Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,657 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Της νύστας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:33, 22-05-07:

Όσοι διαβάσατε "της νύΧτας" να βγείτε τώρα απο το θέμα!

Είστε λιγότερο αυστηροί/περισσότερο ανεκτικοί όταν ξέρετε οτι ο σύντροφος σας νυστάζει την ώρα που μιλάτε; Για παράδειγμα όταν έχει μόλις ξυπνήσει ή λίγο πριν πάει για ύπνο... Αν είναι ψυχρός το προσπερνάτε; Αν πει (ή παραλείψει να πει) κάτι που υπο κανονικές συνθήκες θα σας ψιλοπείραζε, θα σας ψιλοπειράξει και τότε ή θεωρείτε οτι έχει το ακαταλόγιστο; Είμαι η μόνη που τις μισές φορές που θα μιλήσουμε σε τέτοια στιγμή (λίγο πριν κοιμηθεί ή αμέσως όταν ξυπνήσει) καταλήγω εκνευρισμένη;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hakuna Matata
H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 13:34, 22-05-07:

Δεν μιλαω ποτε σοβαρα με καποιον που νυσταζει γιατι με ενοχλει αφορητα να μου μιλανε οταν νυσταζω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:36, 22-05-07:

Α εγώ τον αντιμετωπίζω σχεδόν το ίδιο. Δηλ δείχνω μια ανεκτικότητα, αλλά όχι τπτ φοβερό.. κι αν εκνευριστώ υποχρεωτικά θα σταματήσει να νυστάζει πάραυτα!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:37, 22-05-07:

όταν νυστάζω μπορεί να και σε βρίσω....
αν έχω μόλις ξυπνήσει κατά 99% θα σου πω μπούρδα και ανακρίβεια

εαν δε, κοιμάμαι και με ξυπνήσεις.... βρες τρύπα να κρυφτείς

άρα... θεωρώ ότι και οι άλλοι μπορεί να έχουν το ακαταλόγιστο και κάνω την πάπια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 13:38, 22-05-07:

Εγώ τσαντίζομαι όταν μιλάω σε κάποιον και μου μιλάει με νυσταγμένο ύφος. Το παίρνω προσωπικά, όσο άσχημο κι αν φαίνεται. Κι όχι μόνο με αμόρε, αλλά και με φίλους και γνωστούς! Προσπαθώ να σταματώ την συζήτηση, αν και ένα "είμαι κουρασμένος, μιλάμε μια άλλη φορά;" από την άλλη μεριά θα με έκανε να αισθανθώ καλύτερα.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:39, 22-05-07:

Και πάντως νύΧτα διάβασα..

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:39, 22-05-07:

Χμ, εμένα μου αρέσει να μιλάω πριν αποκοιμηθώ, το λεγόμενο pillow talk...
με τον πρώην πολλές φορές αποκοιμιόμαστε, ενώ "μιλάγαμε" έτσι, μεταξύ ύπνου και ξύπνιου.
Με τον νυν έχει γίνει ανέκδοτο, γιατί σε μία κρίση γκρίνιας του είπα ότι "..και αμάν πια, το βράδυ δε θέλω να λέμε ένα καληνύχτα και να γυρνάμε πλευρό, θέλω πίλοου τωκ!!!" και έμεινε, έκτοτε όποτε ξαπλώνουμε για νάνι (κοινώς πια με πιτζάμες, έχει βγάλει τα γυαλιά κι ετοιμάζεται να βάλει ωτοασπίδες), με κοιτάει τρομοκρατημένος κι εγώ με το ύφος "επιτέλους! ας τα αναλύσουμε ΟΛΑ!!!"
Αλλά πιο πολύ γίνεται πλάκα...

Αν θέλω να πούμε κάτι συγκεκριμένο, απαιτώ να είναι φιτ και 100% εκεί.

Αλλά γενικά, πρώτα θα περιμένω να δω ότι είναι σε φάση να μιλήσει, και μετά θα μπω σε μόουντ "μιλάμε".

Όσο για το πρωί... κι εγώ δεν αντέχω τις πολλές κουβέντες, άρα δε θα πρήξω τον άλλον.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:46, 22-05-07:

Χαχα κι εγώ σαν την kajira είμαι ενώ ο σύντροφος μου σαν την κουε...γκρρρ

Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 13:49, 22-05-07:

Αυτο το "συντροφος" μου θυμιζει ΚΝΕ ρε γμτ...

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:50, 22-05-07:

Ναι, αλλά γιατί να εκνευριστείς;;

Εγώ θα εκνευριστώ αν έχουμε πει να μιλήσουμε και νυστάζει, ενώ εγώ έκανα πώς κι αμάν να τα πούμε... Ή αν είναι ΚΑΘΕ φορά έτσι.

Αλλιώς, οκ, νυστάζει!

Αντίθετα, τα παίρνω αν πρωινιάτικα αρχίζουν οι άλλοι την πάρλα.

Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 13:51, 22-05-07:

Παιδιά εξαρτάται...πόσο νυστάζω, τη μέρα έχω περάσει..γενικότερα δεν τα πάω ιδιαίτερα καλά με τις συζητήσεις προ και μετά ύπνου .. Δεν νομίζω να είναι τυχαίο ότι οι περισσότεροι τσακωμοί έχουν γίνει τις συγκεκριμένες χρονικές στιγμές

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 14:17, 22-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Αυτο το "συντροφος" μου θυμιζει ΚΝΕ ρε γμτ...
Χαχα και πως να τον πω;
Το αγόρι μου; Πολύ εφηβικό.
Ο γκόμενος μου; Πολύ επιφανειακό.
Ο άντρας μου; Δεν είμαστε παντρεμένοι.
Το μωρό μου/Η αγαπούλα μου/ο έρωτας μου; Πολύ χαζοζουζουνιάρικο.

ΥΓ: Ενώ οι άντρες ρε γμτ λένε ένα "η κοπέλα μου" και καθάρισαν

Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε στις 14:21, 22-05-07:

Εγω παντως τον λεω "ο φιλος μου".
Αλλα οκ και το συντροφος δεν ειναι..."κακο", απλα εγω κανω τον συνειρμο.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 14:23, 22-05-07:

Και το "ο φίλος μου" το λέω συχνά αλλά ρε γμτ αυτό πάλι παραπέμπει πολύ σε σκέτη φιλία...

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 15:01, 22-05-07:

ΟΦ
Εγω παντως λεω ο φιλος μου, και για σκετη φιλια λεω ενας φιλος μου.

Οσο για το θεμα, βρηκατε το ευαισθητο σημειο μου. Το βραδυ ειμαι οκ γιατι ειμαστε και οι δυο συνηθως στην ιδια κατασταση, η πτωματα, η με ορεξη για κουβεντουλα. Το πρωι ομως, περα απο το πρωτο πενταλεπτο, δεν αντεχω τα μουτρα με τιποτα! Για να ξεκινησει καλα η μερα μου, θελω να μιλαω, ενω ο δικος μου θελει να περπαταμε για τη σχολη στη μουγγα. Εχουμε τσακωθει απειρες φορες.

Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη torry
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε στις 15:54, 22-05-07:

Εγώ είμαι σχεδόν πάντα ανοιχτεί για κουβεντούλα και ειδικά με το έταιρο ήμιση. Ο αντρας μου όμως είναι πιο περίεργος. Οταν νυστάζει δεν βγάζεις άκρη μαζί του. Αλλα ντ΄αλλων σου απαντάει. Μολις ξυπνήσει, άσε καλύτερα πρην πιεί τον πρώτο κουβά καφέ και καλημέρα να πώ με στραβοκοιτάει λες και του κατεβάζω καντήλια . Στην αρχή ειδικά με την πρωηνή κατσουφιά του τα έπαιρνα άσχημα! Με τον καιρό όμως τον συνήθησα και τώρα επειδή ξέρει οτι περιμένω μόλις ξυπνήσει (για τα καλά) ερχεται με παίρνει αγκαλίτσα και λέμε επιτέλους καλημέρα και ότι άλλο..

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 16:07, 22-05-07:

με πιάνει ενίοτε κρεβατομουρμούρα όταν έχω υπερένταση...τις περισσότερες φορές ο σύζυγος είναι νυσταγμένος, οπότε ακολουθεί πάντα ο εξής διάλογος:
εγώ: και είδες εκεί που μπλαμπλαμπλα....?
εκείνος: ναι νταξ και τι έγινε..?
εγώ:μα γιατί και μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλα?
εκείνος:δε ξέρω...
εγώ:πώς δε ξέρεις? αφού μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλα!
εκείνος:.....
εγώ:μπλαμπλαμπλαμπλαμπλα!
εκείνος:......ζζζζζζζζζ............
εγώ: <άντε ας πέσω κι εγώ>
εκείνος:καλήνύχτα μωρό μου
εγώ: δε κοιμάσαι??????
εκείνος:........................

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 16:10, 22-05-07:

παιδια εγω εχω φοβερα νευρα οταν ξυπνησω... η πριν κοιμηθω...

αφου εχει φτασει σε σημειο να πρεπει να παμε καπου κ φωβοταν να με ξυπνησει...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:10, 22-05-07:

Παντα ειμαι εγω αυτος που νυσταζει, και απλα συμφωνω και τελιωνει η υποθεση

Παντος σοβαρα τωρα, δεν το εχω σκευτει ποτε... μαλλον δεν εχει διαφορα...νταξει δεν εχουμε και τα σοβαροτατα θεματα να λυσουμε:p

Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη torry
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε στις 16:15, 22-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
με πιάνει ενίοτε κρεβατομουρμούρα όταν έχω υπερένταση...τις περισσότερες φορές ο σύζυγος είναι νυσταγμένος, οπότε ακολουθεί πάντα ο εξής διάλογος:
εγώ: και είδες εκεί που μπλαμπλαμπλα....?
εκείνος: ναι νταξ και τι έγινε..?
εγώ:μα γιατί και μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλα?
εκείνος:δε ξέρω...
εγώ:πώς δε ξέρεις? αφού μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλα!
εκείνος:.....
εγώ:μπλαμπλαμπλαμπλαμπλα!
εκείνος:......ζζζζζζζζζ............
εγώ: <άντε ας πέσω κι εγώ>
εκείνος:καλήνύχτα μωρό μου
εγώ: δε κοιμάσαι??????
εκείνος:........................
κάτι μου θυμίζει όλο αυτό... Στην αρχ'η ετσι εκανα κι εγώ. Και τώρα με πιανει καμια φορα αλλά πολυ πιο σπάνια

Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Paty
H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε στις 16:28, 22-05-07:

αν νυστάζω,είτε είναι πρωί είτε βράδυ, μπορεί να πω απίστευτα πράγματα...!Μέχρι και μυστικό μπορεί να διαρρεύσει!
Δεν έχω πρόβλημα να με ξυπνήσουν...τον ύπνο τον έχω στο τσεπάκι και μπορώ να κοιμηθώ άνετα αμέσως!!
Και αν καταλάβω ότι ο άλλος νυστάζει όταν μιλάμε πρώτα θα αλλάξω θέμα συζήτησης γιατί μου δείχνει ότι βαριέται και δεν τον ενδιαφέρει και αν δε πιάσει και αυτό το κλείνω και κάνω νανάκια!!
Πολύ γέλιο ρίχνω με μια φίλη μου όταν κοιμόμαστε μαζί που αυτή πάντα έχει όρεξη για κουβέντα και μιλάει μιλάει μέχρι που με νανουρίζει!!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 17:00, 22-05-07:

Βασικά έχω ψηλοδυνατή φωνή οπώτε και νυσταγμένους ξυπνάει, όταν θέλω να κάνω σοβαρή συζήτηση χοντρένει η φωνή μου και δυναμώνει, οπώτε και να θέλει δεν μπορεί να κοιμηθεί, άν πάλι ξέρω ότι κάποιος είναι πτώμα δεν του μηλάω, αφού δεν θα με ακούσει ποιος ο λόγος;

Πάντος δεν το βλέπω κακό να θέλει κάποιος να κοιμηθεί όταν ξέρει ότι θα ακολουθήσει δύσκολή μέρα, άρα κάνω συζητήσεις μεσημέρια συνήθος ή απογέυματα και δεν με αγχώνει η νύστα κανενώς

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 20:24, 22-05-07:

Αυτος ειναι ο μονιμος τελευταιος καβγας της μερας..
Εκεινος μολις ακουει τη φραση "αντε να πεσουμε" φανταζεται οτι θα κοιμηθουμε καπακια, εγω φανταζομαι οτι μολις ξεκιναει μια μακραααα συζητηση..στο τελος εκεινος αποκοιμιεται, εγω τον πειραζω μεχρι τελικης πτωσεως, με βριζει, θυμωνω, δεν απανταει γιατι εχει κοιμηθει πια, μετραω προβατακια, δεν με παιρνει υπνος, και γυρω στις 3 ειναι η τελευταια φορα που βλεπω το ρολοι
Εγω απ'την αλλη δεν ειμαι του πρωινου, δεν υπαρχει καμια περιπτωση ποτε και για κανεναν λογο να απαντησω σε ανθρωπο αν δεν παω τουαλετα/πιω καφε.

Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tirogaridaki_23
H tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 20:42, 22-05-07:

Τσατίζομαι και όταν πάω να κοιμηθώ και όταν με ξυπνήσουν να μου πιάνουν την πάρλα. Όμως δεν μου αρέσει όταν κάνω το ίδιο(να τους μιλάω όταν νυστάζουν ή να τους ξυπνάω με πάρλα) να μου μιλάνε άσχημα, εκενυρίζομαι αφάνταστα. Δεν έχουν δικαιώματα γιαμένα οι άντρες!!! Μόνο υποχρεώσεις!!!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 21:13, 22-05-07:

Εγώ δε μιλάω για σοβαρά θέματα με κάποιον όταν νυστάζει. Αν πρόκειται για το σύντροφό μου, τον παίρνω μια αγκαλιά και του λέω να πέσει για ύπνο αν καταλάβω οτι είναι κουρασμένος.
Εγώ όταν ξυπνήσω και αρχίσει κανείς να μου μιλάει σοβαρά και διαφωνεί κιόλας μαζί μου θα τον βρίσω σίγουρα. Αν πάλι νυστάζω απλά θα μιλάω κοιμισμένη

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 21:42, 22-05-07:

Νομίζω ότι αν το δω να νυστάζει και να προσπαθεί να μιλήσει, μάλλον με πιάνουν τα γέλια...

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:46, 22-05-07:

Εγώ πάντως μόλις ξαπλώσω συνηθως έχω φοβερή διάθεση για συζήτηση..

(Ακομα δεν με έχει πιάσει με τον Θοδωρή αυτό, είμαι στα μέλια, προτιμώ να κάνω άλλα από το να μιλάω.. αλλα ειπα να ριξω μια προειδοποίηση! )

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 21:50, 22-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εγώ πάντως μόλις ξαπλώσω συνηθως έχω φοβερή διάθεση για συζήτηση..

(Ακομα δεν με έχει πιάσει με τον Θοδωρή αυτό, είμαι στα μέλια, προτιμώ να κάνω άλλα από το να μιλάω.. αλλα ειπα να ριξω μια προειδοποίηση! )

να εχω το νου μου ε;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:51, 22-05-07:

Ε.. αν και είμαι σίγουρη πως έχεις πολλούς τρόπους για να με κάνεις να σταματήσω να μιλάω!

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 22:02, 22-05-07:

εγω δεν εχω τετοια προβληματα ουτε αν κοιμηθω ουτε οταν ξυπνησω.
ειδικα αν νυσταζω και αρχισει ο αλλος την παρλα(ο αντρας μου δεν το κανει ποτε αυτο) κοιμαμαι και πιο ευκολα
και γενικα δεν μιλαω στον αλλον οταν ειναι να παμε για υπνο η οταν ξυπνησει...
αν θελω να πω κατι θα το πω αλλη ωρα ...τοτε ειναι αναγκη να τα πω ολα;

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 23:55, 22-05-07:

Την τελευταία φορά που αρχίσαμε συζήτηση πριν από τον ύπνο κοιμηθήκαμε χωρίς να το καταλάβουμε...ούτε καληνύχτα δεν είπαμε

Αλλά είναι ανάλογα τις φάσεις και τι έχει προηγηθεί πριν... Αν και όταν νυστάζω και με ρωτά κάποιος μπορεί να του πω ότι ποιο κουλό μου έρθει και δεν θα έχει και καμία σχέση με την ερώτηση

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 08:28, 23-05-07:

Α.. εγώ όταν νυστάζω έχω πολύ πλάκα. Μια φορά ήθελα να πω κάτι στην Μάρα, αλλά έκλειναν τα μάτια μου οπότε διαδραματίστηκε ο εξής διάλογος:

Εγώ: "Που λες χτεεεεεες..." (χασμουρητό) "...πηγαμέεε σε εκείνο το μαγαζί... χρρρρρρ.."
Μάρα: "Ναι ε;"
Εγώ: "Χρρρρρρρρρρρρ"
Μάρα: "Καλά άντε την πέφτω κι εγώ. Καληνύχτα!"
Εγώ: "(αναλαμπή) Τι λέγαμε λοιπόν;"
Μάρα: "Α, δεν κοιμάσαι;"
Εγώ: "Όχι μωρέεεεεε... Α, ναι! Σου έλεγα για εκείνο το .. χρρρρρρρ"
Μάρα: "Ναι, το μαγαζί"
Εγώ: "Χρρρρρρρρρ"
Μάρα: "Καληνύχτα!!"
Εγώ: "Μα να σου πωωωωωω..."

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους