Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,472 μηνύματα σε 75,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 513 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Kλαίτε εύκολα;

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:15, 05-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Paty
Στην προσπάθειά μου να αποδείξω ότι έχω δίκιο από τα νεύρα βάζω τα κλάματα...Και όχι τίποτα άλλο...αλλά χάνω και το δίκιο μου και τότε νευριάζω ακόμα πιο πολύ..
το αυτό,σαν συμπλήρωμα στα όσα είπα παραπάνω..!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 17:12, 05-06-07:

ναι... το γα*****ο το δάκρυ κάνει την εμφάνισή του με το παραμικρό...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

avenger... (...)

Νεοφερμένος

H ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H avenger... έγραψε: στις 17:59, 10-06-07:

Κλαίω πολύ εύκολα... δακρύζω και παλεύω να συγκρατήσω τα δάκρυα, μην φύγουνε από τα μάτια και αρχίσουνε να κυλάνε στο πρόσωπο, ακόμα συχνότερα... ειδικά, όταν είμαι ανάμεσα σε άγνωστο κόσμο.

Είμαι πολύ ευαίσθητη, πολύ ευσυγκίνητη...

μια ταινία, ένα τραγούδι, αναμνήσεις, νοσταλγία, μελαγχολική διάθεση, μια άσχημη είδηση στην τηλεόραση, ένα παιδάκι, ένα ζωάκι, ο αντικατοπτρισμός του ήλιου στην θάλασσα, ένα ηλιοβασίλεμα, θυμός, λύπη, νεύρα... για όλα αυτά μπορώ να κλάψω...

Μπορώ πολύ εύκολα να κλάψω και από ευτυχία...

Το κλάμα για μένα είναι λύτρωση, απελευθέρωση... μετά, νιώθω ήρεμη... σαν να γεννιέμαι ξανά... σαν να κερδίζω κάτι, σαν να αλλάζει κάτι μέσα μου μετά από ένα έντονο κλάμα...
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 16:46, 13-06-07:

Συνήθως το δάκρυ δεν κυλάει έυκολα!Το θέμα είναι όμως ότι αν με συγκινήσει κάτι(αυτό ομολογώ γίνεται συχνά) νιώθω έναν κόμπο στο λαιμό, θα πάω να κλάψω αλλά σπάνια θα βραχεί το πρόσωπό μου!Βέβαια αν τελικά με πάρουν τα ζουμιά άντε να με σταματήσεις!
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 02:09, 15-06-07:

Πολύ πολύ εύκολα....
Παράθεση

DiMiTRouLa3201

Νεοφερμένος

H DiMiTRouLa3201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H DiMiTRouLa3201 έγραψε: στις 15:05, 14-09-07:

Πόσο σε καταλαβαίνω......Κλαίω τόσο εύκολα και για τα πάντα...Οι δικοί μου με φωνάζουν "Μάρθα Βούρτση",από μικρή ...Και δεν κλαίω μόνο όταν το αισθάνομαι,αλλά και όταν δεν το αισθάνομαι...Κλαίω και στα μπάρ,απο την κάπνα...Κλαίω ακόμα και όταν γελάω...Και γελάω επίσης πάρα πολύ...Χαλάω πολλά χαρτομάντιλα, όπου κι αν είμαστε.....Ακόμα και στον οφθαλμίατρο πήγα γι αυτό. Ήμουν πεπεισμένη ότι οι δακρυικοί αδένες μου,έχουν λασκάρει.... Τελικά αυτοί καλά είναι...μάλλον καμιά βίδα μου θα ναι λασκαρισμένη παιδιώθεν......
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:01, 14-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από avenger...
Το κλάμα για μένα είναι λύτρωση, απελευθέρωση... μετά, νιώθω ήρεμη... σαν να γεννιέμαι ξανά... σαν να κερδίζω κάτι, σαν να αλλάζει κάτι μέσα μου μετά από ένα έντονο κλάμα...
Ακριβώς αυτό.. ειδικά επειδή δεν μ'αρέσει να κλαίω μπροστά σε άλλους, τις περισσότερες φορές το κρατάω μέσα μου κι αυτό με φορτίζει πολύ αρνητικά.. σαν να έχω ένα τεράστιο βάρος που πλακώνει την ψυχή μου.. αποτέλεσμα, γύρω στο 3ωρο - 4ωρο κλάμα μετά, το οποίο όμως είναι τόσο απελευθερωτικό.. ακριβώς όσα ανέφερε και η avenger..!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:09, 14-09-07:

εγώ αν δεν κλάψω όταν μου ρθει, το κεφάλι μου γίνεται καζάνι! αν το 'κρατήσω' πολύ, ακόμα κι αν τελικά ξεσπάσω σε αναφιλητά, με ενοχλεί για αρκετή ώρα μετά...
Παράθεση

am_xmen

Νεοφερμένος

H am_xmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H am_xmen έγραψε: στις 18:05, 14-09-07:

Κάποτε ναι πάρα πολύ συχνά ...και για ασήμαντα πράγματα γιατί είδα ένα μωρό στο καροτσάκι γιατί άκουσα ένα τραγούδι και με συγκινούσαν τα λόγια, για μια σκήνη που είχα δει σε ταινία.
Πλέον όχι πολύ ίσως έχω σκληρύνει απο τα προβλήματα και αυτά που έχω περάσει ίσως....
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:08, 14-09-07:

Πάρα πολύ εύκολα.
Ειδικά όταν τσιγαρίζω κρεμμύδια για να κάνω σάλτσα, δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου.....
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 18:11, 14-09-07:

Mαγειρεύεις... σάλτσες;;? Τώρα θα με πάρουν εμένα τα δάκρυα, που καταλήξαμε σαν άντρες..
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:13, 14-09-07:

Γιατί όχι;
Κάτι πρέπει να φάω κι εγώ. Συνέχεια dellivery δεν λέει............
Παράθεση

Diavoleas (Αλέξανδρος)

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Diavoleas έγραψε: στις 18:19, 14-09-07:

Εγώ κλαίω μερικές φορές όταν τα νεύρα μου έχουν γίνει ζαρτιέρες. Είναι ο εναλλακτικός ο πιό ήσυχος τρόπος να ξεσπάσω. Γιατί τις περισσότερες φορές βαράω μπουνιές σε κανένα τοίχο
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 18:26, 14-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Γιατί όχι;
Κάτι πρέπει να φάω κι εγώ. Συνέχεια dellivery δεν λέει............

Ρε συ μόνο για την υγεία σου το λέω, κάνε μια σχέση, θα τρως το ίδιο καλά με τον μισό κόπο μόνο

Α ναι, το θέμα είναι αν κλαίμε. Μπαααα, δεν πίνω αρκετό νερό άλλωστε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 14-09-07 στις 18:33.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:32, 14-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Ρε συ μόνο για την υγεία σαυ το λέω, κάνε μια σχέση, θα τρως το ίδιο καλά με τον μισό κόπο μόνο

Α ναι, το θέμα είναι αν κλαίμε. Μπαααα, δεν πίνω αρκετό νερό άλλωστε.
Fίλε μου, κι έτσι να γινόταν πάλι εγώ θα μαγείρευα. Δεν μπορώ να αλλάξω συνήθειες
Κλαψ (έτσι για να είμαστε ον τόπικ)
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 19:41, 14-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Πάρα πολύ εύκολα.
Ειδικά όταν τσιγαρίζω κρεμμύδια για να κάνω σάλτσα, δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου.....
Τωρα που το λες, σημερα το μεσημερι εριξα τρελο κλαμα με την ιδια μεθοδο.

Και γενικα, κλαιω οταν οι ορμονες βαρανε κοκκινο!
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 19:58, 14-09-07:

ναι κλαιω κι εγω δυστυχως...ειμαι αρκετα ευαισθητη...και απο νευρα κλαιω
αλλα εχω πααααααρα πολυ καιρο να νευριασω για κατι οποτε...χαλαραααααα
Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε: στις 20:07, 15-10-07:

θα το αναλύσω στατιστικά
οι 10 τελευταίες φορές που θυμάμαι να έκλαψα,ήταν σίγουρα σε διάρκεια 6 μηνών-ε μην πείτε ότι κλαίω και συχνά!
οι 6 ήταν από τα νεύρα.καθαρά από τα νεύρα(καυγάδες με τους γονείς συνήθως ή με κάνα ουφο!)
Γενικά,
όταν συγχυστώ με κάποιον υπερβολικά,δεν θα τον βρίσω,δεν θα επιτεθώ με κανέναν τρόπο,απλα άν πληγώσει τον εγωισμό μου και τα πάρω πολύ για να αντέξω και να μην χειροδικήσω,ε κλαίω...αυτό μου το κλάμα μου λένε ότι έχει πολύ γέλιο γιατι φαίνεται πολύ αφύσικο.γιατί δεν κλαίω κανονικά,απλά δακρύζω...και ταυτόχρονα προσπαθώ να αποκρούσω λεκτικές επιθέσεις...ότι ναναι!!!χαχαχα
περίεργο,αλλά τι να πω!!!
και οι άλλες 2 φορές ήταν από πόνο,πολύ πόνο...κλαψ!λυγμ!!!
τεσπα,επέζησα χαλαρά,έχουν ήδη περάσει πάνω από δυο μήνες κι είμαι μιααα χαρα!!!!
κι άλλες δυο φορές όπως λενε οι συνάδελφοι ερασιτέχνες μάγειρες ήταν που καθάριζα κρεμμύδια!!!!αχ τι κλάμααα!!!

ΥΓ.είναι στη σωστή κατηγορία το μήνυμα?!?!
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 21:54, 15-10-07:

Κάποτε έκλαιγα συνέχεια ρε γμτ

Τώρα παρακαλάω να κλάψω καμιά φορά για να ηρεμήσω, αλλά πρέπει να στέρεψα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:33, 15-10-07:

Ανάλογα την περίοδο. Γενικά κλαίω εύκολα πάντως. Τελευταία δε ..κλαίω συνέχεια, αλλά από την Πέμπτη είμαι σε καλό δρόμο, μισό δάκρυ δεν έχω χύσει!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια