Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεγάλα Ρεζιλίκια

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mafalda8520
H mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H mafalda8520 έγραψε στις 19:58, 15-08-13:

εγω παιδια φετος περπαταγα στα εξαρχεια ενα βραδυ με 2 φιλους μου και πηγαιναμε στο φοιτητικο εστιατοριο στην λυκαβιττου στο Κολωνακι.
Καποια στιγμη γλυστραω πεφτω κατω τσακιζομαι και συνιθισμενη στα πεσιματα απο μικρη βαζω τα γελια χωρις να θελω να σηκωθω... ο ενας απο τους δυο φιλους μου μου εδωσε το χερι του ομως εγω το αρνηθηκα γιατι ηθελα να παολαυσω το πεσιμο μου σε καποια φαση τους ακουγα να μου φωναζουν εντονα "ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΣΚΑΤΑΑΑΑ!!!!" Εγω ως ορκισμενη σιχασιαρα τα χασα και συνειδητοποιησα αφου σηκωθηκα οτι ολο μου το παντελονι ειχε πασαλειφτει με σκαταα.. Πραγματικα δεεν εχω σιχαθει τον εαυτο μου περισσοτερο. Το χειροτερο ηταν οτι επρεπε να διασχισω ολα τα Εξαρχεια και να περασω και απο το Κολωνακι πασαλειμενη σκατααα.... Θεε μου πως αντεξα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 20:55, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από mafalda8520
εγω παιδια φετος περπαταγα στα εξαρχεια ενα βραδυ με 2 φιλους μου και πηγαιναμε στο φοιτητικο εστιατοριο στην λυκαβιττου στο Κολωνακι.
Καποια στιγμη γλυστραω πεφτω κατω τσακιζομαι και συνιθισμενη στα πεσιματα απο μικρη βαζω τα γελια χωρις να θελω να σηκωθω... ο ενας απο τους δυο φιλους μου μου εδωσε το χερι του ομως εγω το αρνηθηκα γιατι ηθελα να παολαυσω το πεσιμο μου σε καποια φαση τους ακουγα να μου φωναζουν εντονα "ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΣΚΑΤΑΑΑΑ!!!!" Εγω ως ορκισμενη σιχασιαρα τα χασα και συνειδητοποιησα αφου σηκωθηκα οτι ολο μου το παντελονι ειχε πασαλειφτει με σκαταα.. Πραγματικα δεεν εχω σιχαθει τον εαυτο μου περισσοτερο. Το χειροτερο ηταν οτι επρεπε να διασχισω ολα τα Εξαρχεια και να περασω και απο το Κολωνακι πασαλειμενη σκατααα.... Θεε μου πως αντεξα
Χαχαχ Τα έσπασε αυτό! Παντως για να μην ήθελες να σηκωθείς και ήθελες να το απολαύσεις όπως λες,(πριν το καταλάβεις βεβαια) πρεπει να ήταν αρκετά μαλακά κάτω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 21:12, 15-08-13:

Έχοντας δει για πρώτη φορά τον κόσμο από 15 πόντους πιο ψηλά από ότι τον βλέπω καθημερινά, ενθουσιασμένη και πανευτυχής πηγαίνω αμέριμνη στο μάθημα κιθάρας. Έχω την κιθάρα πίσω στον έναν ώμο (η οποία παρεμπιπτόντως μου φαίνεται υπερβολικά βαριά όπως και αν την κρατάω) και βαδίζω καμαρωτή-καμαρωτή πάνω στις ολοκαίνουριες πανάκριβες πλατφόρμες μου. Έλα όμως που ο δήμος δεν μεριμνά για εμάς τις κακόμοιρες που φοράμε ψηλά παπούτσια και φτιάχνει δρόμους με πέτρες, ανηφόροκατηφορικούς κλπ... Εε από την μία οι καινούργιες πλατφόρμες που δεν είχα προλάβει να συνηθίσω, από την άλλη ο ελεεινός "ανάγλυφος" δρόμος, από την παράλλη η ασήκωτη κιθάρα να με "σπρώχνει" προς τα μπροστά, λίγο και το μυαλό μου που σκεφτόταν τις συγχορδίες που είχα να μάθω...εε δεν θέλει πολύ...και ξαφνικά βρέθηκα να κάνω ΤΡΕΛΑ ΤΡΕΛΑ ΤΡΕΛΑ ακροβατικά πάνω στα 15ποντα, και έπειτα από τις προσπάθειες μου να ισσοροπήσω, βρίσκομαι ξαπλωμένη στον δρόμο Βέβαια από την τρομάρα μου σηκώθηκα αμέσως αλλά τι να το κάνω( είχα ήδη γίνει ρεζίλι Ακόμα ντρέπομαι όποτε περνάω από εκείνον τον δρόμο για να πάω στο μάθημα μου. Ναι φυσικά και ΔΕΝ ήταν μεγάλο ρεζίλι αυτό που μου συνέβη αλλά ήταν το μοναδικό που θυμάμαι να έχω ζήσει στη ζωή μου

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 23:46, 15-08-13:

Η φάση που καταλαβαίνεις πως έχεις γίνει τόσες πολλές φορές ρεζίλι που δε μπορείς με τίποτα να θυμηθεις μία συγκεκριμένη. Αν όμως ρωτήσεις κάποιο γνωστό θα ξέρει σίγουρα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fast : 15-08-13 στις 23:57.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 23:48, 15-08-13:

Το μόνο ρεζιλίκι που μου έρχεται είναι το φετινό στο μάθημα των Λατινικών.
Δεν είναι ότι σκόνταψα ή τίποτα τέτοιο απλά είπα κάτι και ακούστηκε εντελώς διαφορετικά απ'ότι ήθελα.
Κάναμε διάλειμμα από το μάθημα και είχαμε πιάσει κουβέντα με την καθηγήτρια ως συνήθως ( μιλάμε για πολύ φλου γυναίκα, "σωστή" εκπαιδευτικό) .Λέγαμε λοιπόν τι ζώδιο είναι ο καθένας,ε και πεταγόταν κάθε παιδί και έλεγε "εγώ είμαι τάδε."
Ε μιλάω και γω με τη σειρά μου (τί το θελα και λέω "Είμαι παρθένος στο ζώδιο" .
Εκείνη τη στιγμή δε ξέρω πως αλλά μου φάνηκε ότι τόνισα υπερβολικά το "στο ζώδιο" και ότι και καλά θα νόμιζαν ότι εννοώ ότι αλλού δεν είμαι (μιλάμε για κιλά ηλιθιότητας).Σκέφτομαι τι θα νομίζει η καθηγήτρια κτλπ.Χωρίς λόγο τελικά.Όλα αυτά γίνονται σε λίγα δευτερόλεπτα και στο καπάκι συμπληρώνω "Αλλά και παντού".
Ειλικρινά μόλις κατάλαβα πως ακούστηκε και είδα τη καθηγήτρια να γουρλώνει το μάτι και τα παιδιά να γελάνε ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.Ευτυχώς στη κατεύθυνση είμαστε μονο 13 άτομα.
Εν τω μεταξύ ήταν μόνο ένα αγόρι στο τμήμα και η καθηγήτρια εμμέσως πλην σαφώς με κορόιδευε μπροστά σ ΄ όλο το τμήμα και έλεγε ότι είπα την παραπάνω φράση για να του τα ρίξω. (πειράζοντας με πάντα.)
Το απότελεσμα του όλου σκηνικού ήταν για πολύ καιρό να με φωνάζουν Χουάνα η παρθένα. (Ευτυχώς οι φίλες μου περισσότερο)
Εξευτελιστικές στιγμές Δηλαδή απορούσα ειλικρινά με το πόσο ηλίθια σκέφτομαι.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 23:51, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Το μόνο ρεζιλίκι που μου έρχεται είναι το φετινό στο μάθημα των Λατινικών.
Δεν είναι ότι σκόνταψα ή τίποτα τέτοιο απλά είπα κάτι και ακούστηκε εντελώς διαφορετικά απ'ότι ήθελα.
Κάναμε διάλειμμα από το μάθημα και είχαμε πιάσει κουβέντα με την καθηγήτρια ως συνήθως ( μιλάμε για πολύ φλου γυναίκα, "σωστή" εκπαιδευτικό) .Λέγαμε λοιπόν τι ζώδιο είναι ο καθένας,ε και πεταγόταν κάθε παιδί και έλεγε "εγώ είμαι τάδε."
Ε μιλάω και γω με τη σειρά μου (τί το θελα και λέω "Είμαι παρθένος στο ζώδιο" .
Εκείνη τη στιγμή δε ξέρω πως αλλά μου φάνηκε ότι τόνισα υπερβολικά το "στο ζώδιο" και ότι και καλά θα νόμιζαν ότι εννοώ ότι αλλού δεν είμαι (μιλάμε για κιλά ηλιθιότητας).Σκέφτομαι τι θα νομίζει η καθηγήτρια κτλπ.Χωρίς λόγο τελικά.Όλα αυτά γίνονται σε λίγα δευτερόλεπτα και στο καπάκι συμπληρώνω "Αλλά και παντού".
Ειλικρινά μόλις κατάλαβα πως ακούστηκε και είδα τη καθηγήτρια να γουρλώνει το μάτι και τα παιδιά να γελάνε ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.Ευτυχώς στη κατεύθυνση είμαστε μονο 13 άτομα.
Εν τω μεταξύ ήταν μόνο ένα αγόρι στο τμήμα και η καθηγήτρια εμμέσως πλην σαφώς με κορόιδευε μπροστά σ ΄ όλο το τμήμα και έλεγε ότι είπα την παραπάνω φράση για να του τα ρίξω. (πειράζοντας με πάντα.)
Το απότελεσμα του όλου σκηνικού ήταν για πολύ καιρό να με φωνάζουν Χουάνα η παρθένα. (Ευτυχώς οι φίλες μου περισσότερο)
Εξευτελιστικές στιγμές Δηλαδή απορούσα ειλικρινά με το πόσο ηλίθια σκέφτομαι.
Δεν είναι ρεζιλίκι είναι αστείο. Μη σε νοιάζει.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 00:05, 16-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από ThodorisFast
Δεν είναι ρεζιλίκι είναι αστείο. Μη σε νοιάζει.
Κατάλαβα ότι ήταν αστείο επειδή όλοι γέλαγαν.
Δε θα έλεγα το ίδιο και για μένα.Όποτε μου το θύμιζαν (συνέχεια) κόντευα να βάλω τα κλάματα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

O Fast έγραψε στις 00:46, 16-08-13:

Κακώς

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 00:58, 16-08-13:

Στις εξετάσεις, μόλις είχαμε τελειώσει κλασικά με τις φίλες μου μετά πηγαίναμε για καφέ. Τέλος πάντων, μια μέρα πήγαμε να φάμε πριν πάμε για καφέ και αυτός που μ'αρέσει περπάταγε στον δρόμο απέναντί μας. Μου κάνει η μία "Σε κοιτάει σε κοιτάει!". Γυρνάω εγώ, τον βλέπω που με κοιτάει και του σηκώνω ένα τέτοιο ψηλά με καμάρι:

Ο κακομοίρης είχε μείνει και με κοίταγε σαν να ήμουν εξωγήινος και οι φίλες μου επίσης.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dr.Quantum

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.Quantum
Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O Dr.Quantum έγραψε στις 02:01, 16-08-13:

Πριν λίγο:

Είμαι διακοπές σε τουριστικό μέρος.Γνωρίσαμε με τον μικρότερο αδερφό μου κάτι παιδιά μικρότερά μου και αυτά και είπαμε να πάμε βόλτα (δε μπορούσα να πω οχι,δεν είμαι καλός στα ψέμματα να βρω γρήγορα μια δικαιολογία).Στο δρόμο περάσαμε από gay bar.Τα βλαμμένα μπήκαν μέσα και άρχισαν να γελάνε,τους έβγαλε έξω μια κυρία νευριασμένη μαζί με ένα τύπο και αυτά άρχισαν να τη βρίζουν αισχρά,να κοροϊδεύουν,να τη λένε τραβέλι (μπορεί και να ήταν,άλλα δε συμαίνει κάτι αυτό )και να μαλακίζονται.Έννιωσα πολύ άσχημα και δε μπορούσα να τους τα ψάλλω πέρα από τον αδερφό μου.Γίναμε ρεζίλι :S

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 09:39, 16-08-13:

Πραγματικά σου χαρίζω τον τίτλο του μεγαλύτερου ρεζιλέματος ever.

Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spitogata
H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε στις 23:58, 16-08-13:

Πριν κανένα μήνα:
Είμαι λοιπόν με μία φίλη μου,στην αυλή του σπιτιού μου χαλαρά,θα τανε 3 το πρωί;χαζεύαμε τα αστέρια,είχαμε βάλει και μουσικούλα, και είχαμε μια από αυτές τις συζητήσεις,που σηκώνουν πολλή σκέψη,πολλούς αναστεναγμούς και πολλές στιγμές σιωπής.

Μετά λοιπόν από κανένα τέταρτο απόλυτης ησυχίας,για να σπάσω λίγο την κατάθλιψη της ατμόσφαιρας λέω-δυνατά-και γεμάτη ενθουσιασμό:<<Ωραία,ας μιλήσουμε για κάτι πιο διασκεδαστικό και άκρως απολαυστικό φίλη μου:sssshex(το είπα και με προφορά η άτιμη )
Και εκείνη την στιγμή,σκάει μύτη ο μπαμπάς μου.Μας κοιτάει.Τον κοιτάμε.Ησυχία.Και λέει:<<Την γάτα ήρθα να βγάλω έξω,δεν κρυφάκουγα.Πάντως,αν έχετε εε,εε καμιά ερώτηση βρε κορίτσια,γενικά,ό,τι θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε εμένα ή την Νομική,καλύτερα την Νομική>>(όπου Νομική βλέπε την μαμά μου)
Και γυρίζει αμέσως πλάτη και φεύγει μουρμουρίζοντας:<<Δεν τα είπαμε στα 5,θα τα πούμε στα 18..τι αμαρτίες πληρώνω ο άνθρωπος>>.

Πάντως,όταν είπε αυτό με την ερώτηση,ήμουν έτοιμη να πω:<<Ναι πατέρα,αν έχεις καμιά απορία εδώ είμαι,πες μου να στην λύσω>>,αλλά δεν το είπα,κρατήθηκα

Κουλ όμως ο πατέρας,κύριος την επομένη

27 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 00:21, 17-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από spitogata
Πριν κανένα μήνα:
Είμαι λοιπόν με μία φίλη μου,στην αυλή του σπιτιού μου χαλαρά,θα τανε 3 το πρωί;χαζεύαμε τα αστέρια,είχαμε βάλει και μουσικούλα, και είχαμε μια από αυτές τις συζητήσεις,που σηκώνουν πολλή σκέψη,πολλούς αναστεναγμούς και πολλές στιγμές σιωπής.

Μετά λοιπόν από κανένα τέταρτο απόλυτης ησυχίας,για να σπάσω λίγο την κατάθλιψη της ατμόσφαιρας λέω-δυνατά-και γεμάτη ενθουσιασμό:<<Ωραία,ας μιλήσουμε για κάτι πιο διασκεδαστικό και άκρως απολαυστικό φίλη μου:sssshex(το είπα και με προφορά η άτιμη )
Και εκείνη την στιγμή,σκάει μύτη ο μπαμπάς μου.Μας κοιτάει.Τον κοιτάμε.Ησυχία.Και λέει:<<Την γάτα ήρθα να βγάλω έξω,δεν κρυφάκουγα.Πάντως,αν έχετε εε,εε καμιά ερώτηση βρε κορίτσια,γενικά,ό,τι θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε εμένα ή την Νομική,καλύτερα την Νομική>>(όπου Νομική βλέπε την μαμά μου)
Και γυρίζει αμέσως πλάτη και φεύγει μουρμουρίζοντας:<<Δεν τα είπαμε στα 5,θα τα πούμε στα 18..τι αμαρτίες πληρώνω ο άνθρωπος>>.

Πάντως,όταν είπε αυτό με την ερώτηση,ήμουν έτοιμη να πω:<<Ναι πατέρα,αν έχεις καμιά απορία εδώ είμαι,πες μου να στην λύσω>>,αλλά δεν το είπα,κρατήθηκα

Πω για να τα ακουσε ο πατερας θα τα ακουσε και η γατα ?? Καημενη γατουλα ! :Ρ χαχαχ
Και ο δικος μου ετσι ειναι .. Εχουν πολυ πλακα οι πατεραδες οταν οι κορες τους .... μεγαλωνουν !! :ΡΡΡ

χαχαχαχα. τελειο.... εντααααααξει επεσες πανω στα μααλακαα (αφου ηταν και φρεσκα για να πασαλειφθηκες ;ρρ)
χαχα εν τω μεταξυ διαβαζω.... ''να απολαυσω το χεσιμο'' και σαααστησα για λιγο ! :Ρ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-08-13 στις 17:16. Αιτία: συγχώνευση απανωτών μηνυμάτων και cutgreek
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε στις 00:47, 17-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
Πω για να τ ακουσε ο πατερας θα τα ακουσε και η γατα ?? Καημενη γατουλα ! :Ρ χαχαχ
Και ο δικος μου ετσι ειναι .. Εχουν πλ πλακα οι πατεραδες οταν οι κορες τους .... μεγαλωνουν !! :ΡΡΡ
Χαχαχα,εμ εσύ ποιον θα σκεφτόσουν;την γάτα φυσικά
Φάση έχουνε μωρέ,ειδικά σε τέτοια θέματα είναι όλα τα λεφτά

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ironboy
Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε στις 08:10, 17-08-13:

Χμμ,με την πρώτη κοπέλα που τα έφτιαξα,ήμουν στο σύνταγμα,μόνος για να πάρω ένα βιβλίο(το γνωστό Αρκτικό Κύκλο).Και την ώρα που πάω να ανέβω ένα πεζούλι,πέφτω κάτω και παθαίνω διάστρεμα(2ου βαθμού) ,αν θυμάμαι καλά.Να έχω ξεραθεί στον πόνο και μια κοπέλα από πίσω να έχει λιώσει στα γέλοια.Τις λέω "Αντί να κάθεσαι και να γελάς,μήπως να με βοηθούσες;" και τελικά με βοήθησε να πάρω ταξί και να γυρίσω πίσω.Ανταλλάξαμε τηλέφωνα και βγήκαμε να την ευχαριστίσω.Αν δεν είχα σπάσει το πόδι μου ,δεν θα την ήξερα ποτέ (ain't that cute?).

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H mafalda8520 έγραψε στις 15:48, 17-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Πραγματικά σου χαρίζω τον τίτλο του μεγαλύτερου ρεζιλέματος ever.
Αν σου πω οτι εκεινη την περιοδο γουσταρα τον εναν απο τους φιλους μου και προσπαθουσα να τον ριξω τι θα μου πεις.. Νταξυ οκ μου περασε οχι μονο απο αυτο αλλα συνεβαλε και αυτο Πρεπει να με ειχε σιχαθει εκεινη την ημερα το παιδι
Αρχική Δημοσίευση από eya95
χαχα εν τω μεταξυ διαβαζω.... ''να απολαυσω το χεσιμο'' και σαααστησα για λιγο ! :Ρ
Πωπω φανταζεσαι παρ'όλα αυτα να θελα να απολαυσω το χεσιμοοο που δεν ειναι και δικο μου χαχαχχαχαχαχαχ
Με την ευκαιρια να καταγκειλω τους κατοικους Εξαρχειων που δεν μαζευουν τα κακακια των σκύλων τους και εχουμε τετοια αποτελέσματα

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε στις 16:30, 17-08-13:

Πριν κανένα μήνα:

Χαχαχ παντως αν ηταν κανας αλλος στη θεση του πατερα σου θα μπορουσε να σας ριξει Το δουλεμα και να κανει την κατασταση αβολη.

Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ironboy
Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε στις 19:09, 17-08-13:

Πριν κανένα μήνα:

και τι δεν θα έδινα να ήμουν στην θέση του πατέρα σου!Άνετα θα σε τρόλλαρα μέχρι τις 4 το πρωί!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H spitogata meoww έγραψε στις 00:11, 18-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Χαχαχ παντως αν ηταν κανας αλλος στη θεση του πατερα σου θα μπορουσε να σας ριξει Το δουλεμα και να κανει την κατασταση αβολη.

Αρχική Δημοσίευση από Ironboy
και τι δεν θα έδινα να ήμουν στην θέση του πατέρα σου!Άνετα θα σε τρόλλαρα μέχρι τις 4 το πρωί!
Δεν νομίζω να είναι ΤΟΣΟ άνετος ώστε να κάνει κάτι τέτοιο προσπάθησε να το παίξει ψύχραιμος

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 01:27, 18-08-13:

είχα πάει πριν έναν μήνα περίπου στη τράπεζα και δεν ξέρω τι σκατά σκεφτόμουν εκείνη την ώρα και δεν πρόσεξα την ουρά που είχε. Πάω λοιπόν κατευθείαν μπροστά στον υπάλληλο και του δίνω το χαρτί που έγραφε τον λογαριασμό που ήθελα να βάλω λεφτά και του λέω "θα ήθελα να κάνω μια κατάθεση" και μου λέει "και αυτοί από πίσω σου τι περιμένουν δλδ ?

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H spitogata meoww έγραψε στις 01:39, 18-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Trolletarian
είχα πάει πριν έναν μήνα περίπου στη τράπεζα και δεν ξέρω τι σκατά σκεφτόμουν εκείνη την ώρα και δεν πρόσεξα την ουρά που είχε. Πάω λοιπόν κατευθείαν μπροστά στον υπάλληλο και του δίνω το χαρτί που έγραφε τον λογαριασμό που ήθελα να βάλω λεφτά και του λέω "θα ήθελα να κάνω μια κατάθεση" και μου λέει "και αυτοί από πίσω σου τι περιμένουν δλδ ?
Xαχαχα,καλά που δεν σου όρμηξε κανένας από την ουρά

Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 02:16, 18-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Trolletarian
"θα ήθελα να κάνω μια κατάθεση"
Ακολούθησε καμιά πρόταση γάμου?

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 19:37, 20-08-13:

Πριν κανένα μήνα:

Μου έχει τύχει ιστορία με πατέρα πιο βαριά. Πριν 4 χρόνια τα έφτιαξα με οικογενειακή φιλη φυσικά κρυφά. Πήγαμε με τους γονείς διακοπές. Τα βράδια όταν όλοι κοιμόντουσαν με το κορίτσι το σκάγαμε και πηγαίναμε στην παραλία. Την τελευταία φορά στις 03:30 το πρωί που γυρίσαμε πέσαμε στον πατέρα της που βγήκε για τσιγάρο. Μας ρώτησε πού ήμασταν και του είπαμε ότι πήγαμε να πάρουμε αέρα. Και τι μας είπε; "Να προσέχετε γιατί από τον πολύ αέρα μπορεί να ... Φουσκώσετε".

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos188
Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 926 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 03:58, 25-08-13:

Ήμασταν προχθές σ' ένα γάμο με τους γονείς και τον αδερφό και στο γλέντι καθίσαμε σ' ένα τραπέζι με κάτι γείτονες που εγώ ένα γεια τους λέω και αν. Μιλήσαμε λιγάκι, γελάσαμε, μετά άρχισα να μιλάω μόνο με τον αδελφό μου που τον είχα δίπλα μου και ξαφνικά ακούω ένα: "Πάνο, κοίτα τα δέντρα, είναι πλάτανοι!". Το είπε ένας από τους γείτονες και το είπε με τέτοιον τρόπο ώστε περίμενε ότι εγώ θα γελάσω γιατί είχε πει κάτι αστείο. Εν τω μεταξύ το έλεγε κοιτώντας εμένα και μου φάνηκε παράξενο γιατί γελούσε έντονα και οι μόνες κουβέντες που είχαμε ανταλλάξει ήταν τα κλασσικά, πόσο μάλλον να μου πει κάτι αστείο. Του κάνω εγώ: "Τι είναι;". Με κοίταξε περίεργα και μου λέει: "Πλάτανοι!". Ένιωσα αμήχανα γιατί δεν μπορούσα να καταλάβω τι στο καλό ήταν το περίεργο με τους πλάτανους και του κάνω ένα τελείως αποτυχημένο:"Χα χα". Χριστέ μου. Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί όταν συνηδιτοποίησα ότι ο Πάνος ήταν ένας σαραντάρης που βρισκόταν ΑΚΡΙΒΩΣ πίσω μου, παλιός συμμαθητής του γείτονα, που για αυτόν προορίζονταν η όλη φάση με τους πλατάνους, παλιός συμμαθητής του γείτονα. Η όλη φάση: "Πάνο, κοίτα ..." συνεχίστηκε καμμιά δεκαριά φορές και του απάντησα και μία ακόμα επειδή ξανααιφνιδιάστηκα αλλά ευτυχώς δεν πρέπει να άκουσε ότι απάντησα ή θα νόμιζε ότι είμαι άλλου για αλλού κι ότι καλύτερα θα ήταν να με αγνοήσει. Ό,τι να ναι. Δεν ξαναπαντάω σε κανέναν!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε στις 04:14, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Panos188
Ήμασταν προχθές σ' ένα γάμο με τους γονείς και τον αδερφό και στο γλέντι καθίσαμε σ' ένα τραπέζι με κάτι γείτονες που εγώ ένα γεια τους λέω και αν. Μιλήσαμε λιγάκι, γελάσαμε, μετά άρχισα να μιλάω μόνο με τον αδελφό μου που τον είχα δίπλα μου και ξαφνικά ακούω ένα: "Πάνο, κοίτα τα δέντρα, είναι πλάτανοι!". Το είπε ένας από τους γείτονες και το είπε με τέτοιον τρόπο ώστε περίμενε ότι εγώ θα γελάσω γιατί είχε πει κάτι αστείο. Εν τω μεταξύ το έλεγε κοιτώντας εμένα και μου φάνηκε παράξενο γιατί γελούσε έντονα και οι μόνες κουβέντες που είχαμε ανταλλάξει ήταν τα κλασσικά, πόσο μάλλον να μου πει κάτι αστείο. Του κάνω εγώ: "Τι είναι;". Με κοίταξε περίεργα και μου λέει: "Πλάτανοι!". Ένιωσα αμήχανα γιατί δεν μπορούσα να καταλάβω τι στο καλό ήταν το περίεργο με τους πλάτανους και του κάνω ένα τελείως αποτυχημένο:"Χα χα". Χριστέ μου. Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί όταν συνηδιτοποίησα ότι ο Πάνος ήταν ένας σαραντάρης που βρισκόταν ΑΚΡΙΒΩΣ πίσω μου, παλιός συμμαθητής του γείτονα, που για αυτόν προορίζονταν η όλη φάση με τους πλατάνους, παλιός συμμαθητής του γείτονα. Η όλη φάση: "Πάνο, κοίτα ..." συνεχίστηκε καμμιά δεκαριά φορές και του απάντησα και μία ακόμα επειδή ξανααιφνιδιάστηκα αλλά ευτυχώς δεν πρέπει να άκουσε ότι απάντησα ή θα νόμιζε ότι είμαι άλλου για αλλού κι ότι καλύτερα θα ήταν να με αγνοήσει. Ό,τι να ναι. Δεν ξαναπαντάω σε κανέναν!
Το κορυφαιο θα ηταν να του απαντουσες φωναχτα: Στα @@ μου ! Η να τον ρωτουσες θυμωμενος: Ποιοι πλατανοι ρε μλκ ;

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 12:35, 25-08-13:

Όταν πήγαινα τρίτη λυκείου ένα μεσημέρι μετά το σχολείο γράφω στο κινητό μήνυμα για τη μητέρα μου: " ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΕΡΒΙΡΕ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΗ Η ΜΟΥΡΛΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ". Μαντεύετε πού το έστειλα;

22 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H mafalda8520 έγραψε στις 01:09, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Όταν πήγαινα τρίτη λυκείου ένα μεσημέρι μετά το σχολείο γράφω στο κινητό μήνυμα για τη μητέρα μου: " ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΕΡΒΙΡΕ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΗ Η ΜΟΥΡΛΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ". Μαντεύετε πού το έστειλα;
Πλακα κανεις χαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα ρε πραγματικα ειναι για κλαματα
Λοιπον πες μας τη συνεχειααα ψοφαωωω για να μαθω την αντιδραση της "Μουρλής"

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε στις 01:29, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Με το συμπαθιο, αλλα αν εγω ημουν στη θεση της Μουρλης, θα απαντουσα στο μηνυμα, γραφωντας: Να φας Σκ@τα!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H mafalda8520 έγραψε στις 16:59, 26-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Με το συμπαθιο, αλλα αν εγω ημουν στη θεση της Μουρλης, θα απαντουσα στο μηνυμα, γραφωντας: Να φας Σκ@τα!
Μουαααχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχ θεικοοοοοοο

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 18:50, 26-08-13:

Το έριξα στην πλάκα αναγκαστικά. Το θετικό ήταν ότι από τότε δεν ξανάρθε πιο νωρίς. (Το να έρχεται καθηγητής νωρίτερα, μου ήταν πιο σπαστικό από το να αργεί). Την έβλεπα από το παράθυρο να περιμένει στο αυτοκίνητο της για να χτυπήσει το κουδούνι ακριβώς.

Παράθεση

μαριώ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μαριώ
H μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H μαριώ έγραψε στις 19:48, 26-08-13:

Ειπε και αυτη να δειξει φιλοτιμια και τελικα το μετανιωσε

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 10:08, 05-09-13:

Μιας και το τόπικ έχει ξεχαστεί, ας το επαναφέρω με μια πρόσφατη...γκάφα μου .

Ήμασταν σε μια καφετέρια με 25 άτομα (είχαμε reunion από την κατασκήνωση ) και κάποια στιγμή ήρθε ένας φίλος μου. Ω,χαρές εγώ,''κάτσε εδώ κοντά μου'', κάθεται το παιδί κι αρχίζουμε να μιλάμε. Κάποια στιγμή φέραμε στην κουβέντα τα κινητά και μου λέει αυτός:

-Θέλω να πάρω καινούριο κινητό, το δικό μου έχει αρχίσει να χαλάει.
-Μα τι έχει; τον ρωτάω εγώ, του λέω λοιπόν να μου το δώσει. Μου το δίνει ο φίλος μου, το κοιτάω, μια απλή συσκευή ήταν,τίποτα το υπερσύγχρονο, αλλά επειδή εγώ έχω αφής, έχω ξεχάσει να χρησιμοποιώ τα άλλα με τα πλήκτρα, οπότε έψαχνα τρόπο να το ανοίξω. Πάνω που το ανοίγω, πάω να πατήσω ένα άλλο πλήκτρο και εμφανίζεται στην οθόνη:

Εισερχόμενη κλήση: Τέρας
Κι εγώ ανύποπτη φωνάζω στον φίλο μου: ''Ωχ, ένα <<τέρας>> σε καλεί!''. Ξαφνικά έντρομη, συνειδητοποιώ δύο πράγματα: 1ον, ότι το ''τέρας'' δεν είναι άλλος από τον πατέρα του και 2ον, ότι έχω σηκώσει το τηλέφωνο και τόσην ώρα ο άνθρωπος με άκουγε!!!

Φρικάρω εγώ, του λέω: ''Ααααα, καταλάθος το σήκωσα!!!'', γελάει ο φίλος μου και μετά εγώ να έχω κοκκινίσει ολόκληρη, καθώς τον άκουγα που μίλαγε με τον...πατέρα του. Μετά του είπα να ζητήσει συγνώμη εκ μέρους μου .Φανταστείτε πώς ένιωσε ο άνθρωπος .

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:00, 05-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Φανταστείτε πώς ένιωσε ο άνθρωπος .
Φωνάζω τη μαμά μου Δον Ζουάν και οι φίλες μου τη λένε Σενιόρα.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 20:33, 05-09-13:

Έχω να διηγηθώ και ένα ρεζιλίκι μου πανευρωπαϊκού επιπέδου. Όταν πήγαινα Β λυκείου, τα Χριστούγεννα πήγα μαζί με τη μητέρα μου στο εξωτερικό (U.K.) όπου εργαζόταν ο πατέρας μου. Μέναμε και οι τρεις στο ίδιο δωμάτιο, έτσι για να αφήνω τους γονείς μου και λίγο μόνους (ήμουν και διακριτικός), αρκετές φορές έπαιρνα ένα λεωφορείο και πήγαινα μόνος μου βόλτες στο κέντρο της πόλης. Μια από τις φορές αυτές, είδα σε ένα κατάστημα ένα πανέμορφο τεράστιο λούτρινο γιέτι (ο μυθικός χιονάνθρωπος των Ιμαλάιων). Χωρίς να το πολυσκεφτώ αγόρασα το γιέτι (ήταν και πανάκριβο) με σκοπό να το κάνω κάπου δώρο. Είχε ύψος 1,5m, και διαστάσεις κανονικού παιδιού. Σακούλα στο μέγεθός του φυσικά δεν υπήρχε, το πήρα αγκαλιά και στο λεωφορείο μου χαμογελούσαν κοκκινομάλλες γριές με φακίδες. Όταν το είδε η μητέρα μου έβαλε τις φωνές. «Πού θα το πάμε αυτό; Εγώ δεν θα ασχοληθώ, βγάλε τα πέρα μόνος σου». Είχε δίκιο, στα αεροδρόμια και στα τελωνεία είχαμε πρόβλημα, δεν ήταν αποσκευή ούτε χειραποσκευή, πολύ μεγάλο για παιχνίδι, με έβλεπαν όλοι περίεργα και μου έκλειναν το μάτι, κάπου το γιέτι πέρασε από ακτίνες, αλλού το ψαχούλεψαν, το ζούπισαν και το παρενόχλησαν σεξουαλικά. Η πτήση δεν ήταν κατευθείαν και στον ενδιάμεσο σταθμό (Amsterdam), κυκλοφορούσα για μερικές ώρες σε ένα κατάμεστο αεροδρόμιο με το ζώο μου αγκαλιά και όλες τις φυλές της Γης να με κοιτάζουν και να γελάνε. Στο πρώτο αεροπλάνο υπήρχε κενή θέση και το κάθισα, αλλά στο δεύτερο που ήταν γεμάτο δεν είχα πού να το βάλω και μου το πήρε η αεροσυνοδός. Τελικά το γιέτι τα κατάφερε να φτάσει Ελλάδα…

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη unπαικτable
Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 827 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 20:43, 05-09-13:

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ...!!!!!!!!!! (οχι απο εσενα, απο το γετι)

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:11, 05-09-13:

Εγω εχω γινει ρεζιλι αρκετες φορες γιατι ειμαι αυθορμητη καμμια φορα και μπορει να πεταξω καμμια μ@κια ή να την κάνω επίσης. Απο αφελεια κι αυθορμητισμο δηλαδη γι αυτο δε με παρεξηγουν. Ενα προσφατο. Γενικα ειμαι παρα πολυ προσεχτικη στους τροπους μου και οσο μπορω τηρω το σαβουαρ βιβρ - προσαρμοσμενο παντα στα δεδομενα της εποχης- δηλαδη δε στρωνω και 500 κουταλια στο τραπεζι- αλλα οσο μπορω κρατω παραδοσεις και εχω τροπους. Προσφατα σε μια σοβαρη συζητηση με μια κυρια αρκετα μεγαλυτερη απο μενα κι οχι μονο μεγαλυτερη, αλλα κλασης ανωτερη σε επαγγελματικο επιπεδο παροτι με εμπειριες στο χωρο για τον οποιο συζητουσαμε (και με συμβουλευε), εκει που λετε που μιλουσαμε ειχα φαει αρκετα το μεσημερι και δεν ειχα χωνεψει και καθως μιλουσα για αρκετα συνεχομενα λεπτα μου φευγει ενα ρεψιμο (εσωτερικο ξερετε) αλλα πολυ δυνατο... Ρομπα. Ακομα αισθανομαι ασχημα.Γουρλωσα τα ματια μου, ξεροβηξα απο αμηχανια (και καλα να το καλυψω) και με κοπο προσπαθησα να συνεχισω αυτο που ελεγα. Με κοιταξε και με ξεμπλοκαρε γνεφοντας μου, δειχνοντας μου πως παρακολουθει αυτα που λεω σα να μην τρεχει τιποτα κι ετσι συνεχισα. Ποιος ξερει τι θα σκεφτοταν η γυναικα... Τραζίκ. Ακομα το σκεφτομαι και τρεμω απο ντροπη.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 05-09-13 στις 22:17.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 23:25, 05-09-13:

Στα Public με μια φίλη μου, προσπαθούσαμε να βρούμε κάτι από το ψηφιακό σύστημα αναζήτησης που έχει, κι ενώ εγώ έψαχνα αυτή έφυγε από δίπλα χωρίς να το καταλάβω, πίσω ήταν ένα κυριούλης που δεν τον είχα αντιληφθεί, και κάτι θόρυβο έκανε και νόμισα ότι ήταν ακόμη η φίλη μου οπότε σε κάποια φάση κάνω (χωρίς να κοιτάξω πίσω μου):
-Α βρήκα τελικά πως δουλεύει αυτή η μαλακία!
(Προφανώς δεν απάντησε ο άνθρωπος!)
...Σιωπή...
-ΑΚΟΥΣ ΜΩΡΗ;;!
Και ταυτοχρόνως γυρίζω πίσω και τον κοιτάζω κατάματα, μένω ακίνητη για λίγα δευτερόλεπτα, χαζογελάω αμήχανα και εξαφανίστηκα στο λεπτό!

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε στις 00:16, 06-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από LiViNGtheLiFE
Στα Public με μια φίλη μου, προσπαθούσαμε να βρούμε κάτι από το ψηφιακό σύστημα αναζήτησης που έχει, κι ενώ εγώ έψαχνα αυτή έφυγε από δίπλα χωρίς να το καταλάβω, πίσω ήταν ένα κυριούλης που δεν τον είχα αντιληφθεί, και κάτι θόρυβο έκανε και νόμισα ότι ήταν ακόμη η φίλη μου οπότε σε κάποια φάση κάνω (χωρίς να κοιτάξω πίσω μου):
-Α βρήκα τελικά πως δουλεύει αυτή η μαλακία!
(Προφανώς δεν απάντησε ο άνθρωπος!)
...Σιωπή...
-ΑΚΟΥΣ ΜΩΡΗ;;!
Και ταυτοχρόνως γυρίζω πίσω και τον κοιτάζω κατάματα, μένω ακίνητη για λίγα δευτερόλεπτα, χαζογελάω αμήχανα και εξαφανίστηκα στο λεπτό!
χαχα...από το μωρή θα κατάλαβε...

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 00:11, 07-09-13:

Κάποια στιγμή πρέπει να παραθέσω τα 100+1 ρεζιλίκια του σχολείου
Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
χαχα...από το μωρή θα κατάλαβε...
του το πα την ώρα που γύρισα και κοίταξα πίσω μου και ήταν σα να του απευθυνόμουν

Παράθεση

fouskobouboula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fouskobouboula
H fouskobouboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H fouskobouboula Αύριο είναι μια καινούρια μέρα!!! :) έγραψε στις 12:48, 10-09-13:

μια μερα εψαχνα τον πατερα μου για να με παει στο τζαμπο για να παρω σχολικα, αποφασισα λοιπον να τον παρω στο κινητο αλλα ετσι οπως πατησα τα κουμπια γρηγορα πηρα καποιον αλλο και το σηκωνει ενω εγω νομιζα οτι ηταν ο μπαμπας μου του λεω
-<<ελα μπαμπα θελω να με πας στα τζαμπο>>
-<<ποτε σε βολευει?>>
-<<το απογευμα οποτε μπορεις, θα με πας?>>
-<< ποιος ειναι?>>
κ ειχα μεινει λιγο γιατι μεχρι εκεινη τη στιγμη δεν το ειχα καταλαβει οτι μιλουσα με αλλον και ζητησα συγγνωμη και το εκλεισα!!!

Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimpaokara
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε στις 13:18, 10-09-13:

Καθόμουν με τους φίλους μου στο προαύλιο και σχολιάζαμε τον νέο γυμναστή που ήρθε (εδώ έχω να πω ότι εμείς είχαμε τον παππού).ενώ εγώ δεν σχολίαζα τόση ώρα είπα να πω και εγώ κάτι, <<μα είναι δυνατόν ο ένας γυμναστής να είναι παππούς και ο άλλος χοντρός>>,και εκείνη την στιγμή πέρασε από δίπλα μου ο χοντρός και με αγριοκοίταξε .Ήθελα να ανοίξει η γη και να με καταπιεί

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimpaokara : 10-09-13 στις 19:30.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 21:46, 10-09-13:

Εντάξει, κάποια ρεζιλίκια έχουν πλάκα. Ειδικά όταν συμβαίνει κάτι μπροστά σε αγνώστους λες "και τι έγινε? μήπως θα με ξαναδεί?". Τι γίνεται όμως όταν το ρεζιλίκι γίνεται μπροστά σε πολύ γνωστούς που μάλιστα θα πρέπει να τους βλέπεις κάθε μέρα και ακόμα σε ένα σκληρό κοινωνικό μικρόκοσμο που δεν συγχωρεί και ψάχνει αφορμή για να κοροϊδεύει? Τότε για το "θύμα" η κατάσταση δεν είναι καθόλου αστεία και πραγματικά επιθυμεί να ανοίξει η γη να το καταπιεί. Βγάλτε τα συμπεράσματά σας από την παρακάτω ιστορία:
Δευτέρα γυμνασίου. Μαθηματικά. Στην τάξη απόλυτη ησυχία. Ένα κορίτσι λύνει μια άσκηση στον πίνακα. Σκύβει να γράψει χαμηλά. Και τότε μέσα στην ησυχία ακούγεται από αυτήν ο γνωστός ήχος της εκτόνωσης αερίου. Η τάξη γελάει, χειροκροτεί, ουρλιάζει. Το κορίτσι φεύγει από την αίθουσα τρέχοντας και κλαίγοντας. Εξαφανίζεται για το υπόλοιπο της μέρας.
Σκεφτείτε σε τι θέση ήρθε η κοπέλα. Η ηλικία των συμμαθητών της δεν ήταν αυτή που θα έδειχνε κατανόηση σε ένα τυχαίο γεγονός. Σίγουρα υπήρχαν παιδιά που της πέταξαν κοροϊδίες ή υπονοούμενα. Με τι μούτρα θα έβλεπε την επόμενη μέρα τους συμμαθητές της?

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 10:39, 11-09-13:

Πριν δυο-τρια χρόνια είχε πολλές δουλειές η μάνα μου και δεν μπορούσε να πάει σουπερμάρκετ, ούτε να στείλει κάποιον άλλον. Εγώ καθώς ήταν καλοκαίρι καθόμουν στο σπίτι οπότε ήμουν το εύκολο “θύμα“. Έτσι λοιπόν μου φόρτωσε μια λίστα με 500 πράγματα και με έστειλε με το ζόρι για ψώνια Άρχισα να βγάζω ένα ένα τα πράγματα από τη λίστα μέχρι που έφτασα στο “ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ“ Πρώτη φορά με είχαν στείλει να ψωνίσω σερβιέτες, και μάλλον κατα λάθος γιατί η μάνα μου ντρέπεται για κατι τέτοια Πάω λοιπόν ο δύσμοιρος μέσα στην αμηχανία, και ρωτάω την υπάλληλο που είναι ο διάδρομος με τις σερβιέτες. Λέω: “πάω στα γρηγορα πριν με πάρει κανα μάτι“. Εκεί λοιπόν που ψαχουλεύω τις διάφορες μάρκες σερβιετών για να βρω αυτήν της λίστας, εμφανίζεται με τη μάνα της η κοπέλα που γούσταρα! Της λέω ένα κατάξερο “γεια“ όντας“ κατακόκκινος από τη ντροπή μου, πετάω τις σερβιέτες και το βάζω στα πόδια Αργότερα που τα είχαμε με την κοπέλα, μου το θύμιζε το γεγονός συχνά - πυκνά

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 12:39, 11-09-13:

Ημουν φροντιστηριο στη Β Λυκειου,και μετα απο μαθημα Αρχαιων (αγνωστο κειμενο) η καθηγητρια μας εβαλε ασκησεις(οι οποιες μου φανηκαν πολλες).
Αφου εφυγε, ειπα:
Πω ρε ...... μου,κοιτα τι μας εβαλε αυτη...,ξαφνικα ξαναμπαινει μεσα(δε θυμαμαι γιατι),απλα μου χαμογελασε,προτου φυγει.

Μια αλλη μερα ειχαμε εκθεση και καθως η καθηγητρια μου εγραφε στον πινακα,εγω ειχα καρφωμενα τα ματια μου πανω της.
Γυριζει το κεφαλι και μου λεει: "το ξερω οτι ειμαι ομορφη,αλλα σημειωνετε αυτα που γραφουμε"

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη νικος ρεθυμνο : 11-09-13 στις 13:47. Αιτία: ορθογραφικο λαθος
Παράθεση

ΜαρίαΛ.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΜαρίαΛ.
H ΜαρίαΛ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H ΜαρίαΛ. έγραψε στις 14:30, 03-10-13:

Είπα να γράψω και εγώ ένα από τα πολλά που μου έχουν συμβεί γιατί είμαι σαν μαγνήτης για ρεζιλίκια!!!
Πριν 2 χρόνια πρόσεχα ένα ξαδερφάκι μου μωρό και όταν του έστελνα φιλάκια ξεκαρδιζόταν στα γέλια οπότε είπαμε με τον αδερφό του να του στέλνουμε φιλάκια για να γελάει και να κάθεται ήσυχο...το κάναμε αυτό επί 30+ λεπτά.Πάω μετά στο φροντιστήριο για μαθηματικά και είχαμε εναν κούκλο καθηγητή(25 χρονών,ξανθό..)και καθώς πάω να τον χαιρετήσω μηχανικά του στέλνω φιλάκι μπροστά σε 10-15 άλλα παιδιά...
Και όχι μόνο αυτό αλλά μετά η ιδιοκτήτρια του φροντηστηρίου με έπιασε να μου πει ότι δεν είναι σωστό να είμαι ερωτευμένη με καθηγητή μου.της εξήγησα αλλά που να με πιστέψει αφόυ όλες οι μαθητρίες του ήταν ερωτευμένες μαζί του.

23 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fylakas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fylakas
Ο fylakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O fylakas έγραψε στις 01:51, 24-12-13:

Εχω ενα φιλο που ειναι πολυ τσιφουτης. Μια μερα τον ειδαμε σε καφετερια που βγηκε με μια κοπελα. Ερχεται μετα ο λογαριασμος και βγαζει ενα σωρο κερματα αυτος και οχι ευρω, λεπτα. Του λεει η κοπελα αστο κερναω εγω. Ντραπηκε η καιμενη

Παράθεση

SuperSquirrel

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη SuperSquirrel
H SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 185 μηνύματα.

H SuperSquirrel έγραψε στις 17:53, 28-12-13:

να σας εξιστορισω και εγω τα 3 πιο προσφατα απο τα αμετρητα ρεζιλικια της ζωης μου

νο1) εδω και ενα χρονο θελω εναν τυπο (πολυ ) και με την παρεα μου τον λεγαμε Χαρουλα για να μην μας καταλαβαινουν.
Ερχονται τα παιδια στα γεννεθλια μου (πριν ενα μηνα) και μου φερνουν δωρακιααα ...οι διολου φυσιολογικοι και συνηθισμενοι φιλοι μου (love them btw) ειχαν την φαεινη ιδεα να γραψουν μεσα στη σακουλα με την κολωνια ενα σημειωματακι"για να τη φορας και να αναστατωνεις τη Χαρουλα"....ολα οκ γελασαμε ..τελεια..φευγουν τα παιδια..αφηνω τις σακουλες στο δωματιο μου και τις ξεχναω.Ερχεται χθες η μαμα μου και με ρωταει αν εχουμε καμια χαρουλα σχολειο ..την κοιταω "οχι οχι δεν νομιζω" απαντω , οκευ λεει και φευγει...ερχεται μετα απο λιγο κρατωντας θριαμβευτικα το σημειωματακι"ποια χαρουλα θα αναστατωνεις πουλακι μου με τη μυρωδια σου ? "...οκευ λεω βαστατε με "οχι ,τιποτα ,δεεεν " αρπαζω το σημειωματακι και φευγω (ακομα προσπαθει να με κανει να ομολογησω ποια ειναι η χαρουλα...ποιος ξερει τι θα νομιζει η γυναικα"

νο2)ειχα λαλησει προχθες απο το διαβασμα και λεω ας κανω ενα διαλλειμα...σηκωνομαι απο την καρεκλα και αρχιζω να χορευω και να τραγουδαω με στυλ, το χουλα του τιμον (απο τον βασιλια των λιονταριων ) πως γυρναω με χαρη το κεφαλι μου βλεπω εναν τυπο απο το απεναντι μπαλκονι να με κοιταει και να εχει ξεραθει στα γελια..με το δικιο του α ανθρωπος

νο3) Παω να κανω μια εξομολογηση σε μια φιλη μου στο facebook και της στελνω με δραματικο υφος"δεν αντεχω αλλο το βαρος..θα στο πω " παταω αποστολη..και τι να δω...το ειχα στειλει στη Χαρουλα (με την οποια δεν ειχαμε μιλησει ποτε)..τι να συμμαζωξω και τι να δικαιολογησω ..τα μπαλωσα οπως οπως και πατησα offline

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SuperSquirrel

Δραστήριο Μέλος

H SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 185 μηνύματα.

H SuperSquirrel έγραψε στις 22:17, 28-12-13:

να μην μιλησω για την αλλη φορα που εστειλα καταλαθως σε εναν μαντραχαλο στο fb και τον ρωτησα "τι φορεμα θα φορεσεις σημερα?"
"LBD"απανταει..τοτε νομιζα οτι με εβρισε..αργοτερα εμαθα οτι LBD ειναι το little black dress

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SuperSquirrel : 28-12-13 στις 23:07.
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 22:50, 28-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από SuperSquirrel
να σας εξιστορισω και εγω τα 3 πιο προσφατα απο τα αμετρητα ρεζιλικια της ζωης μου

νο1) εδω και ενα χρονο θελω εναν τυπο (πολυ ) και με την παρεα μου τον λεγαμε Χαρουλα για να μην μας καταλαβαινουν.
Ερχονται τα παιδια στα γεννεθλια μου (πριν ενα μηνα) και μου φερνουν δωρακιααα ...οι διολου φυσιολογικοι και συνηθισμενοι φιλοι μου (love them btw) ειχαν την φαεινη ιδεα να γραψουν μεσα στη σακουλα με την κολωνια ενα σημειωματακι"για να τη φορας και να αναστατωνεις τη Χαρουλα"....ολα οκ γελασαμε ..τελεια..φευγουν τα παιδια..αφηνω τις σακουλες στο δωματιο μου και τις ξεχναω.Ερχεται χθες η μαμα μου και με ρωταει αν εχουμε καμια χαρουλα σχολειο ..την κοιταω "οχι οχι δεν νομιζω" απαντω , οκευ λεει και φευγει...ερχεται μετα απο λιγο κρατωντας θριαμβευτικα το σημειωματακι"ποια χαρουλα θα αναστατωνεις πουλακι μου με τη μυρωδια σου ? "...οκευ λεω βαστατε με "οχι ,τιποτα ,δεεεν " αρπαζω το σημειωματακι και φευγω (ακομα προσπαθει να με κανει να ομολογησω ποια ειναι η χαρουλα...ποιος ξερει τι θα νομιζει η γυναικα"

νο2)ειχα λαλησει προχθες απο το διαβασμα και λεω ας κανω ενα διαλλειμα...σηκωνομαι απο την καρεκλα και αρχιζω να χορευω και να τραγουδαω με στυλ, το χουλα του τιμον (απο τον βασιλια των λιονταριων ) πως γυρναω με χαρη το κεφαλι μου βλεπω εναν τυπο απο το απεναντι μπαλκονι να με κοιταει και να εχει ξεραθει στα γελια..με το δικιο του α ανθρωπος

νο3) Παω να κανω μια εξομολογηση σε μια φιλη μου στο facebook και της στελνω με δραματικο υφος"δεν αντεχω αλλο το βαρος..θα στο πω " παταω αποστολη..και τι να δω...το ειχα στειλει στη Χαρουλα (με την οποια δεν ειχαμε μιλησει ποτε)..τι να συμμαζωξω και τι να δικαιολογησω ..τα μπαλωσα οπως οπως και πατησα offline
Χαχαχαχαχαχα είσαι θεά!!

Παράθεση

SuperSquirrel

Δραστήριο Μέλος

H SuperSquirrel έγραψε στις 22:54, 28-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Χαχαχαχαχαχα είσαι θεά!!
μονο θεα..ημιθεα : P

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους