Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλλεργίες

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 18:33, 09-12-10:

Εγώ δυστυχώς έχω αρκετές διατροφικές αλλεργίες..
Και οι επιπτώσεις είναι τοπικό πρήξιμο,φαγούρα και βγάζω σπυράκια..

Εσείς έχετε αλλεργίες; Αν ναι, σε τι;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 18:42, 09-12-10:

Πρέπει να έχω αλλεργία σε κάποιο είδος γύρης αλλά δεν το έχω ψάξει. Ευτυχώς μέχρι στιγμής με τρόφιμα και φάρμακα δεν είχα τέτοια προβλήματα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 18:56, 09-12-10:

έχω μια απαίσια αλλεργία σε λουλούδια [με γύρη μόνο, νομίζω]. φρίκη είναι, λέγεται hayfever (πυρετός εκ χόρτου). συμπτώματα: αλλεργική ρινίτιδα, φαγούρα στα μάτια και άλλα τέτοια ωραία. παλιότερα πριν πάω σε αλλεργιολόγο, περνούσα μαύρες μέρες στο εξοχικό μου. ευτυχώς μετά τον επισκεφθήκαμε και μας χορήγησε χάπια και ένα σιρόπι. τώρα πλέον λίγο πριν ξεκινήσουν οι καλοκαιρινές διακοπές αρχίζω τα χάπια και είναι λιγότερο έντονα τα συμπτώματα το καλοκαίρι.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους