Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,081 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,745 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το νυφικό των ονείρων σας....

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 00:13, 05-04-11:

νομιζω οι μικρες κοπελες που ονειρευονται νυφικα και τελετες ειναι επηρεασμενες απο το περιβαλλον τους. δηλαδη απο μικρες το μονο που τους λενε στην οικογενεια τους ειναι να παντρευουνε και να κανουν παιδια λογικο ειναι να τους απασχολει ο γαμος και να ονειρευονται πριγκιπικα νυφικα για τον πριγκιπα τους.
ενταξει αυτο δεν συμβαινει παντα αλλα ειναι και αυτος ενας λογος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 14:20, 07-04-11:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 15:07, 07-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Chemwizard
Πλέον το ζευγάρι μοιράζεται και τα έσοδα του νοικοκυριού,και τις δουλειές(για παράδειγμα όταν έρχεται η κοπέλα μου στο σπίτι μας βολεύει να μαγειρεύω εγώ κι εκείνη να καθαρίζει,αν τα κάνουμε ανάποδα δε θέλω να ξέρω πως θα εξελιχθεί )
εμενα ο φιλος μου, πολλες φορες και μαγειρευει και καθαριζει οποτε ερχεται σπιτι μου και μενουμε.
τον εχω στρωσει!

αλλα, πως καταληξαμε να λεμε για το ποιος κανει τις δουλειες στο σπιτι και για το αν τα ζευγαρια χωριζουν ή οχι πιο ευκολα απο παλια? για στο θεμα μας παρακαλω.

το οτι αρεσουν σε καποιους τα νυφικα δε σημαινει πως καιγονται και να τα φορεσουν. οπως και εμενα μαρεσουν πολυ τα μωρουδιακα ρουχαλακια αλλα δεν καιγομαι ιδιαιτερα να τα φορεσω!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 07-04-11 στις 15:21.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 16:13, 04-06-11:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  196102_132487396823354_131403006931793_233284_5263942_n.jpg
Εμφανίσεις:  115
Μέγεθος:  31,6 KB

Όνομα:  189352_132487300156697_131403006931793_233277_5180810_n.jpg
Εμφανίσεις:  56
Μέγεθος:  45,8 KB

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 13:13, 16-06-11:

αγαπω!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 01:22, 17-06-11:

Κατι σε αυτο το στυλ, αλλα με καποιες μικρο-διαφορες τις οποιες αυτη τη στιγμη βαριεμαι να αναφερω...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:32, 17-06-11:

Εχμ

Σορυ αν σας τη χαλαω ρομαντικά μου πλάσματα....

Γιατί λευκό νυφικό;
Η νύφη στολισμένη σαν πριγκίπισσα μπαίνει στην Εκκλησία ντυμένη στα λευκά. Τουλάχιστον αυτό συμβαίνει στην πλειοψηφία των περιπτώσεων. Το λευκό χρώμα του φορέματος, συμβολίζει την αγνότητα της ψυχής και του σώματος της.

Από την πλευρά του, και ο άνδρας προσέρχεται για να προσφέρει την αγνότητα του στη σύζυγό του, ώστε να μεταβούν τη μέρα του γάμου τους και οι δύο, με την Χάρη του θεού και την ευλογία της Εκκλησίας, από το στάδιο της άσκησης της παρθενίας, στο στάδιο της άσκησης της αγάπης μέσα στο γάμο.

λολ, οσες μη παρθενες προτιμηστε un autre

like this peut-etre

Tres chic, though

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 01:56, 17-06-11:

Θα συμφωνησω....

http://gothicweddingdresses.webs.com/R718a.jpg

http://s2.hubimg.com/u/1502553_f520.jpg

http://www.blissfulbridesonline.co.uk/goth716a.jpg

http://www.weddinglands.com/product/...h_wrap_708.jpg

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:49, 17-06-11:

Μαιντ αγαπη μου, φοραω σπανια το μαυρο χρωμα γενικοτερα, πολυ δε περισσοτερο να το επελεγα σε νυφικο!
Και αυτες τις φουσκες τι τις θες απο κατω?!
Τρε μπαναλ!!!!
Τρελλαρα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ
H ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H ΆΝΝΑ_ΑΝΟΎΛΑ .................... έγραψε στις 12:39, 17-06-11:

κατ'αρχας εγω δεν ειμαι απο αυτες που ονειρευονται γαμους και διαφορα τετοια ειμαι μικρη ακομα αλλα τα νυφικα για καποιον ανεξηγητο λογο μου αρεσουν και συγκεκριμενα μ αρεσουν τα αντισυμβατικα,αυτα που για μενα θα εχουν ενα συγκεκριμενο συμβολισμο ..

ενα νυφικο που ειδα και μου αρεσε ηταν αυτο:

και αυτο:

επισης λιγο μου αρεσει αυτο:

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 14:00, 17-06-11:

Αυτό το νυφικό μοιάζει με χαλί με αυτά τα κρόσια που έχει από κάτω! 2 σε 1!

Πολύ ωραία ουρά και στο τέλος θα έχεις σκουπίσει και την εκκλησία! Μην κουράζεται μετά η νεοκόρισσα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 15:10, 17-06-11:

Christina Wu $1,000 - $2,000
Lazaro Over $3,000
Christina Wu $1,000 - $2,000
Mon Cheri $1,000 - $2,000

Είμαι slender τι να κάνουμε

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:17, 17-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

Και αυτες τις φουσκες τι τις θες απο κατω?!
Με αρέσουν οι φούσκες

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 17-06-11 στις 19:37. Αιτία: split προς μεταφορά σε άλλο θέμα
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 15:52, 17-06-11:

νέα κορίτσια και σκεφτοσαστε όπως η barbie.....
όσο πιο απλό τόσο πιο εντυπωσιακό....

καταπληκτικό πέπλο χάλια γαμπρός...φύγε από το πλάνο......

Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 23:18, 11-07-11:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 02:54, 15-07-11:

Σιγά ρε πολύ πριγκίπισσες disney την είδατε να ούμε

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:35, 21-03-12:

μόλις ερωτεύτηκα:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lilla My

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lilla My
H Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Lilla My έγραψε στις 08:39, 27-03-12:

So classy

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 08:55, 27-03-12:

άμα το νυφικό δεν είναι "τούρτα", δε λέει

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 11:04, 27-03-12:

αυτά τα δύό είναι τέλεια!!!!

(αχ μακάρι να κατάφερα την πολλαπλή παράθεση και να ανέβηκαν )

τι μανία είναι αυτή με τα στράπλες ρε κορίτσια?? δεν λέω ωραία είναι, αλλά όλες οι νύφες έχουν καταντήσει να είναι ίδιες!
καλά που βρέθηκε η Κέιτ και έκανε την διαφορά..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:33, 27-03-12:

άμα το νυφικό δεν είναι "τούρτα", δε λέει
για φάγωμα..
μιαμμ μιαμμ..

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 18:37, 27-03-12:

Για δροσερά νέα κορίτσια και για παρανυφάκια.....

πηγή

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 18:56, 27-03-12:

Tι λες τώρα.
Αν και ο καιρός που σκεφτόμουν νυφικά (αλά μπάρμπι, τούρτες και τέτοια ) /γάμους κτλ πέρασε...
(Μιλάμε για μικρές τάξεις του δημοτικού) αυτό είναι τ έ λ ε ι ο!!! Υπέροχο!
Καλά έχω και μια λατρεία στα τριαντάφυλλα.
Και για φόρεμα (δηλαδή όχι για τον γάμο) μου κάνει πάντως.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 19:28, 27-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Tι λες τώρα.
Αν και ο καιρός που σκεφτόμουν νυφικά (αλά μπάρμπι, τούρτες και τέτοια ) /γάμους κτλ πέρασε...
(Μιλάμε για μικρές τάξεις του δημοτικού) αυτό είναι τ έ λ ε ι ο!!! Υπέροχο!
Καλά έχω και μια λατρεία στα τριαντάφυλλα.
Και για φόρεμα (δηλαδή όχι για τον γάμο) μου κάνει πάντως.

Eίναι μεγάλη ειρωνία της ζωής
το ότι οι γυναίκες μπορούν και ονειρεύονται τον γάμο
χωρίς να δίνουν σημασία στο ότι
θα υπάρχει και ένας
γαμπρός
στο κάδρο

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 19:53, 27-03-12:

Eίμαι λίγο εως πολύ off αλλά πολύ θα ήθελα να δω έναν τέτοιο χορευτικό γάμου live

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 20:49, 27-03-12:

Μπορει να ειναι λιγο υπερβολικο,αλλα το λατρευω!!!

Σε συνδυασμο με αυτες τις γοβες,ειναι το απολυτο για μενα!!
Συνημμένο Αρχείο 43636

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 30-11-12 στις 08:12.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 08:50, 28-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
για φάγωμα..
μιαμμ μιαμμ..
Ναι! Έχεις και νυφικό και την τούρτα του γάμου σε ένα

Παράθεση

olga_serb

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη olga_serb
H olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H olga_serb έγραψε στις 11:17, 28-03-12:

πως σας φαίνεται αυτό το νυφικο ?..... Η Θεια μου ειναι πριν 30 χρονια

Όνομα:  P8290203.jpg
Εμφανίσεις:  429
Μέγεθος:  340,1 KB

εγω θα προτιμουσα κατι σαν αυτο (αν ξαναπαντρευόμουν)

Όνομα:  857-1638-thickbox.jpg
Εμφανίσεις:  399
Μέγεθος:  37,6 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη olga_serb : 28-03-12 στις 11:49.
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 12:06, 28-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από olga_serb
πως σας φαίνεται αυτό το νυφικο ?..... Η Θεια μου ειναι πριν 30 χρονια
Συνημμένο Αρχείο 43643
το νυφικό της θείας δεν μπορώ να πω οτι μου αρέσει, αλλά τουλάχιστον είναι σεμνό και πολύ καλύτερο απο τις σημερινές υπερπαραγωγές με τα μεμέ απ΄όξω- νύφες.. (να με σχωράτε γκέρλς)..

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 13:37, 19-07-12:

Καλησπέρα, αυτό το θέμα είναι περισσότερο κοριτσίστικο. Αγόρια.. ξουτ!

Ψάχνω να αγοράσω νυφικό, και θα ήθελα τη γνώμη σας.
Ποια νυφικά σας αρέσουν?
Όταν παντρευτήκατε, μείνατε ευχαριστημένες από το νυφικό σας?
Από πού το αγοράσατε?
Αν μείνατε απογοητευμένες, πάλι θα ήθελα να μου πείτε από που το αγοράσατε.
Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω?

(Μια φίλη μου είπε ότι όταν κάνεις ενοικίαση, συνήθως δεν σου λένε ότι πρέπει εσύ να το πας στο καθαριστήριο, το οποίο κοστίζει πολύ, και πως συνήθως τα φορεμένα νυφικά είναι γαριασμένα).

Εμένα μου αρέσουν τα ρομαντικά νυφικά, όχι τα υπερβολικά sexy.
Μου αρέσουν τα Βικτωριανά, γενικά τα πιο παλιάς εποχής.

Περιμένω τα σχολιά σας, κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 13:53, 19-07-12:

Καλησπέρα, αυτό το θέμα είναι περισσότερο κοριτσίστικο. Αγόρια.. ξουτ!
γιατι????
ποιος πληρωνει το νυφικο και ποιος το βγαζει συνηθως?

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 13:59, 19-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
γιατι????
ποιος πληρωνει το νυφικο και ποιος το βγαζει συνηθως?
Άγγελε ξουτ!!! Πίσω στη φωλιά σου!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:04, 19-07-12:

200 ευρώ (!)

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:08, 19-07-12:

Καλά βρε Κριστινέλ, που το βρήκες αυτό του κουκλί?
Σιγά μην κάνει 200 Ευρώ...

Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 14:13, 19-07-12:

Κάντε ένα θρεντ και για τα υπό το νυφικό ρε κορίτσια..!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:27, 19-07-12:

$228 USD για την ακρίβεια, άντε με τα μεταφορικά να πάει λίγο παραπάνω. Στέλνουν Ελλάδα και με κούριερ απο ότι κατάλαβα. Εχει και σε άλλα χρώματα. Γενικά, νομίζω από Αμερική είναι καλύτερα γιατί δεν βαράνε τις τιμές τόσο όσο οι δικοί μας.
Βέβαια δεν ξέρεις τι ποιότητα θα είναι γιατί δεν το βλέπεις από κοντά και έχει το ρίσκο του. Πάντως η...*γυναίκα του αδερφού του boyfriend* online πήρε νυφικό και έμεινε ευχαριστημένη.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:33, 19-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
$228 USD για την ακρίβεια, άντε με τα μεταφορικά να πάει λίγο παραπάνω. Στέλνουν Ελλάδα και με κούριερ απο ότι κατάλαβα. Εχει και σε άλλα χρώματα. Γενικά, νομίζω από Αμερική είναι καλύτερα γιατί δεν βαράνε τις τιμές τόσο όσο οι δικοί μας.
Βέβαια δεν ξέρεις τι ποιότητα θα είναι γιατί δεν το βλέπεις από κοντά και έχει το ρίσκο του. Πάντως η...*γυναίκα του αδερφού του boyfriend* online πήρε νυφικό και έμεινε ευχαριστημένη.
Και άμα δεν σου κάνει?
Κι εγώ είχα πάρει ένα άλλο ρούχο από το ίντερνετ, και ενώ έγραψα τις διαστάσεις μου, μου έστειλαν ένα τοσοδούλι!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:40, 19-07-12:

Για αυτό θέλει με προσοχή, να παίρνεις μόνο από αυτούς που έχουν εγγύηση και δέχονται επιστροφές/αλλαγές.
Πάντως αυτό το τοσοδούλι σου σου έστειλαν, αν το έχεις ακόμα και δεν ασχολήθηκες, πούλα το σε κανένα eBay να βγάλεις τα σπασμένα.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:42, 19-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Για αυτό θέλει με προσοχή, να παίρνεις μόνο από αυτούς που έχουν εγγύηση και δέχονται επιστροφές/αλλαγές.
Πάντως αυτό το τοσοδούλι σου σου έστειλαν, αν το έχεις ακόμα και δεν ασχολήθηκες, πούλα το σε κανένα eBay να βγάλεις τα σπασμένα.
Ρε γαμώτο πολλά έχω που θα μπορούσα να τα πουλήσω να βγάλω τα σπασμένα.
Και δυστυχώς είμαι θύμα της μόδας (δηλαδή της ανασφάλειάς μου) και τα ρούχα που παίρνω τα χουν τα λεφτάκια τους.
Αλλά μετά από λίγο τα βαριέμαι.
Αντί όμως να τα πουλήσω η χαζη, τα χαρίζω στις φίλες μου.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:50, 19-07-12:

Σημασία έχει να πιάνουν τόπο.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:56, 19-07-12:

Το βρήκα από site καταστήματος στο Ν.Ηράκλειο. Δεν λέει τιμή, αλλά ολόιδιο στο εξωτερικό έχει $260.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:07, 19-07-12:

Λοιπόν το πρώτο που έβαλα είναι αυτής της εταιρίας που έχει απίστευτα πολλά σχέδια/χρώματα/υφάσματα αλλά και εξουσιοδοτημένους πωλητές στην Ελλάδα (σε διάφορες περιοχές) http://www.maggiesottero.com/

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 15:23, 19-07-12:

http://www.maggiesottero.com/dress.a...lection=201202

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:56, 19-07-12:

Κριστινέλ είσαι φοβερή. Είναι πανέμορφο!

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 16:23, 19-07-12:

εμενα μου αρεσε παρα πολυ αυτο! νομιζω ειναι τελειοhttp://s.tidebuy.com/images/product/.../1734476_1.jpg

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 16:55, 19-07-12:

Όνομα:  SPR2012_BRIDAL_854_Back.jpg
Εμφανίσεις:  534
Μέγεθος:  1,13 MB

Όνομα:  62057_B_back.jpg
Εμφανίσεις:  76
Μέγεθος:  233,8 KB

Όνομα:  SPR2012_BRIDAL_2240_Front.jpg
Εμφανίσεις:  93
Μέγεθος:  1,04 MB

Όνομα:  p-216994-400-both.jpg
Εμφανίσεις:  585
Μέγεθος:  15,7 KB

Όνομα:  IMAGES%CE%B3%CE%B1%CE%BC%CE%BF%CF%82luxury482_4.jpg
Εμφανίσεις:  132
Μέγεθος:  24,9 KB

Παράθεση

klara!!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη klara!!
H klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H klara!! έγραψε στις 17:05, 19-07-12:

γνωστη μου εραψε προσφατα νηφικο σε μια σχεδιαστρια με 500ευρω. ελεγε οτι αν νοικιασει θα παει μεχρι και 1000ευρω ενω τωρα εδωσε λιγοτερο, σχεδιαστηκε για την ιδια και θα το χει στη ντουλαπα της για παντα και ηταν και τελειο

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:11, 19-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από klara!!
γνωστη μου εραψε προσφατα νηφικο σε μια σχεδιαστρια με 500ευρω. ελεγε οτι αν νοικιασει θα παει μεχρι και 1000ευρω ενω τωρα εδωσε λιγοτερο, σχεδιαστηκε για την ιδια και θα το χει στη ντουλαπα της για παντα και ηταν και τελειο
Χωρις να διαφωνω με το σκεπτικο αλλα ποιος ο λογος να εχεις ενα νυφικο για παντα στην ντουλαπα σου?

Πιανει και χωρο, ειδικα αν ειναι σαν και αυτα που μοιαζουν με τουρτες.

Παράθεση

klara!!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη klara!!
H klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H klara!! έγραψε στις 17:33, 19-07-12:

οκ ξεχνα αυτον το λογο στη τελικη το πετας ή το πουλας. το οτι εχεις ενα καινουργιο νηφικο που δεν εχει χαλασει και φορεθει ποτε απο καμια αλλη και οτι το νηφικο φτιαχτηκε για σενα και μονο με τα μισα λεφτα που θα εδινες για ενα ενοικιαζομενο, εμενα μου ειναι αρκετο

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 18:04, 19-07-12:

Ποιά σοβαρή κοπέλα μέτριου εισοδήματος θα έδινε 1000 ευρώ να νοικιάσει νυφικό?
Ε ρε κάτι κορόιδα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους