Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,102 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,203 μηνύματα σε 74,658 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεγάλα Ρεζιλίκια

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 15:28, 20-09-06:

Καλα και εγω μηνυματα σε λαθος ανθρωπους να φανε και οι κοτες...
Μια φορα ημουν με τον καλο μου σπιτι του, μονοι μας και "μιλαγαμε()" στην κουζινα. Σε καποια στιγμη αποφασισαμε να ανεβοθμε στην κρεβατοκαμαρα, και μετα απο καποια ωρα ακουσαμε τη μαμα του να ερχεται. Και τοτε, συνειδητοποιω οτι δεν βρισκω το σουτιεν μου! Κατεβαινει ο δικος μου κατω να τσεκαρει και το βλεπει φατσα φορα πανω στο ματι της κουζινας ενω η μαμα του ταχτοποιουσε τα ψωνια! Περιττο να σας πω οτι κατεβηκα μετα απο μια ωρα κατω, και αυτο γιατι συνειδητοποιησα οτι δεν γινεται να μεινω στο δωματιο αιωνιως, και αλλος τροπος διαφυγης δεν υπηρχε.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 15:39, 20-09-06:

σταλιτσα,το ξυπολιτιεν το χω παθει κι εγω!!! ααααχαχαχ!!! αλλα οχι για τοσο πολυ! 15 στενα,πωπω ξεφτιλαα!!!
αλλα δε βαριεσαι,πατενταδορικο κοριτσι μ' εσυ!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 19:30, 20-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
σταλιτσα,το ξυπολιτιεν το χω παθει κι εγω!!! ααααχαχαχ!!! αλλα οχι για τοσο πολυ! 15 στενα,πωπω ξεφτιλαα!!!
αλλα δε βαριεσαι,πατενταδορικο κοριτσι μ' εσυ!!!
Σε όσες έχω πεί την ξεφτιλοϊστορία μου, μου έχουν πεί οτι έχουν ζήσει κάτι παρόμοιο και ανακουφίζομαι!!!! Δεν ξέρεις πόσο με ανακουφίζεις κ εσύ τώρα...
Όσο για τις πατέντες, από οτι κατάλαβες... Κορυφή!!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristinaki
H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 20:07, 20-09-06:

Αυτο Σταλιτσα μου εχει συμβει κι εμενα ι ηταν φρικτη εμπειρια.Εχω το συνηθειο να φοραω παπουτσια με ψηλο τακουνι 10 cm περιπου εκεινη την ημερα φορουσα πολυ ψηλες μποτες που το τακουνι βρηκε την ωρα να ξεκολλησει .Καθησα σε μια σταση λεωφορειου κι καλεσα ραδιοταξι .Μεσα στο ταξι εβγαλα τις μποτες ενω εξηγουσα στον οδηγο που γελουσε το παθημα μου.Με αφησε μπροστα απο το σπιτι κι ετρεξα κι μπηκα σπιτι ξυπολητη επειδη ειχε αρχιζει να σκοτεινιαζει μαλλον δε με ειδε κανεις παντως ηταν μεγαλη ξεφτιλα κι κατι που φοβομουν μην το παθω απο παιδι.Νομιζω οτι εβλεπα ονειρα οτι εχανα το ενα μου παπουτσι κι εμενα ξυπολητη στο δρομο.Ποιος θα μου το ελεγε θα το παθαινα τελικα?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 22:18, 20-09-06:

θυμηθηκα σκηνικο. παμε για κρεπα εγω ενας φιλος μου και 3 κοπελες.ειχε παρει μια την κρεπα της και ετρωγε και εμεις περιμεναμε τις δικες μας.καποια στιγμη λεει ο φιλος μου σε μια που ειχε λερωθει στο μαγουλο απο την τυροσαλατα...'σκουπισε μωρη τα χ*σια απο το μαγουλο!' ..ε λυνομαστε ολοι στα γελια.και σε καποια φαση σκανε μυτη ο μπαμπας και η μαμα της και μας βλεπουν να γελαμε.ρωταγαν μετα γιατι γελαμε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 22:24, 21-09-06:

Τη δευτέρα που είχα μετακόμιση, είχαμε πληρώσει τη μεταφορική για να κάνει και συσκευασία.
Στο κομοδίνο μου μέσα είχε ξεχαστεί ένα προφυλακτικό σε ένα συρτάρι απο την πρώτη μου φορά (συσκευασμένο εννοείται). Εγώ πριν έρθουν οι μεταφορείς δεν είχα ψάξει το κομοδίνο διότι δεν θα το έπαιρναν (ήταν απο πριν στο σπίτι) οπότε αγνοούσα την ύπαρξη του εν λόγω condom. Προφανώς κάποιος απο αυτούς, ψάχνοντας να βρει πράγματα να συσκευάσει έψαξε και το κομοδίνο και για κάποιον μυστήριο λόγο έβαλε το προφυλακτικό πάνω στο κομοδίνο
Οπότε μετά που είχα πάει με έναν άλλο μεταφορέα για να τον επιβλέψω που θα συσκεύαζε τα τελευταία πράγματα το βρήκε και γέλασε λίγο. Ρόμπααα Κατακοκκίνισα λέμε, δεν ήξερα που να κρυφτώ!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 21-09-06 στις 22:54.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 23:05, 21-09-06:

Αντε καλε, σιγα, κρυβεται το σεχ?

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 23:22, 21-09-06:

Οσο το προφυλακτικο ηταν αχρησιμοποιητο μην ντρεπεσαι για τιποτα!
Φανταζεσαι να' ταν και...γεματο;;;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:29, 21-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Οσο το προφυλακτικο ηταν αχρησιμοποιητο μην ντρεπεσαι για τιποτα!
Φανταζεσαι να' ταν και...γεματο;;;
Σιγά μην το κρατούσα αμα ήταν χρησιμοποιημένο

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 23:34, 21-09-06:

Ασε γιατι αμα γεννηθει κανεις βρωμυλος...κλαφτα!
Ειχα παει για καφε στο σπιτι παιδιου εδω στην Ιταλια (φοιτητης απο Ελλαδα) και μεσα στο υπνοδωματιο του που πηγαμε ολοι παρεα 3 ατομα συνολικα και μια φιλη μου να παρουμε κατι cd της στο πατωμα υπηρχαν και 2 χρησιμοποιημενα...γεματα ή οχι δεν θελω να ξερω....
Δεν λεω γενικοτερα ηταν ακαταστατο το σπιτι αλλα μολις το ειδα αυτο, νταξ'...
Και να πεις οτι ειχε και καμια ανεση με μενα και την κοπελα...2φορες ειχαμε βγει ολοι μαζι!
Μαζεψτα λιγο ρε φιλε πριν καλεσεις κοσμο...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 23:49, 21-09-06:

Μήπως την ώρα που το έβαζαν εκσφενδονίστηκε κάπου το προφυλακτικό και δεν το έβρισκαν μετά (μου έχει συμβεί αλλά το βρήκαμε!);
Πως έκανε αυτή όταν το είδατε;

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 00:34, 22-09-06:

Οχι βρε συ...πρεπει να ηταν απο την πρωηγουμενη μερα.Η φιλη μου ψιλοσιχαθηκε γιατι ρε συ ηταν το κερασακι στην τουρτα στο ολο μπαχαλο εκει μεσα.(Γιατι αλλο ακαταστατο κι αλλο βρωμικο.Αυτο ηταν βρωμικο το σπιτι.)
Τελικα οταν φυγαμε και το ειπα στο αλλο το παιδι που τον ηξερε περισσοτερο καιρο, μου λεε" Ασε ρε συ με τον μαμακα!Μια ζωη τα ιδια εχουμε.Λες και το κανει επιτηδες να μας δειξει οτι...απαυτωνεται!"

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 01:07, 22-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Οχι βρε συ...πρεπει να ηταν απο την πρωηγουμενη μερα.Η φιλη μου ψιλοσιχαθηκε γιατι ρε συ ηταν το κερασακι στην τουρτα στο ολο μπαχαλο εκει μεσα.(Γιατι αλλο ακαταστατο κι αλλο βρωμικο.Αυτο ηταν βρωμικο το σπιτι.)
Τελικα οταν φυγαμε και το ειπα στο αλλο το παιδι που τον ηξερε περισσοτερο καιρο, μου λεε" Ασε ρε συ με τον μαμακα!Μια ζωη τα ιδια εχουμε.Λες και το κανει επιτηδες να μας δειξει οτι...απαυτωνεται!"
Εγώ ρώτησα για τη φίλη σου γιατί νόμιζα οτι ήταν δικό της το σπίτι! Αυτός πως αντέδρασε τότε;

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 03:54, 22-09-06:

Το ρεζιλίκι της παντόφλας συνεχίζεται...
Χθές το απόγευμα ήταν να πάω για κάτι δουλειές... Ετοιμάζομαι κ το πανέξυπνο κορίτσι (όπως πάντα !!) έβαλα σορτς κ σαγιοναρίτσες (αφού δεν με πάει, τί το θέλω???)..
Πάω στην δουλειά που είχα, όλα καλά όλα ωραία... Με το που φεύγω πιάνει μια βροχή.... ΚΑΤΑΚΛΙΣΜΟΣ!!!!! Μέχρι να βρώ ταξί είχα γίνει παπί!!! Με άφησε λίγο πιο κάτω από το σπίτι μου κ καθώς περπατούσα για να μπώ στο σπίτι μου αν εξαιρέσεις οτι τα πόδια μου κολύμπαγαν στις λακούβες, γλύστραγε το πόδι στην παντόφλα κλπ... Έρχεται κ το αποκορύφωμα του αποκορυφώματος κ καθώς πάω να ανέβω στο πεζοδρόμιο, γλιστράει το πόδι, φεύγει η παντόφλα κ βυθίζεται σε ένα μικρό βρόχινο ρυάκι... Πάλι περπάτησα ξυπόλιτη (ευτχώς αυτή τη φορά μόνο 2 βήματα), πάλι μούτζωνα την παντόφλα που προσπαθούσα να την βγάλω από τα νερά κ το κερασάκι στην τούρτα, ήταν που γυρνάει κ μου λέει ένας "Πού πάς ρε κοπελιά με παντοφλάκι?"...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 09:43, 22-09-06:

Λες και αν είχες ένα οποιοδήποτε άλλο παπούτσι εκτός από τις μπότες τον μπετατσίδων θα είχε διαφορά.

Να έχεισ πρόχειρεσ μαζί σου στην τσάντα που (στανδαρ θα έχεις) σαγιονάρες του 5?

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 12:08, 22-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εγώ ρώτησα για τη φίλη σου γιατί νόμιζα οτι ήταν δικό της το σπίτι! Αυτός πως αντέδρασε τότε;
Tιποτα...Πεεεεερα βρεχει....

Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 11:22, 26-09-06:

Ημουν στο ηλεκτρικο σταθμο και εκει που παω να κατεβω τις σκαλες στην τελευταια γλυστρανε οι μποτες μου και πεφτω στα γονατα μου μπροστα σε τοοοοσοοοοοοοοοο κοσμο!! χα!! Ντραπηκα βεβαια, γιατι πρεπει να ημουν πολυ γελοια με τη ποζα μου στα τεσσερα!!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:52, 28-09-06:

Πριν λίγες ώρες... Χαμός στο εστιατόριο του Πανεπιστημίου, εγώ ιδρωμένη και λαχανιασμένη γιατί είχα στήσει τις άλλες για φαΐ... Βουτάω ένα δίσκο με φαΐ, πάω στο ταμείο, να κρέμονται μπλούζες, τσάντες, χαρτιά από την αγκαλιά μου...
Κι όπως περίμενε αυτή να της δείξω το πάσο μου κι όλοι κοιτούσαν να βρω το πορτοφόλι μου, βγάζω με φόρα το χέρι από την τσάντα θριαμβευτικά, κι εκτοξεύεται στον αέρα ένα ταμπόν!!! Καλό;

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tsus
Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε στις 17:14, 28-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Πριν λίγες ώρες... Χαμός στο εστιατόριο του Πανεπιστημίου, εγώ ιδρωμένη και λαχανιασμένη γιατί είχα στήσει τις άλλες για φαΐ... Βουτάω ένα δίσκο με φαΐ, πάω στο ταμείο, να κρέμονται μπλούζες, τσάντες, χαρτιά από την αγκαλιά μου...
Κι όπως περίμενε αυτή να της δείξω το πάσο μου κι όλοι κοιτούσαν να βρω το πορτοφόλι μου, βγάζω με φόρα το χέρι από την τσάντα θριαμβευτικά, κι εκτοξεύεται στον αέρα ένα ταμπόν!!! Καλό;
χαχαχαχααχα!επρεπε να το δω ρε γαμ*το

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:43, 29-09-06:

χαχαχαχαχαχαχαχα πολύ καλό!!!!
σε τέτοια φάση όμως τα πρωτεία τα έχει η κλέφτρα.... που καθάριζε τα γυαλιά της με σερβιετάκι

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 08:47, 29-09-06:

γιδάκι μου γλυκό...

Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sunrise
H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε στις 10:51, 29-09-06:

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:57, 29-09-06:

Γιέ, να 'στε καλά για τα πατ-πατ στην πλάτη...!!
Σήμερα τόλμησα να ξαναπάω και είχα το χαρτονόμισμα έτοιμο, εκτός τσάντας!! όχι παίζουμε!!
Και, συμφωνώ, η Κλέφτρα έχει κλέψει τις εντυπώσεις...!!!!!

Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη neraidoula
H Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H neraidoula έγραψε στις 21:09, 04-10-06:

ενα προσφατο που θυμαμαι αυτο το καλοκαιρι δηλ. ειναι οταν μετα απο μια ασχημη μερα πας να παρω το λεωφορειο και την ωρα που το βλεπω να ρχεται αφου εβλεπα κατι βιτρινες κιολας. διπλα...παω να το προλαβω και καταστρεφεται η διχαλα της σαγοναρας!!προχωρουσα σαν κουτση!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 22:54, 04-10-06:

Τελικα απο αυτα που διαβαζω η σαγιοναρα ειναι μακραν το πιο ατιμο ειδος υποδηματος που υπαρχει ετσι;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimidola
H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε στις 13:53, 05-10-06:

ΧΜ..Κι εγώ έχω κάτι αστείο! Έχοντας πιει το κατιτίς μου κι έχοντας επί 22 λεπτά περπατήσει, φτάνω στην εστία λαχανιασμένη(αφού μετά τις 2 δε σε αφήνουν να μπεις και η ώρα ήταν 2 και... Κοιτάω και βλέπω τον θυρωρό, παίρνω φόρα όλο χαρά και ΜΠΑΜ σκάω πάνω στην κλειστή τζαμένια πόρτα... Μου ανοίγει αυτός έντρομος, πάω στο ασανσέρ, πατάω το κουμπί, ανοίγει η πόρτα και μέχρι να πάρω απόφαση να μπω κλείνει η πόρτα... Ρεζίλι τελείως!

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 15:04, 05-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από dimidola
ΧΜ..Κι εγώ έχω κάτι αστείο! Έχοντας πιει το κατιτίς μου κι έχοντας επί 22 λεπτά περπατήσει, φτάνω στην εστία λαχανιασμένη(αφού μετά τις 2 δε σε αφήνουν να μπεις και η ώρα ήταν 2 και... Κοιτάω και βλέπω τον θυρωρό, παίρνω φόρα όλο χαρά και ΜΠΑΜ σκάω πάνω στην κλειστή τζαμένια πόρτα... Μου ανοίγει αυτός έντρομος, πάω στο ασανσέρ, πατάω το κουμπί, ανοίγει η πόρτα και μέχρι να πάρω απόφαση να μπω κλείνει η πόρτα... Ρεζίλι τελείως!

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη songless_bird
Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε στις 15:36, 05-10-06:

Βασικα οτι παθαινω το παθαινω απο τις λιγες φορες που μεθαω(δεν μιλαω κανω κεφαλι, αλλα για κατασταση Huston εχω χασει επαφη)

Ενα βραδυ που μαζευτικαμε ολοι ως φοιτητες σε ενα σπιτι, ειπαν τα παιδια να πιουμε τσικουδια που ειχε φερει ενας φιλος( τσικουδια σε σφυνακι...). Εγω μετα το 5 σφυνακι δεν θυμαμαι τιποτα...Μονο σκηνες οτι δαγκωνω στην πλατεια της Κοζανης(δεν θυμαμαι ποτε πηγαμε..) ενα τοστ απο καποιου το χερι και μετα να ξυπναω με πονοκεφαλο για το πρωινο μαθημα.

Στο ΤΕΙ εμαθα τα χαλια μου

Καποια στιγμη που καθομουν στο παγκακι της πλατειας μιλουσα με εναν φιλο μου. Αυτος κομματια αποφασισε να φυγει χωρις να το πει, οχι πως και να το ελεγε θα τον καταλαβαινα... Γυρναω να του μιλησω, αφαντος. Τρωω φρικη! ν α αρχιζω να λεω "Μιχαλακη? Που κρυφτηκες?" και μετα να φωναζω " Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" "Αστυνομια! Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" Να προσπαθουν να με ηρεμισουν οι φιλοι μου και εγω να εχω βαλει τα κλαματα γιατι νομιζα οτι δεν θα τον ξαναδω...
Και να σημειωσω οτι στην πλατεια της Κοζανης αραζουν ολοι οι φοιτητες...

Αλλη φορα θα σας πω για την φορα που μεθυσα και βγηκα με το μποξερακι και την κιθαρα στον δρομο...Ασε που οι απο πανω φωναξαν την αστυνομια γιατι νομιζαν οτι καποιος πεθαινε ( με βαζαν να ξαπλωσω οι φιλοι μου και φωναζα "Μη!! Θα πεθανω! Θα πεθανω!! απο αναρροφυση!!)

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tsus
Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε στις 15:59, 05-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
Βασικα οτι παθαινω το παθαινω απο τις λιγες φορες που μεθαω(δεν μιλαω κανω κεφαλι, αλλα για κατασταση Huston εχω χασει επαφη)

Ενα βραδυ που μαζευτικαμε ολοι ως φοιτητες σε ενα σπιτι, ειπαν τα παιδια να πιουμε τσικουδια που ειχε φερει ενας φιλος( τσικουδια σε σφυνακι...). Εγω μετα το 5 σφυνακι δεν θυμαμαι τιποτα...Μονο σκηνες οτι δαγκωνω στην πλατεια της Κοζανης(δεν θυμαμαι ποτε πηγαμε..) ενα τοστ απο καποιου το χερι και μετα να ξυπναω με πονοκεφαλο για το πρωινο μαθημα.

Στο ΤΕΙ εμαθα τα χαλια μου

Καποια στιγμη που καθομουν στο παγκακι της πλατειας μιλουσα με εναν φιλο μου. Αυτος κομματια αποφασισε να φυγει χωρις να το πει, οχι πως και να το ελεγε θα τον καταλαβαινα... Γυρναω να του μιλησω, αφαντος. Τρωω φρικη! ν α αρχιζω να λεω "Μιχαλακη? Που κρυφτηκες?" και μετα να φωναζω " Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" "Αστυνομια! Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" Να προσπαθουν να με ηρεμισουν οι φιλοι μου και εγω να εχω βαλει τα κλαματα γιατι νομιζα οτι δεν θα τον ξαναδω...
Και να σημειωσω οτι στην πλατεια της Κοζανης αραζουν ολοι οι φοιτητες...

Αλλη φορα θα σας πω για την φορα που μεθυσα και βγηκα με το μποξερακι και την κιθαρα στον δρομο...Ασε που οι απο πανω φωναξαν την αστυνομια γιατι νομιζαν οτι καποιος πεθαινε ( με βαζαν να ξαπλωσω οι φιλοι μου και φωναζα "Μη!! Θα πεθανω! Θα πεθανω!! απο αναρροφυση!!)
Μακραν τα κορυφαιοτερα ρεζιλικια!!!!!!!!!!!!!!!Ελιωσα λεμε!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:13, 05-10-06:

Songless εισαι Η Ρ Ω Α Σ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:37, 05-10-06:

Αυτος εισαι songless! Απο τα καλυτερα σουροματα εχεις

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 16:46, 05-10-06:

Πρέπει να ήμουν κάπου 10 χρονών...Γυρνούσα με τους γονείς μου το Σάββατο μεσημέρι και ήταν ένας κύριος που έπαιζε ακορντεόν,ξέρετε από αυτούς που ζητάνε λεφτά. Έτσι,μου δίνει ο πατέρας μου ψιλά να πάω να του τα δώσω,αλλά εγώ το ''έξυπνο'' αντί να τα δώσω σε εκείνον,τα δίνω σε μια κυρία που ήταν από πίσω του και είχε βγάλει βόλτα το σκύλο της. Κι έτσι όπως της τα έδωσα,έφυγα χαμογελώντας και παρατηρούσα με απορία τους γονείς μου να κουνάνε τα χέρια τους και να λένε ''όχι όχι εκεί''...Πάλι καλά που η γυναίκα δεν παρεξήγησε αλλά το πήρε στην πλάκα
Γενικά διάφορα τέτοια μου συμβαίνουν ακόμα και σήμερα ...Πάω να δώσω λεφτά σε ζητιάνους,μόνο που..δεν είναι ζητιάνοι αλλά άνθρωποι που ξεκουράζονται έξω από το πολυκατάστημα

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimidola
H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε στις 17:35, 05-10-06:

Απλά σταμάτα να δίνεις λεφτά! άσε εμάς να λυπόμαστε τους άστεγους κτλ... λολ

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 18:02, 05-10-06:

songless.... ναι... μπορώ να πω ότι ξεπέρασες το καλύτερο μου εδώ μέσα που ήταν αυτό της κλέφτρας και το σερβιετάκι....

είσαι ΘΕΟΣ!!! αν έρθεις σε κανα meeting τι να σε ποτίσουμε?

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη songless_bird
Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε στις 18:23, 05-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
songless.... ναι... μπορώ να πω ότι ξεπέρασες το καλύτερο μου εδώ μέσα που ήταν αυτό της κλέφτρας και το σερβιετάκι....

είσαι ΘΕΟΣ!!! αν έρθεις σε κανα meeting τι να σε ποτίσουμε?

Ωραια...Εχω μετα την χειροτερη χυλοπιτα και το μεγαλυτερο ρεζιλικι...Το Βραβειο ποτε θα το παρω?

Εχω κοψει το ποτο...Δεν την παταω παλι Καποια στιγμη θα ανεβασω ενα βιντεακι απο κινητο(το οποιο δεν ηξερα την υπαρξη του και ας μου ειχαν το κινητο μεσα στα μουτρα...)Που ηταν η στιγμη που βγηκα απο το μαγαζι που κερασα φιλους πριν 2 χρονια στη γιορτη μου. Ηταν η αρχη της βραδιας με την αστυνομια και το μποξερακι...(οχι κυριες μου δεν θα με δειτε με το μποξερακι ) απλως να δειτε σε τι χαλι ημουν...

Μετα απο αυτο θα παρω και το οσκαρ

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 00:10, 30-10-06:

Ακόμα το θυμάστε αυτό με το σερβιετάκι;
Και δεν ανήκει καν στα μεγάλα ρεζιλίκια, ανήκει στις γκάφες στο πρώτο ραντεβού(χειρότερα δλδ)

Ένα πρόσφατο ρεζιλίκι(που με περάσαν για εντελώς ηλίθια)
Είπα να χρησιμοποιήσω το λεωφορείο,εδώ σε αντίθεση με την Αθήνα δεν υπάρχει αυτόματο μηχάνημα να ακυρώνει το εισητήριο αλλά το δίνεις στον οδηγό μόλις μπεις.
Στέκομαι λοιπόν μόνη σε μια στάση με το εισητήριο στο χέρι,έρχεται το λεωφορείο,σταματά μπροστά μου κι απο τον αέρα που διμιουργεί.....μου φεύγει το εισητήριο.
Ο οδηγός με περιμένει με την πόρτα ανοιχτή όσο τρέχω στον δρόμο να μαζέψω το χαρτάκι.
Μέχρι εδώ μικρό το ρεζιλίκι.Μπαίνω πανικόβλητη κι εντελώς αποδιοργανωμένη στο λεωφορείο, κρατώντας τσάντες απο ψώνια και την δική μου τσάντα η οποία είχε φύγει απο τον ώμο μου μετά την τρεχάλα και κρεμόταν στον αγκώνα μου.Όπως απλώνω λοιπόν το χεράκι μου για να του δώσω το εισητήριο του κι εκείνος σκύβει προς την μεριά μου.....του ρίχνω και μια με την τσάντα
Όχι που θα μου ξεφευγε
Αφού με είδε τι στόκος είμαι όταν μου έφυγε το εισητήριο γιατί με πλησίασε ε,γιατί;

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 00:17, 30-10-06:

Αχχχχ, τι ρεζίλι έπαθα πριν μαι βδομάδα (κι όχι από δικό μου λάθος ).
Είμουν στη γενική συνέλευση στη σχολή μου και εκεί που κάθομαι ανέμελη και περιμένω να αρχίσει η συνέλευση, έρχεται μια σαΐτα που κάποιος ( ) πέταξε και καφώνεται ακριβώς πάνω στο κεφάλι μοθ στο κοκκακλάκι πριν την κοτσίδα μου (τι την ήθελα κι γώ , δεν τα άφηνα κάτω? ). Ευτυχώς (ελπίζω) δεν με είδανε πολλοί

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 16:34, 30-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Οπως και η κουμπαρα μου (σόι πάει το βασίλειο...) έχω φάει τις απίστευτες τούμπες.... Αφού η παρέα μου πλέον δεν με στέλνει ποτέ να φέρω καφέδες ή ποτά και δεν με αφήνουν να κουβαλάω ευθραστα...

Το πιο πρόσφατο ρεζιλίκι ήταν χθες, που ενώ μάζευα τα νερά από το πλημμυρισμενο σπίτι μου, περνάει ένας τυπος από τον δρόμο κάτω από το σπίτι και φωνάζει:"Χαχα, κοιτάξτε την κοπελα στο μπαλκόνι με τα σώβρακα!!!" (φόραγα μπαξεράκι και ήμουν μεσα στον πανικο και στα νερά....). Και δεν είναι αυτό το χειρότερο!!!! Καθώς βιάστηκα να μπω μέσα στο σπίτι κρατώντας τον κουβά, γλιστράω και μου έρχεται ο κουβάς με τα νερά καπέλο....

Μια άλλη γελοία τούμπα από τις πολλές που έχω φάει ήταν σε πίστα σε μπουζουξίδικο στην Θεσσαλονίκη... με σηκώνουν να χορέψω, και μου λέει ένας φίλοσ μου: "μην πατήσεις εκεί, γλιστράει από τα γαρύφαλλα". ε! δεν τον άκουσα! Και πάτησα... ¨Αρχισα να κάνω σαν τα καρτουνς επί ένα λεπτό για να προσπαθήσω να μην πέσω και με τον φίλο μου να με έχει αγκαλιάσει από την μέση μπας και σώσει την κατάσταη αλλά τελικά έσκασα κάτω με τα πόδια σπαγγάτο και όλο το μαγαζί να γελάει!
χαχαχαχαχα

καιρο ειχα να γελασω τοσο

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 16:51, 30-10-06:

[quote=Isiliel;82573]Όταν ήμουν νιάτο, φορούσα σιδεράκια. Ανάμεσα από τα σιδεράκια υπήρχαν κάποια λαστιχάκια για να τραβούν την οδοντοστοιχία (λοιπές λεπτομέρειες στον ορθοδοντικό...). Ήμουν σε ένα πάρτυ και χόρευα με το αγόρι που είχα βάλει στο μάτι από καιρό! (Επιτέλους!!) Μου χάιδευε και την πλάτη και όλα ήταν πολύ ρομαντικά και ωραία... ώσπου μου ψιθύρισε ένα αστείο στο αυτί, εγώ γέλασα, και γελώντας ένα από τα λαστιχάκια έφυγε από τη θέση του ....και πετάχτηκε στο πρόσωπο του... most embarsing... [/quote
ρεζιλι!!1

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 16:10, 31-10-06:

Αν και δεν αισθάνθηκα καθόλου ρόμπα να σας πω ένα από τα χειρότερα οπυ μου έχουν τύχει.

Έχουμε γενική συνέλευση φοιτητών και κάποια φάση πριν από το τέλος σηκώνεται ένας τύπος και λέει ότι υπάρχει ένα σκουλίκι μέσα εδώ και άρχισε να λέει κάτι κατηγορίες μπλα μπλα. Μετά δείχνοντας περίπου προς τα εμένα αρχίζει και δείχνει και λέει να σηκωθεί? Τον κοιτάζουν όλοι μα ποιον λέει και μετά πολλά καταλαβαίνω ότι λέει εμένα!!

Αν και θα έπρεπε να πάω να κάνω μεγάλο τσαμπουκά, πάω από εκεί και του λέω ρε φίλε με ξέρεις? Στο μεταξύ κατεβαίνει και ένας τύπος πανικόβλητος προς το μέρος του , που προφανώς του είπε ότι δεν ήμουν εγώ αυτός. Και εκεί που μου το έπαιζε βαρύ πεπόνι και άλλα άρχισε να μου ζητάει συγνώμη και μπλα μπλα και σηκώνεται πάλι και λέει μπροστά σε πολλά 500+ άτομα ότι τελικά έκανα λάθος και δεν είμαι εγώ αυτός και κάτι άλλα κουφλά!

Τελικά το παλικάρι δεν με είχε δει ποτέ, δεν με είχε συναντήσει ποτέ και με βάση την περιγραφή που την είχα λίγο extreme τότε αποφάσισε να κάνει καταγγελία στο σώμα των φοιτητών. I rest my case για την περίπτωση της φάσης.

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 13:30, 01-11-06:

Την προηγούμενη εβδομάδα φεύγω από τη δουλειά –νωρίς το βράδυ ήταν-και άρχισα να κατευθύνομαι προς το σπίτι.
Στο δρόμο που λέτε με πιάνει να θέλω να κάνω πιπί.

Αλλά όταν λέω με πιάνει ήμουν σε φάση που ή έπρεπε να πάω εκείνη τη στιγμή ή θα τα έκανα πάνω μου.

Βλέπω λοιπόν ότι δε με παίρνει να περιμένω μέχρι να πάω σπίτι και χώνομαι σε ένα καφενείο από τα παλιά, παραδοσιακά γεμάτο παππούδες μέσα να παίζουν τάβλι που ήταν το μοναδικό μαγαζί εκείνη τη στιγμή στο δρόμο μου.

Μπαίνω που λέτε μέσα αποφασισμένη….-γυρνάει όλο το μαγαζί φυσικά με απορία να με κοιτάει – και ΕΥΤΥΧΩΣ βλέπω μια κυρία που δούλευε εκεί και τη ρωτάω διακριτικά και σιγά αν μπορώ να χρησιμοποιήσω την τουαλέτα τους.

Όλα οκ, μπαίνω στο wc –που παρεμπιπτόντως ήταν μέσα στη βρωμιά, ό,τι με βρήκε με βρήκε - και αφού τελείωσα βγαίνω έξω και πάω πάλι στην κυρία.
Την ευχαριστώ και την ρωτάω αν χρωστάω κάτι, όλα χαμηλόφωνα βέβαια–τι να έκανα?-….μου απαντάει που λέτε πολύ φυσιολογικά με βροντερή φωνή…
«τίποτα δε χρωστάς κοπέλα μου. Το κατούρημα είναι ανάγκη του οργανισμού. Δεν κάνει να τα κρατάς, μην πάθεις και καμιά ζημιά.και όποτε χρειαστείς να ξανάρθεις.»
Ρόμπα !!!!!!!!!!!
Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.
φυσικά όλοι το ακούσανε και έφυγα κακήν κακώς!!!!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 13:42, 01-11-06:

Prime η μισή ντροπή δική της και η μισή δική σου. Σιγά να μην ντραπούμε και τους παππούδες τώρα

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:15, 01-11-06:

Privilege πριν από χιλιάδες χρόνια
Από τις ελάχιστες φορές που με έχουν αφήσει οι δικοί μου να ξενυχτήσω μέχρι νωρίς το πρωί και αδημονώ να φτάσω στο κλαμπ!
Δεν θυμάμαι πού ακριβώς ήταν το μαγαζί (μαθήτρια ακόμα, δεν ήξερα τους δρόμους της Αθήνας) αλλά θυμάμαι ότι έπρεπε να κατέβεις μια τεράστια κατηφόρα μέσα σ'ένα υπόγειο γκαράζ. Έχω πιάσει λοιπόν αγκαζέ έναν συμμαθητή μου και τσουκου τσούκου (ψηλά τακούνια) καταφέρνω και φτάνω στην είσοδο του μαγαζιού. Καθότι ο πορτιέρης παίδαρος και γνωστός, δεν ήθελα να με δει αγκαζέ με άλλον (μην χαλάσω την τύχη μου) και αφήνω το χέρι του συμμαθητή μου θεωρώντας ότι στο ίσιωμα δεν κινδυνεύω να πέσω!
Η τούμπα που έφαγα τελικά στα σκαλιά της εισόδου του μαγαζιού (και μπροστά στον παίδαρο πορτιέρη και όλο τον υπόλοιπο κόσμο που περίμενε να μπει στο κλαμπ) ήταν τόσο εντυπωσιακή, που όταν κατάφερα να σηκωθώ και να μαζέψω τα ρούχα μου, τα παπούσια μου και τα μαλλιά μου που είχαν γίνει ένα μάτσο χάλια, το λιγότερο που μπορούσα να κάνω ήταν μια βαθιά υπόκλιση και να υποσχεθώ ότι το show θα συνεχιστεί μέσα

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε στις 15:18, 01-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
το λιγότερο που μπορούσα να κάνω ήταν μια βαθιά υπόκλιση και να υποσχεθώ ότι το show θα συνεχιστεί μέσα
ψυχραιμη σε βρισκω.. ευγε!!!

Παράθεση

evangelia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη evangelia
H evangelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H evangelia έγραψε στις 19:37, 01-11-06:

χιχιχιχι....αυτο θελω πολυ να το μοιραστω..
Τριτη Λυκείου εχω πηξει στο διαβασμα , περιοδος πανελληνιων...κλασικη αποχη απο την τελευταια βδομαδα μαθηματων,εχω βγαλει ριζες μες στο σπιτι, κυκλοφορω μονιμως με πιτζαμες και με κατεβασμενα μουτρα...
μεσημερακι η μητερα μου μου ζηταει να αγορασω ψωμι απο το φουρνο απεναντι..ο "φουρναρης" 27ρης πολυυυυ εμφανισιμος!
βγαινω μεσα στη μουργιλα και με το ματι γλαρο απο το διαβασμα γκρινιαζοντας, και του πεταω το θεϊκό:"μισο κιλο ψο@η!!!"
Γουρλωνει τα ματια (εντρομος) ο φουρναρης και μου λεει: τιιιιιιιιιιι???????
ξυπναω απο τον ληθαργο, συνειδητοποιω τι ειπα και ...
και προσπαθώντας να το σωσω συνεχιζω αδιάφορα..."ε, χωριατικο..."

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 19:40, 01-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από evangelia
χιχιχιχι....αυτο θελω πολυ να το μοιραστω..
Τριτη Λυκείου εχω πηξει στο διαβασμα , περιοδος πανελληνιων...κλασικη αποχη απο την τελευταια βδομαδα μαθηματων,εχω βγαλει ριζες μες στο σπιτι, κυκλοφορω μονιμως με πιτζαμες και με κατεβασμενα μουτρα...
μεσημερακι η μητερα μου μου ζηταει να αγορασω ψωμι απο το φουρνο απεναντι..ο "φουρναρης" 27ρης πολυυυυ εμφανισιμος!
βγαινω μεσα στη μουργιλα και με το ματι γλαρο απο το διαβασμα γκρινιαζοντας, και του πεταω το θεϊκό:"μισο κιλο ψο@η!!!"

οκ το κρατάω κι αυτό στα αγαπημένα μου!!!

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 20:22, 03-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από evangelia
..................................βγαινω μεσα στη μουργιλα και με το ματι γλαρο απο το διαβασμα γκρινιαζοντας, και του πεταω το θεϊκό:"μισο κιλο ψο@η!!!"

Θεικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

sasa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sasa
H sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H sasa έγραψε στις 11:58, 14-11-06:

Εγω ενα που θυμαμαι γιατι ειναι και πολλα ειναι μια ηλιολουστη μερα περνωντας μεσα απο μια λαικη γυρνωντας απο το γυμνασιο..
πηγαινα πολυ γρηγορα βαδην να φτασω την αδερφη μου που ετρεχε μπροστα γιατι βιαζομασταν..
οπως λοιπον πηγαινω νιωθω στα ποδια μου μια σακουλα και αρχιζω να γερνω να πεσω μπροστα, βαζω αντισταση με το σωμα να ξανασηκωθω αλλα η τσαντα μου που ειχα στον ωμο εχει βρεθει στο κεφαλι και με παει ετσι καμια 10αρια μετρα εγω να παλευω να μην πεσω τρεχοντας και η τσαντα να παλευει με την φορα που πηρε κ προσγειωθηκε στο κεφαλι μου, να πεσει κατω. Τελικα χωθηκε το κεφαλι μου μεσα στις πατατες, περασε και η τσαντα απο πανω επεσε κατω και ολοι γυρω να με κοιτανε και να γελανε
εγω φυσικα καταντροπιασμενη
θα σας πω κ αλλα αλλη φορα ειναι πολλα!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:02, 02-02-07:

Πριν λίγο καιρό στη δουλειά έχει πάει η ώρα 8:30 το βράδυ (από το πρωί έχουμε πήξει...) και ο συνάδελφος με έχει παρακαλέσει να πάρω κάποια αρχεία από το σέρβερ και να τα γράψω σε ένα CD.
Ζαβλακωμένη από την κούραση ανάμεσα σε στοίβες χαρτιά γυρίζω με φούρια και τον ρωτάω με φυσικότητα:

"Σε ποιό φάκελο έχεις εκείνα τα αρχ*δια?"

Δε το 'θελα λόγω τιμής...

Εκείνος πάντως γέλασε και μου απάντησε:
"Γλώσσα λανθάναουσα ξέρεις τι λένε ε?"

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:04, 03-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Πριν λίγο καιρό στη δουλειά έχει πάει η ώρα 8:30 το βράδυ (από το πρωί έχουμε πήξει...) και ο συνάδελφος με έχει παρακαλέσει να πάρω κάποια αρχεία από το σέρβερ και να τα γράψω σε ένα CD.
Ζαβλακωμένη από την κούραση ανάμεσα σε στοίβες χαρτιά γυρίζω με φούρια και τον ρωτάω με φυσικότητα:

"Σε ποιό φάκελο έχεις εκείνα τα αρχ*δια?"

Δε το 'θελα λόγω τιμής...

Εκείνος πάντως γέλασε και μου απάντησε:
"Γλώσσα λανθάναουσα ξέρεις τι λένε ε?"

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους