Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,096 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,093 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Gmail & Facebook

domenica7

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη domenica7
H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε στις 23:43, 15-01-11:

Χαίρετε!
Πώς γίνεται ενώ δεν έχω λογαριασμό στο facebook (ούτε πατάω σε αυτό το site) να μου έρχεται αυτό το μειλ στο gmail μου?
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  k.jpg
Εμφανίσεις:  105
Μέγεθος:  339,5 KB

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη domenica7 : 15-01-11 στις 23:54.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 23:54, 15-01-11:

Κάνε μια αναζήτηση μέσω mail. Δώσε δηλαδή σε κάποιον φίλο σου που έχει fb να σε ψάξει μέσω mail. Πρέπει να έχεις, ή να μην το θυμάσαι ή να έκανε κάποιος χρησιμοποιώντας το mail σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 έγραψε στις 00:02, 16-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Κάνε μια αναζήτηση μέσω mail. Δώσε δηλαδή σε κάποιον φίλο σου που έχει fb να σε ψάξει μέσω mail. Πρέπει να έχεις, ή να μην το θυμάσαι ή να έκανε κάποιος χρησιμοποιώντας το mail σου.
Το πρώτο αποκλείεται.Δεν έχω τόσο μεγάλα κενά μνήμης κ καταρχήν έχω αλλεργία στο συγκεκριμένο site.: P
Οκ, ευχαριστώ αυτό θα κάνω. Αλλά κ πάλι πως το έκανε με το μειλ μου ,δεν θα χρειαζόταν κάποια επιβεβαίωση μεσω μειλ μετά όπως γίνεται σε όλα τα φορουμ κτλ;; Τι να πω...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 00:09, 16-01-11:

Εχμ μάλλον το πρώτο είναι. Σε καλωσορίζει και με το όνομά σου.
Ναι, θέλει επιβεβαίωση.
Τσέκαρε και κλείστο αν δεν το θες.

Ή εκτός και αν εννώθηκαν (gmail & facebook). Tι να πω.

Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 έγραψε στις 00:18, 16-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Εχμ μάλλον το πρώτο είναι. Σε καλωσορίζει και με το όνομά σου.
Ναι, θέλει επιβεβαίωση.
Τσέκαρε και κλείστο αν δεν το θες.

Ή εκτός και αν εννώθηκαν (gmail & facebook). Tι να πω.
Εμ...το πρώτο ειπαμε αποκλείεται...:Ρ Σοβαρά.
Οκ τελικά πηρα τηλ τον ξαδελφο μου κ λύθηκε. Τώρα απλά μου μένει η απορία πώς πήρε το @/#*\! φεισμπουκ το μειλ μου..

(αυτό σκέφτηκα στη αρχή,εξού κ ο τιτλος :Ρ)

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 00:49, 16-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από domenica7
Εμ...το πρώτο ειπαμε αποκλείεται...:Ρ Σοβαρά.
Οκ τελικά πηρα τηλ τον ξαδελφο μου κ λύθηκε. Τώρα απλά μου μένει η απορία πώς πήρε το @/#*\! φεισμπουκ το μειλ μου..

(αυτό σκέφτηκα στη αρχή,εξού κ ο τιτλος :Ρ)

Υπάρχει σχετική λειτουργία στο facebook! Αν κάποιος φίλος σου, που έχει το mail σου στις επαφές του στο msn πχ, έχει facebook, μπορεί να σου στείλει πρόσκληση με mail για να δημιουργήσεις και εσύ λογαριασμό στο συγκεκριμένο site!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:39, 16-01-11:

Το facebook είθισται να στέλνει - από μόνο του (!) - spam e-mails στα contacts σου, αν το e-mail σου αυτό είναι και MSN account. Έχει λάβει μεγάλη κριτική γι' αυτό το πράγμα, μάλιστα.

Πρόχειρη πηγή δεν έχω τώρα γι' αυτό.

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 09:06, 16-01-11:

Κοίταξέ το πάντως, γιατί η Θεοδώρα έχει δίκιο. Υπάρχει λογαριασμός με το e-mail σου που είναι ανενεργός τώρα.
Έχω πρόχειρο ένα τέτοιο mail στο junk και στη θέση του ονόματος έχει το όνομα που έχω στο mail μου και δε μου γράφει επιστρέψτε (κάτι που σημαίνει ότι το mail που χρησιμοποιείς κάποτε είχε λογαριασμό εκεί).

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:18, 16-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Το facebook είθισται να στέλνει - από μόνο του (!) - spam e-mails στα contacts σου, αν το e-mail σου αυτό είναι και MSN account. Έχει λάβει μεγάλη κριτική γι' αυτό το πράγμα, μάλιστα.

Πρόχειρη πηγή δεν έχω τώρα γι' αυτό.
Εφόσον το ζητήσεις

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria....
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε στις 00:15, 17-01-11:

Βασικά το facebook στέλνει mail σε επαφές ωστέ να κάνουν εγγραφή μέλη.Δεν είναι τίποτα κακό,απλώς δες το σαν μια πρόσκληση,ωστέ να γίνεις μέλος στο facebook!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Facebook fails - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-08-12 στις 13:32.
    • Πρόβλημα στο gmail - Από maria1025
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-09 στις 16:34.
    • Facebook Page - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-08-09 στις 00:41.
    • Gmail - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 41 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-02-08 στις 01:48.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους