Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με firmware Canon 40D

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:49, 16-01-11:

Καλησπέρα

Πήγα να κάνω update στο firmware της φωτογραφικής μου μηχανής από το 1.0.8 στο 1.1.1 αλλά εκεί που θα έπρεπε να μου δίνει την δυνατότητα να κάνω update, μου γράφει
CF card containing firmware is required to update. Cannot update.
Γιατί;

Αυτό προσπάθησα να ακολουθήσω κάνοντας πρώτα format στην κάρτα μνήμης μου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Liakouras
Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 382 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε στις 19:15, 16-01-11:

Θα σε παραπέμψω να κάνεις την απάντηση σου στο dpgr όπου θα μπορέσεις να πάρεις απάντηση από άτομα που έχουν την ίδια μηχανή και έχουν κάνει το update firmware.

Η δική μου συμβουλή που έχω κάνει update firmware για λογαριασμό της pentax k-x μου είναι να κάνεις format της κάρτας μνήμης μέσο του Pc απο την επιλογή format που βρίσκεται στα properties του αφαιρούμενου δίσκου σου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 19:40, 16-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Liakouras
Θα σε παραπέμψω να κάνεις την απάντηση σου στο dpgr όπου θα μπορέσεις να πάρεις απάντηση από άτομα που έχουν την ίδια μηχανή και έχουν κάνει το update firmware.
Μόλις το πόσταρα...

Αρχική Δημοσίευση από Liakouras
Η δική μου συμβουλή που έχω κάνει update firmware για λογαριασμό της pentax k-x μου είναι να κάνεις format της κάρτας μνήμης μέσο του Pc απο την επιλογή format που βρίσκεται στα properties του αφαιρούμενου δίσκου σου
Αφού την έχω ήδη κάνει format. Έχει δηλαδή σημασία που την έκανα format από την μηχανή;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Canon Eos 300d και Windows 7 - Από MaryVeg
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φωτογραφία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-11 στις 15:21.
    • Canon vs. Lexmark vs. Epson - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-12-10 στις 00:31.
    • Canon EOS 500D να την πάρω; - Από KONNOS10495
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-12-09 στις 22:11.
    • update firmware στο Creative muvo v200 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-06 στις 06:40.
    • netmod και firmware - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-05 στις 14:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους