Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 202 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θέλω να κόψω το κάπνισμα - Ημερολόγιο Απεξάρτησης!

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:48, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
ώστε είσαι αλήθεια 30 κι όχι 3 όπως μας έλεγες
σε τσάκωσα παλιοψευτρόνι
μου το απέδειξαν επιστημονικά, εν φταίω εγώ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χαμόγελο (Χριστίνα)

Νεοφερμένος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Χαμόγελο έγραψε: στις 17:53, 31-05-07:

Καλή υπομονή σε όσους προσπαθούν να κόψουν το κάπνισμα. Να θυμάστε πως όλα είναι στο μυαλό :-)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:32, 07-06-07:

Δε χρειάζεται σχόλια ε?

Ειδικά για τον borat που τώρα αρχίζει... Κράτα γερά!!!
Αρχική Δημοσίευση από borat
Όχι ακριβώς σήμερα αλλά εδώ και 5-6 μέρες έχω πάρει απόφαση να μη ξανακαπνίσω...
Καλά τα πάω προς το παρόν.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:11, 08-06-07:

ανατρίχιασα ρε
εκεί που το βρήκες αυτό, μπας κι έχει καμιά φωτό να δω πως είναι τα πνευμόνια μου μετά από 1 ένα χρόνο και 3 μήνες? άντε έστω μετά από ένα χρόνο
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 08:59, 08-06-07:

Έβαλα στο google Images <Smoker's Lungs>
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:59, 08-06-07:

αααααααααα οκ
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:56, 08-11-07:

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=847386
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 11:56, 17-11-07:

"το 15% κατάφερε να απέχει από το τσιγάρο για τουλάχιστον ένα χρόνο." (απο το αρθρο). Δηλαδη...τιποτα σπουδαιο. Δεν ειναι και ευκολο. Οι καπνοβιομηχανιες εχουν τζιρο....
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:07, 17-11-07:

Βασικά πιστεύω ότι υπάρχει ένα μυστικό στο κόψιμο του τσιγάρου....
Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι όπως σε κάθε εθισμό έτσι και στο τσιγάρο όταν λες ότι το κόβεις δεν πρέπει ποτέ ξανά να κάνεις ούτε τζούρα...
όπως όταν είσαι αλκοολικός δεν πίνεις ούτε γουλιά.. κάπως έτσι!
Πιστεύω ότι όταν είσαι καπνιστής, ακόμα κι όταν το κόβεις παραμένεις καπνιστής... κι αν κάνεις το λάθος και κάποια στιγμή κάνεις τζούρα... μετά θα κάνεις ένα τσιγάρο... και μετά θα κάνεις άλλο ένα για την παρέα... και μετά άλλο ένα με τον καφέ... και μετά θα κάνεις πακέτο

Χαίρομαι πάντως που σε 3,5 μήνες κλείνω 2 χρόνια χωρίς τζούρα (και πέρασαν και κάποιες πολύ δύσκολες ώρες στο μεταξύ)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 12:17, 17-11-07:

Συμφωνω. Και μπραβο σου που κοντευεις 2 χρονια. Ο παππους μου (το χω παντα για παραδειγμα), εκανε 70 αφιλτρα την ημερα. Δε χρησημοποιουσε καν αναπτηρα, με το ενα αναβε ο αλλο. Και μια μερα στα 45 του περιπου, εκει που του λεγαν "σιγα μη το κοψεις" , το κοψε μαχαιρι, και πεθανε σιδερενιος στα 95.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 12:30, 17-11-07:

Σ'εμενα δουλευουν τα "κομμενα". Κλεινω κανα τριμηνο χωρις καθημερινο τσιγαρο, και μετραω καμια 10αρια τσιγαρα ενδιαμεσα. Απ'το ολοτελα.. :X
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:34, 17-11-07:

μόλις κλείσω τα δύο χρόνια... θα κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου...

ΛΕΥΚΑΝΣΗ δοντιών

corpse.... βασικά όλα μέσα στο μυαλό είναι αλλά αν γουστάρεις να τα κάνεις αυτά τα δέκα... είναι όντως καλύτερα απ τα 20 και τα 30 την ημέρα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:26, 20-11-07:

Εγώ πάλι από την μία τζούρα, έχω καταφέρει να γίνω κανονική καπνίστρια πάλι.. και δεν λέω να το πάρω απόφαση να το ξανακόψω..
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 11:45, 20-11-07:

Oχι ρε Kajira.Να φανταστείς έπαιρνα παράδειγμα και απο σένα!!

Μην απογοητεύεσαι! Είμαι σίγουρη ότι θα την ξαναβρείς τη θέληση!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη soydelsur : 20-11-07 στις 11:54.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:55, 20-11-07:

Θα το αποφασίσω ξανά, που θα πάει..
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:36, 20-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εγώ πάλι από την μία τζούρα, έχω καταφέρει να γίνω κανονική καπνίστρια πάλι.. και δεν λέω να το πάρω απόφαση να το ξανακόψω..

γιαυτό λέω κι επιμένω... ΟΥΤΕ μία τζούρα ρε γμτ....
ο εθισμός είναι εθισμός
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,041 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 14:46, 20-11-07:

18,5 χρόνια χωρίς τζούρα!

-petros
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:48, 20-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
18,5 χρόνια χωρίς τζούρα!

-petros
Λένε ότι το παθητικό κάπνισμα είναι χειρότερο ...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:00, 20-11-07:

Ίσως να 'ναι.

http://www.iatronet.gr/newsarticle.asp?art_id=3287
Γί αυτό κάντε μας τη χάρη και κόψτε το όλοι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:21, 20-11-07:

Eνταξει ειναι υπερβολη να λεμε οτι μπορει οι παθητικοι να κινδυνευουν περισσοτερο. Αλλα σιγουρα βλαπτομαστε και μεις.

Να δουμε ποτε θα γινει και κανας νομος της προκοπης σχετικος...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος