Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,420 μηνύματα σε 75,353 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 575 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρώτη επαφή με το γυμνό κορμί

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 13:16, 01-06-07:

εγώ ακόμα δεν έχω βιώσει επαφή με γυμνό κορμί
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 13:23, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από NINJAKI
ο maulder έκανε πρώτη φορά σεξ στα 29
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 13:23, 01-06-07:

ποιός είναι ο maulder?
απο xfiles?
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 13:25, 01-06-07:

ποιός είναι ο maulder?
απο xfiles?
ναι
Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H tirogaridaki_23 έγραψε: στις 13:26, 01-06-07:

δεν νομίζω να είσαι ανηλική αλλα ποτέ δεν είναι αργα.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:26, 01-06-07:

οι γονεις μου ποτε δεν ητανε επιφιλακτικοι με αυτο το θεμα. Απο μικρος εβλεπα πολυ συχνα και τον πατερα μου γυμνο, και την μητερα μου γυμνη και την αδερφη μου φυσικα. Ειδικα με την αδερφη μου καναμε και μπανιο μαζι, οταν ειμασταν μικρα στην παραλια ειμασταν γυμνα, παιζαμε γυμνα μεσα στο σπιτι κλπ. Αλλα και οι γονεις μου κανανε μπανιο με εμενα στην τουαλετα, εβγεναν απο το ντους και δεν ειχανε κανενα προβλημα, και καμια φορα που δεν μπορουσα να κοιμιθω και πηγενα στο δωματιο τους να κοιμιθω στο κρεβατι τους και τυχενε να ειναι γυμνοι (που να καταλαβω τοτε το γιατι... Νομιζα οτι απλα ειχανε ζεσταθει επειδη ειχε ζεστη) κανενα προβλημα, ξαπλωνα εγω στην μεση και νανακια. Και τωρα που μενω με τον πατερα μου κυκλοφορουμε και οι δυο ανετοτα γυμνοι, κανενα προβλημα. Αλλα και η αδερφη μου οταν ειχε ερθει το καλοκαιρι δεν ειχε προβλημα να ειναι γυμνη μπροστα μου, ουτε και εγω να ειμαι γυμνος μπροστα της.

Ειμαστε πολυ διαστροφικη οικογενια;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 13:27, 01-06-07:

ααα ωραία άρα έχω ελπίδα

οκ μιλώντας σοβαρά... είχα δει πρώτη φορά γυμνό όταν ήμουν 4 χρονών που έκανα παρέα με ένα αγοράκι από το νηπιαγωγείο και κάναμε γυμνά μπάνιο

όσον αφορά το γυμνό σεξ αυτό είναι μια άλλη ιστορία
Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H tirogaridaki_23 έγραψε: στις 13:28, 01-06-07:

Α στο θέμα περιλαμβάνονται και οι ταινίες ή μόνο όσους είδαμε γυμνούς εκ του φυσικού; Γιατί σε ταινίες έχω δει μποοολικους και μποοολικες κάπου στα 8...
καλά δεν το συζητώ...εκεί είμαι πάρα πολύ έμπειρη κι εγώ!!!εχουν δει κι αν έχοιυν δει τα ματάκια μου!!!
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 13:28, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από tirogaridaki_23
δεν νομίζω να είσαι ανηλική αλλα ποτέ δεν είναι αργα.

πλάκα έκανα προφανώς χιχι
Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε: στις 13:32, 01-06-07:

ένα αγοράκι από το νηπιαγωγείο και κάναμε γυμνά μπάνιο
και δεν είναι αυτό επαφή με το γυμνό;;;ξέρεισ τι του είδες του αγοριου;;;

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ειμαστε πολυ διαστροφικη οικογενια;
Η ξετσίπωτη οικογένεια!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 01-06-07 στις 20:48. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 13:32, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από tirogaridaki_23
και δεν είναι αυτό επαφή με το γυμνό;;;ξέρεισ τι του είδες του αγοριου;;;

ε νταξ τοτε δε καταλαβαινα
Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε: στις 13:33, 01-06-07:

ε νταξ τοτε δε καταλαβαινα
χα!!αυτό το λες εσυ!! και που το ξέρουμε εμείς ε;;
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 13:39, 01-06-07:

το υποθέτουμε
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:50, 01-06-07:

δεν αισθανομαι γενικα ανετα να με βλεπουν...
φιλος και μαμα λιγο πιο ανετα, με αυτη τη σειρα αντιστοιχα...
τη μαμα μου απο παντα την εβλεπα γυμνη και δε με ενοχλουσε ποτε, το μπαμπα μου πολυ σπανια...
η πρωτη εξικοιωση ηταν καπου στα 16, με τον τοτε συντροφο, και η απολυτη εξικοιωση λιγο πιο μετα, καπου 17-17+ που πρωτοεκανα σεξ (με τον ιδιο)...

ακομα και τωρα σε αλλαγη συντροφου εχω ενα μικρο κολλημα, ντρεπομαι απο τη φυση μου λιγο ... και το πιο κουλο ειναι οτι ντρεπομαι σε συγκεκριμενα σημεια του σωματος... και μερικα απο αυτα ειναι κουλα τελειως! πχ, πατουσες!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 έγραψε: στις 14:05, 01-06-07:

και μερικα απο αυτα ειναι κουλα τελειως! πχ, πατουσες!!!
γιατι, αυτός δεν έχει;;;
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 14:19, 01-06-07:

οχι, απλα εγω οπως ειπα ηδη, ντρεπομαι, οταν καποιος βλεπει συγκεκριμενα σημεια.. ειναι απλα κουλο..
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 14:25, 01-06-07:

το κουλό με το σκηνικό αυτό είναι το εξής:

Όταν δεις για πρώτη φορά έναν άνθρωπο γυμνό μπορεί σε πρώτη φάση να μη σου αρέσει αυτό που θα δείς. Μπορεί δλδ οι ατέλειες του ανθρώπινου σώματος να σε απωθήσουν. Όταν όμως δεις τον ίδιο άνθρωπο γυμνό ξανά και ξανά καταλήγεις να σου αρέσει αυτό που βλέπεις όλο και περισσότερο. Ακόμα και το πιο άσχημο σώμα του κόσμου να είναι, στο τέλος το αγαπάς έτσι όπως είναι.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 14:30, 01-06-07:

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ ΚΙ ΑΥΤΟ...
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 15:12, 01-06-07:

Καλε το νιντζακι ειναι ρομαντικο βρε κι ας μη του φαινοτανε
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 15:14, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Καλε το νιντζακι ειναι ρομαντικο βρε κι ας μη του φαινοτανε
Τα φαινόμενα απατούν
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Panagiotis09

Βρείτε παρόμοια