Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,040 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεγάλα Ρεζιλίκια

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 17:07, 11-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Πρέπει πριν κανα δυο χρόνια να είχαμε μαζευτεί η οικογένειά μου και άλλοι δυο με το παιδί τους να δούμε ταινία και νομίζω βάλαμε αυτήν! Γιατί θυμάμαι τον Κάρει να κάνει τη χαρακτηριστική κίνηση και μετά οι δυο μπαμπάδες να προτείνουν να δούμε ένα μίκι μάους

Α μια άλλη βλακεία που κάνω είναι μερικές φορές να κοιτάζομαι στα παράθυρα των αυτοκινήτων. Μέχρι που μια μέρα το βλέμμα μου συναντήθηκε με του οδηγού αφού πρώτα είχα φτιάξει το μαλλί για κάμποσα δευτερόλεπτα
Χαχα αυτό το είχα πάθει στην τράπεζα. Ήταν περίεργο το τζάμι και μετά από ώρα είδα ότι με κοιτούσε ο υπάλληλος. Ρεζίλια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 17:26, 11-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Χαχα αυτό το είχα πάθει στην τράπεζα. Ήταν περίεργο το τζάμι και μετά από ώρα είδα ότι με κοιτούσε ο υπάλληλος. Ρεζίλια
Αν ήταν καλός ο υπάλληλος χαλάλι το ρεζίλι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 17:42, 11-08-14:

Πρώτο μάθημα πανελλαδικών, έκθεση και σε δύο μέρες θα έγραφα μαθηματικά γενικής. Αφού ήμουν όλη μέρα στο τρέξιμο, το μεσημεράκι, χωρίς να προλάβω να ξεκουραστώ είχα μάθημα μαθηματικών στο φροντ, αλλά ήμουν τόσο χάλια, με πονοκέφαλο, οπότε το μάθημα με κούρασε κι άλλο... Τέλος πάντων, μετά το μάθημα πήγα να πάρω κάρτα για το κινητό. Πάω στο περίπτερο, ζητάω μια κάρτα και περίμενα να βγει αυτό το χαρτάκι από το μηχάνημα. Μου δίνει λοιπόν η κυρία εκεί ένα χαρτάκι, το παίρνω εγώ χαμογελαστή, ευχαριστώ λέω και φεύγω. Και τότε με φωνάζει η κυρία από το περίπτερο ότι πήρα την απόδειξη και όχι την κάρτα. Eίχα πάρει και 20 ευρώ καρτα. Αλλά πιστεύω ότι δικαιολογούμαι, δεν έβλεπα μπροστά μου εκείνη την ημέρα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pkat876

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pkat876
H pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H pkat876 έγραψε στις 20:17, 13-08-14:

Θα σας διηγηθώ ένα απίστευτο περιστατικό που συνέβη στο φροντιστήριό μου. Είχαμε μάθημα φυσικής και ο καθηγητής μας γενικά είναι πολύ άνετος, γελάμε συνέχεια, τον δουλεύουμε, μας δουλεύει κτλ
Αυτός λοιπόν χρησιμοποιεί δικούς του μαρκαδόρους. Επειδή λοιπόν είχε τελειώσει το μελάνι έβγαλε από την τσάντα του μία συσκευασία που περιείχε ανταλλακτικά . Η φίλη μου που ήταν λίγο αφηρημένη δεν είχε καταλάβει τι είχε γίνει και τον ρωτάει.
-"Τι είναι αυτό;"
εκείνος λέει σε λίγο πιο χαμηλή ένταση
-Η καινούρια συσκευασία της durex!
Η φίλη μου δεν το άκουσε και της λέω ότι η συσκευασία έχει μέσα μελάνι για να το βάλουμε στον μαρκαδόρο. Εκείνη λοιπόν του λέει:
" Να σας το βάλω εγώ;"
Λιώσαμε Και το πιο αστείο ήταν ότι δεν είχε καταλάβει τι συνέβαινε μιας και όλοι γελούσαμε μέχρι να χτυπήσει το κουδούνι! Όταν της εξηγήσαμε τι είχε γίνει τελικά περιττό να σας πω ότι άλλαξε 10000 χρώματα!!!

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 17:34, 17-08-14:

Δεν ξερω αν ταιριαζει ακριβως εδω, αλλα το εχω απορια. Εχει τυχει σε κανενα να δωσει το χερι σε καποιον για χειραψια κι ο αλλος επιτηδες να μην την ανταποδωσει ; Δεν σε φερνει κατι τετοιο σε δυσκολη θεση, ειδικα αν μπροστα ειναι κι αλλοι ανθρωποι ; Τι θα κανατε σε μια τετοια περιπτωση ;

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

intefina (Ιδιαίτερη Περίπτωση)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη intefina
H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε στις 18:07, 17-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Δεν ξερω αν ταιριαζει ακριβως εδω, αλλα το εχω απορια. Εχει τυχει σε κανενα να δωσει το χερι σε καποιον για χειραψια κι ο αλλος επιτηδες να μην την ανταποδωσει ; Δεν σε φερνει κατι τετοιο σε δυσκολη θεση, ειδικα αν μπροστα ειναι κι αλλοι ανθρωποι ; Τι θα κανατε σε μια τετοια περιπτωση ;
Δε μου' χει τύχει ποτέ..μόνο σε ταινίες
Άμα μου τύχαινε ειλικρινά δεν ξέρω τι θα κανα..μάλλον θα τραβούσα το χέρι μου πίσω και θα το προσπερνούσα..και άλλοι άνθρωποι να υπήρχαν γύρω δε νομίζω πως θα φαινόμουν εγώ η κακιά..πάντως δε νομίζω πως κολλάει εδώ αυτή η περίπτωση γιατί ρεζίλι δε γίνεσαι σε τέτοιες συνθήκες..ούτε ο άλλος που το κάνει επίτηδες..ηθικό είναι το θέμα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 22:27, 17-08-14:

Βεβαιώνεσαι πάντα πως θα έχεις την προσοχή του άλλου εκείνη την ώρα γιατί συνήθως μπορεί απλά να μη το έχει πάρει χαμπάρι. Αν όντως δε θέλει απλά απομακρύνεις το χέρι διακριτικά.

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 10:17, 18-08-14:

Αρχίζεις να ξίνεις το χέρι που έδωσες για χειραψία, λέγοντας παράλληλα "Καλά τη φαγούρα είναι αυτή ξαφνικά, να δεις θα με περπάτησε τίποτα το βράδυ"

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:29, 18-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Αρχίζεις να ξίνεις το χέρι που έδωσες για χειραψία, λέγοντας παράλληλα "Καλά τη φαγούρα είναι αυτή ξαφνικά, να δεις θα με περπάτησε τίποτα το βράδυ"
Ο Χριστός και η Παναγία.
Και οι 30 απόστολοι

Παράθεση

pkat876

Δραστήριο Μέλος

H pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H pkat876 έγραψε στις 19:48, 18-08-14:

Μου έχει τύχει κι αυτό. Πολύ αμήχανη στιγμή. Υπάρχουν όμως και χειρότερα. Νόμιζα ότι μου είχαν δώσει το χέρι για χειραψία, ενώ πήγαινε σε άλλον. Δίνω κι εγώ το χέρι μου, βάζει κι ο άλλος το δικό του και βρεθήκαμε 3 να κάνουμε χειραψία

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη iwalkinamaze
H iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H iwalkinamaze έγραψε στις 23:25, 26-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από pkat876
Μου έχει τύχει κι αυτό. Πολύ αμήχανη στιγμή. Υπάρχουν όμως και χειρότερα. Νόμιζα ότι μου είχαν δώσει το χέρι για χειραψία, ενώ πήγαινε σε άλλον. Δίνω κι εγώ το χέρι μου, βάζει κι ο άλλος το δικό του και βρεθήκαμε 3 να κάνουμε χειραψία
Ασε εμενα πιο παλια μου ειχε απλωσει το χερι του παπας και (αντι να το φιλησω το κουνησα

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pkat876

Δραστήριο Μέλος

H pkat876 έγραψε στις 01:01, 27-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από iwalkinamaze
Ασε εμενα πιο παλια μου ειχε απλωσει το χερι του παπας και (αντι να το φιλησω το κουνησα
Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο, αλλά όχι με έναν απλό παπά, αλλά με τον Πατριάρχη όταν είχα πάει στην Κων/πολη!!!. Άρα μην στανοχωρίεσαι και πολύ. Υπάρχουν και χειρότερα!

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

O vassilis498 έγραψε στις 03:58, 27-08-14:

καλά τους κάνατε, ηλίθιοι πορνόγεροι δίνουν και χέρια να τους φιλάνε τα κοριτσάκια

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη iwalkinamaze
H iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H iwalkinamaze έγραψε στις 10:05, 27-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
καλά τους κάνατε, ηλίθιοι πορνόγεροι δίνουν και χέρια να τους φιλάνε τα κοριτσάκια
Δεν ειναι ολοι ετσι ρε συ

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 13:53, 27-08-14:

Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο, αλλά όχι με έναν απλό παπά, αλλά με τον Πατριάρχη όταν είχα πάει στην Κων/πολη!!!. Άρα μην στανοχωρίεσαι και πολύ. Υπάρχουν και χειρότερα!
Εγώ τον δεκαπενταύγουστο (νομίζω) είχα πάει να πάρω αντίδωρο και ο παπάς κρατούσε δυο στο χέρι του, μπροστά και πίσω, και ο κόσμος έπαιρνε το μπροτινό ψωμάκι. Ε εγώ πεινούσα φαίνεται και έπιασα και τα δυο ψωμάκια, ο παπάς να τραβάει το πίσω, εγώ να μην καταλαβαίνω γιατί κρατούσε αντίσταση και εν τέλει άρπαξα και τα δυο και τα έφαγα

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 11:49, 06-09-14:

haaah that's embarrassing αλλά θα το πω Είχα πάει με παρέα σε ένα γνωστό μέρος διασκέδασης με πισίνες, μπαρ, νεροτσουλήθρες κλπ και σε κάποια φάση αποφάσισα να πάω τουαλέτα. Εγώ λοιπόν, έχω την παραξενιά όταν κάνω το ψιλό μου να ανοίγω την βρύση για να την ακούω να τρέχει. Μπαίνω λοιπόν μέσα στις τουαλέτες και η αδερφή μου με περίμενε. Θόρυβο δεν άκουγα απ'έξω, λέω μόνες μας θα μαστε εδώ και βάζω μια φωνή στην αδερφή μου "ΡΕ ΣΠΟΡΕ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ". Καμία ανταπόκριση. Τέλος πάντων, κάνω εγώ την δουλειά μου, βγαίνω έξω και ξαφνικά συνηδητοποιώ πως οι τουαλέτες ξαφνικά είχαν γεμίσει και ήταν πήχτρα στον κόσμο. και η αδερφή μου σε μια γωνία να με κοιτάζει με δολοφονικό βλέμμα. Όλα τα λεφτά

επίσης το ίδιο πράγμα το έπαθα και στις τουαλέτες του praktiker.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 13:40, 06-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από aye
haaah that's embarrassing αλλά θα το πω Είχα πάει με παρέα σε ένα γνωστό μέρος διασκέδασης με πισίνες, μπαρ, νεροτσουλήθρες κλπ και σε κάποια φάση αποφάσισα να πάω τουαλέτα. Εγώ λοιπόν, έχω την παραξενιά όταν κάνω το ψιλό μου να ανοίγω την βρύση για να την ακούω να τρέχει. Μπαίνω λοιπόν μέσα στις τουαλέτες και η αδερφή μου με περίμενε. Θόρυβο δεν άκουγα απ'έξω, λέω μόνες μας θα μαστε εδώ και βάζω μια φωνή στην αδερφή μου "ΡΕ ΣΠΟΡΕ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ". Καμία ανταπόκριση. Τέλος πάντων, κάνω εγώ την δουλειά μου, βγαίνω έξω και ξαφνικά συνηδητοποιώ πως οι τουαλέτες ξαφνικά είχαν γεμίσει και ήταν πήχτρα στον κόσμο. και η αδερφή μου σε μια γωνία να με κοιτάζει με δολοφονικό βλέμμα. Όλα τα λεφτά

επίσης το ίδιο πράγμα το έπαθα και στις τουαλέτες του praktiker.
The best!!!Έσκασα στα γέλια!!!!!!!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 13:52, 06-09-14:

έχω κι άλλο. είμαι ζημιάρα, τι να κάνω

Πρέπει να ηταν πριν 1-2 χρόνια. Σχολούσα από μάθημα στα αγγλικά,βραδυνό μάθημα. Γύρω στις 10 το βράδυ, σκοτάδια έξω. Βγαίνω λοιπόν από το φροντιστήριο και δεν ξέρω πως διάολο γίνεται και βλέπω ένα αμάξι σταματημένο στα αριστερά και λέω "μπα..ήρθαν να με πάρουν". Πλησιάζω το αυτοκίνητο, απλώνω το χέρι μου να ανοίξω την πόρτα του ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ,κιόλας, και ξαφνικά βλέπω έναν μουστακαλή στη θέση του οδηγού να με κοιτάζει σα μπούφος. Εντάξει, τα έχασα Κατάλαβα πως πήγαινα να μπω σε λάθος αυτοκίνητο, έκανα μεταβολή κι έφυγα. με το χέρι ακόμα ΑΠΛΩΜΕΝΟ πάντως btw, εκείνη την μέρα πήρα και λάθος δρόμο για το σπίτι από την τρομάρα μου.

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

intefina (Ιδιαίτερη Περίπτωση)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη intefina
H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε στις 16:55, 06-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από aye
έχω κι άλλο. είμαι ζημιάρα, τι να κάνω

Πρέπει να ηταν πριν 1-2 χρόνια. Σχολούσα από μάθημα στα αγγλικά,βραδυνό μάθημα. Γύρω στις 10 το βράδυ, σκοτάδια έξω. Βγαίνω λοιπόν από το φροντιστήριο και δεν ξέρω πως διάολο γίνεται και βλέπω ένα αμάξι σταματημένο στα αριστερά και λέω "μπα..ήρθαν να με πάρουν". Πλησιάζω το αυτοκίνητο, απλώνω το χέρι μου να ανοίξω την πόρτα του ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ,κιόλας, και ξαφνικά βλέπω έναν μουστακαλή στη θέση του οδηγού να με κοιτάζει σα μπούφος. Εντάξει, τα έχασα Κατάλαβα πως πήγαινα να μπω σε λάθος αυτοκίνητο, έκανα μεταβολή κι έφυγα. με το χέρι ακόμα ΑΠΛΩΜΕΝΟ πάντως btw, εκείνη την μέρα πήρα και λάθος δρόμο για το σπίτι από την τρομάρα μου.
Καλά εσύ είσαι περίπτωση!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 19:11, 06-09-14:

Συνέβη σε γνωστό πριν χρόνια. Είχε πάρει το πτυχίο του και ετοιμαζόταν για μεταπτυχιακό στο εξωτερικό. Έτσι πήγε στη σχολή του να βρει κάποιους καθηγητές για να του δώσουν συστατική επιστολή. Χτύπησε και μπήκε στο γραφείο ενός καθηγητή. Στον προθάλαμο ήταν κάποιος κύριος που κάτι έψαχνε σε μερικούς φακέλους. Ακολούθησε ο διάλογος:
-- Καλημέρα σας.
-- Καλημέρα. Τι θα θέλατε;
-- Θα ήθελα να μιλήσω στον καθηγητή κ. Τάδε.
-- Εδώ είναι το γραφείο του. Τι τον θέλετε;
-- Είμαι πτυχιούχος και θα ήθελα να μου δώσει συστατική για μεταπτυχιακό.
-- Τον γνωρίζετε τον κ. Τάδε;
-- Βέβαια. Καθηγητής μου ήταν και παρακολουθούσα ανελλιπώς τις παραδόσεις του.
-- Μάλιστα. Περάστε στο μέσα γραφείο, καθήστε και σε λίγο θα έρθει ο κ. Τάδε.
Μαντέψατε ποιος ήταν ο κ. Τάδε που μπήκε μετά από λίγο στο γραφείο;

Υ.Γ. Πάντως του έδωσε τη συστατική επιστολή.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 20:21, 08-09-14:

Σήμερα πήγα να μπω στα Τζάμπο από την έξοδο του καταστήματος. Με αντιλήφθηκε ο σεκιουριτάς που πήγαινα σαν το χαμένο και μου το είπε

Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 20:25, 08-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Συνέβη σε γνωστό πριν χρόνια. Είχε πάρει το πτυχίο του και ετοιμαζόταν για μεταπτυχιακό στο εξωτερικό. Έτσι πήγε στη σχολή του να βρει κάποιους καθηγητές για να του δώσουν συστατική επιστολή. Χτύπησε και μπήκε στο γραφείο ενός καθηγητή. Στον προθάλαμο ήταν κάποιος κύριος που κάτι έψαχνε σε μερικούς φακέλους. Ακολούθησε ο διάλογος:
-- Καλημέρα σας.
-- Καλημέρα. Τι θα θέλατε;
-- Θα ήθελα να μιλήσω στον καθηγητή κ. Τάδε.
-- Εδώ είναι το γραφείο του. Τι τον θέλετε;
-- Είμαι πτυχιούχος και θα ήθελα να μου δώσει συστατική για μεταπτυχιακό.
-- Τον γνωρίζετε τον κ. Τάδε;
-- Βέβαια. Καθηγητής μου ήταν και παρακολουθούσα ανελλιπώς τις παραδόσεις του.
-- Μάλιστα. Περάστε στο μέσα γραφείο, καθήστε και σε λίγο θα έρθει ο κ. Τάδε.
Μαντέψατε ποιος ήταν ο κ. Τάδε που μπήκε μετά από λίγο στο γραφείο;

Υ.Γ. Πάντως του έδωσε τη συστατική επιστολή.
Είμαι ο μόνος που δεν το κατάλαβε?

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:29, 08-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Είμαι ο μόνος που δεν το κατάλαβε?
You're not alone.

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

O vassilis498 έγραψε στις 20:32, 08-09-14:

μιλούσε τόση ώρα με τον καθηγητή και τον δούλευε

// προφανώς ξεφτίλα να ζητάς συστατική και να μη θυμάσαι καν τη φάτσα του

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:43, 08-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
μιλούσε τόση ώρα με τον καθηγητή και τον δούλευε
// προφανώς ξεφτίλα να ζητάς συστατική και να μη θυμάσαι καν τη φάτσα του
Μόλις ο φοιτητής κατάλαβε τη γκάφα του, άλλαξε 10 χρώματα και άρχισε να ψελλίζει σαν δικαιολογία ότι δεν γνώρισε τον καθηγητή επειδή τη μέρα εκείνη δεν φορούσε τους φακούς επαφής του. Ο καθηγητής που δεν ήταν κολλημένος, γέλασε και του είπε ότι δεν πειράζει και ότι και αυτός όταν ήταν φοιτητής δεν πολυπατούσε στις παραδόσεις. Έψαξε στον υπολογιστή του, είδε ότι ο φοιτητής στα 2 μαθήματά του είχε υψηλούς βαθμούς και του έδωσε τη συστατική επιστολή.
(Σημείωση: Το περιστατικό δεν μου το διηγήθηκε ο φοιτητής, αλλά ο καθηγητής που τυγχάνει συγγενής μου).

Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nymphet
H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H nymphet έγραψε στις 09:14, 28-04-16:

Κατεβαίνω στις αποβάθρες του ΗΣΑΠ και βλέπω το τρένο σταματημένο με ανοιχτές πόρτες έτοιμο να φύγει.Πατάω μια τρεχάλα και μπάινοντας φουριόζα σπρώχνω ένα μετανάστη και παραλίγο να πέσω κι εγώ κάτω.Απολογήθηκα και γέλασε ευτυχώς
Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nymphet
H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H nymphet έγραψε στις 19:05, 28-04-16:

Επίσης έχει τύχει να μιλάω σε κυρία και να κράζω το γιατρό που δεν της έγραψε σωστά τις εξετάσεις και να μου πει είναι ο γιος μου awkwaaard
Παράθεση

Neji

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Neji
Ο Neji αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Neji έγραψε στις 19:38, 28-04-16:

Αρχική Δημοσίευση από nymphet
Επίσης έχει τύχει να μιλάω σε κυρία και να κράζω το γιατρό που δεν της έγραψε σωστά τις εξετάσεις και να μου πει είναι ο γιος μου awkwaaard
Κάτι παρόμοιο έχει συμβεί και σε εμένα με μόνη διαφορά ότι έκραζα τον αδερφό του παιδιού με τον οποία μιλούσα, δίχως φυσικά να το ξέρω.
Μα πόσο ατυχία?
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza έγραψε στις 21:35, 28-11-17:

Ήμουν από τις 10 που έκανα κάτι δουλειές στη σχολή μέχρι τη 1 (που βρέθηκε μια άγνωστη να ναι καλά και μου το είπε) με ορθάνοιχτα μαγαζιά στο παντελόνι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους