Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,051 μέλη και 2,412,021 μηνύματα σε 75,408 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 619 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Kλαίτε εύκολα;

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 10:11, 30-05-07:

και να μαι παλι με μια αλλη ερωτηση. ειστε ευαισθητοι? κλαιτε ευκολα? εγω παιδια ειμαι πολυ ευαισθητη μιλαμε ετσι και τσακωθω με το φιλο μου με παινουν τα κλαμματα, αντιδρω ετσι απο νευρικοτητα δεν ξερω αλλα το κλαμα ειναι η δευτερη φυση μου!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 10:14, 30-05-07:

μόνο όταν τσακώνεσαι με τον φίλο σου?

Γιατί στην περίπτωση αυτή εμένα δεν μου κάνει για ευαισθησία...

για εξάρτηση μου κάνει

[σόρρυ βρε συνονόματη, αλλά άμα ένας τσακωμός με το φίλο σου ΚΑΘΕ φορά είναι ικανος να σε κάνει να κλαις... ]
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 10:14, 30-05-07:

ναι ειμαι ευαισθητη αλλα προσπαθω να το κοντρολαρω...δεν κλαιω με το παραμικρο..μονο αν νοιωσω πολυ ζορισμενη απο κατι. ετσι ξεσπαω και ηρεμω μετα αν και εχω να κλαψω εναμισυ χρονο τωρα που το σκεφτομαι...η τελευταια φορα ηταν προπερσι το δεκεμβριο...ειχα κανει 2 χειρουργεια στα χερια και πηγαινα για 3 και τα ειχα παιξει...εκει δεν αντεξα...ξεσπασα
να συμπληρωσω οτι μπορει να κλαψω βλεποντας μια ταινια η διαβαζοντας ενα βιβλιο... αλλα συνηθως αν ζοριστω απο μια κατασταση θα ξεσπασω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:15, 30-05-07:

Γενικά κλαίω εύκολα. Με εκτονώνει. Και δεν κλαίω απαραίτητα από στεναχώρια, μπορεί να είναι κι από συγκίνηση ή από μια ταινία, οτιδήποτε!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:17, 30-05-07:

Παρα πολυ ευκολα. Και απο νευρα, πολλες φορες.
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 10:19, 30-05-07:

οχι δεν κλαιω μονο για τσακωμο με το φιλο μου. γενικα κλαιω και οταν δω μια ταινια, καμια φορα κλαιω και στο τελος του σεξ οταν περναω καλα (αφηστε μιλαμε για βρυση...............)
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 10:21, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
οχι δεν κλαιω μονο για τσακωμο με το φιλο μου. γενικα κλαιω και οταν δω μια ταινια, καμια φορα κλαιω και στο τελος του σεξ οταν περναω καλα (αφηστε μιλαμε για βρυση...............)
ααααααααα...εσυ κλαις πολυ καλε...
ειπαμε νταξ...οχι κι ετσι....
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:24, 30-05-07:

φορτωνω φορτωνω κ μετα...με ενα μικρο πραγμα μπορει να ξεσπασω...
κραταω πολλα μεσα μου
Παράθεση

gsova (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O gsova έγραψε: στις 10:24, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
καμια φορα κλαιω και στο τελος του σεξ οταν περναω καλα (αφηστε μιλαμε για βρυση...............)

καλά μιλάμε θα είχα φάει τρελλή φρίκη... φαντάζεσαι να μη το ξέρεις ότι η άλλη πέρασε καλά και να τη δείς να κλαίει;

θα λές "είμανε τόσο χάλια που της έμεινε τραυματική εμπειρία της κοπέλας"

όχι...δεν κλαίω εύκολα... πράγμα που είναι κακό για τη σιλουέτα μου...
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 10:25, 30-05-07:

Συνηθως οχι, τελευταια δεν ξερω τι εχω παθει κι εχω γινει Μαρθα Βουρτση..ουτε στο δημοτικο δεν εκλαιγα τοσο! :S
(Παντως να χω κλαψει κανα δυο φορες για τσακωμο συνολικα..δεν, δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος )
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:34, 30-05-07:

Καθολου ευκολα. Βασικα δεν κλαιω. Πολυ σπανια. Μου τη σπαει αυτο, τουλαχιστον ειναι μια εκτονωση ρε γμτ. Πολλες φορες μου ρχεται να βαλω τα κλαμματα απο νευρα (κυριως) και δε μου βγαινει. Αντ'αυτου καταληγω να βαζω τις φωνες.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 10:35, 30-05-07:

ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ????? ΔΕΝ ΚΛΑΙΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΚΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ?????
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:35, 30-05-07:

πολύ εύκολα πριν την εγκυμοσύνη, εξαιρετικά γελοία εύκολα τώρα
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:38, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ????? ΔΕΝ ΚΛΑΙΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΚΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ?????
Χαχαχαχαχα φοβερη ατακα...
ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ ΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΥΣΕΙΣ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ;;;;;
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 10:41, 30-05-07:

Νομίζω πως κλαίω πολύ, αλλά όχι με το παραμικρό. Όσον αφορά το ερωτικό, θα κλάψω όταν το πράγμα έχει γίνει δραματικό, όχι με το που θα μου υψώσουν την φωνή. Αλλά κλαίω και σε άλλα: όταν αποχωρίζομαι τους δικούς μου για/από Σκωτία, όταν βλέπω μια ρομαντική ταινία, όταν αισθάνομαι ότι με έχουν στενοχωρήσει πολλά, όταν περνάω απογοήτευση (ας πούμε αφού με σούταρε ο φίλος μου έριξα ΠΟΛΥ κλάμα).
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:45, 30-05-07:

Κι εγώ κλαίω εύκολα, αλλά όχι πια για τσακωμούς...
Κλαίω όταν μου λείπει το σπίτι μου ΚΑΙ είναι δύσκολα εδώ. Πχ μετά από μία μέρα, που δεν κατάλαβα τα μισά λόγω διαλέκτου, δε βρήκα ανταπόκριση από τον ιχλίμπεντιχ και με έχει πιάσει το "πού βαδίζω", θα κλάψω στο ντους μόνη μου.
Για γκομενικά κλαίω... έως και καθόλου, δε χαρίζομαι πια σε κανέναν. Άει και.

Αλλά θεωρώ το όχι-πολύ κλάμα υγιή αντίδραση.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 10:46, 30-05-07:

Από ευτυχία, από στεναχώρια, από γέλιο, από θυμό,... Κλαίω πάααρα πολύ εύκολα. Ειδικά αν με μαλώσει κάποιος (πατέρας μου πχ) αρχίζω και κλαίω.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,364 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:49, 30-05-07:

Έγώ πάλι είμαι άλλος τύπος, μπορεί να δώ εκατοντάδες πράγματα και να νοιώσω, να κέγομαι άλλα δεν δίχνω ποτέ τίποτα, σαν ένα καβούκι που με περιτριγυρίζει, όλοι με λένε ανέσθητη ή άκαρδη, το θέμα όμως είναι όταν βρεθώ μόνη, ή κάποιος να μου το θυμήσει και να μερωτήσει πως είμαι, τότε χύμαρος τρέχει το κλάμα, θέλω να μην δέιχνω τις ευαισθησίες μου, είναι σαν να είμαι γυμνη χωρίς την σκληρώτητα που δείχνω στους άλλους.
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 10:59, 30-05-07:

Πριν μερικά χρόνια δεν έκλαιγα ευκολα. Σχεδόν καθόλου θα μπορούσα να πώ.
Τα τελευταια χρόνια όμως έχω γίνει όχι απλώς ευαισθητη - υπερ ευαισθητη. Με το παραμικρό, ανοίγουν οι βρυσούλες μου.
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 11:44, 30-05-07:

Κατάρα.

Όταν ήμουν μωρό έκλαιγα όλη την ώρα.
Δλδ από τότε που γεννήθηκα μέχρι 6 χρονών έκλαιγα μόνο. Δεν έκανα τίποτα άλλο.

Από τα 6 μέχρι τα 22 γελούσα μόνο. Δεν έκλαιγα ποτέ. Δε μπορούσα να κλάψω. Δε μου έβγαινε. Ήμουν γενικά πολύ ανέμελο και χαρούνο.

Τον τελευταίο χρόνο όμως κάτι έχω πάθει. Γελάω κ κλαίω ταυτόχρονα. Δε μπορώ να το ελέγξω. Γελάω για χαζούς λόγους και κλαίω για ακόμα πιο χαζούς λόγους.

Τελικά κατέληξα στο εξής συμπέρασμα μετά από μακροχρόνια εμπειρία:
Γέλιο και Κλάμα. Πάνε μαζί.

ΝΤΟΧ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια