Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,816 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2011 )

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 19:52, 30-12-10:

Πάντα πίστευα πως βοηθάει να δίνουμε τον λόγο μας ή την υποσχεσή μας ,είτε στον εαυτό μας είτε καπου αλλου , εαν επρόκειτο να θέσουμε καποιο στόχο προς υλοποίηση .
Φτιάχνω λοιπόν αυτο το τόπικ , με σκοπό ο καθένας να γράψει τους στόχους του για την νεα χρονιά . Στόχους που ξέρει πως θα προσπαθήσει μεσα στην χρονιά ,να πραγματοποιήσει . Παραμονές του 2012 ,λοιπόν, το τόπικ ξανανοίγει και ο καθένας κανει μια μικρή ανασκόπηση της χρονιάς που πέρασε και κατα πόσο κατάφερε να φτάσει κοντά στους στόχους του

Ξεκινάω λοιπόν

Στόχοι 2011 :
1) Να πάρω δίπλωμα αυτοκινήτου
2) Να περάσω 8 απο τα 10 μαθήματα του Α και Β εξάμηνου
3) Να ξεκινήσω την θητεία μου
4) Να καταφέρω να κάνω ενα ταξίδι στο εξωτερικό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~LoVeR BoY~
Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 20:00, 30-12-10:

Ένα Advanced ρε έρμο 2011!!

Ζητάω πολλά ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 20:07, 30-12-10:

α). Να έχω την υγεία μου
β). Να είναι καλά όσους αγαπάω
γ). Να πάρω το πτυχίο τον Φεβρουάριο
δ). Να ερωτευτώ

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,034 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 20:32, 30-12-10:

α.)Να έχω την υγεία μου (αυτό δεν είναι στόχος)
β.)Να μην γίνομαι ρεζίλι, συνέχεια
γ.)Να πάρω το proficiency
δ.)Αυτά

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 21:16, 30-12-10:

αυτό είναι θέμα....
απλά νομίζω, ότι είναι η χρονιά που θα αρχίσω να προγραμματίζομαι αυτόματα....
τζάμπα ανησυχούσα τόσο καιρό..., μάλλον όχι τζάμπα, χρωστάω πολλά πράγματα σε εμένα και σε εσένα....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 22:50, 30-12-10:

Πολύ ωραίο θέμα.. Εύχομαι όταν το ξαναδώ του χρόνου να έχω καταφέρει τους περισσότερους απο τους στόχους μου..
Οπότε:
1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε και φέτος!
Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους!

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Emile
Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε στις 23:02, 30-12-10:

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

α) Υγεία, πάνω απ' ολα
β) Να έχω καλή πρόοδο και καλούς βαθμούς
γ) Να πάρω κάνενα καινούργιο laptop/PS3
δ) Να ερωτευτώ
ε) Να χάσω 'κάνα κιλό :p

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ 2011!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 01:40, 31-12-10:

ευχομαι το 2011 να εχω την υγεια μου, εγω και οσοι αγαπω και για ολα τα υπολοιπα εχει ο θεος!

ευχομαι σε ολους μας ενα ευτυχισμενο 2011 με υγεια πανω απολα!!!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 02:06, 31-12-10:

κατα αρχην ευχομαι σε ολους τα καλυτερα!!!!!!!!να πραγματοποιηθει καθε επιθυμια σας!!!!!ξεκιναω και με τα δικα μου.....
τα γραφω με σειρα προτεραιοτητας
1)υγεια για εμενα ,ολους τους ανθρωπους που με αγαπανε και τους φιλους μου που με ανεχονται!!!!!!
(αν ειστε καποιος απο τους παραπανω......αντε τυχερουλια παλι σας εφεξε!!!!)
2)να περασω ολα τα μαθηματα των 2 εξαμηνων με εναν αξιοπρεπες βαθμο
3)να κανω σχεση με εναν σοβαρο ανθρωπο (ζηταω πολλα???)
4)να κανω νεους φιλους στην αθηνα για να μην ειμαι μονη μου
5)να συνεχισουν οι γονεις μου να βγαζουν χρημματα για να μην λειψει τιποτα σε μενα και στην αδερφη μου
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!!!!!!!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 02:38, 31-12-10:

Υγεια σε αυτους που αγαπαω και μετα σε μενα
Να πετυχουν ολους τους στοχους τους τα αδερφια μου
Να ειμαστε μαζι για παντα
Να περασω 6/8 μαθηματα(αν οχι ολα,το οποιο εκ των -θεμιτων μεσων-ειναι δυσκολο εως αδυνατον)
Να βρω εναν/μια καθηγητη/ρια της προκοπης που να μπορει να συνεργαζεται και να κανω τη πτυχιακη μου
Να κανω τη πρακτικη μου σε μια αξιολογη εταιρια που μετα τους 6 μηνες θα με κρατησει
Να ορκιστω
Να παρω το Prof.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pure_Seduction : 31-12-10 στις 02:55.
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 09:42, 31-12-10:

Μακάριοι οι μη έχοντες παλιούς απραγματοποίητους στόχους!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Avicii
Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 11:19, 31-12-10:

Να περάσω στις πανελλαδικές και να πάω να σπουδάσω!

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 12:13, 31-12-10:

να αγοράσω δικό μου π.σ., να μπαίνω ανάλογα με το πρόγραμμά μου....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη teol20
Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,467 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε στις 13:08, 31-12-10:

1)Nα τα εχω καλα με τον εαυτό μου
2)Να εχω ψυχικη και σωματικη υγεια εγω και οι ανθρωποι που με αγαπουν
3)Το Φλεβαρη να βγουν θετικα τα αποτελεσματα του ECPE!
4)Καλη χρονια σε ολους και ευχομαι καθε ευχη σας να πραγματοποιηθει!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 13:41, 31-12-10:

Τον Γενάρη να γίνει μπεστ σέλλερ το πρώτο μου βιβλίο
Το Φλεβάρη, να γίνει μπεστ σέλλερ και το δεύτερο
Τον Μάρτη να δημοσιευτουν και τα δυο βιβλία μου στα αγγλικά
Τον Απρίλη και Μάρτη διακοπές μέχρι να εκδοθεί το τρίτο μου βιβλίο
Τον Μάη να αρχίσουν να πουλάνε τρελά τα δυο πρώτα στο αγγλόφωνο κοινό
Τον Ιούνιο να γίνει μπεστ σέλλερ το τρίτο μου βιβλίο στα ελληνικά
Τον Ιουλιο να μου ζητήσουν να κάνουνε ταινία το πρώτο βιβλίο
Τον Αυγουστο να ζητήσουν το ίδιο και για το δέυτερο
Τον Σεπτέμβριο να ζητήσουν το τρίτο για μετάφραση στα αγγλικά
Τον Οκτώβριο να κάνει παγκόσμια πρεμιέρα (και βέβαια οπωσδήποτε θραύση στα ταμεία) η ταινία απο το πρώτο μου βιβλίο
Τον Νοέμβριο να κάνει παγκόσμια πρεμιέρα ( και θραύση των υπολειμάτων των ταμείων απο την προηγουμενη μου ταινία) η ταινία απο το δεύτερο μου βιβλίο
Τον Δεκέμβρη να προταθώ για το Βραβείο Νόμπελ Λογοτεχνίας ή Ειρήνης τουλάχιστον, αν όχι και για το Οικονομικων.

!!!!

( υ.γ. το καλό με τους στόχους είναι ότι μπορείς να βάλεις όποιους θέλεις )

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,274 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 13:59, 31-12-10:

Να περάσω τα μαθήματα της σχολής για να μπορώ να επιλέξω αυτά που θέλω και να μη μείνω πίσω στο timeplan.
Να γίνω τακτικότερος στο νοικοκυριό.
Να γίνω λιγότερο αναβλητικός.
Να την κάνω χαρούμενη.
Να μείνουμε μαζί για ένα διάστημα μετά την εξεταστική.
Το καλοκαίρι θέλω να σωματικά να επιστρέψω στα περσινά standard.
Να είμαι καλά με τους ανθρώπους μου.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 14:27, 31-12-10:

1) Υγεία σε εμένα και σε όσους αγαπώ.
2) Να περάσω στις πανελλαδικές και να σπουδάσω στην Αθήνα, Εμπορίας και Διαφήμισης.
3) Να ταξιδέψω με αεροπλάνο.
4) Να διορθώσω κάτι... bugs που έχει ο εαυτός μου στον ψυχολογικό τομέα (π.χ. χαμηλή αυτοεκτίμηση). Έχω διορθώσει αρκετά το 2010, έπεται συνέχεια όμως και το 2011.
5) Να βρω καμιά δουλειά, φάση θα 'χει.
6) Να πάρω το ECDL Expert.
7) Μάλλον θα ξεκινήσω Αγγλικά ώστε να πάρω το ριμαδιασμένο πτυχίο.
Και 1-2 ακόμα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 31-12-10 στις 17:23.

matasiros

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη matasiros
H matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H matasiros colachie.blogspot.gr έγραψε στις 14:48, 31-12-10:

Να χάσω κιλάαααα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 31-12-10 στις 16:34. Αιτία: Απαγορεύονται τα κεφαλαία γράμματα.

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 16:12, 31-12-10:

1) να εκμεταλλευτώ γενικά ο,τι ευκαιρία μου δοθεί.

2) να περάσουμε και κάνα μάθημα ο.Ο

3)να κάνω όσο πιο ευτυχισμένο γίνεται ένα συγκεκριμένο άτομο ()

4) να είμαι λίγο καλύτερος άνθρωπος από πέρσι...

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 16:56, 31-12-10:

Μάλλον για ευχές και όχι στόχους μιλάμε, οπότε:
1) Να έχω την υγεία μου και εγώ και τα αγαπητά μου πρόσωπα, ειδικά τα οικεία (γονείς, αδελφή)
2) Να έχω την δουλειά μου και να μην μου κάνουν ούτε περικοπές.
3) Να έχουμε ειρήνη και να φύγει το ΔΝΤ από τη χώρα μου.

Και ένας στόχος:
Να γίνω καλύτερος σε όλα, να διορθώσω τις αδυναμίες μου και τα διάφορα ελαττώματά μου και να βάλω ένα καλύτερο πρόγραμμα στη ζωή μου ώστε να εκπληρώνω τους στόχους μου!

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 18:06, 31-12-10:

Πτυχίο.

Lacta144 (Μαρία-Ειρήνη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lacta144
H Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Lacta144 έγραψε στις 18:17, 31-12-10:

Φέτος θέλω:
Να είναι καλά οι φίλοι,η οικογένειά μου κ όλος ο κόσμος.
Να έχω περισσότερη υπομοή κ επιμονή.(κάθε χρόνο το βάζω στόχο αλλά δεν έχει έρθει η ώρα να πραγματοποιηθεί..........)
Να έχω το μυαλό μου μέσα στο κεφάλι κ να το χρησιμοποιώ που κ που. ( μια απ' τα ίδια με το αποπάνω)
Και γενικότερα να γίνω καλύτερος άνθρωπος. (δε σεημ)

Αυτάαααα..........!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 18:19, 31-12-10:

Αρχικα και πανω απ' ολα να γινω καλυτερος ανθρωπος και φιλος απ' οτι ημουν την προηγουμενη χρονια... Οτι κι αν σημαινει αυτο...

Και συγκεκριμενα...
1)Διπλωμα(Δεν παλευεται αλλο το κτελ)
2)Να πετυχω στις πανελληνιες(Μια που το πηρα αποφαση επιτελους)
3)Να περασω τα μαθηματα που εχουν εργαστηριο(Ειδικα αν δεν πετυχω τον στοχο Νο2)
Και:
4)Να καταφερνω να περναω οσο καλυτερα γινεται...

Καλη χρονια σε ολους!!! Κι οτι σας στερησε ο προηγουμενος χρονος μακαρι να σας το φερει ο καινουριος!!!(Εκτος κι αν ηταν μισθος, αυτον ξεχαστε τον απο τωρα)

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 21:21, 31-12-10:

φετος θελω να μην γινει καμια πραξη πολεμου αναμεσα στα κρατη ολου του κοσμου....ειρηνη ρε π&&%&%στη μου!!!

μπορειτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????????????????????????????????????????????????????????????????????

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:23, 31-12-10:

Να μπορεσω να παρω της σωστες αποφασεις για οτι ερθει και να μην φτασω στο σημειο να μετανιωσω η να παρατησω οτιδηποτε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:01, 31-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από Lacta144
Φέτος θέλω:
Να είναι καλά οι φίλοι,η οικογένειά μου κ όλος ο κόσμος.
Να έχω περισσότερη υπομοή κ επιμονή.(κάθε χρόνο το βάζω στόχο αλλά δεν έχει έρθει η ώρα να πραγματοποιηθεί..........)
Να έχω το μυαλό μου μέσα στο κεφάλι κ να το χρησιμοποιώ που κ που. ( μια απ' τα ίδια με το αποπάνω)
Και γενικότερα να γίνω καλύτερος άνθρωπος. (δε σεημ)

Αυτάαααα..........!
Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Αρχικα και πανω απ' ολα να γινω καλυτερος ανθρωπος και φιλος απ' οτι ημουν την προηγουμενη χρονια... Οτι κι αν σημαινει αυτο...

Και συγκεκριμενα...
1)Διπλωμα(Δεν παλευεται αλλο το κτελ)
3)Να περασω τα μαθηματα που εχουν εργαστηριο(Ειδικα αν δεν πετυχω τον στοχο Νο2)
Και:
4)Να καταφερνω να περναω οσο καλυτερα γινεται...

Καλη χρονια σε ολους!!! Κι οτι σας στερησε ο προηγουμενος χρονος μακαρι να σας το φερει ο καινουριος!!!(Εκτος κι αν ηταν μισθος, αυτον ξεχαστε τον απο τωρα)
Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια
φετος θελω να μην γινει καμια πραξη πολεμου αναμεσα στα κρατη ολου του κοσμου....ειρηνη ρε π&&%&%στη μου!!!

μπορειτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Να μπορεσω να παρω της σωστες αποφασεις για οτι ερθει και να μην φτασω στο σημειο να μετανιωσω η να παρατησω οτιδηποτε
Βάλτε στους στόχους σας να πάρω πτυχίο ρε παιδιά.

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 22:51, 31-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Βάλτε στους στόχους σας να πάρω πτυχίο ρε παιδιά.

Αφου δεν θα το παρεις, γιατι να το παλεψουμε;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

thalassolikos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thalassolikos
Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O thalassolikos έγραψε στις 23:27, 31-12-10:

Λοιπόν κατ'αρχάς καλή χρονιά (σε..25 λεπτά έχουμς 2011!!!) σε όλους με υγεία πάνω απ'όλα και ό,τι επιθυμεί ο καθένας μας να γίνει κάτι (μαγικό) και να πραγματοποιηθεί. Όσο για μένα θα ήθελα πάνω απ'όλα όλη η οικογένεια να σφύζει από υγεία και το 2011 και να περάσω και (σχεδόν) όλα τα μαθήματα των 2 πρώτων εξαμήνων (λέμε τώρα χαχαχαχαχα)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2011

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:10, 01-01-11:

Να βρω κουράγιο και όρεξη να διαβάσω γιατί η ύλη τρέχει και εγώ κάθομαι και την κοιτάω.
Να γράψω καλά στις Πανελλήνιες και να περάσω σε κάποια σχολή που μου αρέσει.
Να πάρω την απόφαση να ξαναδώσω αν δε τα παω καλά.
Να γνωρίσουν κάποια στιγμή οι γονείς μου τον Γιάννη, καιρός είναι νομίζω.
Να δουλέψω το καλοκαίρι για να μην επιβαρύνω κι άλλο τους γονείς μου.
Να περάσω όσο καλύτερα μπορώ.
Να παω στην Ιταλία.
Να χάσω 5,6,7 κιλά.
Να ψηλώσω(σίγουρα).
Να ερθω εδώ τέλη δεκεμβρίου και να τα τικάρω όλα τα παραπάνω.

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 16:23, 01-01-11:

Μετα και απο την ευγενικοτατη παρακληση του πιο πανω οφειλω να προσθεσω και αλλον εναν στοχο...

Ετσι λοιπον:
5) Να παρει ο borat πτυχιο!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 17:03, 01-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Χααα! ^-^

Εγώ θα μιλήσω για στόχους μιας κι αυτό είναι το θέμα και όχι οι ευχές. Θέλω λοιπόν... Για να δούμε.

I. Να πάρω καλούς βαθμούς στα μαθήματα αυτού του έτους, μιας και στο προηγούμενο τα έκανα ολίγον σαλάτα.
II. Να μην κάνω ούτε μια γρατσουνιά στο αυτοκίνητό μου.
III. Να μη στεναχωρήσω κανέναν από αυτούς που νοιάζομαι.
IV. Να μη μου χτυπήσει την πόρτα ο έρωτας (αυτό είναι και λίγο ευχή, αλλά και στόχος).
V. Ό,τι κι αν συμβεί σε αυτό το χρόνο να σταθώ στο ύψος των περιστάσεων και να μη λυγίσω.

Και μια ευχή. Εσύ εκεί πάνω, αν υπάρχεις... 2 χρόνια ακόμη τουλάχιστον, σε παρακαλώ. Πρέπει να γίνει έτσι.

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Heptamer
Ο von Sentonof! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Heptamer von Sentonof έγραψε στις 17:04, 01-01-11:

Ωραία όλα τα παραπάνω,αλλά αν θελουμε να είμεθα πραγματιστές,ΕΝΑΣ (δυστυχώς) θα πρέπει να είναι ο πρώτιστος στόχος - τουλ. των εχόντων εργασία -, για το δύσκολο 2011.

Να (καταφέρουν να) μη χάσουν την εργασία τους...

Ολα τα άλλα έπονται.

JaneWin

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη JaneWin
H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε στις 17:39, 01-01-11:

Λεπόοοννν
  • Να στρωθώ επιτέλους στο διάβασμα
  • Να ξαναρχίσω κάνα άθλημα
  • Να σταματήσω την γκρίνια και την απαισιοδοξία
  • Και να βάλω τέλος σε κάποια πράγματα.

Λίγα είναι τελικά

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Myrtle
H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,273 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε στις 20:26, 01-01-11:

Οι στόχοι πολλοί, αλλά συνοψίζονται σε μία μόνο φράση:

"Κόβουμε ΟΛΕΣ τις κακές συνήθειες, ξεχνάμε το παρελθόν και κοιτάμε ΜΟΝΟ το μέλλον"!

Καλή χρονιά!

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tiffanykal
H tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H tiffanykal έγραψε στις 20:38, 02-01-11:

Στόχοι:
1) Ο μέσος όρος μου να είναι 8,5 +
2) Να πάρω δίπλωμα οδήγησης
Ευχή: Το 2011 να είναι για μένα τόσο καλό, όσο ήταν το δεύτερο εξάμηνο της χρονιάς που μας πέρασε
Καλή χρονιά, φίλοι!

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 20:53, 02-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από tiffanykal
Στόχοι:
1) Ο μέσος όρος μου να είναι 8,5 +
2) Να πάρω δίπλωμα οδήγησης
Ευχή: Το 2011 να είναι για μένα τόσο καλό, όσο ήταν το δεύτερο εξάμηνο της χρονιάς που μας πέρασε
Καλή χρονιά, φίλοι!

θελω να παρω φετος στο σχολειο πανω απο 19 και 5...δυσκολο για την πρωτη λυκειου αλλα.....

δεν πειραζει....

Το 2011 όλα είναι δυνατά!!!!!!!!!!!

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,251 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 12:30, 03-01-11:

Ο μόνιμος στόχος μου εκτός από υγεία. Ένα παιδί.

Καλή χρονιά σε όλους, να είμαστε πάντα καλά κι όλα τα υπόλοιπα έρχονται!

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 22:19, 03-01-11:

Πωπω.. Κάθε χρονιά σχεδόν βάζω στόχους και πολύ σπάνια πετυχαίνω έστω και έναν. Ρεαλιστικά (όσο γίνεται) μιλώντας:
1. να περάσω ένα πραγματικά υπέροχο καλοκαίρι στο οποίο δεν θα με απασχολεί τίποτα
2. να δω όσο περισσότερες ταινίες γίνεται
3. να γίνω λίγο πιο αδιάφορη και να σταματήσω να νοιάζομαι τόσο για ορισμένα θέματα
4. να μην παρατήσω το 2ο μισό του 2010 (που λογικά θα τελειώσω) τα αγγλικά
5. να αποκαταστήσω όλες τις διαφορές και τις παρεξηγήσεις με τους φίλους μου
6. να φερόμαι καλύτερα στην οικογένεια μου

Apro

Διάσημο Μέλος

O Apro έγραψε στις 01:24, 05-01-11:

θα τους πάρω τον αέρα, πριν πάρουν αναπνοή....
μετά μπορούν να μου μιλήσουν....
να μου πουν και εμένα πως είναι, όταν δε μπορείς να αναπνεύσεις.... και σκέφτεσαι πως θα πάρεις λίγο αέρα....
θα τους πάρω τη μαγκιά και θα την κρεμάσω στο λαιμό μου..., για να μην ξεχνιούνται....
και ίσως μια μέρα, πιω και λίγο αίμα..., για να γουστάρω....
(γουστόζικο δεν είναι..., παρασύρθηκα)

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

xixDkaterinaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xixDkaterinaki
H xixDkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H xixDkaterinaki έγραψε στις 06:32, 05-01-11:

Λοιπόν....
1) Να περάσω ένα τέλειο καλοκαίρι και όχι όπως το φετινό...(Ναι είμαι μανιακή με αυτή την εποχή.. )
2) Να χάσω κάνα κιλό γιατί έτσι πρέπει...(Το χειμώνα τα παίρνω και όλη την υπόλοιποη χρονιά τα χάνω.....)
3) Να ερωτευτώ πάλι γιατί μου έχει λείψει..(Ε ναι θέλω να φάω πάλι τα μούτρα μου... )
4) Να έχω καλούς βαθμούς.
5) Να σοβαρέψω... )
Αυτά νομίζω....
Άντε και καλή μου τύχη.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aegloswen : 05-01-11 στις 06:39. Αιτία: Greeklish.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 64 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-01-17 στις 17:42.
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2016) - Από libre
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-01-16 στις 11:19.
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2014) - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-14 στις 22:03.
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2013 ) - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-12-13 στις 00:20.
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2012 ) - Από prinCess.
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-12 στις 02:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους