Παράθεση

PinkAggelikoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PinkAggelikoula
H PinkAggelikoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H PinkAggelikoula έγραψε στις 20:38, 20-07-15:

Ψάχνω ένα συγκεκριμένο παιχνίδι με τράπουλα το οποίο παίζετε με δύο παίκτες αλλά δεν θυμάμαι πως παίζεται γιατί το έπαιξα πριν χρόνια
Από ότι θυμάμαι ο κάθε παίκτης έχει μπροστά του 4 χαρτιά γυρισμένα ανάποδα και δεν ξερει τι ακριβώς φύλλα είναι και νομίζω στην πορεία πρέπει να μαζέψει 4 ίδια φύλλα αλλά δεν θυμάμαι τους κανόνες και ποια φύλλα πρέπει να δει για να το κάνει αυτό.
Επιπλέον νομίζω ότι κάτι γινόταν και με τους ασους ... Το έχει ακουστά κανείς???
Παράθεση

elenikikou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elenikikou
H elenikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H elenikikou έγραψε στις 17:46, 08-10-15:

Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω έπιπλα σε οικονομικές τιμές; Ενδιαφέρομαι κυρίως για καταστήματα στη περιοχή της Καλλιθέας;
Παράθεση

elenikikou

Νεοφερμένος

H elenikikou έγραψε στις 17:53, 08-10-15:

Καλησπέρα και πάλι θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο; Που μπορώ να βρω συναγερμούς πόρτας; Ενδιαφέρομαι για κάποιο κατάστημα που είναι κοντά στα Πατήσια…
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 20:59, 08-10-15:

Αρχική Δημοσίευση από elenikikou
Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω έπιπλα σε οικονομικές τιμές; Ενδιαφέρομαι κυρίως για καταστήματα στη περιοχή της Καλλιθέας;
Αρχική Δημοσίευση από elenikikou
Καλησπέρα και πάλι θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο; Που μπορώ να βρω συναγερμούς πόρτας; Ενδιαφέρομαι για κάποιο κατάστημα που είναι κοντά στα Πατήσια
Γιατί δεν ψάχνεις στο χρυσό οδηγό ή δεν τα γκουγκλάρεις;
Με όλο το θάρρος, να σε ρωτήσω κάτι άλλο: Γιατί θέλεις να αγοράσεις έπιπλα από την Καλλιθέα και συναγερμούς από τα Πατήσια και όχι όλα από την ίδια περιοχή;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,626 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 21:42, 08-10-15:

www.ikea.gr
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:38, 08-10-15:

Ε οχι ικεα βρε παιδια για επιπλα.. Ειναι μιας χρησης...
Ασε που για την ποιοτητα τους(χαρτι...) ειναι ακυρες οι τιμες τους! Για έπιπλα ικεα οχι! Για ψιλολοιδια οκ... αν κι εγω τα ικεα δεν τα συμπαθω καθολου..
Εγω θα προτεινα επιπλαδικα πανω στην παραλιακη κ εργοστασια επιπλων στην κων/νου καραμανλη αχαρνες.
Και στις δυο επιλογες θα βρεις ποιοτητα εφοσον ψαξεις κ εργοστασιακες τιμες. Ειναι κ τα δυο η πηγη των επιπλων.
Αλλη λυση ειναι ο παλιοσ κλασσικοσ μαραγκος που θα σου φτιαξει οτι θες οπως το θες αλλα δν ξερω τι ακριβως θες κι αν τελικα αξιζει γιατι σε μαραγκο, ορισμενα κομματια βγαινουν ακομα πιο ακριβα.
Εγω εχω κανει κ τα τρια.. Σε μαραγκο απευθυνθηκα για ειδικες παραγγελιες μασιφ ομως αναλλοιωτα στο χρονο..
Δες επισης στα 120 αν κι εκει οταν εγω ειχα παει μου φανηκαν ολα πολυ παλια σχεδια.. Καποτε νομιζω ηταν καλα εκει.. Αλλα οκ εξαρταται τι ψαχνεις..
Ελπιζω να σε καλυψα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 08-10-15 στις 22:45.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 868 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 23:59, 08-10-15:

Συμφωνω και εγω σχετικα με το ικεα. Πολυ χαλια ποιοτητα και πεταμενα λεφτα. Ουτε τα μεταλλικα-γυαλινα επιπλα δεν αξιζουν απο εκει. Προσοχη και στους επιπλοποιους γιατι μερικοι πουλανε κακοτεχνιες.

Θα σου προτεινα να ψαξεις και αγγελιες με μεταχειρισμενα. Μερικοι εχουν πολυ καλα επιπλα και λογω μετακομισης ή λογω οικονομικων τα πουλανε οσο οσο. Απο αγγελιες να προτιμησεις επιπλα φτιαγμενα απο ατοφιο ξυλο (απεφυγε το πευκο και αν βρεις κατι σε μαονι επελεξε το χωρις 2η σκεψη).
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 00:05, 09-10-15:

Μπορεί να είχε προηγούμενα με τους καταστηματάρχες.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:18, 09-10-15:

Μπορει να μενει Καλλιθεα κ να χει μαγαζι στα Πατησια... Μπα καουρα...!
Παράθεση

Nicole1987

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,955 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 08:51, 09-10-15:

To ΙΚΕΑ ομως ειναι πιο φτηνό απο αλλου. Ναι δεν ειναι η καλύτερη ποιότητα αλλα οχι και τόσο σκαρτα που τα κάνετε ρε παιδια. Εγω τόσα χρονια τα εχω και το μονο που άλλαξα ειναι ο καναπές. Και αυτο γιατι ηταν σαν δέρμα και φθαρηκε και δεν τον ειχα παρει και ακριβά. Εξαρταται παντα απο το πορτοφόλι του καθενος. Οτι πληρώνεις παιρνεις
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nicole1987 : 09-10-15 στις 10:34.
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,339 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 09:13, 09-10-15:

Αναρωτιέμαι πού είδατε την τοσο χαλια ποιότητα. Δεν είναι και τοοοσο χάλια τα ΙΚΕΑ Σιγουρα ακριβότερα έπιπλα εχουν καλύτερη ποιότητα, αλλα τα έπιπλα του ΙΚΕΑ για την τιμή τους μια χαρα ειναι, εχουν και ωραιο design. Το μονο αρνητικό που θα μπορούσα να σκεφτώ ειναι να αγοράσεις κατι και να το εχει η αλλη μιση Ελλαδα (για να μην πω η Ευρωπη) Αλλα και παλι,αναλογα την σύνθεση που θα κανεις,δίνεις κατι απο την αισθητική σου στο σπίτι. Προσωπικά,ειχαμε πάρει έπιπλα απο εκει πριν χρονια,καναπέδες,γυάλινο τραπεζάκι κτλ και ακομα μια χαρα κρατάνε. Αν θες έπιπλα για το φοιτητικό σου σπίτι ή για κανενα διαμέρισμα που νοικιάζεις και ξερεις οτι θα φυγεις απο εκει σε λιγα χρονια και δεν σε νοιάζει,ειναι η καλύτερη λυση. Αν βεβαια θες έπιπλα για το σπίτι στο οποιο σκοπεύεις να μεινεις με την οικογένεια σου κτλ ε τοτε εκει ισως να ψάξεις καπου αλλου και οχι στα ΙΚΕΑ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 09-10-15 στις 09:19.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,626 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 09:23, 09-10-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Ε οχι ικεα βρε παιδια για επιπλα.. Ειναι μιας χρησης...
Ασε που για την ποιοτητα τους(χαρτι...) ειναι ακυρες οι τιμες τους! Για έπιπλα ικεα οχι! Για ψιλολοιδια οκ... αν κι εγω τα ικεα δεν τα συμπαθω καθολου..
Εγω θα προτεινα επιπλαδικα πανω στην παραλιακη κ εργοστασια επιπλων στην κων/νου καραμανλη αχαρνες.
Και στις δυο επιλογες θα βρεις ποιοτητα εφοσον ψαξεις κ εργοστασιακες τιμες. Ειναι κ τα δυο η πηγη των επιπλων.
Αλλη λυση ειναι ο παλιοσ κλασσικοσ μαραγκος που θα σου φτιαξει οτι θες οπως το θες αλλα δν ξερω τι ακριβως θες κι αν τελικα αξιζει γιατι σε μαραγκο, ορισμενα κομματια βγαινουν ακομα πιο ακριβα.
Εγω εχω κανει κ τα τρια.. Σε μαραγκο απευθυνθηκα για ειδικες παραγγελιες μασιφ ομως αναλλοιωτα στο χρονο..
Δες επισης στα 120 αν κι εκει οταν εγω ειχα παει μου φανηκαν ολα πολυ παλια σχεδια.. Καποτε νομιζω ηταν καλα εκει.. Αλλα οκ εξαρταται τι ψαχνεις..
Ελπιζω να σε καλυψα...
Δεν ειναι ολα ιδια ποιοτικως. Εχει διαφορες ποιοτητες και το ΙΚΕΑ. Αλλη ποιοτητα εχει η ντουλαπα των €250 κι αλλη αυτη των €90. Ομως αυτο που λες για τη μια χρηση εγω το βλεπω θετικο. Προτιμω να δωσω €150 για ενα επιπλο και σε 5-6 χρονια να παρω καινουριο απο το να δωσω €600 και να το εχω "για μια ζωη". Τα 120 που προτεινεις εχουν εξωφρενικες τιμες σε συγκριση με το ΙΚΕΑ, ναι θα παρεις μασιφ ξυλο αλλα τι να το κανεις; Εχουμε ντουλαπες, συρταριερες κ.α., τα εχουμε παρει πανω απο 6 χρονια και ειναι ακομα εξαιρετικα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 868 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 09:26, 09-10-15:

Μαλλον δεν εχεις μεγαλες απαιτησεις και προσδοκιες γι' αυτο και εισαι ικανοποιημενη με την ποιοτητα των επιπλων του ικεα. Πριν μισο χρονο αγορασα μια συρταριερα για το υπνοδωματιο μου. Ειπα ποσο χαλια μπορει να ειναι; Μισο χρονο αργοτερα και ειναι για πεταμα. Το νοβοπαν ξεφλουδιζει, ο πατος των συρταριων κανει κοιλια, τα συρταρια δεν κυλανε ομαλα και τωρα πρεπει να αγορασω καινουρια γιατι αυτη προφανως δεν τραβαει. Φαντασου να γεμισω εντελως τα συρταρια, θα σπασουν. Αυτη τη φορα θα παρω απο ξυλο μασιφ και φυσικα απο οπουδηποτε αλλου εκτος απο το ικεα. Γιατι; Γιατι οχι μονο εδωσα ενα ποσο να αγορασω αυτη τη σαβουρα, αλλα τωρα θα πρεπει να δωσω ακομα περισσοτερα για να παρω καινουρια συρταριερα και για να ερθει συνεργειο να πεταξω την παλια. Α, και κατι ακομα. Το ικεα δεν ειναι πλεον τοσο φτηνο οσο ηταν καμποσα χρονια πριν.
Παράθεση

Nicole1987

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,955 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 10:31, 09-10-15:

Ναι οντως δεν ειναι τοσο φτηνό οσο ηταν καποτε. Αυτο που λες με τα συρτάρια μπορει να ειναι και απο υγρασία. Αντε με το καλο να παρεις την καινουρια σου και να αντέξει περισσοτερο. Βεβαια θα δωσεις και πανω απο τα διπλα χρηματα που ειχες δωσει στο ικεα. Ετσι ειναι παντα η ποιότητα πληρώνεται. Εξαρταται παντα απο τη χρήση και απο τα χρηματα που εχει ο καθενας να δωσει. Εμεις πχ οταν πήραμε τα παντα απο το ικεα πριν 7 χρονια τόσα είχαμε να διαθέσουμε. Ακομα μια χαρα ειναι ολα εκτος απο τον καναπέ. Στις συρταριερες αυτες είχαμε βαλει το γυαλί απο πανω ετσι δεν ξεφλουδισε. Παντως για να την πετάξεις τη συρταριερα μπορει να μεταφερεις συρτάρι συρτάρι και να την αφήσεις στα σκουπίδια..ολο και καποιος θα την παρει.
Παράθεση

elenikikou

Νεοφερμένος

H elenikikou έγραψε στις 13:50, 09-10-15:

Καλησπέρα παιδιά. έχω πάει και στo Ikea και στο Πρακτικερ. Ολα αυτα ειναι προιοντα μιας χρησης. Μένω στο νοικη και τωρα θα μετακινηθώ σε αλλη περιοχη της Αθηνας. Μετακομιση - μετακομηση πάνε τα πραγματα και δεν υπαρχουν λεφτα για νεα. Μου ειπε ενας φιλος για ενα μαγαζι στην Καλλιθέα, που εχει πραγματα αξιας, σε πολυ προσιτες τιμες. Μπορει να στα κανει και σε καλιτερη τιμη... θα παω απο κοντα να δω... Για αυτό εδώ λέω.. http://www.epiplostar.gr/
Παράθεση

elenikikou

Νεοφερμένος

H elenikikou έγραψε στις 14:07, 09-10-15:

μαγαζί μου βρίσκεται εκεί φίλε μου. Δεν θέλω να πάω κανένα πρωί στο μαγαζί και να το βρω άδειο, όχι ότι τώρα είναι γεμάτο, για αυτό ψάχνω για συναγερμούς. Τέλος πάντων έψαξα και βρήκα αυτό http://www.euro-porta.gr/index.php/s...ismenis-portas , δεν έχει τιμές όμως. Λέω να τους πάρω τηλέφωνο να δω τι παίζει. Μήπως γνωρίζεις εσύ κάτι άλλο;
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,944 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 15:44, 09-10-15:

ποιος σας είπε ότι τα ΙΚΕΑ είναι φθηνά? και ποιος σας είπε ότι έχουν και χάλια ποιότητα. first things first, οι τιμές είναι υψηλές κατά τη γνώμη μου. μπορείς να βρεις πολύ χαμηλότερες σε συνοικιακά μαγαζιά και να βολευτείς εξίσου καλά. όσον αφορά την ποιότητά του βέβαια, δεν είναι και τόσο άσχημα. εξαρτάται κι από το πόσο τα προσέχεις τα έπιπλα. αν τα λεφτά σου περισσεύουν, ψώνισε από εκεί, αν όχι, ψάξου παντού. εγώ θα σου πρότεινα τον μυλωνά (γαλάτσι, κυψέλη, και κάπου αλλού που δεν θυμάμαι). τα μεταφορικά είναι 10 ευρώ αλλά έχει πολύ καλές τιμές.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 20:24, 09-10-15:

Παντως εγω εχω συρταριερα που εφαγε και μετακομιση, ειναι τιγκα παντα, απο πανω εχω ενα σορο βιβλια γιατι τη χρησιμοποιω σα ραφι και δεν εχει παθει τιποτα. Βεβαια δεν ηταν απο τις τελειως τελειωμενες.

Επισης το ΙΚΕΑ ειναι ακριβο στην Ελλαδα για καποιο λογο ενω τα ιδια πραγματα εκτος Ελλαδας εχουν μεγαλη διαφορα.

Κανεις δεν λεει οτι εχει την τρομερη ποιοτητα. Γενικα ομως οταν παιρνω ενα επιπλο απο το ΙΚΕΑ ξερω οτι και σε 5 χρονια να μου χαλασει θα τα εχει βγαλει τα λεφτα του ουτε θα λυπαμαι να παρω καινουρια επιπλα γιατι ειχα δωσει μια περιουσια στα παλια, οπως εδιναν οι γονεις μας οταν παντρευοντουσαν και τα κρατουσαν 40 χρονια. Ουτως ή αλλως δεν εχω καμια τρελα με τα επιπλα, πιστευω οτι πρεπει να ειναι οικονομικα και ευκολα στην καθημερινοτητα. Επισης τα επιπλα του ΙΚΕΑ αν τα φτιαξεις σωστα, μπορεις να τα ξαναδιαλυσεις. Αν αρχισεις να τα καρφωνεις, τοτε εννοειται πως αν πας να το αποσυναρμολογησεις θα χαλασει

Το Praktiker οντως εχει επιπλα χαμηλοτατης ποιοτητας.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:28, 10-10-15:

Μαντης ειμαι;
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 08:56, 10-10-15:

Δεν χρειάζεται να είσαι μάντης για να καταλάβεις ότι αυτό το θέμα, όπως και το άλλο για τα έπιπλα, είναι διαφημιστικά. Μας ρωτάει για μαγαζιά σε συγκεκριμένη περιοχή και μετά μας κάνει την πρότασή του. Παλιό κόλπο.

Παράθεση

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kostis-Palamas
Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O Kostis-Palamas έγραψε στις 21:06, 13-10-15:

Γεια σας,

ξερει κανεις να προτεινει κανενα καλο κομμωτηριο στη Θεσσαλονικη, οπου κουρευουν ανδρες;
Ψαχνω καποιον που ξερει να κουρευει και πιο εξεζητημενα, ωστοσο παντοτε στα πλαισια του "νορμαλ".
Οποιαδηποτε προταση ευπροστδεκτη. Θα προτιμουσα κατι στο κεντρο ...
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη akikos
Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,091 μηνύματα.

O akikos έγραψε στις 22:38, 27-10-15:

Ψάχνω ένα ασφαλιστικό αποταμιευτικό πρόγραμμα σε βάθος 15ετίας. Έχει κανείς να προτείνει τίποτα;
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη libre
Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 667 μηνύματα.

O libre έγραψε στις 18:28, 07-11-15:

Ξερει κανεις τι πουλια ειναι αυτα; Θελω να το βαλω για background στη login page του site μου και φοβαμαι μην κανω καμμια γκαφα. Δεν πιστευω να ειναι τιποτα κορακια...
https://commons.wikimedia.org/wiki/F...jpg?uselang=en

Πατηστε το original file, αν θελετε, που ειναι μεγαλη εικονα.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 19:40, 07-11-15:

Αρχική Δημοσίευση από libre
Ξερει κανεις τι πουλια ειναι αυτα; Θελω να το βαλω για background στη login page του site μου και φοβαμαι μην κανω καμμια γκαφα. Δεν πιστευω να ειναι τιποτα κορακια...
https://commons.wikimedia.org/wiki/F...jpg?uselang=en

Πατηστε το original file, αν θελετε, που ειναι μεγαλη εικονα.
Για κορακια φαινονται αν κρινω απο τις ακρες των φτερων και το χρωμα. Θα μπορουσαν να ειναι αλλα αρπακτικα πτηνα, αλλα συνηθως τα γερακια και οι αετοι δεν κυκλοφορουν σε ομαδες με τοσα ατομα (εχω δει βεβαια αετους σε ομαδα 30-40 ατομων, αλλα βρισκονταν σε πολυ μεγαλο υψος)
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

O libre έγραψε στις 20:41, 07-11-15:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Για κορακια φαινονται αν κρινω απο τις ακρες των φτερων και το χρωμα. Θα μπορουσαν να ειναι αλλα αρπακτικα πτηνα, αλλα συνηθως τα γερακια και οι αετοι δεν κυκλοφορουν σε ομαδες με τοσα ατομα (εχω δει βεβαια αετους σε ομαδα 30-40 ατομων, αλλα βρισκονταν σε πολυ μεγαλο υψος)
Σαμπως αητοι και γερακια ειναι καλυτερα; Σε ενα site περι ευεξιας, αυτο ελειπε να τους βαλω και αρπακτικα πανω απο το κεφαλι Μολις ανακαλυψα την εικονα, λεω καλα ειναι να βαλω πουλια για το συμβολικο της υποθεσης (ελευθερια, ταξιδι, αφ υψηλου θεωρηση κλπ) αλλα μετα προσεξα οτι παραειναι μαυρα και σαν να τρυγιριζουν πανω απο κατι. Ο ποιητης λεει οτι ειναι παραλια στο Bagladesh, αλλα αυτο ο απλος χρηστης δεν μπορει να το ξερει και μπορει να του ερθει στο νου κανενας σκουπιδοτοπος.
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,973 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 20:53, 07-11-15:

Μπορείς να βάλεις κι αυτή την εικόνα, που φαίνονται καθαρά οτι είναι πάπιες!
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

O libre έγραψε στις 21:10, 07-11-15:

Ναι, αλλά μπορει να εμπνευσει η παπια; Η θεματολογια μου ειναι τα προσωπικά projects, αλλαγη ζωης, ευτυχια και τετοια. Βεβαια αυτες ειναι αγριοπαπιες, αλλά δεν ξερω αν συμβολιζει κατι η αγριοπαπια. Φοβαμαι μηπως γινω περιγελως. Καλα, δεν χρειαζεται να βαλω αναγκαστικα καποιο πουλί, ο,τι θελω βαζω.
ΥΓ Σε ευχαριστω παντως για τον κοπο που εκανες.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 21:27, 07-11-15:

Ουτε παπιες ειναι, ουτε αγριοπαπιες, χηνες ειναι και για την ακριβεια canada geese. Για εμπνευση μπορεις να βαλεις την bar headed goose που πεταει πανω απο τα Ιμαλαια και να βαλεις μια υποσημειωση ωστε το κοινο να δει οτι προκειται για το συγκεκριμενο ειδος και να εμπνευστει που πεταει σε υψος 10km!
Πχ μια φωτο σαν αυτη:

Αν θελεις κατι πιο ρομαντικο που να δειχνει γαληνη, ευτυχια, κτλ, προτεινω τον trumpeter swan:

To μικροσκοπικο hummingbird ειναι εξισου ενδιαφερον:
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone έγραψε στις 22:15, 07-11-15:

Ναι, αλλά μπορει να εμπνευσει η παπια; Η θεματολογια μου ειναι τα προσωπικά projects, αλλαγη ζωης, ευτυχια και τετοια. Βεβαια αυτες ειναι αγριοπαπιες, αλλά δεν ξερω αν συμβολιζει κατι η αγριοπαπια. Φοβαμαι μηπως γινω περιγελως. Καλα, δεν χρειαζεται να βαλω αναγκαστικα καποιο πουλί, ο,τι θελω βαζω.
ΥΓ Σε ευχαριστω παντως για τον κοπο που εκανες.
Καθόλου κόπος. Δες κι άλλες παρακάτω, μήπως και σε εμπνεύσει κάποια

Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

O libre έγραψε στις 22:50, 07-11-15:

Nelliel και Alcyone σας ευχαριστω παρα πολύ. Οι φωτογραφιες ειναι πραγματι πολυ ωραιες. Δεν περιμενα να εχω τετοια ανταποκριση και δεν φροντισα να εξηγησω καποια πραγματα. Λοιπον για να μπορω να καλυψω μια οθονη 19 ιντσων πρεπει να χρησιμοποιησω φωτο 1440χ900 τουλαχιστον ή αν ειναι λιγο μικροτερες (οχι πολυ) να τις μεγαλωσω και να καλυψω τις απωλειες με λιγη επεξεργασια. Αυτες εδω ειναι πολυ μικρες.
Δευτερον δεν χρησιμοποιω φωτογραφιες αν δεν εχουν ελευθερη license (creative commons, gpl, κλπ ή public domain). Εδω μπορω να προσδιορισω το site προελευσης με δεξιο κλικ και τιποτα παραπανω. Θα ψαξω στη Wikimedia, εχει εκατομμυρια φωτογραφιες ελευθερης χρησης, σιγουρα θα βρω. Μην κανετε τον κοπο. Εδω μπηκα να ρωτησω μονο για τα κορακια.
Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 788 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 00:06, 19-12-15:

Kαλησπέρα,

Προσπαθώ να επαναφέρω τον κωδικο μου στο gmail και δεν μπορώ με τιποτα!!
Γνωρίζετε κάποια εναλλακτική μεθοδο??
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 06:41, 19-12-15:

Να επικοινωνησεις ισως με την google;
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

H alcyone έγραψε στις 09:00, 19-12-15:

Όταν αρχικά άνοιξες λογαριασμό εκεί, δεν άφησες κάποια διεύθυνση δεύτερου e-mail, αριθμό τηλεφώνου ή κάποια συνθηματική λέξη ασφάλειας, ως προληπτικό μέσο που σου δίνει το σάιτ για τέτοιες περιπτώσεις?
Αν όχι, μάλλον θα πρέπει να ανοίξεις νέο λογαριασμό.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 09:44, 19-12-15:

Πηγαινε στο: https://www.google.com/accounts/reco...i6mMooPtB10YfA

και ακολουθησε αυτο:
Can't access recovery email address or phone number
After you select "I don't know my password," and enter your username, we offer you recovery options in order to access your account. If you can't access these recovery options, you can click the link at the bottom of the page to verify your identity. You’ll then be given a series of questions to verify that you own the account. Answer as many questions as possible, and make sure your answers are accurate. If you’re unsure about an answer, provide your best guess. It also helps to submit your answers from a computer you've used in the past.
Δες επισης αυτο: https://support.google.com/accounts/answer/1723426
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

O libre έγραψε στις 19:30, 03-01-16:

Μικρό οικιακο προβλημα:
Πλακα κουζινας με δυο ματια επαψε ξαφνικα να λειτουργει. Βαζω φωτακι νυχτος στην πριζα κι αναψε, αρα υπαρχει ρευμα. Ανοιγω την πλακα και ολα τα καλωδια στη θεση τους, νο προμπλεμ. Μετα βαζω την πλακα σε αλλη πριζα και λειτουργει κανονικα. Τι μπορει να παιζει;
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 20:22, 03-01-16:

Μικρό οικιακο προβλημα:
Πλακα κουζινας με δυο ματια επαψε ξαφνικα να λειτουργει. Βαζω φωτακι νυχτος στην πριζα κι αναψε, αρα υπαρχει ρευμα. Ανοιγω την πλακα και ολα τα καλωδια στη θεση τους, νο προμπλεμ. Μετα βαζω την πλακα σε αλλη πριζα και λειτουργει κανονικα. Τι μπορει να παιζει;
Δοκίμασε την πρίζα αν δουλεύει με κάτι άλλο εκτός από φωτάκι νυκτός. Τα φωτάκια νυκτός κάποιες φορές μπορεί να δουλεύουν με τη γείωση και όχι με τον ουδέτερο.

Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

O libre έγραψε στις 21:12, 03-01-16:

Εβαλα το ηλεκτρικο σιδερο και λειτουργει. Πολυ περιεργο ολο αυτο !
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel έγραψε στις 21:31, 03-01-16:

μηπως βραχυκυκλωνει και κλεινει αυτοματα;
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 22:26, 03-01-16:

η πρίζα υποθέτω είναι σούκο, καθώς και το φις από την κουζίνα ή αλλιώς έχουν τρεις υποδοχές και άκρα αντίστοιχα

αντίθετα το φις από το φωτάκι καθώς και από το σίδερο είναι διπλά, φάση και ουδέτερος,

αν ισχύουν τα παραπάνω είναι πιθανό κάτι να σου βραχυκυκλώνει τη γείωση στην πρίζα, πάρε ένα δοκιμαστκό
και δες αν έχει ρεύμα η γείωση
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

O libre έγραψε στις 00:16, 04-01-16:

Ειναι οκ τωρα. Σκεφτηκα οτι αν ηταν κατι απο αυτα που λετε, δεν θα ηξερα να το επισκευασω μονος κι ισως ηταν κι επικινδυνο. Θα αναγκαζομουν να φωναξω τον τεχνικο του συγκροτηματος. Για κακη μου τυχη η πριζα ειναι πανω σε ενα πλακακι που ειναι λιγο σπασμενο σε μια γωνια και δεν βλεπω τη φθορα σημειωμενη στο εγγραφο «κατασταση χωρου» οταν παρελαβα το διαμερισμα. Θα μου καταλογιζοταν ευθυνη και θα πληρωνα την επισκευη κι ισως μου ζηταγαν τα ρεστα και για το πλακακι που αμα το σκεφτεις ενα πλακακι μπορει να αποβει μοιραιο εδω περα. Αμα δεν βρουν ακριβως το ιδιο μπορει να σου ζητησουν αποζημειωση για να τα αντικαταστησουν ολα.

Μεσα σε αυτες τις μαυρες σκεψεις αποφασισα να ξαναανοιξω την πλακα μηπως εντοπισω κατι που δεν ειχα προσεξει πρωτυτερα. Βρηκα ενα χρυσαφακι απο ετικετα ολιγον τι ανασηκωμενο και το εβγαλα. Χαλαρωσα και το σφιξιμο απο τις βιδες μηπως ηταν αιτια οταν εκλεισα τις πλακες, δηλ. πιεζε την ετικετα ή καποιο καλωδιο κι εκαναν καπου επαφη. Τωρα λειτουργει κανονικα. Μιζερες καθημερινες ιστοριες. Ευχαριστω για την βοηθεια, με την εννοια οτι καπου πιεστηκα να το ξαναδω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη libre : 04-01-16 στις 00:20.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,637 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 14:45, 04-01-16:

Μήπως έχετε κάποιον γνωστό ο οποίος έχει ταλέντο στην ζωγραφική και ελεύθερο χρόνο ώστε να με βοηθήσει με την εικονογράφιση ενός μικρού παραμυθιού που έχω γράψει??
* Τελείως ερασιτεχνική δουλειά, και το χρειάζομαι για δώρο

Σας ευχαριστώ!
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 20:32, 04-01-16:

Για κακη μου τυχη η πριζα ειναι πανω σε ενα πλακακι που ειναι λιγο σπασμενο σε μια γωνια και δεν βλεπω τη φθορα σημειωμενη στο εγγραφο «κατασταση χωρου» οταν παρελαβα το διαμερισμα. Θα μου καταλογιζοταν ευθυνη και θα πληρωνα την επισκευη κι ισως μου ζηταγαν τα ρεστα και για το πλακακι που αμα το σκεφτεις ενα πλακακι μπορει να αποβει μοιραιο εδω περα. Αμα δεν βρουν ακριβως το ιδιο μπορει να σου ζητησουν αποζημειωση για να τα αντικαταστησουν ολα.
Ουχ! Παρόμοιες βλακείες ισχύουν και στη Μ. Βρετανία με τα agency. Δεν μας αφήνουν ούτε να αλλάξουμε την κλειδαριά της εξώπορτας, ενώ είναι άγνωστο πόσοι πρώην ενοικιαστές έχουν κλειδί. Τους είπαμε ότι θα γίνει με δικά μας έξοδα και θα δώσουμε στο γραφείο το καινούργιο κλειδί, αλλά λένε όχι. Έλεος!!!

Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

O libre έγραψε στις 21:24, 04-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Ουχ! Παρόμοιες βλακείες ισχύουν και στη Μ. Βρετανία με τα agency. Δεν μας αφήνουν ούτε να αλλάξουμε την κλειδαριά της εξώπορτας, ενώ είναι άγνωστο πόσοι πρώην ενοικιαστές έχουν κλειδί. Τους είπαμε ότι θα γίνει με δικά μας έξοδα και θα δώσουμε στο γραφείο το καινούργιο κλειδί, αλλά λένε όχι. Έλεος!!!
Μια agency λογοδοτει στον ιδιοκτητη και το καταλαβαινω να ειναι αυστηρη, αλλά οντως αυτο που περιγραφεις ειναι υπερβολη, γιατι τιθενται θεματα ασφαλειας.
Εχουμε κι εμεις καποιους αυστηρους κανονισμους στο συγκροτημα, αλλά υπαρχει και μια λογική, ποσο μαλλον που ειναι καταχωρημενο ως τουριστικο, δηλαδη με υψηλοτερα στανταρντς απο απλες πολυκατοικιες. Ενα πλακακι χαλασμενο ή παραταιρο σε σχεση με τα αλλα, πολλες τρυπες στον τοιχο για να κρεμας κορνιζες, χαρακιες, κακα βαψιματα κλπ ριχνουν την κατηγορια. Οποτε ειναι λογικο η agence να ζηταει αποκατασταση στο επιπεδο που στο εδωσε, με εξαιρεση φυσικες φθορες.

Τη φθορα στο πλακακι ειτε δεν την προσεξα κατα τη συμπληρωση του εγγραφου ειτε εγινε κατα την απουσια μου, γιατι παλια δουλευα κατα καιρους εκτος Γαλλιας κι αφηνα το σπιτι στην κυρα μου που τοτε ηταν μια απλη γκομενα και θα εφερνε προφανως και τιποτα παρεες και το βανδαλισανε.

Καποιοι αλλοι περιορισμοι ειναι οτι δεν μπορω να βαλω δορυφορικο πιατο, το υψος της απλωστρας ρουχων δεν πρεπει να ξεπερναει το υψος απο το κιγκλιδωμα του μπαλκονιου και στις ζαρντινιερες πρεπει να μπαινουν μονο λουλουδια (κι οχι τιποτα ντοματες και πιπεριες), κλπ
Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Maria Bluemind
H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε στις 11:36, 20-02-16:

Ρε παιδιά!
Καλημέρα καταρχήν!
Αλλά υπάρχει μαγαζί στην Ελλάδα που να πουλάει αυτά τα "freakshakes"??? Μας έχουν τρελάνει οι ξένοι στo internet και googleαρα μπας και υπάρχει κανένα μαγαζάκι και στην Ελλάδα να τα πουλάει (από αυτά τα ζαχαροπλαστεια-καφέ που βγήκαν της μόδας τελευταία..) αλλά δεν μου έβγαλε τίποτα σχετικό με γλυκα!
Μήπως έτυχε να βρει κανείς;;
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  wp_ss_20160220_0007.png
Εμφανίσεις:  28
Μέγεθος:  507,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  wp_ss_20160220_0003.png
Εμφανίσεις:  29
Μέγεθος:  728,0 KB  
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tiger8755

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tiger8755
H tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H tiger8755 έγραψε στις 15:53, 01-03-16:

καλήμερα σας θα ηθελα να μου προτινετε εναν αξιολογο και φιλικο παθολογο οχι να με τρομοκρατιση με το παραμικρο οτι εχω κατι σοβαρο προσφατα πηγα σε εναν και με φοβισε οτι εχω κατι σοβαρο ενω μου ειπαν απο ιατρικη κλινικη εκει που εκανα της εξετασις οτι δεν ειναι τιποτα αυτο.Γενικα αγχονομε με αρρωστιες . Αν μου μπορουσατε θα ηθελα να μου προτινετε εναν παθολογο σε περιοχη αθηνα νοτια προαστια ευχαριστω παρα πολυ για το χρονο σας

Σημείωση διαχειριστή:
Απαντήσεις μόνο σε προσωπικά μηνύματα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 02-03-16 στις 20:26. Αιτία: προσαρμογή στους όρους χρήσης
Παράθεση

takhspanos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη takhspanos
Ο takhspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O takhspanos έγραψε στις 15:21, 07-03-16:

Καλησπερα σας.Μια ερωτηση θελω να κανω.Εχω περιπου 200 βιβλια σε αριστη κατασταση και θελω να τα πουλησω.
Ξερεται καποια σελιδα για να τα πουλησω?Ευχαριστω πολυ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους