Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεγάλα Ρεζιλίκια

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 13:26, 29-06-10:

εγω παλι φετος σε εκδρομη με το σχολειο ενιωσα ασχημα Σταματησε ολη η 2α Λυκειου στο μουσειο της ακροπολης και.... με περιμενε να αφοπλιστω.....ναι,καλα διαβασατε!Αφηστε κρυβομουν μετα απο τον διευθυντη μην ακουσω κατσαδα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 11:38, 05-07-10:

μμ.. πρόσφατα πήγα να δω τον ξάδερφό μου που σπουδάζει..
τελοσπάντων έβρεχε πολύ και έκανε κρύο.. οπότε έβαλα μια xxl ζακέτα του ξα, πήρα και μια ομπρέλα (στραβή και σπασμένη) στο χέρι και σαν κυρία προχωρούσα στον κεντρικό.. γλίστρησα σε ένα κατηφορικό πεζοδρόμιο, έφαγα μια θεαματική σαβούρτα.. άλλο πράμα! και η ομπρέλα γύρισε προς τα πάνω! το θέατρο του παραλόγου.. καθόμουν και γελούσα ενώ περνούσαν διάφορα αμάξια..
ομολογώ δεν μου έχει ξανατύχει τέτοιο ρεζιλίκι στον κεντρικό!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,275 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 12:03, 05-07-10:

Α τι μου θύμισες. Στη Λαμία με τον κολλητό μου κατεβαίνουμε ένα πεζοδρόμιο κατηφορικό, δίπλα δρόμος με αμάξια και φανάρι στη γωνία. Κάποια στιγμή γλιστράω και πέφτω με τον κώλο κάτω, τα αμάξια που ήταν σταματημένα στο φανάρι με κοιτούσαν κι ο φίλος μου είχε στρίψει τη γωνία κι είχε φύγει, δεν είχε καταλάβει οτι έπεσα. Κι εγώ φώναζα "Δημήτρη! Έπεσα!!!!!!".

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lacky
H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε στις 09:32, 17-09-10:

Φορούσα θυμάμαι ενα στράπλες κόκκινο μπλουζάκι, τσακωμένη με τον αδερφό μου, δεν θυμάμαι τον λογο, ήθελα να φύγω και να παώ για ψώνια, για να μου την σπάσει ακόμα πιο πολυ δεν με άφηνε να φύγω απο το σπίτι...
Οταν λοιπον κατάφερα να ξεφύγω αρχισα να τρέχω για να μη με προλάβει, ξαφνικά συνειδητοποίησα οτι το μπουζάκι μου, μαζί με το σουτιέν δεν ήταν στη θέση τους...
Ντράπηκα τόσο πολυ, που έτρεχα σαν την τρελή στο δρόμο με τα β...ζια έξω!!!

24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη *natalia5555*
H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε στις 02:08, 05-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από lacky
Φορούσα θυμάμαι ενα στράπλες κόκκινο μπλουζάκι, τσακωμένη με τον αδερφό μου, δεν θυμάμαι τον λογο, ήθελα να φύγω και να παώ για ψώνια, για να μου την σπάσει ακόμα πιο πολυ δεν με άφηνε να φύγω απο το σπίτι...
Οταν λοιπον κατάφερα να ξεφύγω αρχισα να τρέχω για να μη με προλάβει, ξαφνικά συνειδητοποίησα οτι το μπουζάκι μου, μαζί με το σουτιέν δεν ήταν στη θέση τους...
Ντράπηκα τόσο πολυ, που έτρεχα σαν την τρελή στο δρόμο με τα β...ζια έξω!!!
χαχαχα καλα εσκασα στα γελια...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη rina45
H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε στις 03:09, 05-12-10:

εμενα ειναι ρεζιλι ρεζιλι...οχι αστεια!
ειναι μια ομορφη Τριτη του Σεπτεμβρη...εγω ως τακτικη βαζω πλυντηριο,και μετα βγαινω τα απλωσω στο μπαλκονι που βλεπει στον ακαλυπτο.
Μενω στον 1ο οροφο .Κατω ηταν ο διαχειριστης με αλλους 2 (ενοικους μαλλον)και κοιτουν τον τυπο που επισκευαζει τον καυστηρα.
Εγω μεστην χαρα απλώνω τα ρουχα μου και ερχεται η ώρα να απλωσω τα εσωρουχα...
Πως ,ουτε εγω καταλαβα μου πεφτει ενα βρακακι ,που εκεινη την ωρα προσευχομουν να ηταν μωρου! αλλα δεν ηταν ηταν λιγο μαυρο με δαντελιτσες
και πεφτει πισω τους(δηλαδη απο κει που 8α εφευγαν)
Ωχ λεω ,δεν με ξερουν που δεν με ξερουν θα με μαθουν και απτην καλη και απτην αναποδη!
μια λυση υπηρχε να παω κατω και να το παρω!Γιατι κλειδωνουν την εισοδο στον ακαλυπτο!
αλλα επειδη ειμαι και εφυεστατη ριχνω και μια μπλουζα για ξεκαρφωμα!! και πως δεν του ρθε στο κεφαλι του ανθρωπου.
και φωναζω σαν την βρεγμενη χαζη γατα "Ωχ συγνωμη"
και με κοιτανε και οι τρεις αμιλιτοι...Τελοσπαντων πηγα τα πηρα ειπαν δεν πειραζει (σιγα ειδαμε το βρακι σου)..ολα καλα

Ντροπηηη ειχα αλλαξει 10 χρωματα..

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Teoulaki (Τεουλινι Τρελοο)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Teoulaki
H Τεουλινι Τρελοο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σχηματάρι (Βοιωτία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Teoulaki έγραψε στις 00:49, 20-02-11:

εγω εχω 6 θα τις παω τοπ6...
6.Μιλουσα με τον κολλητο μου (οκ ΜΠΟΡΕΙ να ενιωθα και κατι παραπανω)και λεγαμε για το τι βλακειες ειχε γραψει ο πρωην μου στο λευκωμα το οποιο κρατουσα.....ΦΥΣΙΚΟ πειραχτηρι ο κολλητος μεσα σε δευτερολεπτα εχει παρει το λευκωμα και τρεχει για να δειξει σε ΟΛΟ το σχολειο τι λεει..... και εγω ΦΥΣΙΚΑ να τον κυνηγαω....σε μια φαση καθως μπαινω στο κτηριο του σχολειου και περναω απο το χωλ που ειναι διπλα στο κυλικειο (που ΒΕΒΑΙΑ ειναι γεματο) μου βαζει ενα χαζο τρικλοποδια (οπως κανουν ολα τα χαζα στο σχολειο μου μολις δουν καποιον να τρεχει) εμμ το συγκεκριμενο χαζο ηταν και λιγο φουσκωτο οποτε δεν εκανα τσαμπουκα... ΑΛΛΑ τεσπα.... Εγω να εχω κανει αλμα με ρεκορ σε υψος και μηκος και οτι αλλο θες ,ΟΛΟΙ να γελανε και το χεριροτερο? εκει ηταν και ο πρωην μου με τους φιλους του(το καλο της υποθεσης: με βοηθησε να σηκωθω ο κολλητος μου ΚΑΙ εκανε τσαμπουκα στο χαζο που με εριξε)
5.Αλλη μια τελευταια βαρετη ωρα μαθηματος (αιθουσα καλλιτεχνικων ή τεχνολογιας) και εγω να σβηνω τα αρχικα μας(τα δικα μου και του πρωην μου απο πριν)απο το θρανιο χτυπαει κουδουνι βγαινουν ολοι και τελευταια εγω.....βγαινω στο διαδρομο...ΚΑΝΕΙΣ! Πηγαινω στις σκαλες...ΚΑΝΕΙΣ! Κατεβαινω κατω...ΚΑΝΕΙΣ! Βγαινω εξω...ΚΑΝΕΙΣ!!! (Εδω αξιζει να σημειωθει πως 1.φευγω με λεωφορειο απο το σχολειο 2.οι γονεις μου σχολανε 4-5 ωρες μετα το σχολασμο 3.το σπιτι μου ειναι σε αλλη περιοχη απο το γυμνασιο... τελος παντων βγαινω εξω και ΕΥΤΗΧΩΣ! τα λεωφορεια ηταν εξω στο δρομο παρκαρισμενα ΑΛΛΑ! το δικο μου στη στροφη 15.000 μετρα μακρυα αρχιζω και ΤΡΕΧΩ και σταματαει ο οδηγος, μολις μπαινω μεσα βλεπω 3 κλησεις και 4-5 μυνηματα τυπου "χ0αχ0α0χ0χχ ελεος ρο Τε0 χα0χ00χχ ολο το λεωφορειο εχει σκασει στα γελια με εσενα να τρεχεις" (καλο υποθεσης:τιιποτα!!)
4.ενα πρωι που περιμενα στη σταση του λεωφορειου ΜΑΛΛΟΝ ειχα πατησει κατι και μολις μπηκα στο λεωφορειο μαλλον ο οδηγος θυμωσε που του λερωσα το πατακι και.....με εβγαλε εξω!!! (καλο υποθεσης:ειμαι μολις η δευτερη σταση του λεωφορειου και μεσα ηταν μονο ενα κοριτσι το οποιο υποσχεθηκε να μη πει τιποτα ποτε σε κανεναν!)
3.Ειχα παει βολτα με τις φιλες μου και ειχα πει στον πατερα μου να ερθει να με παρει κατα τις 9 τελος παντων παει 9.15 και ο πατερας μου ακομα να ερθει.....παει 9.30 και ακομα.....(εδω πρεπει να πω πως δεν ειχα μπαταρια στο κιν) τελικα μου λεει μια κυρια να μπω μεσα(ηταν μεσα σε ενα καταστημα με δωρα) και να παρω τηλ αλλα δεν το ηξερα! οποτε εβαλα το κινητο να φορτιζει σε ενα φορτιστη που ειχε η κυρια....μετα απο λιγο ανοιγει η πορτα και ηταν ο εγγονος της.... και ποιος λετε να ηταν?? ο κολλητος μου απο τη πρωτη ιστορια!!! μενω καπως ετσι --->και απο μεσα μου ετσι ----> Αρχισαμε να μιλαμε και γελουσαμε και τελικα ειρθε ο πατερας μου με τον αδελφο μου και εφυγα(οχι και τοσο ρεζιλι αλλα εεε....)(καλο υποθεσης:ο αδελφος μου που ειναι κολλητος με τον κολλητο μου ο οποιος κοιμηθηκε σπιτι μου!)
2.Μετα το σχολειο κατεβαινω στη σταση μου προχωραω προχοραω...φτανω σπιτι παω να ανοιξω πορτα...δεν εχω τα κλειδια! ψαχνω τα ευφεδρικα(η πως λεγονται τελος παντων) πουθενα! παιρνω τηλ τον πατερα μου και τα ειχε παρει για να βγαλει αντικλειδια...Πεινουσα κι ολλας.....Φεβρουαρης μηνας (πριν λιγες βδομαδες εγινε)....Παω στο ψυγειο που εχουμε εξω και τι παιρνω??? ΠΑΓΩΤΟ!!! προβλημα?? Ναι! Δεν ειχα κουταλι... Τι να εκανα? Ξαναβαζω το παγωτο στο ψυγειο,βγαινω εξω παω στο γειτονα που ηταν Αθηνα (Το σπιτι μου ειναι σε περοχη που υπαρχουν πιο πολλα εξοχικα παρα μονιμες κατοικιες)σκαρφαλωνω απο το φραχτη περνω το ευτετοιο κλειδι του γειτονα ανοιγω μπαινω στο σπιτι του παιρνω κουταλι βγαινω κλειδωνω και παω σπιτι για να φαω το παγωτο χα0χα0χ0χα0χχ (δεν με ειδε κανεις για να ρεζιλευτω αλλα ηταν ΠΟΛΥ γελειο)(καλο υποθεσης:το παγωτο!!! μιαμι!!!)
ΚΑΙ....
1 !!!
Πρωτη φορα που χρησιμοποιω το λεωφορειο απο σχολειο προς σπιτι δεν ειχα παρει το κινητο και ΒΕΒΑΙΑ δεν ηξερα τη σταση....κατεβαινω σε ενα μερος που μου φαινοταν γνωστο και που ειμουν??? στο ΕΞΩΧΙΚΟ του θειου μου που ΦΥΣΙΚΑ ηταν Αθηνα Σεπτεμβρη μηνα.....και τι κανω??? αρχιζω να κλαιω και βαραω κουδουνια μου ανοιγει μια κυρια της λεω ολα αυτα και τι κανουμε? παιρνουμε 1880 παιρνουμε το τηλ του σουπερ-μαρκετ που δουλευουν οι γονεις μου και περνουμε τηλ εκει τεσπα φωναζουν τη μητερα μου και ερχετε να με παρει! το τι ακουσα εκεινη την ημερα...."και γιατι μπηκες σε αγνωστο σπιτι?" "γιατι δεν ειχες το κινητο μαζι?" "γιατι με τηλ. στη δουλεια??" αλλα αν το βλεπατε σε ταινια ΛΟΛ! ειδικα το σημειο " μπορω να μπω γιατι...εχω χαθειιιιιιι"

χαχ0α0χ0α0χχχ αυτα....λιγο μεγαλο κειμενο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 01:12, 20-02-11:

λέγοντας μεγάααλο ρεζιλίκι δεν εννοούμε ποστ - σεντόνι

(καλό της υπόθεσης : ευτυχώς δεν έχεις ανακαλύψει το θέμα για τους κρυφά ερωτευμένους με τους κολλητούς τους)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qqqBoss

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη qqqBoss
Ο qqqBoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O qqqBoss έγραψε στις 03:36, 27-02-11:

Στην 4ήμερη βγαίνουμε από το bar μετά από x,y ποτά, τύφλα και εκεί που κατευθυνόμαστε προς το λεωφορείο που είχε σταθμεύσει στο λιμάνι με τις πόρτες προς την θάλασσα εγώ ο μλ%%΅23ς τραγουδώντας και με το μπουκάλι στο χέρι πάω να μπω και έτσι πως ήμουν παραπατάω και φεύγω κάπου στα 2-3 μέτρα απόσταση και πέφτω μέσα στην θάλασσα. Δεν το πίστευα μέχρι που ένα φίλος μου έδειξε video που είχε τραβήξει, ήταν και σίγουρος ότι θα έκανα μλ%%κ^$#α και τραβούσε lol.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Τεουλινι Τρελοο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σχηματάρι (Βοιωτία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Teoulaki έγραψε στις 21:07, 28-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από katalinos
λέγοντας μεγάααλο ρεζιλίκι δεν εννοούμε ποστ - σεντόνι

(καλό της υπόθεσης : ευτυχώς δεν έχεις ανακαλύψει το θέμα για τους κρυφά ερωτευμένους με τους κολλητούς τους)
εεμμμ τι να κανω?? ειχα πολλα να βγαλω απο μεσα μου
Υπαρχει τετοιο θεμα???

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη rina45
H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε στις 03:57, 05-03-11:

Αχαχα Τεουλακι ολα τα πα8ες!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Teoulaki έγραψε στις 22:28, 21-03-11:

εμμμ ναι...

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 01:44, 03-08-11:

Μια μικρη και χαζη ιστοριουλα γιατι βαριεμε να γραφω μεγαλες

6 Δημοτικου και κραταω την σημαια στην 28 Οκτωβριου.

Μπαινω στην εκκλησια,με το ζορι την κραταω(ειναι πανιψηλη και ημουν στουπας)και καθως παμε να παρουμε θεση κοπαναω δυο πολυελεους της Εκκλησιας

Βεβαια οχι και πολυ ρομπα γιατι στα @@ μου και τοτε και τωρα

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη λιλ αιθεροβάμων
H λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H λιλ αιθεροβάμων Πετάω..! έγραψε στις 08:21, 03-08-11:

Ειμαι στη θάλασσα με τις φίλες μου και η άμμος καιει! Τρέχω να μπω στη θάλασσα και μου ξελύνεται το μαγιό μου το κάτω... Ήθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 08:53, 03-08-11:

6ωρο μάθημα. Το τελευταίο 2ωρο είχαμε έκθεση με την κολλητή μου. Κάθε Παρασκευή αυτό. Μετά το μάθημα πηγαίναμε και καθόμασταν σε μια παραλία σε κάτι βράχια. Καθόμασταν εκεί γελούσαμε με ό,τι μπορείς να φανταστείς! Μαστούρα από το μάθημα. Μας είχε πιάσει νευρικό! Δε σταματάγαμε. Σε μια στιγμή βλέπω δίπλα της ένα προφυλακτικό. (χρησιμοποιημένο προφανώς!) Αναλύαμε τι γεύση μπορεί να ήταν.
Έλα που βλέπω, όμως, παραδίπλα μια κουβέρτα! Μετά αρχίσαμε τις υποθέσεις "λες να κρύβεται κανα πτώμα; '' Πάω να δω λέω εγώ!
Πάμε... Ανέλαβα εγώ να σηκώσω την κουβέρτα να δούμε τι έχει από κάτω. Σκύβω...Τι το θελα; Φορούσα ένα αέρινο φόρεμα και το σήκωσε ο αέρας από πίσω! Η κολλητή μου δεν είδε κάτι -ευτυχώς. Μετά πιάνω καλά το φόρεμα, σηκώνω με μια κίνηση την κουβέρτα και ήταν από κάτω ένα σεντόνι και ένα μαξιλάρι. Εκεί θα έγινε το...έγκλημα... Όταν φεύγαμε, κατάλαβα ότι κάποιοι είχαν δει αυτό που φάνηκε. Ο ένας ειδικά μας κοιτούσε επίμονα και γελούσε. -.-

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 22:31, 03-08-11:

Ημουν σε μια βαφτιση πριν 3 χρονια και φοραγα μια μινι φουστα σε φαρδυ στυλ.Και ετσι οπως προχωραγα και ανεμιζε (το επαιζα και πολυ μουρη η δικια σου) ξαφνικα φυσαει και...φανηκαν ολα

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 00:11, 04-08-11:

Δευτέρα λυκείου, μόλις είχε χτυπήσει το κουδούνι για να ανέβουμε πάνω μετά την προσευχή. Περιμέναμε μέχρι να ανέβουν όλοι πάνω και ανεβαίνουμε και μεις τελευταίες με την ησυχία μας με τις τσάντες στην πλάτη. Από πίσω μας είχαν ξεμείνει άλλα δύο αγόρια. Με το πάσο μας όλοι.Είχα πιάσει την κουβέντα με την κολλητή μου και δεν πρόσεχα που πάταγα, πάτησα στην άκρη του σκαλιού και έπεσα προς τα πισω σύρθηκα και βρέθηκα στα πόδια τους ενός αγοριού μπρούμυτα. Για πότε σηκώθηκα! Τους είπα τότε "Mην ντρέπεστε. Γελάστε ελεύθερα" ποιανού όμως ήταν η ντροπή άραγε Eίχα γίνει σαν παντζάρι και σε κάθε διάλλειμα παρακαλούσα να μην τους δω και μέχρι το τέλος του χρόνου ώσπου τέλειωσαν.

Ήταν χειμώνας και ψιλοέβρεχε και πήγα στο φούρνο. Δεν πήρα ομπρέλα γιατί βαριόμουν και ήταν κοντά ο φούρνος. Στα μέσα του δρόμου, άρχισε να βρέχει λίγο δυνατά. Στον γυρισμό είχε χώματα και δέντρα και για να κόψω δρόμο πέρασα από εκεί μέσα. Γλίστραγε πάρα πολύ όμως, έκανα πατινάζ για λίγα δεύτερα ώσπου τέλικα , παρασύρθηκα ^^ έπεσα κάτω στις λάσπες και έγινα κ*Λος, πάω να σηκωθώ ξαναπέφτω, πάω να ξανασηκωθώ και ξαναπέφτω. Με τα πολλά σηκώθηκα και επειδή ήμουν και σε κεντρικό δρόμο έριξα καμιά ματιά μήπως με είδαν και όπως κοίταξα πάνω είδα κάποιον να με κοιτάει. Ξεφτίλα. Μέχρι να φτάσω σπίτι έτρεμα από τα νεύρα και ήμουν έτοιμη να βάλω τα κλάματα.Σαν τον γύφτο κιόλας με τις λάσπες.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 08:53, 04-08-11:

- Πριν από χρόνια στην εκκλησία. Φορούσα φούστα, η οποία ήταν μεγάλη προφανώς, και μου είχε κατέβει, χωρίς να το αντιληφθώ! Καλά δεν είχε κατέβει στα γόνατα, τότε θα το έπαιρνα χαμπάρι. Νιώθω και εγώ κάτι από πίσω μου και ήταν μια γρια που μου την έφτιαχνε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 04-08-11 στις 09:05. Αιτία: προσαρμογή στους όρους χρήσης
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 13:01, 04-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas

Μπαινω στην εκκλησια,με το ζορι την κραταω(ειναι πανιψηλη και ημουν στουπας)και καθως παμε να παρουμε θεση κοπαναω δυο πολυελεους της Εκκλησιας

Eγώ είχα πάθει το ίδιο, με τα δέντρα έξω από την εκκλησία στο γυμνάσιο.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 13:33, 04-08-11:

οπα,θεμα..

εχω τοοσες ιστοριες να πω..

ως γκαφατζης της ζουγκλας..

σε καθε μονοημερη εκδρομη που πηγαινα σχεδον εκανα και μια γκαφα..

οταν ειχαμε παει το γυμνασιο στα καλαβρυτα.

ειχα ανεβει μαζι με αλλα παιδια,στο μεγαλο σταυρο του ολοκαυτωματος.

και ενας φιλος,παιζοντας λιγο.
κατεβαινει τρεχοντας το λοφο κατω..

ε,παω και εγω να το κανω..

τρεχω,και δεν πηδαω την τελευταια στιγμη,,και με παιρνει η κατρακυλα..τρωωω μια τουμπα αναποδη τιναζεται στον αερα η τσαντα που κρατουσα.. και πριν καταλαβω τι εγινε βρισκομαι ανασκελα στο ισωμα.. με μια τριανταφυλλια στα ποδια μου,,και ενα παλουκι βρυσης λιγο δεξια μου..-τυχερος ημουν-

και μεσα στις λασπες φυσικα,,με το μπουφαν,,ολα λασπη..

και το πρωτο που ειδα ηταν μια συμμαθητρια να ερχεται απο πανω μου και να μου λεει,,"Αγγελε καλα εισαι" ?

ε,καλα ειμαι,,αλλα καθομουν,,γιατι βαριομουν να σηκωθω..

ε,μετα σηκωθηκα,,και οι καθηγητες με ειχαν υπο επιτηρηση πια..

θα επανελθω..

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:28, 04-08-11:

Μου χει συμβει κι εμενα κατι (οχι τοσο πολυ) προσφατα και θα το εκμηστυρευτω μιας και το εχω σχεδον εξιλεωσει: Γενικως τραγουδαω, γενικως μου αρεσει το τραγουδι και γενικοτερα εχω αρκετα καλη φωνη (για να μη πω πολυ καλη και χαθει η μετριοφροσυνη μου), ετσι οπου κι αν βρεθω αν το φερει η περισταση τραγουδαω. Παλαιοτερα ειχα ασχοληθει λιγακι και γυρνουσα καποια στουντιος, ηχογραφουσα για την πλακα κι ετσι αυτα τα σιντις εχουν γινει ανεκτιμητα κειμηλια, δεν το ειδα ποτε επαγγελματικα αν και μου εχουν γινει ωραιες προτασεις αλλα οι προτεραιοτητες μου ηταν παντα αλλες. Που λετε, ενα βραδυ σε καραοκε/διαγωνισμο (με αρκετα καλες φωνες κι οχι του κωλου- δηλαδη αν δεν ειχες φωνη, δε δηλωνες συμμετοχη) εχοντας σουρωσει (λιγο) αποφασιζω να ζητησω κομματι. Το κομματι που ζητησα ειχε ανδρικη και γυναικεια φωνη γεγονος που θα καθιστουσε απαραιτητο να κανω εναλλαγες στη φωνη αποτομες, να παιρνω απαραιτητες ανασες και να μαι πολυ προσεχτικη τελοσπαντων. Το αποτελεσμα ηταν μια μ@λακια, στη μεση του κομματιου το χασα τελειως (πρωτη φορα μου συνεβη) και μου κοπηκαν τα ποδια. Κοιτουσα την παρεα μου που χε μεινει αποσβολωμενη απο τη μια, τον κοσμο να με χειροκροτα δινοντας μου ενθαρρυνση κι οχι επειδη πορωνεται, απο την αλλη κι εμενα μεσα απο τη τζαμαρια ακουνητη. Τελικα το εβγαλα το τραγουδι χωρις να τα παρατησω με τα χιλια ζορια αφου ειχα κανει χοντροειδη λαθη, ειχα χασει τις αλλαγες. Μολις εφτασα στην παρεα ρουφηξα δυο σφηνακια τεκιλες απανωτες και μετα απο λιγη ωρα με την προφαση πως δεν αισθανομουν καλα, ζητησα να φυγουμε. Δεν ξαναπατησα εκει (ενω θαπρεπε) και δεν ξαναεπιασα μικροφωνο παρ'ολες τις φορες που μου το φερναν μπροστα μου. Αποφασισα να ξαναπιασω παντως την επομενη φορα που θα μου δοθει και ξερω πως θα σκισω, θα ειμαι σιγουρα πιο προσεχτικη στην επιλογη του τραγουδιου και θα τσεκαρω καλα τον ηχο προηγουμενως... Αυτα συμβαινουν και καταλαβα πως ειμαι τελειομανης ειδικα σε κατι που το χειριζομαι καλα, αλλα δεν ειμαι επαγγελματιας στο τραγουδι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 04-08-11 στις 14:39.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 15:14, 04-08-11:

Για το δικό μου ρεζιλίκι έγραψα πριν μερικές σελίδες.
Εδώ θα γράψω ένα αστείο περιστατικό, ξεκαρδιστικό, που συνέβη σε έναν συνάδελφο και τότε φίλο (έχουμε χαθεί).

Αυτός λοιπόν παρεξηγιόταν εύκολα και καυγάδιζε εύκολα.
Ήμασταν λοιπόν στην στάση του λεωφορείου, και μπροστά από αυτόν προσπαθούσε να ανέβη κάποια πολύ χοντρή γυναίκα, αλλά ενώ πιανόταν από την πόρτα δεν κατάφερνε να ανεβεί.

Πίσω από εκείνον ήταν μία άλλη γυναίκα, και ξαφνικά απλώνει το χέρι εκείνη να την βοηθήσει να ανεβεί (καταλαβαίνεται που την έπιασε).
Η χοντρή κυρία τότε γυρνάει και του αστράφτει ένα χαστούκι που ήταν όλο δικό του.

Εκεί να βλέπατε γέλιο.

Να τον έχει πιάσει υστερία, και να την βρίζει, και να έχει γίνει ένα πραγματικό σώου που δεν έχει ξαναγίνει.

Από τα πιο αστεία περιστατικά που έχουν συμβεί..

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xkorko (Χριστίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη xkorko
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H xkorko έγραψε στις 02:49, 10-08-11:

Καλα, απο ρεζιλικια κ αλλο τπτ..

Λοιπον αρχιζω..Ενα πρωινο του φλεβαρη, στο μαθημα τς γυμναστικης, η γυμναστρια μας αποφασιζει να μας δοκιμασει στον ιππο (αυτο τ τραπεζοειδες οργανο που πηδας με τν βοηθεια βατηρα)..Ενα ακομα τμημα, π ειχε κενο εκεινη τν ωρα, μπηκε στ γυμναστηριο να μας παρακολουθησει..Με τα πολλα φτανει η σειρα μ ν πηδηξω τν ιππο..Παιρνω φορα, τρεχω, κ μολις εκεινη τ στιγμη αντιλαμβανομαι οτι τ κορδονι τς φορμας μ ειχε λυθει..Προσπαθω ν τν μαζεψω, πολυ αργα, ηδη πηδουσα. Με τ π προσγειωνομαι πανω στν ιππο, η φορμα πεφτει με τα βλεμματα 60+ ατομων(συμμαθητων και φιλων) στραμμενα πανω μου. Περιττο να αναφερω οτι τα καλλη μου αποτελεσαν το θεαμα τς μερας..Κυριολεκτικα aυτο που λεμε η ενσαρκωνση του ρεντικολου.

Ενα αυτο...επονται χειροτερα..
Στο διαλειμμα, εκει οπου βολταριζα αμεριμνη στ χωρο τ σχολειου, ακουω μια φωνη πισω μου :''Χριστιναα''..Αδυνατωντας να αναγνωριζω καθαρα τ φωνη λογω βαβουρας, θεωρησα ηταν η κολλητη μ κ τς απαντω ενα εξαιρετικο ''έλα ρε μ@λ@κ@''.Γυρναω. Ηταν η φιλολογος μου.

K τ τελευταιο κ χειροτερο..
Ειχαμε παει μ τν κολλητη μ για ψωνια..Με τ π μπαινω μες τ μαγαζι μπανισα μια υπεροχη μπλουζιτσα-πουκαμισακι τν οποια κ αρπαξα αμεσως απο τ βιτρινα χωρις καν ν κοιταξω νουμερο (μυαλο σ λεει μετα εστω αυθορμητισμος). Μπαινω στ δοκιμαστηριο, τν δοκιμαζω..Στενη τ κερατα (οταν παιρνεις τ xs ) θαυμα τ πως μπηκε. . Κοιταζομαι στν καθρεφτη..Δν ηταν κ πολυ τ γουστου μου.Επιχειρω να τ βγαλω.Καλα τ χερια βγηκαν, τ υπολοιπο? Ειχε φρακαρει για τ καλα. Λυγιζα τς ωμους , χορευα, τπτ, η μπλουζιτσα ειχε μουλαρωσει.Ωσπου ακουω το κρατς. Λεω εδω απαιτουνται δραστικα μετρα. Επρεπε καποιος ν τν τραβηξει απο πανω. Ξεπροβαλω τ κεφαλι απο τ δοκιμαστηριο, κοιταζω, ψαχνω τν κολλητη μ.Τν βρισκω, τ φωναζω τς λεω:Γεωργια εχω προβλημα. ''Τι προβλημα ρε?'' ''Φρακαρε το συστημα, θελω ενα χερακι''. Κοκκαλωσε αυτη. Τελος παντων, ν μν τ πολυλογω, μπηκαμε κ οι δυο στ δοκιμαστηριο, κ αρχισε ν μ τραβα τν μπλουζα απο πανω, η οποια δεησε επιτελους να βγει.xD

Υστερα απο αυτο το περιστατικο εχουν ισοπεδωθει τα ορια κ οι φραγμοι στ φιλια μας.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xkorko : 10-08-11 στις 14:36.
Παράθεση

toi_toi

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη toi_toi
Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 753 μηνύματα.

O toi_toi έγραψε στις 09:11, 10-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Για το δικό μου ρεζιλίκι έγραψα πριν μερικές σελίδες.
Εδώ θα γράψω ένα αστείο περιστατικό, ξεκαρδιστικό, που συνέβη σε έναν συνάδελφο και τότε φίλο (έχουμε χαθεί).

Αυτός λοιπόν παρεξηγιόταν εύκολα και καυγάδιζε εύκολα.
Ήμασταν λοιπόν στην στάση του λεωφορείου, και μπροστά από αυτόν προσπαθούσε να ανέβη κάποια πολύ χοντρή γυναίκα, αλλά ενώ πιανόταν από την πόρτα δεν κατάφερνε να ανεβεί.

Πίσω από εκείνον ήταν μία άλλη γυναίκα, και ξαφνικά απλώνει το χέρι εκείνη να την βοηθήσει να ανεβεί (καταλαβαίνεται που την έπιασε).
Η χοντρή κυρία τότε γυρνάει και του αστράφτει ένα χαστούκι που ήταν όλο δικό του.

Εκεί να βλέπατε γέλιο.

Να τον έχει πιάσει υστερία, και να την βρίζει, και να έχει γίνει ένα πραγματικό σώου που δεν έχει ξαναγίνει.

Από τα πιο αστεία περιστατικά που έχουν συμβεί..

καλα οκ ελιωσα...

Παράθεση

Veronica17

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Veronica17
H Veronica17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Veronica17 έγραψε στις 13:04, 23-08-11:

Μπορω να πω οτι το αγαπω αυτο το τοπικ! Θα καταθεσω κι εγω λοιπον την πονεμενη ιστορια μου..
Περιπου 2 εβδομαδες πριν ειχα βγει με την παρεα μου και ειχα γινει τυφλα! Οχι απλα ζαλισμενη αλλα τυφλα! Γυρναω σπιτι μου και πεφτω κατ ευθειαν στο κρεβατι..Τι μου ηρθε ομως η φαεινη ιδεα να παω να κατουρησω! Μεσα στη ζαλαδα απο το ποτο αντι να παω στην τουαλετα σαν φυσιολογικος ανθρωπος πηγα στο δωματιο του αδερφου μου 7.30 το πρωι.. Με το που με βλεπει μου λεει: "Τι θες εδω πρωι πρωι;" του λεω: "Θελω να κατουρησω!" και μου λεει με φουρκισμενη εκφραση: " Παιδι μου πας καλα; Εδω μεσα θες να κατουρησεις; Πηγαινε στο μπανιο!" Εγω τιποτα! Επιμονη! Εν τελει ευτυχως με πηγε πισω στο κρεβατι μου και δεν ανταποκριθηκα στο καλεσμα της φυσης μεσα στο δωματιο του αδερφου μου! Εννοειται οτι ακομα με κοροιδευει καθε φορα που θα του δωθει η ευκαιρια!

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 13:58, 23-08-11:

Από ρεζιλίκια άλλο τίποτα..

1ο. Μια μέρα ήμουν στο γραφείο της γραμματέως για να βγάλω κάτι φωτοτυπίες και ήταν και ένας φίλος μου μαζί.. Ξαφνικά έρχεται ο καθηγητής της φυσικής και αρχίσαμε να μιλάμε.. Μόλις χτύπησε το κουδούνι, ο καθηγητής έκανε μεταβολή και πήγαινε προς στις σκάλες για να ανέβει να πάει στην τάξη που είχε μάθημα και επειδή δεν τον συμπαθούσαμε και πολύ έκανα κίνηση πως του χώνω ένα μαχαίρι από πίσω και εκείνη τη στιγμή περνάει ένας άλλος φυσικός και μου λέει "Τι κάνεις εκεί;" "Καρφώνω" του απαντάω.. Γελούσαμε επί μισή ώρα.. xD

2ο. Ώρα μαθητικών και εμείς σαν θεωρητική τάξη δεν δίναμε καθόλου σημασία στον μαθητικό.. Επειδή όμως η ώρα δεν περνούσε με τίποτα, αρχίσαμε να παίζουμε ξερή και τα κερδισμένα τα έβαζα κάτω από το βιβλίο της Γεωμετρίας.. Μετά από λίγο, γυρίζει ο μαθηματικός να δει αν γράφουμε αυτά που έγραφε και όπως κάνω να βάλω το βιβλίο πιο μπροστά, μου έπεσαν κάτω όλα τα χαρτιά.. Δεν ξέρω αν τα είδε.. Ποσώς με ενδιέφερε..

3ο. Πήγα τις προάλλες στις ντουζιέρες της παραλίας για να ξεπλυθώ και πριν τη ντουζιέρα έχει μια ξύλινη σανίδα για να μην πατάς μες στα σ---ά που έχει.. Ξεπλύθηκα, λοιπόν, και μόλις πήγα να φύγω και πάτησα πάνω στη σανίδα, βρέθηκα κάτω.. Με κοιτούσε και ένα κορίτσι και τόσο αυτή, όσο και εγώ ξεραθήκαμε στα γέλια..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KnightRider : 23-08-11 στις 14:26.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 14:11, 23-08-11:

Aντικύθηρα αυτό το καλοκαίρι.
Κατασκηνώσαμε σε μια παραλία και από το πρωί είμασταν στη θάλασσα. Κάποια στιγμή αποφασίζω να πάω στη σκηνή να βγάλω το μαγιώ μου και φοράω ξανά το φορεματάκι που έχω για την παραλία.
Κάθομαι για κάμποση ώρα στη σκιά λύνοντας σταυρόλεξα, ώσπου κουράστηκα και αποφασίζω να στρώσω μια ψάθα και να λιαστώ για να πάρω και λίγο χρώμα.
Βγάζω το φόρεμα με μία κίνηση και μένω ολόγυμνη προσπαθώντας να καλύψω ό,τι μπορώ.
Το γέλιο εκείνη την ώρα δε βοηθάει και τόσο, όταν κάποιος προσπαθεί να σε καλύψει.
Γελούσαμε επί μισή ώρα όταν ερχόταν στο μυαλό μας η εικόνα. Γύρω μας υπήρχαν άλλες 3 παρέες, που γελούσαν και αυτοί. Όχι τόσο μεγάλο ρεζιλίκι, θα μπορούσαν να δουν δεκάδες τη βλακεία μου.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Θησεύς
Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε στις 14:52, 23-08-11:

Γελούσαμε επί μισή ώρα.. xD
εσυ και ο καθηγητης η εσυ κ ο φίλος σου..είναι μια σημαντική λεπτομέρεια..

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 15:06, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από asterix
εσυ και ο καθηγητης η εσυ κ ο φίλος σου..είναι μια σημαντική λεπτομέρεια..
Εγώ, ο φίλος μου και λίγο και ο άλλος καθηγητής..

Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 15:09, 23-08-11:

Απο ρεζιλικια αλλο τιποτα....

Θυμαμαι μια φορα ειχαμε αποφασισει να κανουμε βλακειες σχολειο ,γιατι ο διευθυντης μας ηταν που ηταν αυστηρος,τον τελευταιο καιρο μας φωναζε το πρωι ΚΑΙ γαιδουρα ξεσαμαρωτα κλπ κλπ κλπ..

Τα ειχαμε παρει λοιπον εμεις....Τον διευθυντη μας τον ελεγαν Δημητρη και ηταν ρε παιδι μου φαλακρος.Ειχε ομως λιγες τριχες στα μαλλια τις οποιες τις απλωνε για να φαινονται καλυτερα...Ελεος η κατασταση..

Ειπαμε λοιπον τα παιδια να του κανουμε πλακα....
Παμε ολα τα παιδια και το κανονιζουμε.Α,β,γ Λυκειου...Πηγαμε καποιοι και αγορασαμε περουκες...Τις βαλαμε σε συσκευασιες δωρου κανονικα!!!Φτιαχνουν και κατι παιδια πανο και γραφουν..Παπαθανασιου θυμησου ,γουσταρουμε το μαλλι σου....Και αλλα τετοια....

Παω λοιπον και εγω μαζι με αλλα παιδια για να παρουμε μπαλονια...Ελα ομως,που αυτοι πηγαν να τα παρουν απο φαρμακειο..!!!!!Ουτε που μου περασει η ιδεα απο το μυαλο..Μπαινουμε στο φαρμακειο κανονικα,εγω παω πιο περα και πανε κατι αγορια και αγοραζουν....''μπαλονια''...Ελα ομως που εκεινη την ωρα ειχε μπει μεσα ο διευθυντης μας και τα ακουσε ολα...Τι ζητησανε,καποια προστυχα σχολια κλπ κλπ κλπ....Ρ Ε Ζ Ι Λ Ι Κ Ι !!!!

Φτανει και η γιορτη!!!Κανονιστηκε να μπουν το πρωι σχολειο καποια παιδια κ να το οργανωσουν...Κρεμασαν το πανο ,εβαλαν τα δωρα εξω απο το γραφειο,φουσκωσαν τα ''μπαλονια'' που ηταν ομως απο το φαρμακειο......

Και εγραψαν σε πανο....

Επειδη τον τελευταιο καιρο μας εχετε γαμησει...

Καντε το προσεχτικα με μικρα γραμματα απο κατω....

Την επομενη μερα εγινε το κατσε να δεις και το ελα να ακουσεις που λεμε ...
Ο διευυντης εδωσε 4ημερη στα παιδια που ειχε δει μαζι μ στο φαρμακειο ..Παλι καλα που εκεινα ειπαν οτι δεν ειχα αναμειξη και ημουν τυχαια...Αλλα τι ρεζιλικι ηταν αυτο στο φαρμακειο...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 21:55, 20-11-11:

Οκ, θα σας το εμπιστευτώ.
Πριν καμιά εβδομάδα είχαμε πάει όλο το σχολείο σε ένα κλειστό γυμναστήριο για να δούμε τον τελικό της ομάδας μας στο handball. Κατά την διάρκεια του αγώνα τσίριζα, χοροπηδούσα, πανηγύριζα. Όταν ήταν ώρα να φύγουμε, κατέβηκα τις κερκίδες, πάω να κάνω ένα βήμα και έμεινα. Λέω ποιον πατάω από πίσω; Γυρίζω να δω και τελικά κρεμόταν το 2ποντο τακουτάκι από την μπαλαρίνα που φορούσα. Τι να έκανα εκείνη την στιγμή, περίμεναν από πίσω άλλα τόσα παιδιά για να βγούνε. Το έσυρα όσο πρόλαβα, προτού δώ το τακουνάκι να εκτοξεύεται 1 μέτρο μπροστά. Το μάζεψα και το έβαλα γρήγορα μέσα στην τσάντα μου. Ένα παιδί μου είπε μάλιστα "Μάζευε τα τακούνιαα".
Το χειρότερο ήταν ότι μετά ντρεπόμουν να περπατήσω, γιατί ίσως φαινόταν ότι στο ένα παπούτσι δεν έχει τακούνι.
Η αγαπημένη μου μπαλαρίνα βρίσκεται στον τσαγκάρη.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:57, 25-01-12:

Είχα δει την ταινία "Evita" που ο Banderas κάνει μια χειρονομία (την μια παλάμη στο εσωτερικό του αγκώνα του άλλου χεριου και το σήκωμα του χεριού? Το γνωστό "fuck you"?) Εγώ δεν ήξερα τι είναι αυτό το πράγμα και υπέθεσα ότι σημαίνει κάτι σα να λέμε "την έβαψες", βάσει των "συμφραζομένων" της ταινίας.
Μετά από καιρό κάναμε μάθημα Αγγλικών και μας εξηγούσε η δασκάλα πως είναι οι εξετάσεις. Κάποιο παιδάκι ρώτησε "κυρία, κυρία, τι γίνεται αμα δεν γράψουμε καλά?" στο οποίο εγώ αμέσως είπα "αν δεν γράψουμε καλα...*έκανα την χειρονομία που νόμιζα ότι σημαινει πως την βάψαμε*. Η δασκάλα σοκαρίστηκε και με κοίταγε και γουρλωμένα μάτια. Τότε σκέφτηκα ότι κάτι λάθος έχω καταλάβει και μάλλον κάτι άλλο σημαίνει αυτό που έκανα. Τα άλλα παιδάκια απλά με κοίταζαν με απορία, μιας και δεν καταλάβαιναν τι σχέση έχουν οι εξετάσεις με τα χέρια μου.
Αργότερα έμαθα τι είναι και από τότε ντρεπόμουν αυτή τη δασκάλα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 11:46, 18-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
Οκ, θα σας το εμπιστευτώ.
Πριν καμιά εβδομάδα είχαμε πάει όλο το σχολείο σε ένα κλειστό γυμναστήριο για να δούμε τον τελικό της ομάδας μας στο handball. Κατά την διάρκεια του αγώνα τσίριζα, χοροπηδούσα, πανηγύριζα. Όταν ήταν ώρα να φύγουμε, κατέβηκα τις κερκίδες, πάω να κάνω ένα βήμα και έμεινα. Λέω ποιον πατάω από πίσω; Γυρίζω να δω και τελικά κρεμόταν το 2ποντο τακουτάκι από την μπαλαρίνα που φορούσα. Τι να έκανα εκείνη την στιγμή, περίμεναν από πίσω άλλα τόσα παιδιά για να βγούνε. Το έσυρα όσο πρόλαβα, προτού δώ το τακουνάκι να εκτοξεύεται 1 μέτρο μπροστά. Το μάζεψα και το έβαλα γρήγορα μέσα στην τσάντα μου. Ένα παιδί μου είπε μάλιστα "Μάζευε τα τακούνιαα".
Το χειρότερο ήταν ότι μετά ντρεπόμουν να περπατήσω, γιατί ίσως φαινόταν ότι στο ένα παπούτσι δεν έχει τακούνι.
Η αγαπημένη μου μπαλαρίνα βρίσκεται στον τσαγκάρη.
Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο Κλεοπάτρα! Άσε! Και μάλιστα στο σχολείο. Έγινε την πρώτη ώρα και γω όλο το 7ωρο να είμαι με το ένα παπουτσι χωρίς τακούνι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Πουλάκι (Bernadette)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Πουλάκι
H Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H Πουλάκι χτυπώντας το κεφάλι της στο πληκτρολόγιο έγραψε στις 15:20, 23-03-12:

Ου, από ρεζιλίκια άλλο τίποτα...

Φανταστείτε τώρα, καλοκαιράκι, παραλία, ζέστη, ο ήλιος ολόλαμπρος... Ε, είπα ρε παιδί μου σαν άνθρωπος κι εγώ να κάνω μια βουτιά... Τρέχω, πετάω άμμο στους κακόμοιρους που κάθονταν εδώ κι εκεί, και τελικά βουτάω... Δεν υπολόγισα καλά την απόσταση και βούτηξα στα ρηχά, με αποτέλεσμα να χτυπήσω το κεφάλι μου σε μια πέτρα . Ε, μες στην ζαλούρα μου από το χτύπημα, κάνω να σηκωθώ για να πάω να βουτήξω πιο πέρα στα βαθιά... Κι εκεί που περπατούσα μέσα στα νερά στητή στητή, βλέπω έναν πιο πέρα να με κοιτά πολύ περίεργα... Εκείνη τη στιγμή ανακαλύπτω πως κάπου μου είχε φύγει το πάνω το μαγιώ ! Γρήγορα μαζεύομαι μέσα στο νερό, και μπουσουλώντας έψαχνα το πάνω μου μαγιώ

Πολύ ρεζίλι όμως...

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 15:30, 23-03-12:

καλα το δικο μου ρεζιλικι δεν ειναι μεγαλο αλλα ψιλοντραπηκα προχθες που συνεβη
ανοιξα στο κυλικειο της σχολη το πορτοφόλι μου και, βγαζοντας το 5ευρω, πετάχτηκε ένα προφυλακτικό ακριβώς μπροστά στον κύριο στο ταμείο. μενω κοκκαλο. το μαζευω γρηγορα, δινω τα λεφτα κ φευγω!

οι φιλες μου ακομα γελανε

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 15:33, 23-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Πουλάκι
Ου, από ρεζιλίκια άλλο τίποτα...

Φανταστείτε τώρα, καλοκαιράκι, παραλία, ζέστη, ο ήλιος ολόλαμπρος... Ε, είπα ρε παιδί μου σαν άνθρωπος κι εγώ να κάνω μια βουτιά... Τρέχω, πετάω άμμο στους κακόμοιρους που κάθονταν εδώ κι εκεί, και τελικά βουτάω... Δεν υπολόγισα καλά την απόσταση και βούτηξα στα ρηχά, με αποτέλεσμα να χτυπήσω το κεφάλι μου σε μια πέτρα . Ε, μες στην ζαλούρα μου από το χτύπημα, κάνω να σηκωθώ για να πάω να βουτήξω πιο πέρα στα βαθιά... Κι εκεί που περπατούσα μέσα στα νερά στητή στητή, βλέπω έναν πιο πέρα να με κοιτά πολύ περίεργα... Εκείνη τη στιγμή ανακαλύπτω πως κάπου μου είχε φύγει το πάνω το μαγιώ ! Γρήγορα μαζεύομαι μέσα στο νερό, και μπουσουλώντας έψαχνα το πάνω μου μαγιώ

Πολύ ρεζίλι όμως...
Αφού δεν έσπασες κανένα αυχένα από τη βουτιά στα ρηχά πάλι καλά να λες!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 20:22, 28-03-12:

Είχαμε μια φιλόλογο στο γυμνάσιο που ήταν πολύ κοντή, αλλά φόραγε πάντα ψηλά τακούνια για να το κρύβει κάπως. Ηταν από αυτές τις χαριτωμένες μικροσκοπικές κυριούλες με την λεπτή φωνή, που αμα δεν την παρατηρούσες καλά και δεν φορούσε ταγιεράκια, θα νόμιζες ότι είναι κοριτσάκι. Ε, μια φορά της είχε σπάσει της κακομοίρας το στιλέτο από την πρώτη ώρα. Μας περίμενε όλους να βγούμε από την τάξη για να σηκωθεί, αλλά εγώ σαν βαριεστημένο παιδάκι, καθόμουν μέσα στα διαλλείματα. Οπότε τι να κάνει η γυναίκα, σηκώθηκε κουτσαίνοντας, πήγε μέχρι το γραφείο της κακήν κακώς και....το κόλλησε με σελοτέιπ. Προφανώς ο διευθυντής δεν την άφησε να πάει σπίτι να αλλάξει και έπρεπε να συνεχίσει τα μαθήματά της. Ομως τι να κρατήσει το ρημάδι το σελοτέιπ...είχε βάλει μπόλικο και σε κάθε βήμα ξεκόλλαγε το στιλέτο και έτσι όπως το πάταγε ξαναέμπαινε στη θέση του. Πως δεν έφαγε τούμπα η κακομοίρα, δεν ξέρω. Αλλά εμείς, σαν κωλόπαιδα που ήμασταν, την κοροιδεύαμε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 20:38, 28-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από ciela
καλα το δικο μου ρεζιλικι δεν ειναι μεγαλο αλλα ψιλοντραπηκα προχθες που συνεβη
ανοιξα στο κυλικειο της σχολη το πορτοφόλι μου και, βγαζοντας το 5ευρω, πετάχτηκε ένα προφυλακτικό ακριβώς μπροστά στον κύριο στο ταμείο. μενω κοκκαλο. το μαζευω γρηγορα, δινω τα λεφτα κ φευγω!

οι φιλες μου ακομα γελανε
Δεν ξέρω αν σε παρηγορεί αλλά εμένα μου έχει τύχει αυτό μαζί με τη μαμά μου και όχι το προφυλακτικό δεν ήταν στη δική μου τη τσάντα.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 20:52, 28-03-12:

Χαχαχα, θυμήθηκα πριν κάτι χρόνια που ήμασταν sex maniacs και χαλάγαμε υπερβολικές ποσότητες προφυλακτικών, είχαμε πάει για ψώνια στο σουπερ μάρκετ και είχε μια πολύ καλή προσφορά στην μάρκα που χρησιμοποιούσαμε. Οπότε εγώ πήρα όλο το στοκ (καμιά 30αριά κουτιά) και έτσι όπως άδειαζα το καλάθι, βγάζω τα λαχανικά, τα τυριά, τα κρεατικά, τα μακαρόνια και μετά κάνω ένα πυργάκι με τα προφυλακτικά. Καλά, εγώ δεν ντρέπομαι με κάτι τέτοια, αλλά η κακόμοιρη η ταμίας είχε κοκκινίσει και κοίταζε κάτω όλη την ώρα. Το καλύτερο ήταν πως εγώ είχα ήδη ντυθεί για την δουλειά το βράδυ και μάλλον πρέπει να με πέρασε για επαγγελματία σε άλλο χώρο συνοδευόμενη από τον σωματέμπορο (?)
Δεν θέλω να σκέφτομαι τι μπορεί να φαντάστηκε τις επόμενες φορές που με είδε με τον πατέρα μου, την άλλη με τον αδερφό μου και μετά με ένα φίλο μου. Αλλά είχε πλάκα.

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 21:04, 28-03-12:

1η περιπτωση
Ραντεβου. Βγαινουμε εξω. Καθομαστε σε ενα μαγαζι. Παραγγελνουμε. Αυτος δε θυμαμαι τι πηρε. Εγω παρηγγειλα μια σοκολατα ζεστη με τρουφα. Μας φερνει την παραγγελια. Περνουσε η ωρα...μιλουσαμε...γελουσαμε...εγω το επαιζα γκομενα...του εστελνα τα αναλογα μηνυματα με το body language...κτλ. Ε ξαφνικα (συμφωνα με το πρωτοκολλο) σηκωνομαι να παω τουαλετα. Κοιταζομαι στον καθρεφτη και βλεπω ολη την τρουφα κολλημενη πανω στα δοντια μου (στην ανω οδοντοστοιχια).Λες και ειχα σαπια δοντια. Ελεεεεεεος! Γυρναω πισω στο τραπεζι και του λεω :
-Καλα γιατι δεν μου 'πες τιποτα;
-Τι να σου πω;
-Δεν ειδες πώς ειναι τα δοντια μου; Μαυρα απο τη σοκολατα.
-Αααα δεν το προσεξα...
(Ναι καλα σε πιστεψαμε)

Απο τοτε, οπως καταλαβαινετε, τονιζω στους σερβιτορους, οταν παραγγελνω σοκολατα να μην μου βαζουν τρουφα απο πανω.

2η περιπτωση
Παλι με τον ιδιο. Αλλη φορα, οχι στο ιδιο ραντεβου με το παραπανω. Καταληγουμε σπιτι του μιας και ελειπαν οι γονεις του. Καθομαστε στον καναπε. Οχι για να δουμε τηλεοραση παντως. Τεσπα...Σε καποια φαση κοιταω διπλα σε ενα τραπεζακι...μια οικογενειακη φωτο του. Και ποιον βλεπω; Το θεολογο που ειχα καθηγητη στο σχολειο.
-Ποιος ειναι αυτος;
-Ο πατερας μου.
-Πες μου οτι μου κανεις πλακα...
-Οχι, ο πατερας μου ειναι...
-Α ωραια...γιατι εκτος απο πατερας σου ειναι και καθηγητης μου στο σχολειο και μαλιστα μας κανει και θρησκευτικα.
-Χα, χα ...Αληθεια; Σιγα μωρε...

Οταν αντικρισα τον καθηγητη μου στο σχολειο, σκεφτομουν απο μεσα μου "Πού να ξερες τι εκανα στο σπιτι σου...".
Φυσικα δεν ξαναπηγα σπιτι του....

Καλο ειναι να ρωταμε πρωτα και κανα επιθετο. Ποτε δεν ξερεις...με ποιον εισαι.

22 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 22:37, 28-03-12:

A εγώ έχω χειρότερο σε αυτό. Ίσως το χω ξαναπεί, δεν θυμάμαι. Δεύτερο ραντεβού και ο τύπος με έχει πάει στο άδειο σπίτι του αδερφού μου μπας και.. (εννοείται όχι ). Ε έχουμε κάτσει στον καναπέ και μου δείχνει φώτο από τα βαφτισια του ανιψιού του που έχει βαφτιστεί κάνα μήνα πριν. Σε πολλές από τις φώτο είναι κι ο παπάς μέσα, πράγμα που μου προξενεί τεράστια εντύπωση και επειδή δεν είμαι και ιδιαίτερα θετική με αυτούς, γυρνάω αυθόρμητα και λέω:
‘Κουκλί το μωρό, αλλά το παπαδαριό τι το βάλατε σε κάθε φώτο;’
‘..είναι ο πατέρας μου’.
‘..σου περισσεύει καμιά τσίχλα μήπως;’

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:17, 28-03-12:

Λοιπον παιδια ο,τι και να λεμε το χειροτερο ρεζιλικι ειναι μην σου τυχει αυτο:
Τι θα κάνατε σε περίπτωση που είχατε κάποιο "ηχητικό" ατύχημα σε δημόσιο χώρο

Ελιωσααααααααααααα....Τι γελιο ηταν αυτο....Μπραβο στα παιδια που ειχαν το θαρρος να το παραδεχθουν και να γραψουν τις εμπειριες τους!!!
Μ' αρεσουν οι ανθρωποι που τσαλακωνουν τον εαυτο τους.Ευγε,ευγε...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ψαραδέλλη : 28-03-12 στις 23:29.
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 13:37, 07-04-12:

Ήταν ένα ωραιότατο πρωινό όταν αποφάσισα να επισκεφτώ το κτήριο της Φιλοσοφικής να δώσω ένα μάθημα....
Φόραγα ένα ωραιότατο μαύρο φουστανάκι με ένα ωραιότατο μάυρο με σχεδιάκια καλσόν και από πάνω τα συνόδευε μια ωραιότατη γκρι ζακέτα που έφτανε μέχρι λίγο πιο κάτω από τη μέση.... Είχα και μπουφάν μαζί μου το οποίο το κρατούσα στο χέρι!!! +τα βιβλία...

Το δίνω το μάθημα , σηκώνομαι, γίνεται ο κλασσικός έλεγχος (πάσο, ταυτότητες κλπ) και με τα πολλά αποφασίζω να πάω να βρω μια καθηγήτρια να της ζητήσω τα ρέστα που ενώ είχαν περάσει 2 χρόνια δεν μου είχε περάσει ένα μάθημα...
Αφού περίμενα και μια κοπέλα να τελειώσει, είπα ας ασχοληθώ με κάτι!!

Εδώ ξεκινάει το καλό!!!
Κυρία εγώ όπως πάντα πάω στο τηλ. κέντρο της σχολής να ρωτήσω που είναι το γραφείο της καθηγήτριας (ήταν από άλλο τμήμα)....
Επρέπε να τα σημειώσω τα στοιχεία της , με αποτέλεσμα να κάνω κάποιες άγαρμπες κινήσεις, και τα βιβλία σε συνδυασμό με το μπουφάν ήταν έτοιμα να πέσουν από τα χέρια μου/.... Όμως εγώ σαν τσακάλι που είμαι με μία γρήγορη και απότομη κίνηση τα κρατάω στα χέρια μου!!

Μετά το τηλ. κέντρο είχαν σειρά δύο όροφοι όπου τους ανέβαινα με τα σκαλοπάτια... Πέρναγα μέσα από κυψέλες , ρώταγα άλλους καθηγητές , ξαναρώταγα και άλλους καθηγητές... αλλά τίποτα η καθηγήτρια πουθενά!
Οπότε και εγώ με κορμοστασιά που θύμιζε παγόνι, αποφασίζω να κατέβω στον τέταρτο, στο κυλικείο, να περιμένω την κοπέλα να τελειώσει το μάθημα...

Στο μεταξύ έβλεπα τους πάντες να με κοιτάνε ... λέω εντάξει!!!
Αρέσω!!!!!!!!
Και κάπου ανάμεσα σε 5ο με 4ο όροφο βλέπω μια κοπέλα να με κοιτάει με γουρλομένα μάτια και απορία....
Να σκέφτομαι ... "τι θέλει τώρα αυτή;"
Μέχρι που περνάω από δίπλα της και διστακτικά με λέει:
"Κοπελιά, νομίζω πως σου έχει ανέβει το φόρεμα!"

Ήθελα να ανοιξει η γη να με καταπιεί!!!!!! Ήμουν η τρελή της Φιλοσοφικής!!!
Κυκλοφόρουσα σε 2 ολόκληρους ορόφους με το φουστάνι να έχει γίνει μπλούζα, το καλσόν να έχει κάτσει στραβά, και το εσώρουχο να δίνει τη δική του παράσταση!!!!!!!!
Και ετσι ρώταγα τους καθηγητες!!! Και τους φοιτητές!!!!
Φαντάζεστε να είχα βρει την καθηγήτρια τελικά!!!???
Είχα που είχα ξεφτιλιστεί στην παρουσίαση της εργασίας (άλλη ιστορία τραγική αυτή) , φανταστείτε τώρα!!!! Θα γέλαγε για τα επόμενα 10 χρόνια!!!!!!!!!

Κι όλα αυτά επειδή στο τηλ. κέντρο πήγαν να μου πέσουν τα βιβλία και το μπούφαν!!!!

23 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 13:57, 07-04-12:

Πριν από κάτι μήνες.

Φορούσα μια μπλούζα σαν πουκάμισο, αλλά δεν ήταν πουκάμισο.
Απλώς είχε γιακά και κουμπάκια στο στήθος μόνο.

Ε είχα μάθημα και μετά έκανα βόλτες μέχρι να ρθει η ώρα να πάω στο λεωφορείο.
Έλα όμως που ξεχάστηκα και έτρεχα να το προλάβω στο τέλος!

Στο τσακ προλαβαίνω, λαχανιασμένη, κόκκινη, μπαίνω στο λεωφορείο που ήταν γεμάτο! (Τότε βρήκε να είναι! -.-)
Κάθομαι σε μια τετράδα με κάποιες άγνωστες, μεγάλες γυναίκες.

Βλέπω και γω τη μια γυναίκα να κουνά τα χείλη της, αλλά νόμιζα ότι μιλούσε σε καμιά πίσω από μένα.
Να συνεχίζεται αυτό και μετάαααα να καταλάβω ότι μιλούσε σε μένα!
Δεν άκουγα καλά όμως (γιατί γενικά έχω ένα πρόβλημα. ) και νόμιζα ότι με ρώτησε το όνομά μου.

Μετά μου λέει πιο δυνατά ''Το κουμπάκι σου!!!"
Κοιτώ και είχαν ανοίξει τα κουμπιά με αποτέλεσμα να φαίνεται πολύ πράγμα.
Παρατήρησα στη συνέχεια τα βλέμματά των δυο γυναικών και δεν ήθελα να ξέρω τι φαντάζονταν.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:00, 07-04-12:

Εγώ το 2008 έτρεχα μετά απο έξοδο να προλάβω το λεωφορείο και φόραγα ένα στράπλες μπλουζάκι το οποίο καθώς έτρεχα έπεσε προς τα κάτω. Ευτυχώς φόραγα ωραίο σουτιέν.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:19, 07-04-12:

Kαλά, εγώ αυτό το παθαίνω με ΟΛΕΣ τις βουτιές, μόνο που είναι το ίδιο το σουτιέν που φευγει.
Εχω σταματήσει να κάνω βουτιές, τώρα απλά πλατσουρίζω σαν σκυλάκι.
Οχι ότι έχω και τίποτα, αλλά δεν θέλω όλο τον κόσμο να βλέπει το τίποτα.

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 14:59, 07-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa
Ήταν ένα ωραιότατο πρωινό όταν αποφάσισα να επισκεφτώ το κτήριο της Φιλοσοφικής να δώσω ένα μάθημα....
δεν ξερω ποσο θα σε παρηγορησει αλλα ολες εχουμε παθει κατι τετοιο ! εγω ημουν σε καφετερια ...ααααααααααααχ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 07-04-12 στις 15:03. Αιτία: προσθήκη spoiler
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 20:37, 07-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σαρα3701
δεν ξερω ποσο θα σε παρηγορησει αλλα ολες εχουμε παθει κατι τετοιο ! εγω ημουν σε καφετερια ...ααααααααααααχ

Άσε... Ξέρεις πως ένιωσα?
Σαν κάτι τρελές που βλέπουμε στον δρόμο με τα μαλλιά κεραία και τα παντελόνια τα ροζ δερμάτινα!!!!!!!

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 02:21, 09-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa
Άσε... Ξέρεις πως ένιωσα?
Σαν κάτι τρελές που βλέπουμε στον δρόμο με τα μαλλιά κεραία και τα παντελόνια τα ροζ δερμάτινα!!!!!!!

ναι χαλαρα , επισης εκεινη την ημερα ξεχασα να παρω και τα ρεστα μου , οποτε φαντααστειτε εγω σαν την τρελη να περπαταω με το καλσον πανω απο το κωλο και το σερβιτορο να τρεχει πισω μου για να μου δωσει τα λεφτααα

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 22:40, 11-04-12:

Είμασταν μέσα στο μέτρο εγώ η αδερφη μου και αλλά 3 ξαδέρφια μου.
Εγώ με την μια από τις ξαδερφες μου αποφασίσαμε να κάνουμε μια πλακιτσα στην αδερφη μου της οποίας το ρεζιλίκι δεν της παει καθόλου (εμάς πάλι μας παει και μας φέρνει. )
Ξέραμε λοιπόν ότι αν κάναμε κάτι στην αδερφη μου μπροστά στο γεμάτο μέτρο θα ένιωθε ντροπιασμένη και συνεπώς ρεζιλεμενη.
Που λέτε λοιπόν ανοίγουν οι πόρτες μπαίνουμε μέσα στην αμαξοστοιχία και ξεκινάμε! Μοναχα οι παράξενοι ήχοι των σιδηρογραμικων γραμμών ακουγόταν και τα πρόσωπα όλων ήταν κάπως <--έτσι.
Αυτή την ηρεμια έρχεται να διαταράξει η φωνή της ξαδερφης μου η οποία κοιτάζει την αδερφη μου με ένα απορημένο βλέμμα και την ρωτάει φωναχτά: " Καλα ρε Βασούλα από ποτέ εχεις να λουσεις τα μαλλιά σου; "
Η αδερφη μου να έχει μεινει κάγκελο και όλοι οι επιβάτες να την κοιτάνε έτσι!
Εγώ δε δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω.. Θα με κοιτούσαν οι ανθρωποι και θα ελεγαν τι γελάει αυτό το καθυστερημένο.
Χαχα περιττό να πω οτο η αδερφη μοη δεν μας μιλούσε για τις 2 επόμενες μέρες..
Δεν ήταν δικό μου το ρεζιλίκι αλλά εγω με τις φαινες μου ιδέες το προκάλεσα! Ελπίζω να πιάνεται!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους