Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Kλαίτε εύκολα;

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 18:11, 14-09-07:

Mαγειρεύεις... σάλτσες;;? Τώρα θα με πάρουν εμένα τα δάκρυα, που καταλήξαμε σαν άντρες..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 18:13, 14-09-07:

Γιατί όχι;
Κάτι πρέπει να φάω κι εγώ. Συνέχεια dellivery δεν λέει............

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Diavoleas (Αλέξανδρος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Diavoleas
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Diavoleas έγραψε στις 18:19, 14-09-07:

Εγώ κλαίω μερικές φορές όταν τα νεύρα μου έχουν γίνει ζαρτιέρες. Είναι ο εναλλακτικός ο πιό ήσυχος τρόπος να ξεσπάσω. Γιατί τις περισσότερες φορές βαράω μπουνιές σε κανένα τοίχο

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 18:26, 14-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Γιατί όχι;
Κάτι πρέπει να φάω κι εγώ. Συνέχεια dellivery δεν λέει............

Ρε συ μόνο για την υγεία σου το λέω, κάνε μια σχέση, θα τρως το ίδιο καλά με τον μισό κόπο μόνο

Α ναι, το θέμα είναι αν κλαίμε. Μπαααα, δεν πίνω αρκετό νερό άλλωστε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 14-09-07 στις 18:33.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 18:32, 14-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Ρε συ μόνο για την υγεία σαυ το λέω, κάνε μια σχέση, θα τρως το ίδιο καλά με τον μισό κόπο μόνο

Α ναι, το θέμα είναι αν κλαίμε. Μπαααα, δεν πίνω αρκετό νερό άλλωστε.
Fίλε μου, κι έτσι να γινόταν πάλι εγώ θα μαγείρευα. Δεν μπορώ να αλλάξω συνήθειες
Κλαψ (έτσι για να είμαστε ον τόπικ)

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 19:41, 14-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Πάρα πολύ εύκολα.
Ειδικά όταν τσιγαρίζω κρεμμύδια για να κάνω σάλτσα, δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου.....
Τωρα που το λες, σημερα το μεσημερι εριξα τρελο κλαμα με την ιδια μεθοδο.

Και γενικα, κλαιω οταν οι ορμονες βαρανε κοκκινο!

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 19:58, 14-09-07:

ναι κλαιω κι εγω δυστυχως...ειμαι αρκετα ευαισθητη...και απο νευρα κλαιω
αλλα εχω πααααααρα πολυ καιρο να νευριασω για κατι οποτε...χαλαραααααα

Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna283
H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 20:07, 15-10-07:

θα το αναλύσω στατιστικά
οι 10 τελευταίες φορές που θυμάμαι να έκλαψα,ήταν σίγουρα σε διάρκεια 6 μηνών-ε μην πείτε ότι κλαίω και συχνά!
οι 6 ήταν από τα νεύρα.καθαρά από τα νεύρα(καυγάδες με τους γονείς συνήθως ή με κάνα ουφο!)
Γενικά,
όταν συγχυστώ με κάποιον υπερβολικά,δεν θα τον βρίσω,δεν θα επιτεθώ με κανέναν τρόπο,απλα άν πληγώσει τον εγωισμό μου και τα πάρω πολύ για να αντέξω και να μην χειροδικήσω,ε κλαίω...αυτό μου το κλάμα μου λένε ότι έχει πολύ γέλιο γιατι φαίνεται πολύ αφύσικο.γιατί δεν κλαίω κανονικά,απλά δακρύζω...και ταυτόχρονα προσπαθώ να αποκρούσω λεκτικές επιθέσεις...ότι ναναι!!!χαχαχα
περίεργο,αλλά τι να πω!!!
και οι άλλες 2 φορές ήταν από πόνο,πολύ πόνο...κλαψ!λυγμ!!!
τεσπα,επέζησα χαλαρά,έχουν ήδη περάσει πάνω από δυο μήνες κι είμαι μιααα χαρα!!!!
κι άλλες δυο φορές όπως λενε οι συνάδελφοι ερασιτέχνες μάγειρες ήταν που καθάριζα κρεμμύδια!!!!αχ τι κλάμααα!!!

ΥΓ.είναι στη σωστή κατηγορία το μήνυμα?!?!

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 21:54, 15-10-07:

Κάποτε έκλαιγα συνέχεια ρε γμτ

Τώρα παρακαλάω να κλάψω καμιά φορά για να ηρεμήσω, αλλά πρέπει να στέρεψα

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 22:33, 15-10-07:

Ανάλογα την περίοδο. Γενικά κλαίω εύκολα πάντως. Τελευταία δε ..κλαίω συνέχεια, αλλά από την Πέμπτη είμαι σε καλό δρόμο, μισό δάκρυ δεν έχω χύσει!

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 23:00, 15-10-07:

Aμε. Με συγκινουν απιστευτα τα κρεμυδια...τι ρομαντικα που ειναι τα ατιμα...

(οχι δε κλαιω ευκολα, αλλά ουτε θα διστασω αν ερθει, επειδη μερικοι βλαμενοι θεωρουν οτι ειναι αδυναμια, ή οτι οι αντρες δε κλαινε, κλπ).

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 16:56, 16-10-07:

Κλαίω πολύ εύκολα κ με το παραμικρό (εκτός από κάποιες περιόδους που με πιάνει απάθεια κ δεν εκφράζομαι καθόλου).
Αλλά δε κλάιω μόνο για κάτι στενάχωρο...κλαίω κ όταν χαίρομαι για κάτι, κ όταν συμπάσχω, κ όταν βλέπω ταινία κτλ.
Με λίγα λόγια δλδ, είμαι πολύ ευχάριστος άν8ρωπος...

Παράθεση

fatsoula (Χαρούλα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fatsoula
H Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H fatsoula έγραψε στις 11:07, 20-10-07:

Γενικά είμαι υπέρ ευαίσθητη οπότε κλαίω πάρα πολύ εύκολα....!!!!

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 11:13, 20-10-07:

Για καλή μου τύχη, ναι, κλαίω εύκολα. Απλά προσπαθώ όσο γίνεται να μην υπάρχουν μάρτυρες…

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 11:47, 20-10-07:

Όταν είμαι μόνος, ναι, κλαίω εύκολα, ειδικά αν η διάθεσή μου είναι ψιλοχάλια λόγω της πίεσης της ημέρας ή λόγω κάποιας λογομαχίας κτλ. Έχω πιάσει τον εαυτό μου να δακρύζει πολλές φορές όταν βλέπω μια ταινία που αποτυπώνει έντονο ανθρώπινο πόνο/απώλεια/αδικία κτλ

Όταν είμαι με άλλους γενικά είμαι πιο ψυχρός, αλλά όχι σε σημείο που να είμαι ανέκφραστος. Είμαι απλά πιο συνεσταλμένος

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 15:25, 20-10-07:

Καθόλου εύκολα και δεν είναι καθόλου καλό.
Και γενικότερα δεν είμαι καθόλου εκδηλωτικός.

Παράθεση

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BrokenHeart
Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

O BrokenHeart έγραψε στις 19:05, 20-10-07:

Ναι, ειδικά σε αυτή τη φάση της ζωής μου. Προσπαθω όμως να μην το δείχνω. Συνήθως όταν ακούω μπαλάντες σκέφτομαι διάφορα πράγματα και κλαίω. Μπορώ να πω ότι αυτό με χαλαρώνει. Βέβαια, μη θεωρήσετε ότι είμαι κανένα μυξιάρικο... όλα με μέτρο

Παράθεση

annoylitos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη annoylitos
H annoylitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H annoylitos έγραψε στις 13:13, 17-05-08:

αχ ρε παιδια τι ειπατε για κλαμα!!! ειναι η δευτερη φυση σου phyllis??? εμενα ειναι η πρωτη μου ειμαι υπερβολικα ευαισθητη κ κλαιω με το παραμικρο οχι ομως δημοσιαδεν ξερω τι εχω???γενικα τον τελευταιο καιρο ειναι το οτι δινω πανελληνιες για δευτερη φορα ειναι το οτι χωρησα απο μια σχεση τριων χρονων ειναι που ο παπους μου ειναι στα προθυρα απο καρκινο.....ειναι που ειμαι ερωτευμενη με ενα παιδι που ειναι 600 χιλιομετρα μακρια μου στην Αθηνα συκγεκριμενα κ προσπαθω να κανω τα παντα να περασω εκει γιατι βρισκεται πραλληλα κ η σχολη που θελω......δεν ξερω βρε παιδια...αλλα σαν να με εχει πιασει καταθλιψη..θελω συνεχεια να κλαιω..και τωρα που το σκεφτομαι παλι θελω να κλαψω...δεν ειμαι καλαααααααααααααααααα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη teo
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε στις 13:37, 17-05-08:

και εγω αμα δεν ειμαι ψυχολογικα καλα και ειμαι πολυ πρεσαρισμενος τοτε μου ερχετε να κλαψω ή να πιω λιγακι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorelai
H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε στις 13:56, 17-05-08:

Μμμ τελικα οι περισσοτεροι κλαιμε μονοι μας για να ξεσπασουμε Εγω νιωθω αρρωστημενα καλα αφου κλαψω, και κατα τη διαρκεια, ειναι περιεργη η επιδραση του κλαματος. Κλαιω λοιπον κιεγω συχνα, κυριως οταν εχω νευρα η πληγωθω για κατι.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 14:31, 17-05-08:

Καλά νομίζω το δικό μου το κακό δεν έχει ξαναγίνει! Μπορώ να βάλω τα κλάματα με το παραμικρό... Έχω κλάψει σε ταινίες, σε ειδήσεις, βλέποντας καρτούν, όταν αποσύρθηκε ο Σουμάχερ, όταν κερδίσαμε τη Γιουροβίζιον και προβλέπω να κλαίω και τώρα που θα χάσουμε τη Γιουροβίζιον! Επίσης μπορεί να βάλω τα κλάματα επειδή είμαι κουρασμένη, επειδή σκέφτηκα κάτι και με έριξε ή επειδή τσακώθηκα με τους γονείς μου ή το αγόρι μου. Γενικά όμως δεν είμαι καθόλου κλαψιάρα και θέλω να το πιστέψετε αυτό!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:52, 17-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Γενικά όμως δεν είμαι καθόλου κλαψιάρα και θέλω να το πιστέψετε αυτό!
Για μένα έχεις κλάψει ποτέ καλυψούδι μου;

ΥΓ: Έπρεπε πάντως να με δείτε στον Τιτανικό κλάμα που έριξα.... "Γκουβάδες" γέμιζα!

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 16:21, 17-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Για μένα έχεις κλάψει ποτέ καλυψούδι μου;

ΥΓ: Έπρεπε πάντως να με δείτε στον Τιτανικό κλάμα που έριξα.... "Γκουβάδες" γέμιζα!
Καλά κι εγώ...

Για σένα όχι ακόμα

Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη olibos2008
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε στις 22:08, 17-05-08:

Ναι συγκινούμαι εύκολα π.χ.όταν βλέπω μια ταινία με παιδιά τις περισσότερες φορές βάζω τα κλάματα.Όταν αναπολώ κάποια πράγματα που θα θελα να κρατήσουν κι άλλο.
Γενικά το κλάμα το χω στο τσεπάκι.

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 22:25, 17-05-08:

Έεε...,
Μπροστά σε άλλους το κρατάω πάντα. Η τελευταία φορά ήταν όταν χάθηκε ο γάτος μου. Αλλά έκλαιγα ασταμάτητα κάθε μέρα και δεν υπολόγιζα ποιος μ'έβλεπε.

Από τότε έχω να κλάψω. Δεν μου βγαίνει με τίποτα. Μπορεί να συγκινηθώ, αλλά συνήθως με πιάνει ένα σφίξιμο σαν να μου διώχνουν τον αέρα. Το κλάμα πια μόνο σε δάκρυ, μόνη πάντα, και σπάνια.

Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ghelly
H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε στις 22:49, 17-05-08:

Εγώ πάλι δεν είμαι κατά γενική ομολογία ευσυγκίνητη. Μάλλον αναίσθητη! Παρόλα αυτά οι περιπτώσεις που με πιάνει μια ανάγκη να κλάψω είναι όταν έχω νεύρα και δεν μπορώ να τα ξεσπάσω. Εκεί τύφλα να 'χει ο Δούναβης...

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 02:46, 19-05-08:

κλαίω πάρα πολύ εύκολα σε ταινίες, σε συζήτησής, όταν χαρώ πολύ...
όταν πιάνει πρωτάθλημα και κύπελλο η ομονοιάρα όταν βγήκε το ακελ στην εξουσία
γενικά είμαι πολύ ευαίσθητη

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 12:33, 19-05-08:

Όχι δεν κλαίω καθόλου εύκολα...τα κρατάω μέσα μου και αυτό είναι πολύ πιο άσχημο!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 12:49, 19-05-08:

Ενίοτε ρίχνω κανα κλάμα......ξέρετε....., άμα εκνευριστώ πολύ, άμα μου σπάσουν τα νεύρα, κλπ.

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 16:52, 18-07-09:

Γενικα δεν κλαιω ευκολα..Βασικα δεν κλαιω σχεδον καθολου...Ειδικα μπροστα σε αλλους...Αμα ειμαι μονη μου στο δωματιο μου κανα βραδυ μπορει,αλλα γενικα οχι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 20:13, 18-07-09:

Είμαι με τις εποχές μου!!! Είτε είμαι πολύ ευσυγκινητη και κλάιω με το παραμικρό και άλλοτε εντελώς αναίσθητη σε σημείο που να απορώ με τον εαυτό μου..

Συνήθως κλαίω σε άσχετες στιγμες!! π.χ. μου έχει τύχει να κερδίζω αγώνα και να πλαντάζω στο κλάμα... Η να γράφω καλά και να βγαίνω βουρκωμένη!! Δε μπορώ την ένταση...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

[V]

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη [V]
Ο [V] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O [V] έγραψε στις 22:03, 18-07-09:

Δεν κλαιω ποτε και οταν μου ερχεται το "πνιγω". Το πολυ πολυ να βουρκωσω αλλα ως εκει.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 10:34, 19-07-09:

μεχρι πριν κανα χρονο σπανια σπανιοτατα.... αφου μεχρι που με ρωτουσαν αν εχω κλαψει ποτε στη ζωη μου ή αν ειχα ποτε βγει εκτος εαυτου..

ευτυχως πια μπορω να κλαιω χωρις να με βλεπει κανεις αλλα τουλαχιστον μπορω να εξωτερικευσω την λυπη μου ή την συγκινηση μου.

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 10:48, 19-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
...

ευτυχως πια μπορω να κλαιω χωρις να με βλεπει κανεις ...
...και πως θα σου πει, βρε φιλενάδα, κάποιος που σε αγαπάει: "Γιατί, γλυκειά μου, κλαις;" ;

Προσωπικά απολαμβάνω τα αγαθά του κλάματος, μόνον όταν το φέρνουν οι περιστάσεις να κλάψω(κατά το καζαντζίδειο "κι άντρες κλαίνε"!), ενώπιον κάποιου κοινωνικού περίγυρου...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 11:00, 19-07-09:

.και πως θα σου πει, βρε φιλενάδα, κάποιος που σε αγαπάει: "Γιατί, γλυκειά μου, κλαις;" ;

ειναι και θεμα ποσο μου βγαζει καποιος την ασφαλεια να εκφραστω κοντα του..

πς. στην οικογενεια μην το συζητας γιατι αμα και τολμησω να κλαψω τοτε γινεται χαμος , πεφτει συναγερμος , πανικος , στεναχωρια πιο πολλη απο την δικη μου οποτε καλυτερα να μην γνωριζουν

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 11:11, 19-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
ειναι και θεμα ποσο μου βγαζει καποιος την ασφαλεια να εκφραστω κοντα του..

πς. στην οικογενεια μην το συζητας γιατι αμα και τολμησω να κλαψω τοτε γινεται χαμος , πεφτει συναγερμος , πανικος , στεναχωρια πιο πολλη απο την δικη μου οποτε καλυτερα να μην γνωριζουν
Ε, ναι, εδώ θαρρώ πως έχεις σχεδόν απόλυτο δίκιο!

Παράθεση

pietr (Epic fail guy)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pietr
Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O pietr έγραψε στις 17:31, 19-07-09:

Παλιά εκλαίγα πολύ εύκολα, και τις περισσότερες φόρες για ανόητους λόγους. Ωσπού ήρθε θάνατος αγαπήμενου προσώπου που με βοήθησε να καταλάβω πως δεν αξίζει να κλαις για το παραμικρό, καθώς υπάρχουν πολύ πιο σημαντικοί λόγοι στην ζωή για τους οποιούς αξίζει να κλάψεις-στεναχωρεθείς. (π.χ. θανάτοι, κλπ)

Nowadays, κλαίω ακόμα εύκολα, αλλα πλέον σε πολύ μικρότερη συχνότητα. Εννοώ πως παλιά αν δεν...μιζέριαζα έστω και για λίγο σε μια μέρα, θα μιλούσαμε για θαύμα. Τελευταία φόρα που έκλαψα από οτι θυμάμαι ήταν τον Φεβρούαριο. Πάντως συγκινούμαι αρκετά εύκολα, σε ταινίες κλπ.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε στις 19:56, 19-07-09:

Κλαίω πολύ εύκολα, μα δεν αφήνω κανέναν να με δει. Και όταν τύχει και βάλω τα κλάματα μπροστά σε άλλους, θα είναι εξαιτίας κάποιου θέματος που έχει σχέση με εκείνους κι εμένα, ή μόνο με εκείνους. Αλλά να κλάψω μπροστά σε κάποιον επειδή εγώ δεν είμαι καλά, πολύ σπάνια..
Γενικά, φοβάμαι ότι θα φρικάρουν, γιατί μπορεί να βάλω τα κλάματα για λόγους που ίσως να μην καταλάβουν..

Υπάρχουν όμως πολλοί λόγοι για να κλάψω και συνήθως δεν θα είναι από στενοχώρια. Μπορεί να είναι από συγκίνηση ή από χαρά, από περηφάνια για κάποιο άτομο κοντινό μου που πέτυχε κάτι ή πραγματοποίησε ένα όνειρό του, από αντριχίλα (σε σχέση με την τέχνη, συνήθως) ή ακόμα κι από υπερβολική κούραση, άγχος ή πίεση.
Το βλέπω σαν ένα είδος αποφόρτισης- συναισθήματα που εξωτερικεύονται για να έρθω σε ισορροπία με εμένα- να νιώσω ξανα ήρεμη. Πια έχω συμφιλιωθεί με το ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βάλω τα κλάματα με κάτι, ενώ παλαιότερα το έβλεπα ως αδυναμία δική μου και δεν μου άρεσε αυτό σε μενα. Ακόμα όμως φοβάμαι να αφήσω κάποιον να με δει να κλαίω- νιώθω ότι θα τους στενοχωρήσω και δε θέλω.

Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 14:01, 20-07-09:

κλαιω οταν νευριαζω παρα πολυ ,τοσο που σκαω και δεν μπορω να κανω αλλιως,δηλαδη ή θα σκοτωσω ανθρωπο ή θα κλαψω ,οποτε διαλεγω (μεχρι τωρα τουλαχιστον) το δευτερο.κι επισης οταν περιμενω περιοδο (τοτε ειναι που δεν με αγαπαει κανενας κι ολοι στρεφονται εναντιον μου , και γενικως ο κοσμος ειναι κακος και αδικος )

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 23:04, 26-01-12:

Κλαιω οταν ολα πανε στραβα,οταν δεχομαι πολυ πιεση,οταν εχω πολυ αγχος,οταν ειμαι στεναχωρημενη και..γενικα κλαιω συχνα!! μερικες φορες ομως αυτο βοηθαει!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 01:35, 27-01-12:

Εγώ κλαίω μόνο αν βρεθώ υπό μεγάλη πίεση κ άγχος. Καμία φορά (αλλά απάνια) μπορεί να τα νεύρα μου χτυπήσουν peak. Και ένας πολύ βασικός λόγος για να κλάψω είναι αν κ όταν αισθανθώ ματαίωση...

Δεν κλαίω ποτέ από συγκίνηση ή χαρά πάντως!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 14:46, 15-08-13:

Κλαίω πάρα πολύ εύκολα.Είναι τόσο ενοχλητικό.
Δηλαδή ντάξει το κλασσικό αν στεναχωρηθώ θα κλάψω αλλά εγώ κλαίω όταν θυμώνω,όταν τσακώνομαι με κάποιον ακόμα και αν βρεθώ σε αμηχανία.Αν κάποιος μου πει κάτι και το πάρω στραβά βουρκώνω.Όταν μιλάω με κάποιον και ξαφνικά ανεβούν οι τόνοι αρχίζει και σπάει η φωνή μου.Δε μπορώ να συγκρατηθώ.
Καλά δεν συζητάω για περιπτώσεις όπου στεναχωριέμαι πολύ άσχημα.Πλαντάζω στο κλάμα,έχω κόμπο στο λαιμό και δε μπορώ να σταματήσω με τίποτα.
Ειλικρινά δεν αντέχω αυτή την κατάσταση.Δηλαδή αναρωτιέμαι πόσο ρεζίλι θα γίνω όταν βρεθω σε πολύ κόσμο και κάποιος με φέρει σε δύσκολη θέση..Ούτε καν να το σκέφτομαι δε θέλω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 14:58, 15-08-13:

οταν εχω ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ και οταν νιωθω οτι με υποτιμουν..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 16:20, 15-08-13:

Kλαιω συχνα και ευκολα ..... και με λογο και χωρις αλλα συνη8ως τα κραταω για μενα , την οικογενεια ή τους στενους φιλους , οχι γιατι ειναι αδυναμια ισα ισα... ειναι αρετη αν εκφραζεις τα συναισθηματα σου ... αλλα απο ενα σημειο και μετα κουραζει... μπορεις να το καταλαβεις αυτο !!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 21-08-13 στις 20:17. Αιτία: cutgreek
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 16:55, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
Kλαιω συχνα κ ευκολα ..... και με λογο και χωρις αλλα συνη8ως τ κραταω γ μενα , την οικογενεια ή τους στενους φιλους , οχι γτ ειναι αδυναμια ισα ισα... ειναι αρετη αν εκφραζεις τ συναισθηματα σ ... αλλα απο ενα σημειο κ μετα κουραζει... μπορεις να τ καταλαβεις αυτο !!!
Όντως κουράζει.Όταν τσακώνομαι πλέον με άτομα στενά και αρχίζω να βουρκώνω μου λένε "Έλα κλάψε πάλι." κτλπ.
Θα νομίζουν ότι το κάνω και επίτηδες

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 17:26, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Όντως κουράζει.Όταν τσακώνομαι πλέον με άτομα στενά και αρχίζω να βουρκώνω μου λένε "Έλα κλάψε πάλι." κτλπ.
Θα νομίζουν ότι το κάνω και επίτηδες
Και εκει που απλα εισαι αυτο π εισαι.... κ εισαι δηλαδη ειλικρινης κ ο εαυτος σ .. ακους κ απο πανω λογια.... Ασε την κλαψα κτλ.... αντεεε.... κλαψε λοιπον στ δωματιο σ να χεις τ κεφαλι σ ησυχο !! :Ρ χαχαχαχχα

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 18:37, 15-08-13:

γενικα εχω θεμα να κλαιω,το αποφευγω
ειδικα μπροστα σε αλλους
ειμαι πολυ ευαισθητη και νευρικη, το παραδεχονται και οσοι με ξερουν καλα
αλλα ναι φαινομαι πολυ αναισθητη και ετσι γενικα
ειμαι ανοιχτο βιβλιο βασικα αλλα προσπαθω πολυ να το κρυβω
απλα δεν ξεσπαω ετσι συνηθως,απο μικρη για καποιο λογο το θεωρουσα αδυναμια (ναι ξερω μαλακια) και οταν ημουν 7 χρονων ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου να μην ξανα κλαψω ποτε (οχι οτι τα καταφερα)
εκτος απο την οικογενεια μου, δεν με εχει δει κανεις να κλαιω

Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 19:32, 15-08-13:

Το περιεργο ειναι οτι μερικες φορες κλαιτε σαν χορωδια.Κλαιει η μια επειδη την χωρισε ο γκομενος και μετα αρχιζει και η διπλανη.

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε στις 22:09, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
Και εκει που απλα εισαι αυτο π εισαι.... κ εισαι δηλαδη ειλικρινης κ ο εαυτος σ .. ακους κ απο πανω λογια.... Ασε την κλαψα κτλ.... αντεεε.... κλαψε λοιπον στ δωματιο σ να χεις τ κεφαλι σ ησυχο !! :Ρ χαχαχαχχα
Mα ρε παιδί μου δε εμένα με ενοχλεί ότι δε μπορώ να κρατηθώ σπάει η φωνή μουυ!

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_SM
Το περιεργο ειναι οτι μερικες φορες κλαιτε σαν χορωδια.Κλαιει η μια επειδη την χωρισε ο γκομενος και μετα αρχιζει και η διπλανη.
Συμπαράσταση

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-08-13 στις 16:08. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:25, 15-08-13:

Νομίζω ότι από όσα γράφηκαν, προκύπτει ότι οι γυναίκες κλαίνε πολύ πιο εύκολα από τους άντρες. Θα αναφέρω δύο περιστατικά κλάματος κοριτσιών που μου έκαναν εντύπωση.

1) Τρίτη λυκείου, Πενταήμερη : Πήγαμε τον Απρίλιο (και όχι στην ξενέρα του χειμώνα). Αεροδρόμιο για την επιστροφή. Όλα τα κορίτσια αρχίζουν τους μεταξύ τους αποχαιρετισμούς, καθώς σε λίγες μέρες αρχίζουν οι πανελλήνιες και θα χαθούμε. Αγκαλιάζονται δυο-δυο, τρεις-τρεις (ή και περισσότερες) "Δεν θα χωριστούμε ποτέ", "friends for ever" και κλάμα, κλάμα, κλάμα. Εμείς τα αγόρια, απλά κοιτάζαμε. (Έχω και φωτογραφίες).

2) Πέθανε μια γρια δίπλα στο σπίτι μου 195 ετών. Περάσαμε με τη μητέρα μου να συλλυπηθούμε. Ήταν εκεί μια γνωστή μου κοπέλα 17 χρονών (τότε) που έκλαιγε γοερά, με λυγμούς και αναφιλητά. Απόρησα και ρώτησα ένα άλλο κορίτσι "Καλά, τόσο την αγαπούσε την κυρία Τασία η Αμαλία?" για να πάρω ψυθιριστά την απάντηση "Ναι, καλά. Χώρισε με το γκόμενο και επειδή δεν θα μπορούσε να κλαίει σπίτι της, ήρθε να κλάψει εδώ που δεν θα την παρεξηγήσει κανείς".

Υ.Γ. Σκέφτηκα και άλλη μια περίπτωση, αλλά μάλλον θα την κάνω ξεχωριστό θέμα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dias : 15-08-13 στις 22:32. Αιτία: αντικατάσταση ενός γράμματος.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους