Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Kλαίτε εύκολα;

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη phyllis
H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H phyllis έγραψε στις 10:11, 30-05-07:

και να μαι παλι με μια αλλη ερωτηση. ειστε ευαισθητοι? κλαιτε ευκολα? εγω παιδια ειμαι πολυ ευαισθητη μιλαμε ετσι και τσακωθω με το φιλο μου με παινουν τα κλαμματα, αντιδρω ετσι απο νευρικοτητα δεν ξερω αλλα το κλαμα ειναι η δευτερη φυση μου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 10:14, 30-05-07:

μόνο όταν τσακώνεσαι με τον φίλο σου?

Γιατί στην περίπτωση αυτή εμένα δεν μου κάνει για ευαισθησία...

για εξάρτηση μου κάνει

[σόρρυ βρε συνονόματη, αλλά άμα ένας τσακωμός με το φίλο σου ΚΑΘΕ φορά είναι ικανος να σε κάνει να κλαις... ]

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 10:14, 30-05-07:

ναι ειμαι ευαισθητη αλλα προσπαθω να το κοντρολαρω...δεν κλαιω με το παραμικρο..μονο αν νοιωσω πολυ ζορισμενη απο κατι. ετσι ξεσπαω και ηρεμω μετα αν και εχω να κλαψω εναμισυ χρονο τωρα που το σκεφτομαι...η τελευταια φορα ηταν προπερσι το δεκεμβριο...ειχα κανει 2 χειρουργεια στα χερια και πηγαινα για 3 και τα ειχα παιξει...εκει δεν αντεξα...ξεσπασα
να συμπληρωσω οτι μπορει να κλαψω βλεποντας μια ταινια η διαβαζοντας ενα βιβλιο... αλλα συνηθως αν ζοριστω απο μια κατασταση θα ξεσπασω.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:15, 30-05-07:

Γενικά κλαίω εύκολα. Με εκτονώνει. Και δεν κλαίω απαραίτητα από στεναχώρια, μπορεί να είναι κι από συγκίνηση ή από μια ταινία, οτιδήποτε!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 10:17, 30-05-07:

Παρα πολυ ευκολα. Και απο νευρα, πολλες φορες.

Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη phyllis
H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H phyllis έγραψε στις 10:19, 30-05-07:

οχι δεν κλαιω μονο για τσακωμο με το φιλο μου. γενικα κλαιω και οταν δω μια ταινια, καμια φορα κλαιω και στο τελος του σεξ οταν περναω καλα (αφηστε μιλαμε για βρυση...............)

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 10:21, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
οχι δεν κλαιω μονο για τσακωμο με το φιλο μου. γενικα κλαιω και οταν δω μια ταινια, καμια φορα κλαιω και στο τελος του σεξ οταν περναω καλα (αφηστε μιλαμε για βρυση...............)
ααααααααα...εσυ κλαις πολυ καλε...
ειπαμε νταξ...οχι κι ετσι....

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 10:24, 30-05-07:

φορτωνω φορτωνω κ μετα...με ενα μικρο πραγμα μπορει να ξεσπασω...
κραταω πολλα μεσα μου

Παράθεση

gsova (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gsova
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O gsova έγραψε στις 10:24, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
καμια φορα κλαιω και στο τελος του σεξ οταν περναω καλα (αφηστε μιλαμε για βρυση...............)

καλά μιλάμε θα είχα φάει τρελλή φρίκη... φαντάζεσαι να μη το ξέρεις ότι η άλλη πέρασε καλά και να τη δείς να κλαίει;

θα λές "είμανε τόσο χάλια που της έμεινε τραυματική εμπειρία της κοπέλας"

όχι...δεν κλαίω εύκολα... πράγμα που είναι κακό για τη σιλουέτα μου...

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 10:25, 30-05-07:

Συνηθως οχι, τελευταια δεν ξερω τι εχω παθει κι εχω γινει Μαρθα Βουρτση..ουτε στο δημοτικο δεν εκλαιγα τοσο! :S
(Παντως να χω κλαψει κανα δυο φορες για τσακωμο συνολικα..δεν, δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος )

Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hakuna Matata
H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 10:34, 30-05-07:

Καθολου ευκολα. Βασικα δεν κλαιω. Πολυ σπανια. Μου τη σπαει αυτο, τουλαχιστον ειναι μια εκτονωση ρε γμτ. Πολλες φορες μου ρχεται να βαλω τα κλαμματα απο νευρα (κυριως) και δε μου βγαινει. Αντ'αυτου καταληγω να βαζω τις φωνες.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 10:35, 30-05-07:

ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ????? ΔΕΝ ΚΛΑΙΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΚΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ?????

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 10:35, 30-05-07:

πολύ εύκολα πριν την εγκυμοσύνη, εξαιρετικά γελοία εύκολα τώρα

Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hakuna Matata
H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 10:38, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ????? ΔΕΝ ΚΛΑΙΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΚΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ?????
Χαχαχαχαχα φοβερη ατακα...
ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ ΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΥΣΕΙΣ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ;;;;;

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 10:41, 30-05-07:

Νομίζω πως κλαίω πολύ, αλλά όχι με το παραμικρό. Όσον αφορά το ερωτικό, θα κλάψω όταν το πράγμα έχει γίνει δραματικό, όχι με το που θα μου υψώσουν την φωνή. Αλλά κλαίω και σε άλλα: όταν αποχωρίζομαι τους δικούς μου για/από Σκωτία, όταν βλέπω μια ρομαντική ταινία, όταν αισθάνομαι ότι με έχουν στενοχωρήσει πολλά, όταν περνάω απογοήτευση (ας πούμε αφού με σούταρε ο φίλος μου έριξα ΠΟΛΥ κλάμα).

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:45, 30-05-07:

Κι εγώ κλαίω εύκολα, αλλά όχι πια για τσακωμούς...
Κλαίω όταν μου λείπει το σπίτι μου ΚΑΙ είναι δύσκολα εδώ. Πχ μετά από μία μέρα, που δεν κατάλαβα τα μισά λόγω διαλέκτου, δε βρήκα ανταπόκριση από τον ιχλίμπεντιχ και με έχει πιάσει το "πού βαδίζω", θα κλάψω στο ντους μόνη μου.
Για γκομενικά κλαίω... έως και καθόλου, δε χαρίζομαι πια σε κανέναν. Άει και.

Αλλά θεωρώ το όχι-πολύ κλάμα υγιή αντίδραση.

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 10:46, 30-05-07:

Από ευτυχία, από στεναχώρια, από γέλιο, από θυμό,... Κλαίω πάααρα πολύ εύκολα. Ειδικά αν με μαλώσει κάποιος (πατέρας μου πχ) αρχίζω και κλαίω.

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:49, 30-05-07:

Έγώ πάλι είμαι άλλος τύπος, μπορεί να δώ εκατοντάδες πράγματα και να νοιώσω, να κέγομαι άλλα δεν δίχνω ποτέ τίποτα, σαν ένα καβούκι που με περιτριγυρίζει, όλοι με λένε ανέσθητη ή άκαρδη, το θέμα όμως είναι όταν βρεθώ μόνη, ή κάποιος να μου το θυμήσει και να μερωτήσει πως είμαι, τότε χύμαρος τρέχει το κλάμα, θέλω να μην δέιχνω τις ευαισθησίες μου, είναι σαν να είμαι γυμνη χωρίς την σκληρώτητα που δείχνω στους άλλους.

Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mara
H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε στις 10:59, 30-05-07:

Πριν μερικά χρόνια δεν έκλαιγα ευκολα. Σχεδόν καθόλου θα μπορούσα να πώ.
Τα τελευταια χρόνια όμως έχω γίνει όχι απλώς ευαισθητη - υπερ ευαισθητη. Με το παραμικρό, ανοίγουν οι βρυσούλες μου.

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 11:44, 30-05-07:

Κατάρα.

Όταν ήμουν μωρό έκλαιγα όλη την ώρα.
Δλδ από τότε που γεννήθηκα μέχρι 6 χρονών έκλαιγα μόνο. Δεν έκανα τίποτα άλλο.

Από τα 6 μέχρι τα 22 γελούσα μόνο. Δεν έκλαιγα ποτέ. Δε μπορούσα να κλάψω. Δε μου έβγαινε. Ήμουν γενικά πολύ ανέμελο και χαρούνο.

Τον τελευταίο χρόνο όμως κάτι έχω πάθει. Γελάω κ κλαίω ταυτόχρονα. Δε μπορώ να το ελέγξω. Γελάω για χαζούς λόγους και κλαίω για ακόμα πιο χαζούς λόγους.

Τελικά κατέληξα στο εξής συμπέρασμα μετά από μακροχρόνια εμπειρία:
Γέλιο και Κλάμα. Πάνε μαζί.

ΝΤΟΧ

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 11:47, 30-05-07:

όταν ήμουν μωρό δεν έκλαιγα καθόλου. Ήμουν πολύ σοβαρό, σε αντίθεση με το χαζοχαρούμενο αδέρφι. Σιγά σιγά όμως με κόλλησε και κλαίω για τη κατάντια μου.

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 11:49, 30-05-07:

Εγω γμτ απο τοτε που ξεκινησα τα αντισυλληπτικα κλαιω με το παραμικρο! Ειδικα σε ταινιες, εχω γινει απειρες φορες ρεζιλι στο σινεμα. Σε τσακωμους, προσπαθω να το συγκρατω, γιατι μου φαινεται ανεντιμο απο τη στιγμη που μολις δει ο αλλος δακρυ, του εχουν φυγει τα νευρα και με εχει παρει αγκαλια. Ειναι σαν να τον αναγκαζω να το ξεχασει.

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 11:55, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Εγω γμτ απο τοτε που ξεκινησα τα αντισυλληπτικα κλαιω με το παραμικρο! Ειδικα σε ταινιες, εχω γινει απειρες φορες ρεζιλι στο σινεμα. Σε τσακωμους, προσπαθω να το συγκρατω, γιατι μου φαινεται ανεντιμο απο τη στιγμη που μολις δει ο αλλος δακρυ, του εχουν φυγει τα νευρα και με εχει παρει αγκαλια. Ειναι σαν να τον αναγκαζω να το ξεχασει.
ιο ιο τι σχεση εχουν τα αντισυλληπτικα με το κλαμα;

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε στις 11:56, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από NINJAKI
ιο ιο τι σχεση εχουν τα αντισυλληπτικα με το κλαμα;
προφανως θα εννοει οτι λογω υψηλων ορμονων κλαιει...

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 11:58, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
προφανως θα εννοει οτι λογω υψηλων ορμονων κλαιει...
Νι, αυτο, τις ορμονες μου μεσα!

Απλα γενικα εγω, πριν αδιαθετησω, βαραγανε οι ορμονες μου κοκκινο και εκλαιγα για το οτιδηποτε. Τωρα ειναι πιο γενικο το φαινομενο.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 12:01, 30-05-07:

I feel you... :S

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 12:37, 30-05-07:

Μμμμ...παλιά ήμουν πολύ κλαψιάρα... έκλαιγα με το παραμικρό...με το παραμικρό όμως....

Πλέον κλαίω σπάνια! Ακόμα και με νεύρα, πρέπει να είναι τρελά ώστε να αρχίσω να κλαίω... Ρε γμτ πολύ αναίσθητη έχω γίνει... το έχω γυρίσει στο άλλο άκρο

Μμμ...αλλά μία φορά το μήνα πριν την περίοδο ρίχνω ένα κλάμα... και δεν χρειάζεται καν να υπάρχει κάτι που με ενοχλεί... καλά αν υπάρχει...εκεί ξεσπώ, κλαίω για ένα ολόκληρο χρόνο...αλλά ξέρω ότι είναι οι ηλίθιες ορμόνες μου

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 17:08, 02-06-07:

Γενικά κλαίω όταν είμαι πολύ φορτωμένη και θέλω να ξεσπάσω (ΠΙΑ)... Π.χ. στην προηγούμενη δουλειά μου, λίγο πριν φύγω που δεν άντεχα άλλο έκλαιγα συχνότατα από τα νεύρα μου... Για την τωρινή μου, ήμουν στο τσακ να κλάψω την Πέμπτη, αλλά νταξ' το κοντρόλαρα...

Για προβληματάκια στις σχέσεις κλαίω μόνο αν είμαι λίγο πριν την περίοδο ή αν είμαι φορτωμένη και πάλι από άλλα πράγματα ή αν χωρίσω

Πάντως και εγώ έχω παρατηρήσει ότι με τα αντισυλληπτικά, λίγο πριν την περίοδο γίνομαι υπερευαίσθητη... ενώ τώρα που τα έχω κόψει λίγο καιρό, δε χαμπαριάζω και πολλά

Παλιά πάντως ήμουν πολύ σκληρό παιδάκι και ντρεπόμουν να κλάψω ακόμα και όταν ήμουν μόνη μου... Μετά ξαφνικά άλλαξα

Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη truffinho
Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε στις 17:10, 02-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από gsova
όχι...δεν κλαίω εύκολα... πράγμα που είναι κακό για τη σιλουέτα μου...
Κι εγώ που κλαίω εύκολα μη νομίζεις, στα ίδια κιλά είμαι...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:15, 02-06-07:

Εγω ρε παιδια ουτε που θυμαμε ποτε εκλαψα τελευτεα φορα... Μολις εφυγα απο την ηλικια που κλαις επειδη εκανες μιμι, δεν πρεπει να ξαναεκλαψα...

Παράθεση

Poniro Ksotikouli (Allstar)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poniro Ksotikouli
Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Poniro Ksotikouli έγραψε στις 18:02, 02-06-07:

Δακρύζω πολύ εύκολα όταν βλέπω ταινίες, αρκετά όταν ακούω μουσική ή θυμάμαι κάποιες ιστορίες. Σπάνια όμως γίνεται κάτι περισσότερο από 2-3 δάκρυα.

Για κανονικό κλάμα, μόνο όταν έχω ΠΟΛΛΑ νεύρα σε πολύ συγκεκριμένα θέματα. Κάπως δύσκολα δηλαδή, και δυστυχώς, γιατί το βρίσκω λυτρωτικό, ανακουφιστικό.

Μου φαίνεται πως το θέμα είναι λίγο taboo για τους άνδρες, αφού έπρεπε να φτάσει 3 σελίδα για να απαντήσουν κάποιοι.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 18:09, 02-06-07:

Δεν ξέρω αλλά εγώ πάντα έκλαιγα εύκολα, και η μάνα μου φρόντισε πολύ καλά να με κάνει να ντρέπομαι γι αυτό.
Πάντα όταν ήμουν μικρή και τα έβρισκα λίγο σκούρα έβαζα τα κλάματα. Θυμάμαι τη μητέρα μου να γελάει και να λέει στους άλλους πώς έκανα. Πραγματικά ακόμα και τώρα αισθάνομαι άσχημα γι αυτό... Στην εφηβεία υποκρινόμουν οτι καμιά ταινία δε με έκανε να κλάψω και γενικά έκλαιγα μόνο όταν ήμουν μόνη. Κάτι τέτοιο κάνω και τώρα αλλά σε μικρότερο βαθμό...

Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 14:02, 04-06-07:

Αρκετα συχνα δυστυχως... Εδω και 5 μηνες συνεχως...Ο λογος χωρισμος...Να παω στο γιατρο?

Παράθεση

Γλυκα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γλυκα
H Γλυκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Γλυκα Im back έγραψε στις 14:10, 04-06-07:

Εγώ κλαίω συχνά αλλά ποτέ μπρόστα σε άλλους!!

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 18:54, 04-06-07:

δακρύζω τραγικά εύκολα!!! μου την δίνει πολύ όταν μου συμβαίνει γιατί πολλές φορές κλαίω από νέυρα και όχι από αδύναμία η συναισθηματισμό κάτι που οι άλλοι δεν καταλαβαίνουν και εκνευρίζομαι!
Σίγουρα το θεωρώ έλλάτωμα και προσπαθώ να το καταπολεμίσω...

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:15, 05-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από X-girl
Αρκετα συχνα δυστυχως... Εδω και 5 μηνες συνεχως...Ο λογος χωρισμος...Να παω στο γιατρο?
Δεν χρειαζεται, θα περασει. Ολοι το παθαινουν καποια στιγμη.

Παράθεση

*marouli* (Μαρία με τα κιτρινα!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη *marouli*
H Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H *marouli* έγραψε στις 13:39, 05-06-07:

Κλαίω πολύ εύκολα και αρκετά συχνά..Τόσο που αρχίζω να πιστεύω ότι είμαι βαθύτατα μελαγχολικό ον! Κλαίω όταν τσακώνομαι με κάποιον(εξαρτάται-όχι πάντα,ανάλογα με το ποιός είναι και γιατί τσακώνομαι),κλαίω όταν ακούω μουσική που μου θυμίζει κατι ή απλά ειναι συγκινητική,κλαίω με ταινίες,κλαίω με παιδάκια,με ζωάκια,κλαίω επειδή φοβάμαι μήπως πάθει κατι κάποιος δικός μου..Μέχρι και με το Παρα5 έχω κλάψει!Τι άλλο να σας πω για να καταλάβετε??Συνηθως-αν όχι πάντα-φροντίζω να είμαι μόνη..Κατα τα άλλα,με λένε Μαρία και είμαι καλά!!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:51, 05-06-07:

Εγώ που κλαίω μια φορά στην δεκαετία είμαι ένα αναίσθητο γουρούνι?
Όχι οτι δεν στεναχωριέμαι πάντως

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 15:28, 05-06-07:

Είμαι πολύ ευαίσθητη και ναι,κλαίω πολύ εύκολα.. αλλά ΠΟΤΕ μπροστά σε άλλους...μπροστά στους άλλους,ακόμα κι αν μου'ρθει να πλαντάξω,πάντα θα κρατηθώ (κυρίως σε φάσεις περίεργες/δύσκολες, για να φανώ "δυνατή" και να μην στεναχωρηθούν παραπάνω που στεναχωριέμαι..)..

Η μόνη περίπτωση που δεν κρατιέμαι μπροστά σε άλλους,είναι σε ταινίες..(έχω φάει ρεζιλίκια εγώ που με "βλέπετε" στο σινεμά...)

.. αλλά γενικότερα,θεωρώ ότι το κλάμα είναι προσωπική υπόθεση του καθενός και εγώ τουλάχιστον, προτιμώ να κλαίω ιν πράιβετ..και το γ@μ@το είναι,ότι ακριβώς επειδή οι άλλοι δεν με βλέπουν να κλαίω εύκολα,μ'έχουν και γι'αναίσθητη..!

Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Paty
H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε στις 15:36, 05-06-07:

Είμαι ευαίσθητη και συγκινούμαι εύκολα..και όταν συγκινούμαι κλαίω...
Επίσης τα κλάματα με πιάνουν όταν τσακώνομαι...Από τα νεύρα μου δηλαδή...Στην προσπάθειά μου να αποδείξω ότι έχω δίκιο από τα νεύρα βάζω τα κλάματα...Και όχι τίποτα άλλο...αλλά χάνω και το δίκιο μου και τότε νευριάζω ακόμα πιο πολύ..

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 16:15, 05-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Paty
Στην προσπάθειά μου να αποδείξω ότι έχω δίκιο από τα νεύρα βάζω τα κλάματα...Και όχι τίποτα άλλο...αλλά χάνω και το δίκιο μου και τότε νευριάζω ακόμα πιο πολύ..
το αυτό,σαν συμπλήρωμα στα όσα είπα παραπάνω..!!

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 17:12, 05-06-07:

ναι... το γα*****ο το δάκρυ κάνει την εμφάνισή του με το παραμικρό...

Παράθεση

avenger... (...)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη avenger...
H ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H avenger... έγραψε στις 17:59, 10-06-07:

Κλαίω πολύ εύκολα... δακρύζω και παλεύω να συγκρατήσω τα δάκρυα, μην φύγουνε από τα μάτια και αρχίσουνε να κυλάνε στο πρόσωπο, ακόμα συχνότερα... ειδικά, όταν είμαι ανάμεσα σε άγνωστο κόσμο.

Είμαι πολύ ευαίσθητη, πολύ ευσυγκίνητη...

μια ταινία, ένα τραγούδι, αναμνήσεις, νοσταλγία, μελαγχολική διάθεση, μια άσχημη είδηση στην τηλεόραση, ένα παιδάκι, ένα ζωάκι, ο αντικατοπτρισμός του ήλιου στην θάλασσα, ένα ηλιοβασίλεμα, θυμός, λύπη, νεύρα... για όλα αυτά μπορώ να κλάψω...

Μπορώ πολύ εύκολα να κλάψω και από ευτυχία...

Το κλάμα για μένα είναι λύτρωση, απελευθέρωση... μετά, νιώθω ήρεμη... σαν να γεννιέμαι ξανά... σαν να κερδίζω κάτι, σαν να αλλάζει κάτι μέσα μου μετά από ένα έντονο κλάμα...

Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BadGuy
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε στις 16:46, 13-06-07:

Συνήθως το δάκρυ δεν κυλάει έυκολα!Το θέμα είναι όμως ότι αν με συγκινήσει κάτι(αυτό ομολογώ γίνεται συχνά) νιώθω έναν κόμπο στο λαιμό, θα πάω να κλάψω αλλά σπάνια θα βραχεί το πρόσωπό μου!Βέβαια αν τελικά με πάρουν τα ζουμιά άντε να με σταματήσεις!

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 02:09, 15-06-07:

Πολύ πολύ εύκολα....

Παράθεση

DiMiTRouLa3201

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DiMiTRouLa3201
H DiMiTRouLa3201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H DiMiTRouLa3201 έγραψε στις 15:05, 14-09-07:

Πόσο σε καταλαβαίνω......Κλαίω τόσο εύκολα και για τα πάντα...Οι δικοί μου με φωνάζουν "Μάρθα Βούρτση",από μικρή ...Και δεν κλαίω μόνο όταν το αισθάνομαι,αλλά και όταν δεν το αισθάνομαι...Κλαίω και στα μπάρ,απο την κάπνα...Κλαίω ακόμα και όταν γελάω...Και γελάω επίσης πάρα πολύ...Χαλάω πολλά χαρτομάντιλα, όπου κι αν είμαστε.....Ακόμα και στον οφθαλμίατρο πήγα γι αυτό. Ήμουν πεπεισμένη ότι οι δακρυικοί αδένες μου,έχουν λασκάρει.... Τελικά αυτοί καλά είναι...μάλλον καμιά βίδα μου θα ναι λασκαρισμένη παιδιώθεν......

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja έγραψε στις 16:01, 14-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από avenger...
Το κλάμα για μένα είναι λύτρωση, απελευθέρωση... μετά, νιώθω ήρεμη... σαν να γεννιέμαι ξανά... σαν να κερδίζω κάτι, σαν να αλλάζει κάτι μέσα μου μετά από ένα έντονο κλάμα...
Ακριβώς αυτό.. ειδικά επειδή δεν μ'αρέσει να κλαίω μπροστά σε άλλους, τις περισσότερες φορές το κρατάω μέσα μου κι αυτό με φορτίζει πολύ αρνητικά.. σαν να έχω ένα τεράστιο βάρος που πλακώνει την ψυχή μου.. αποτέλεσμα, γύρω στο 3ωρο - 4ωρο κλάμα μετά, το οποίο όμως είναι τόσο απελευθερωτικό.. ακριβώς όσα ανέφερε και η avenger..!

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 16:09, 14-09-07:

εγώ αν δεν κλάψω όταν μου ρθει, το κεφάλι μου γίνεται καζάνι! αν το 'κρατήσω' πολύ, ακόμα κι αν τελικά ξεσπάσω σε αναφιλητά, με ενοχλεί για αρκετή ώρα μετά...

Παράθεση

am_xmen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη am_xmen
H am_xmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H am_xmen έγραψε στις 18:05, 14-09-07:

Κάποτε ναι πάρα πολύ συχνά ...και για ασήμαντα πράγματα γιατί είδα ένα μωρό στο καροτσάκι γιατί άκουσα ένα τραγούδι και με συγκινούσαν τα λόγια, για μια σκήνη που είχα δει σε ταινία.
Πλέον όχι πολύ ίσως έχω σκληρύνει απο τα προβλήματα και αυτά που έχω περάσει ίσως....

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 18:08, 14-09-07:

Πάρα πολύ εύκολα.
Ειδικά όταν τσιγαρίζω κρεμμύδια για να κάνω σάλτσα, δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου.....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους