Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,484 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 532 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το νυφικό των ονείρων σας....

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 12:38, 15-01-11:

Λοιπόν,εδώ θα ποστάρουμε νυφικά που μας αρέσουν...

Ας ξεκινήσουμε...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 02:04, 17-01-11:

Αχ εγώ προτιμώ τα πιο συμμαζεμένα, στυλ φορέματος, κάτι απλό δηλαδή.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

H Κατερίνα *** Όσο έχω εσένα δε φοβάμαι κανέναν..... έγραψε: στις 02:37, 17-01-11:

Τέλειο...
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  nalon.jpg
Εμφανίσεις:  4737
Μέγεθος:  69,9 KB  
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O fanclubsandwich έγραψε: στις 03:00, 17-01-11:

το φοράω και αντί για πυτζάμες

Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 15:30, 17-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Αχ εγώ προτιμώ τα πιο συμμαζεμένα, στυλ φορέματος, κάτι απλό δηλαδή.
Εγώ πάλι δεν έχω πρόβλημα..αλλά προτιμώ περισσότερο το στυλ που ανέβασα εγώ..όπως και η Κατερίνα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 15:36, 17-01-11:

Θεοδώρα..ας πούμε κάτι τέτοιο??
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 18:06, 17-01-11:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Wedding-Dress_01.jpg
Εμφανίσεις:  7337
Μέγεθος:  67,0 KB

το εχω ξανα βαλει, αλλα το θεωρω απιστευτα τελειο και ακριβως πανω στο στυλ που μαρεσει σε νυφικο. οχι φουντωτο... και με δαντελα που το κανει να δειχνει αριστοκρατικο!
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 18:58, 17-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Maria serres

Θεοδώρα..ας πούμε κάτι τέτοιο??
Δεν τα έχω ψάξει, αλλά ναι δε μ'αρεσει η υπερπαραγωγή.
Άλλωστε δε με νοιάζει αν θα παντρευτώ, παιδάκια θέλω να κάνω.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 19:50, 17-01-11:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

H Κατερίνα *** Όσο έχω εσένα δε φοβάμαι κανέναν..... έγραψε: στις 19:53, 17-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Συνημμένο Αρχείο 35865

το εχω ξανα βαλει, αλλα το θεωρω απιστευτα τελειο και ακριβως πανω στο στυλ που μαρεσει σε νυφικο. οχι φουντωτο... και με δαντελα που το κανει να δειχνει αριστοκρατικο!
TΕΛΕΙΟ!!!!!!!
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 20:10, 17-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Καταπληκτικό..!!

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Δεν τα έχω ψάξει, αλλά ναι δε μ'αρεσει η υπερπαραγωγή.
Άλλωστε δε με νοιάζει αν θα παντρευτώ, παιδάκια θέλω να κάνω.
Εμένα πάλι μου αρέσει η υπερπαραγωγή...

Τι τέλειοοοοο....^^
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 18-01-11 στις 02:09. Αιτία: merge
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 16:22, 28-01-11:

Αυτό μου αρέσει πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 29-01-11 στις 00:26. Αιτία: διόρθωση quote
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 10:58, 29-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από ~~~Melania~~~
Αυτό μου αρέσει πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!
Είναι φανταστικό..!!

Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 13:17, 05-02-11:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 13:38, 05-02-11:

Tέλειο...!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 27-03-13 στις 13:40.
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 15:54, 05-02-11:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 13:28, 08-02-11:

δεν παντρευομαι δεν νοικοκυρευομαι =P
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε: στις 23:35, 16-03-11:

τα καλυτερα ειναι τα απλα λιτα και απεριττα.......αρχαιοελληνικου στυλ!!!!!!!!
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 01:24, 17-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από karotenia
τα καλυτερα ειναι τα απλα λιτα και απεριττα.......αρχαιοελληνικου στυλ!!!!!!!!

"Ο γάμος μου είναι σαν την Αρχαία Ελλάδα."
"Έεεελα! Δηλαδή έτσι επιβλητικός και διαχρονικός;;;"
"Όχι. Έχει τελειώσει εδώ και αιώνες"
19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ina10039 (ina τη περιμενεις?)

Νεοφερμένος

H ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Ina10039 ειμαι τρελη για δεσιμο!!! έγραψε: στις 21:53, 19-03-11:

Μμμ κάτι απλό και λιτό θα έλεγα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους