Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,356 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο Χειρότερος Εφιάλτης σας

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tirogaridaki_23
H tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 20:57, 22-05-07:

Καλησπέρα!! {ριν μια βδομάδα είχα ένα απαίσιο όνειρο!! Είδα ότι ήμουν με μια κοπέλα που της είχαν κάνει μάγια. Πήγαμε λοιπόν σε έναν μαύρο μάγο, ο οποίος ήταν τυφλός για να της διώξει τα μάγια.Καθόταν κάτω και κρατούσε κάτι σαν ένα χροντρό και κοντό κοντάρι. Του έμπηξε λοιπόν κάτι και έσπασε και τότε η κοπέλα δίπλα μου έσκυψε κρατώντας την κοιλιά της από τους πόνους , όπου και είδα ότι ήταν γεμάτη αίματα. Εκέινος της έδωσε μια χοντρή κλωστή και βελόνα κι εκείνη άρχισε να ράβει στο σημείο όπου ήταν κομμένη. Την επόμενη μέρα έμαθα από μια φίλη ότι πήρε φωτιά το σπίτι της, ευτυχώσ μόνο η κουζίνα, και μέχρι σήμερα δεν έχουν τελειώσει το φτιάξιμο.Σκέφτηκα λοιπόν να ρωτήσω κι εσάς ,αν είχατε δει κανένα απαίσιο όνειρο ,πραγματικό εφιάλτη που λέμε!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 20:59, 22-05-07:

Κατάρα τραγικό
Εγώ δεν έχω δει ποτέ τίποτα παρόμοιο. Το μόνο που θυμάμαι είναι οτι μια μέρα πριν πεθάνει ο παππούς μου είδα στο όνειρο μου τον παππού να με χαιρετάει κ να μου λέει καλό καλοκαίρι. Αυτό μου έμεινε γιατί ήταν το μόνο που προμήνυε κάτι που έγινε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 21:01, 22-05-07:

εγω προσωπικα δεν εχω δει τετοια ονειρα...
η μανα μου και η γιαγια μου ομως βλεπουν οταν ειναι να γινει κατι κακο...
παλια ειχε τρακαρει ο μπαμπας μου με το αμαξι και η μανα μου και η γιαγια μου ειχαν δει ονειρο εκεινο το βραδυ. θα ειχαμε κηδεια και γλιτωσε στο παρα πεντε... ευτυχως ομως γλιτωσε....

Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 21:05, 22-05-07:

Το μόνο που θυμάμαι είναι οτι μια μέρα πριν πεθάνει ο παππούς μου είδα στο όνειρο μου τον παππού να με χαιρετάει κ να μου λέει καλό καλοκαίρι. Αυτό μου έμεινε γιατί ήταν το μόνο που προμήνυε κάτι που έγινε.
Πολύ άσχημο!!
Βλέπω συχνά προφητικά όνειρα και πραγματικά τα εμπιστεύομαι τις περισσότερες φορές. Άλλες φορες πάλι, καταλάβαίνω ότι έφταιγε η χθεσινοβραδινή ταινία!!!!

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 21:05, 22-05-07:

οταν ημουν μικρη εβλεπα συνεχεια ενα ονειρο οπου ποτε δεν θυμομουν μετα αλλα πατα εκλαιγα ημουν μουσκεμα στον ιδρωτα κ ετρεμα για χρονια εβλεπα το ονειρο αυτο το ιδιο επρεπε να κανω κατι σε λιγο χρονο οπου δεν προλαβαινα με τιποτα...

πριν κανενα μηνα με ξυπνησε ο φιλος μου ημουν στο πατωμα του μπανιου κ εκλαιγα μουσκεμα μιλαμε κ φωναζα δεν μπορω δεν μπορω

τι να πω δεν θυμαμε τιποτα

Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 21:08, 22-05-07:

πριν κανενα μηνα με ξυπνησε ο φιλος μου ημουν στο πατωμα του μπανιου κ εκλαιγα μουσκεμα μιλαμε κ φωναζα δεν μπορω δεν μπορω
Μήπως είσαι πολύ αγχώδης άνθρωπος ή μήπως κρατάς κάποια πράγματα μέσα σου ,χωρίς να ξεσπάς; Ίσως να σου βγαίνουν στον ύπνο σου που είσαι πιο χαλαρή..

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:09, 22-05-07:

Εγώ μέχρι πριν 3 μήνες έβλεπα πολύ συχνά διάφορα φρικτά όνειρα και πεταγόμουν μούσκεμα στον ιδρώτα, ενίοτε φωνάζοντας κιόλας.. Ότι έπεφταν πράγματα στο κεφάλι μου, ότι πιάναμε φωτιά, ότι μας χτίζανε μέσα, ότι έπεφτα από ύψος, ότι κλεινόμουν ανάμεσα σε τοίχους και τέτοια..

Και πιο μικρή θυμάμαι δυο όνειρα: ένα που έβλεπα πως είχαμε πόλεμο και σκότωναν τον πατέρα μου μπροστά στα μάτια μου κι ένα λίγο μεγαλύτερη που ειχα δει πως η μαμά μου είχε αποφασίσει να το ..γυρίσει! (καλά το τελευταίο μου προκάλεσε γέλια, αλλά δεν το ξεχνάω! )

Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 21:14, 22-05-07:

Εγώ είχα δει κάτι που ντρεπόμουν να το πω όταν ήμουν μικρή!! Ότι είχα σεξουαλική επαφή με συγγενικό πρόσωπο π.χ. αδερφό μου ή πατέρα μου. Μιλάμε μεγάλη αηδία!! Την επόμενη μέρα τσακονώμασταν!!

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 21:20, 22-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από tirogaridaki_23
Μήπως είσαι πολύ αγχώδης άνθρωπος ή μήπως κρατάς κάποια πράγματα μέσα σου ,χωρίς να ξεσπάς; Ίσως να σου βγαίνουν στον ύπνο σου που είσαι πιο χαλαρή..
δεν χερω καποιοι μου ειπαν οτι επειδη ειμαι κλειστοφοβηκη κ δεν μπορω χωρις φως κ κλειστει πορτα να κοιμηθω μου εκεινη τηνμερα δεν ειχε φωσ το ειχαμε κλεισει καταλαθος

Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 21:30, 22-05-07:

δεν χερω καποιοι μου ειπαν οτι επειδη ειμαι κλειστοφοβηκη κ δεν μπορω χωρις φως κ κλειστει πορτα να κοιμηθω μου εκεινη τηνμερα δεν ειχε φωσ το ειχαμε κλεισει καταλαθος
το πάθαινα πολύ συχνά όταν ήμουν μικρή . Είχε τύχει κανα δυο φορές να καταλάβω ότι είναι σβηστά τα φώτα και έχω βάλει τα κλάματα . Με μαύρο δάκρυ μιλάμε, πράγμα που εκέινη την ώρα δεν το πολυσυνειδητοποιούσα!

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 21:39, 22-05-07:

Εγώ είχα δει κάτι που ντρεπόμουν να το πω όταν ήμουν μικρή!! Ότι είχα σεξουαλική επαφή με συγγενικό πρόσωπο π.χ. αδερφό μου ή πατέρα μου. Μιλάμε μεγάλη αηδία!! Την επόμενη μέρα τσακονώμασταν!!
αυτο ναι το ξερω..οταν δεις οτι εχεις ερωτικη επαφη με συγγενικο σου προσωπο ειναι τσακωμος...
επισης αν δεις ζωντανο σε φερετρο...θα ζησει πολλαααααααααα χρονια.
αν δεις πεθαμενο στον υπνο σου κατι ζηταει απο σενα...
καλε ονειροκριτης εδω...πεστε μου να σας κανω αναλυση

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 21:58, 22-05-07:

οταν εχει διακοπη ρευματος ξυπναω με την μια

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 22:07, 22-05-07:

Το πιό αηδία όνειρο το είδα πριν λίγες μέρες. Ήμουν στο μπάνιο κι έκανα εμμετό, πολύ εμμετό όμως. Είχα χλωμιάσει και τα μάτια μου ήταν κόκκινα. Όταν είδα τον εαυτό μου στον καθρέφτη τρόμαξα κι εγώ η ίδια...
Γενικά όμως πάντα όταν έβλεπα στον ύπνο μου τα χρυσόψαρά μου πάντα κάποιος γνωστός μου κάτι πάθαινε

Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 22:46, 22-05-07:

καλε ονειροκριτης εδω...πεστε μου να σας κανω αναλυση
για πες μου λοιπόν τι σημαίνουν τα λευκά ρούχα;;εσθες το είδα ότι τα φόραγα

Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 22:47, 22-05-07:

Το πιό αηδία όνειρο το είδα πριν λίγες μέρες. Ήμουν στο μπάνιο κι έκανα εμμετό, πολύ εμμετό όμως. Είχα χλωμιάσει και τα μάτια μου ήταν κόκκινα
μπλιαχχχ!!μάλλον δε θα ήσουν καλά εκείνες τις ημέρες.

Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάριλυ
H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε στις 23:18, 22-05-07:

Εγω θυμαμαι πριν πολλα χρονια ειχα δει οτι ειχε ερθει ενας μανιακος δολοφονος στο σχολειο μου και αρχισε να τους σκοτωνει ολους και εκλαιγα και παραμιλουσα στον υπνο μου και με ξυπνησε η φιλη μου που κοιμοταν παραδιπλα και μου ειπε οτι εκλαιγα και παραμιλουσα αρκετη ωρα. Και πριν λιγες μερες ειδα οτι πεθαινα αλλα ενιωθα πολυ γαληνια και μαλιστα θυμαμαι οτι σκεφτομουν μες στο ονειρο οτι τωρα ξερω πως ειναι οταν θα πεθανω κι οτι δεν ειναι και τιποτα τρομερο.

Επισης ειμαι σιγουρη οτι τις τελευταιες μερες ειδα ενα πολυ περιεργο και ασχημο ονειρο το οποιο θυμομουν την επομενη μερα αλλα τωρα το εχω ξεχασει. Συνηθως παντως οταν κοιμαμαι πολλες ωρες, προς το τελος του υπνου βλεπω εφιαλτες.

Μικρη εβλεπα πολυ οτι γινοταν σεισμος και ακομα και μεχρι σημερα βλεπω συχνα οτι καποιος θελει να μπει στο σπιτι μας, η οτι το παρακολουθει και εμεις εχουμε την ανασφαλεια οτι ανα πασα στιγμη καποιος μπορει να μπει και να μας κανει κακο

Τωρα που το σκεφτομαι, εχω δει απειρους εφιαλτες...

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 08:36, 23-05-07:

απο τότε που θυμάμε τον εαυτό μου να είναι στην κούνια γύρο στα 5; μέχρι πρίν 3-4 χρόνια έβλεπα τον ίδιο εφιάλτη, έναν άνδρα ντυμένο στα μάυρα να ψάχνει το σπίτι μας, περνάει τα δομάτια των γονιών μου κρατώντας ένα μεγάλο ασημένο μαχαιρι, είχε χοντρά χέρια έπιανε με το ένα χέρι την κούνια και με το άλλο σήκωνε τα σεντόνια μου και πάνω που πήγαινε να με καρφώσει ξεσήκωνα την γειτονιά στο πόδι απο το κλάμα, ποτέ δεν κατάφερα να το δώ ολόκληρο το όνειρο, η μάνα μου είπε ότι απο μικρό ακόμα ξυπνούσα με κλάματα. Με είχαν μέχρι τα 7-8 σε κούνια επιδή φοβόμουν(νταξνταξ σηκωνόμουν κιόλας στον ύπνο μου ), έβαζα ένα σεντόνι διπλό και κάλυπτα το κρεββάτι απο πάνω άλλα πάντα έβρησκε τρόπο.

Ακόμα φοβάμε το σκοτάδι απο τότε, δεν μπορώ σε απόλυτο σκοτάδι θέλω πάντα έστω ένα φώς να έστιάσω το βλέμα μου, αλλιώς βλέπω απαίσια όνειρα

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 08:55, 23-05-07:

ενα αλλο που εβλεπα ηταν οτι καποιος με κυνηγουσε κ εγω ετρεχα αλλα εμενα στο ιδιο σημειο ... το ειπα στην μαμα μου κ μου ειπε να πεταξω
απο τοτε δεν το ξανα ειδα

Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 13:26, 24-05-07:

Λένε ότι τα όνειρα που βλέπεις από μωρό και συνέχεια ότι έχουν σχέση με προηγούμενη ζωή. Η μαμά μου έβλεπε συνέχεια ότι πετούσε πάνω από την Αίγυπτο και συγκεκριμένα πάνω από πυραμίδες. Είναιτυχαίο που τα μαλλιά της είναι σγουρά σγουρά σαν αφρικάνα;;;

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε στις 13:27, 24-05-07:

για πες μου λοιπόν τι σημαίνουν τα λευκά ρούχα;;εσθες το είδα ότι τα φόραγα
λευκα ρουχα;
καλο ακουγεται; εσυ τα φοραγες; και που ησουν;

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 13:28, 24-05-07:

Το στάνταρ πάντως στους περισσότερους εφιάλτες μου είναι οτι προσπαθώ να φωνάξω και δε βγαίνει η φωνή μου. Το βλέπω σχεδόν σε κάθε εφιάλτη μου και με πιάνει ταχυκαρδία...

Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε στις 13:29, 24-05-07:

ναι εγώ σε ένα κατάστημα ρούχων. Μου έδωσε ένας άντρας μελαχρινός να δοκιμάσω μια άσπρη φούστα μακριά σε τσιγγάνικο στύλ και μια άσπρη μπλούζα από πάνω .Μου άρεσε το αποτέλεσμα αλλά σκεφτόμουν να έβαζα και μια μαύρη ζακετούλα για να σπάει η ασπρίλα..

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 19:40, 26-11-08:

τι εφιάλτες έχω δει .. έχω πεθάνει όλο μου το σόι στον ύπνο μου.. τη μάνα μου, τον πατέρα μου. την γιαγιά μου, την θεία μου.. και κάθε φορά ξυπνάω με το που θα πεθάνουν .. αν και λένε ότι όταν δεις να πεθαίνει κάποιος θα ζήσει πολλά χρόνια.. δεν ξέρω..μόνο εμένα δεν έχω δει.. πάλι καλά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 20:05, 26-11-08:

Έχω δει κάποιες φορές ότι τρέχω και μένω στο ίδιο σημείο και ότι προσπαθώ να φωνάξω και δε βγαίνει η φωνή μου.Απ'ότι διάβασα το έχουν δει κι άλλοι.
Ένα άλλο όνειρο που βλέπω τελευταία είναι ότι τρέχω,πηδαω διάφορα εμπόδια σαν να με κυνηγάει κάποιος ενώ πέφτουν συνέχεια εμπόδια και σκέφτομαι στο όνειρο ''άντε πότε θα τελειώσουν''?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lost_Prophet
Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε στις 17:25, 08-02-10:

Έναν καιρό έβλεπα καθημερινά έναν εφιάλτη.
Ήμασταν εγώ και η παρέα μου από το γυμνάσιο και παίζαμε όλοι μαζί κρυφτό
σε ένα παλιό εγκαταλελειμμένο κτίριο χωρίς φώτα ίσα που έβλεπες τον άλλον
εγώ τα "φυλούσα" μόλις σταμάτησα το μέτρημα άρχισα να ψάχνω αλλά κανένας
δεν έβγαινε παραξενεύτηκα γιατί στο κρυφτό πάντα κρύβονται σε δυο πλευρές
τότε είδα τον Χρήστο να τρέχει για να "φτύσει" όταν έφτυσε τον ρώτησα αν έχει δει
κανέναν από τα παιδιά και μου είπε ότι κάπου είναι κρυμμένοι τότε ακούσαμε ένα
θόρυβο και γυρνάμε και βλέπουμε έναν ψηλό άντρα με μια μάσκα πολύ άσχημη
και με ένα αλυσοπρίονο στα χέρια τρέχαμε επί ώρες μέχρι που αρχίσαμε να βρίσκουμε
και τα άλλα παιδιά μόνο που ήταν αργά είχαν πεθάνει κρυφτήκαμε σε μια τρύπα
αλλά τα παιδιά άρχισαν να μυρίζουν προσπαθήσαμε να βγούμε αλλά έπιασε
τον Χρήστο από τα πόδια και τον τράβηξε έξω εγώ έτρεξα και κρύφτηκα κάπου
ενώ άκουγα βογκητά από αυτόν κι έτσι τελείωσε είχα ξυπνήσει μούσκεμα και
η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή. Τύφλα να 'χει ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

JellyFish (Κακόβουλο Λογισμικό)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JellyFish
H Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H JellyFish έγραψε στις 18:29, 08-02-10:

Ο χειρότερος εφιάλτης μου είναι ένας ψηλός αγκαζέ με δύο ξανθιές.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 21:02, 08-02-10:

Η εσωτερικη μοναξια...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi_zoi
H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 11:45, 13-07-10:

Σχεδόν σε όλους τους εφιάλτες μου (όπως και πολλοί άλλοι απ'ότι διάβασα) προσπαθώ να φωνάξω και δεν βγαίνει η φωνή μου ή ακόμα χειρότερα τρέχω για να γλιτώσω απο καποιον και στις σκάλες(παντα στις σκάλες) ενώ τρέχω δεν ανεβαίνω....

Ενας συχνός εφιάλτης που βλέπω καθε μερα τον τελευταίο καιρό είναι οτι οδηγάω χωρίς φρένα με συνοδηγό την μικρή μου αδερφή....Παλεύω για να σταματήσω το αυτοκίνητο,δεν σταματάει,κόρνες απο παντού, η αδερφή μου να κλαίει... Ξυπνάω μούσκεμα στον ιδρώτα....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 12:00, 13-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από JellyFish
Ο χειρότερος εφιάλτης μου είναι ένας ψηλός αγκαζέ με δύο ξανθιές.....
Υποθέτω ένας συγκεκριμένος ψηλός και δυο συγκεκριμένες ξανθιές... (οκ, οι ξανθιές ίσως να μην είναι και συγκεκριμένες, αλλά ο ψηλός οπωσδήποτε!)
Βασικά τον δικό μου δεν μπορώ να σας τον αποκαλύψω. Πάντως ήταν τόσο έντονος που ένιωθα και καταλάβαινα ότι φώναζα στον ύπνο μου!!
Ωστόσο, βέβαια την επόμενη μέρα οι δικοί μου μου είπαν ότι δεν άκουσαν τίποτα...

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 14:37, 23-07-10:

πριν αρκετο καιρο ειδα πως ημουν λεει με το πατερα μου και εναν κυριο και μας εδειχνε σπιτια...και καποια στιγμη μας πηγε σε ενα διαμερισμα και μετα εξαφανιστηκε...εγω πηγα μονη μου να το δω κι ο πατερας μου κατεβηκε κατω(ηταν πολυκατοικια)και καποια στιγμη πηγα στο μπανιο...κι εκει ηταν μες στην μπανιερα ενα πτωμα!και ξαφνικα αρχισαν να βγαινουν κατσαριδες απο μεσα του και γεμισε ολο το δωματιο...αρχισα να τρεχω,κατεβηκα κατω και φωναζα στον πατερα μου να φυγουμε(εν τω μεταξυ οι κατσαριδες πλησιαζαν)αλλα αυτος τπτ καθοταν εκει...βγηκα εξω και προσπαθουσα να ζητησω βοηθεια αλλα κανενας δεν με ακουγε...ε τελικα ξυπνησα...
αλλα μαλλον ο χειροτερος εφιαλτης μου ηταν μια φορα που ειχα δει οτι πηγαν να με κλεψουν και με πλακωσαν στο ξυλο...μαλλον βλεπω πολυ νομο και ταξη..

Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovesome
H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε στις 14:50, 23-07-10:

Εγώ είχα δει έναν εφιαλτη πριν κάτι μήνες και τον θυμάμαι σαν να τον είχα δει χθες...
λοιπον ήμουνα στο παλίομου σχολείο[δημοτικό]και περπατούσα στον κήπο του σχολείου μαζι με την ξαδέρφη μου...
ξαφνικά η ξαδέρφη μου μένει πίσω αλλά εγώ συνεχίζω μέχρι που φτάνω σε ένα σημείο στο οποίο υπάρχουν σκαλία
αλλά αντι να υπήρχαν σκαλία υπήρχε κενό που απλωνόταν παντού...εγώ πανικόβλητη γυρίζω πίσω για να φύγω και βλέπω την ξαδέρφη μου με μαυρη κάπα μαζί με ένα άλλο άτομο άγνωστο...
και προσπαθούσαν να με σπρώξουν στο γρεμό-κενό
αλλά εγώ δεν έπεφτα...δεν μπορούσα να κινηθώ...σαν κάτι να με κράταγε...
και μετά η ξαδέρφη μου άρχισε να κλεει με λυγμούς αλλά ο αγνωστος αντι να την παρηγορήσει την έσπρωξε στον γκρεμό...και εγώ τότε έπεσα μαζί της για να την σώσω...
και θυμάμαι το μαυρο που έβλεπα και την φιγούρα της ξαδέρφης μου να χάνεται
και ξύπνησα...ιδρωμένη μέχρι το κόκαλο και με έναν φριχτό πονοκέφαλο και να θυμάμαι ακριβώς με κάθε λεπτομέρεια τον εφιάλτη..τόσο καθαρός...σαν πραγματικότητα...
και όμως δεν υπηρχε ήχος στο όνειρο αυτό...
η ξαδέρφη μου άνοιξε το στόμα της για να ουρλίαξει αλλά δεν ακούστηκε ήχος
και γενικά ήτανε βουβό ονειρο...
πολύ ασχημο όνειρο...

Παράθεση

januia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη januia
H januia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H januia h zoh einai orea emeis thn kanoume xalia έγραψε στις 22:19, 24-07-10:

ο χειρότερος εφιάλτης μου είναι να μην αρρωστήσουν ποτε τα αγαπημενα μου πρόσωπα η κορούλα μου και ο αντρας μου !!!!!!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 24-07-10 στις 22:42. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 18:44, 29-07-10:

Ο χειρότερος εφιάλτης μου είναι να κερδίσω το λόττο και να χάσω το κουπόνι

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 10:46, 30-07-10:

Ο χειρότερος εφιάλτης μου??
Να μην μπορώ να σκέφτομαι.. για οποιοδήποτε λόγο...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 15:24, 30-07-10:

Εφιάλτη δεν εχω δεί...
Η αν εχω δεί,δεν θυμάμαι.
Πάντως μια φορά,ξύπνησα όλο το σπίτι,επειδη φώναζα στον ύπνο ''Δώσε πάσα ρε μ@λ@κα!!! Όχι εκεί! Τρεχα πίσω! Την μπαααλαααα! Να ηλίθιε ... Το φάγαμε ...''

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 16:42, 01-08-10:

ο χειροτερος εφιαλτης μου που βλεπω αρκετα συχνα οταν ειμαι αγχωμενη ειναι οτι πεφτω σε κινουμενη αμμο και δεν μπορω να βγω.. παντα ξυπναω με ενα βαρος..

Παράθεση

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Goseithor
Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 11:34, 21-09-10:

είναι όμορφοι οι εφιαλτές τα όμορφα όνειρα είναι άσχημα...δε μα ρέσει να βλέπω πρόσωπα που θα θέλα στην πραγματικότητα να είναι δω αλλα ειναι μόνο στο όνειρο κοντά μου...

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Silence_
H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε στις 18:11, 22-09-10:

ο πραγματικος μου εφιαλτης (ονειρο δλδ) ειναι τα φαντασματα ειναι τελειως παιδικο αλλα εχω κακες εμπειριες και μαλλον σε αυτο ωφειλεται....

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 08:31, 23-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Maria grv
ο πραγματικος μου εφιαλτης (ονειρο δλδ) ειναι τα φαντασματα ειναι τελειως παιδικο αλλα εχω κακες εμπειριες και μαλλον σε αυτο ωφειλεται....
είδες φάντασμα?

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ έγραψε στις 15:02, 23-09-10:

οχι βρε αν ειχα δει δεν θα ημουν εδω αλλα σε φρενοκομειο....απλα πριν λιγα χρονια μου εκαναν 1 εξαιρετικα καλοστημενη φαρσα με θεμα τα φαντασμετα εε και λιγο με επιρρεασαν και κατι ταινιες και να το τραυμα..

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 19:19, 23-09-10:

οχι βρε αν ειχα δει δεν θα ημουν εδω αλλα σε φρενοκομειο....απλα πριν λιγα χρονια μου εκαναν 1 εξαιρετικα καλοστημενη φαρσα με θεμα τα φαντασμετα εε και λιγο με επιρρεασαν και κατι ταινιες και να το τραυμα..
α ναι ε? που μένεις είπαμε? χαχαχαχαχαχαχαχ

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ έγραψε στις 19:21, 23-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Goseithor
α ναι ε? που μένεις είπαμε? χαχαχαχαχαχαχαχ
χαχαχαχα αμαν βρε δε με λυπασαι καθολου....

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 19:23, 23-09-10:

χαχαχαχα αμαν βρε δε με λυπασαι καθολου....
Είναι δώδεκα το βράδυ κι όπως λένε όλοι οι μύθοι
τα φαντάσματα ξυπνάνε από κάποιο παραμύθι
έχουν φτερά, στα σύννεφα πετούν και απειλούν
απροστάτευτες παρέες ψάχνουν πάντοτε να βρουν
Λένε είναι οι ψυχές που δεν έχουν ησυχάσει
κάποιο πνεύμα ξεχασμένο που το δρόμο έχει χάσει
σκιά πάνω στον τοίχο κάτι πίσω απ' την κουρτίνα
ήχος σαν κραυγή που 'ρχεται απ' την κουζίνα
Κάποιοι πάλι κοροϊδεύουν δεν πιστεύουν πως υπάρχουν
άλλοι φοβούνται μήπως πεθάνουν απ' το φόβο τους σαν θα ʼρθουν
κι όταν στον τοίχο το εκκρεμές δώδεκα φορές χτυπήσει
το σώμα παραλύει κι η καρδιά θα σταματήσει
Με παραμύθια μεγαλώνουμε μεγάλοι και μικροί
στα σκοτεινά τα παραμύθια αντέχουν μόνο οι τολμηροί
μη με ρωτήσεις να σου πω τι πιστεύω για όλα αυτά
κλείσε τα μάτια και ανέβα μοναχός σου τα σκαλιά'
Λένε είναι οι ψυχές που μένουν...

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ έγραψε στις 19:26, 23-09-10:

εεεε εισαι κακο παιδιιιιι.....

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 19:28, 23-09-10:

εεεε εισαι κακο παιδιιιιι.....
κοπλιμέντα βραδυάτικα

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ έγραψε στις 19:30, 23-09-10:

χαχαχα....αναιρω οτι ειπα μαλλον εσυ εισαι ο μεγαλυτερος εφιαλτης μου ...

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 19:33, 23-09-10:

χαχαχα....αναιρω οτι ειπα μαλλον εσυ εισαι ο μεγαλυτερος εφιαλτης μου ...
κάνω ότι μπορω ευχαριστω ο φόβος σας η ηδονή μου

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ έγραψε στις 19:34, 23-09-10:

αα αγορι μου πραγματικα αρχιζω να φοβαμαι εσυ εισαι και πολυ φρικουλιαρης...

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 19:39, 23-09-10:

αα αγορι μου πραγματικα αρχιζω να φοβαμαι εσυ εισαι και πολυ φρικουλιαρης...
και που σαι ακόμα..τέσπα...σταματάω

Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ έγραψε στις 19:40, 23-09-10:

χαχα ναι ναι σταματα πρωτον γτ θελω να κοιμηθω το βραδυ και δευτερον γτ μας βλεπω

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους