Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,308 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πιστεύετε στα φαντάσματα;

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BAD MAIPH
H BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H BAD MAIPH έγραψε στις 10:55, 24-12-07:

Αγαπητη μου palladin, μηλας σοβαρα δεν υπαρχει ο superman;;;
περα απο την πλακα ο καθενας εχει τις αποψεις του και ολες ειναι σεβαστες. Οσο για το αν υπαρχει διαφορα απο την επιστημη και το παραλογο, θα σου πω ενα πραγμα ολοι αυτοι που ανακαληψαν κατι (Εντισον,Μπελ,Τεσλα κ.α) ηταν παραλογοι (ετσι τους αποκαλουσαν, εχω αδικο. Το αν μπορεις να αποδηξεις την υπαρξη των φαντασματων ειναι μεγαλη κουβεντα αλλα σου λεω πως υπαρχουν ανθρωποι που ειναι επιστημονες και μπορουν να αποδειξουν την υπαρξη τους. Και μην ξεχνα πως και οι οντοτητες (και οχι φαντασματα) μας 'φανερονονται' καμια φορα. Εχεις ακουσει το φινομενο Πολτεργκεϊστ; Αν ναι καταλαβαινεις τι ενοω.
Δεν προσπαθω να σου αλλαξω την γνωμη, απλος εμενα μου αρεσει να μαθαινω κατι που εχω αγνοια, μπορει να μην πιστεψω αν εσυ μου πεις πως υπαρχουν π.χ. νεραϊδες, αλλα δεν θα το αποκλοισω τελειος. Καπου μεσα στο μυαλο μου, σε μια σκοτεινη γωνιτσα θα υπαρχει μια μικρη φωτια που θα λεει πως υπαρχουν νεραϊδες. Μπορει να μην βγει ποτε στην επιφανεια αυτη η πληροφορια, ή ισως να βγει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BAD MAIPH
H BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H BAD MAIPH έγραψε στις 11:05, 24-12-07:

και κατι αλλο, αν πας στις τρομακτικες ιστοριες στην 6η σελιδα κοιταξε την φωτο που εχω. Νομιζω πως αυτο ειναι μια μικρη αποδειξη για τις παραξενας οντοτητες που αναφερω. Αν μπορεις δωσε μου μια απααντηση λογικη γιαυτο το φενομενο. Θα χαρω πολυ αν υπαρχει μια λογικη εξηγηση!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tuku

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tuku
Ο tuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O tuku έγραψε στις 21:57, 26-12-07:

εγώ πιστεύω στα φαντάσματα δεν μπορούν να μας κάνουν κάτι κακό όπως δεν μπορούν να κάνουν και κάτι καλό , νομίζω οτι παίζουν με εμάς (όταν θα έχω αυτή τη δυνατότητα και τόσο πολύ χρόνο μπροστά μου το ίδιο θα κάνω) , τώρα το αν μπορούν επιστημονικά να αποδειχτούν σιγά-σιγά με τα άλματα που κάνει η επιστήμη σίγουρα κάτι θα πουν όπως με της υπεριώδεις φωτογραφίες και ίσως και με κάποια άλλα πράγματα .μια ερώτηση έχετε αναρωτηθεί οτι αν εμφανιστούν επιστημονικά τα φαντάσματα ποια θα είναι η στάση της εκκλησίας μην πως αυτοί που θα το αποδείξουν χαρακτηριστούν κακοί επιστήμονες ή ακόμα και δεισιδαιμονες μην πως αυτή είναι άλλη μια εξήγηση γιατί δεν αποδεικνύονται; λέω τώρα.................

Παράθεση

squall

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη squall
Ο squall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O squall έγραψε στις 23:14, 17-02-08:

Φαντασματα υπαρχουν.Δεν ειναι τυχαιο που τοσα χρονια ακουγονται ιστοριες και αλλωστε και η επιστημη σιγα σιγα εχει αρχισει και ψαχνετε.Το HVP αν δεν κανω λαθως ποιος το ανακαλυψε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

squall

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη squall
Ο squall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O squall έγραψε στις 23:15, 17-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από BAD MAIPH
Δωσε μου εναν ορισμο για το λογικο, να σου πω τι ειναι παραλογο. Αν ημασταν πολλα χρονια πριν και λεγαμε στον κοσμο πως η γη ειναι στρογγιλη θα μας λεγαν παραλογους. Γιατι, επειδη δεν το πιστευαν οι πολλοι; Ποιοι ηταν παραλογοι τοτε;
Συμφωνω απολυτα!!!!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Georges5773 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Georges5773
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Georges5773 έγραψε στις 17:47, 22-06-08:

βασικα εγω πιστευω σε τετοια τρελα κ εξωπραγματικα τοσο που οι φιλοι μ με αποκαλουν gothic τυπο κ αλλα τετοια...γενικα με λενε παρακσενο ανθρωπο...

Παράθεση

@minouki@ (Μίνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη @minouki@
H Μίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H @minouki@ έγραψε στις 19:18, 22-06-08:

Δεν πιστεύω οτι υπάρχουν φαντάσματα γιατί πολύ απλά δεν ΞΕΡΩ αν υπάρχουν φαντάσματα!!
Το να πιστεύεις στα φαντάσματα δεν διαφέρει και πολύ από το να πιστεύεις στο ότι οι πέτρες μετακινούνται από μόνες τους, ή ότι τα κουτάλια λυγίζουν στο έτσι!! Όλα αυτά που ακούγονται για τα φαντάσματα νομίζω πως είναι μια πολύ μεγάλη παρεξήγηση των γεγονότων που πραγματικά έγιναν!!

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 02:00, 01-07-08:

Πιστεύετε στα φαντάσματα

Όχι

και αυτός είναι ο καλύτερος τρόπος αντιμετώπισης όταν τα βλέπεις μπροστά σου

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 02:31, 01-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Όχι

και αυτός είναι ο καλύτερος τρόπος αντιμετώπισης όταν τα βλέπεις μπροστά σου
Γιατί αυτό το παιδί με προλαβαίνει πάντα;;;

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 08:45, 01-07-08:

υπάρχουν, δεν υπάρχουν, δεν θα το πω εγώ.

απλά δεν καταλαβαίνω γιατί ποτέ δεν εμφανίζονται σε αυτούς που δεν πιστεύουν στην ύπαρξή τους.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 21:15, 01-07-08:

Γιατι ειναι σαν τον αορατο ανθρωπο....που ειναι αόρατος μονο οταν δεν τον κοιτανε ! (mystery men )

Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vendetta
Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε στις 23:18, 07-07-08:

Όχι μέχρι αποδείξεως του εναντίου...
Βέβαια εάν το ενάντιο - τώρα σωστά το είπα;; - αποδειχθεί δε νομίζω να το μάθετε...
Θα μείνω στον τόπο...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vendetta : 07-07-08 στις 23:25.
Παράθεση

athinaspa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη athinaspa
H athinaspa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H athinaspa έγραψε στις 11:12, 14-09-08:

δεν πιστευω οτι υπαρχουν,απλως οι ανθρωποι οταν πεθαινει ενας δικος τους,θελουν να τον νιωθουν κοντα τους και φανταζονται διαφορα...

παλι ομως δεν αποκλειω το ενδεχομενο να υπαρχουν...

Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorelai
H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε στις 13:23, 14-09-08:

Τοσο για τους συγγενεις μας/φιλους μας οσο και για τον εαυτο μας κατι μας λεει οτι με καποιο τροπο η ζωη θα συνεχιστει, η ψυχη θα χωριστει απ το σωμα και θα συνεχισει με καποιο τροπο να υπαρχει, κλπ κλπ.
Εγω προσπαθω να το αποβαλλω αυτο απο το μυαλο μου, γιατι οσο περιεργο και αν ειναι στη συλληψη το οτι η ψυχη πεθαινει μαζι με το σωμα, πιστευω οτι ετσι ειναι.
Συνεπως δεν πιστευω οτι υπαρχουν και φαντασματα ^^
Ετσι κι'αλλιως με δυσκολευει να πιστεψω στο υπερφυσικο.

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 19:27, 15-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorelai
Τοσο για τους συγγενεις μας/φιλους μας οσο και για τον εαυτο μας κατι μας λεει οτι με καποιο τροπο η ζωη θα συνεχιστει, η ψυχη θα χωριστει απ το σωμα και θα συνεχισει με καποιο τροπο να υπαρχει, κλπ κλπ.
Εγω προσπαθω να το αποβαλλω αυτο απο το μυαλο μου, γιατι οσο περιεργο και αν ειναι στη συλληψη το οτι η ψυχη πεθαινει μαζι με το σωμα, πιστευω οτι ετσι ειναι.
Συνεπως δεν πιστευω οτι υπαρχουν και φαντασματα ^^
Ετσι κι'αλλιως με δυσκολευει να πιστεψω στο υπερφυσικο.
Νομίζω, ότι καλά πορεύεται κανείς, όσο λέει (και το εννοεί!), ότι "δυσκολεύεται να πιστέψει στο υπερφυσικό( ή μεταφυσικό"...

Παράθεση

pink angel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pink angel
H pink angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H pink angel έγραψε στις 17:03, 22-07-10:

για,ολοι ξερουμε πως υπαρχουν παραφυσικα φαινομενα πιστευετε πως ειναι αληθινα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 17:15, 22-07-10:

Δεν πιστεύω στα φαντάσματα, και αυτό γιατί δεν έχω ακούσει έστω ένα επιχείρημα που να με πείθει σαν Ζωή για την ύπαρξη τους...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 17:25, 22-07-10:

Στην μετά θάνατον ζωή πιστεύω.
Δεν πιστεύω όμως στην ύπαρξη φαντασμάτων, ότι στοιχειώνουν τα σπίτια, ότι εμφανίζονται και τρομάζουν ανθρώπους κλπ, αυτά πιστεύω ότι είναι λαϊκοί μύθοι και τίποτε άλλο, και ακόμα περισσότερο δεν πιστεύω σε επικοινωνία με νεκρούς, τραπεζάκια κλπ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,060 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 18:08, 22-07-10:

Δεν πιστεύω στα φαντάσματα ως αντικειμενικές υπάρξεις αλλά ούτε και στη μεταθανάτια ζωή.
Έτυχε πριν αρκετό καιρό να είχα μια σχετική εμπειρία η οποία στην αρχή μου ταρακούνησε όλο το οικοδόμημα της σκέψης μιας που ουδέποτε πίστευα σε φαντάσματα. Τελικά καταλήγω σε αυτό που ο Γιουνγκ αποκαλεί ως συλλογικό υποσυνείδητο. Όλα αυτά αποτελούν ιδέες του εγκεφάλου και ανίκανα να μας κάνουν κακό - εκτός κι αν τα πάρουμε πολύ στα σοβαρά.

-petros

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pink angel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pink angel
H pink angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H pink angel έγραψε στις 18:35, 22-07-10:

συμφωνω απολιτα μαζι σας!παρολα αυτα ομως μου αρεσει να ακουω τρομακτικες ιστιριες και να βλεπω θριλερ χωρις να τα πιστευω βεβαια.

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 23:10, 26-07-10:

Εγω παλι πιστευω ,γιατι μικρη οσο παραξενο και αν σας φανει(δημοτικο)εβλεπα ....Ηταν βασικα μια φιγουρα σκουρη και ξεχωριζε στο σκοταδι,γιατι περνουσε ελαχιστο φως απο τα παραθυρα της κουζινας ,στον διαδρομο..Ηταν μια αντρικη μορφη,με μεγαλο υψος,σαν να φορουσε στολη και σερνοταν ,δεν κουνουσε δηλαδη τα ποδια..Ξερω πως μπορει πολλοι να το κοροιδεψετε ..και να με θεωρησετε "φαντασιωμενη "μικρη ,αλλα δεν ημουν. Μια φορα ειχα τρομοκρατηθει τοσο που πηγα στο δωματιο της μητερας μου και του πατερα μου.Καθως ξαπλωνα λοιπον μαζι τους και φοβομουν ,κοιτουσα γυρω γυρω γιατι ειχα δει εκεινη την μορφη και ξαφνικα ειδα μεσα στα ρουχα που ειχε κρεμασει η μαμα μου στη πορτα μια μορφη παλι.Μπορεσα να διακρινω και το προσωπο,ηταν χλωμο,το θυμαμαι μεχρι σημερα,αλλα οχι πλεον ξεκαθαρα.Αμεσως ξυπνησα την μαμα μου και της το εδειξα και το ειδε και αυτη.Και θυμαμαι ειχε τρομαξει και το λεει στον μπαμπα μου,αλλα αυτος ουτε που γυρισε να κοιταξει...το μονο που ειπε ειναι "αφηστε τις χαζομαρες.."Μετα το δημοτικο αλλαξαμε σπιτι και δεν ξαναειδα τιποτα.Συνεχιζω ομως να πιστευω πως υπαρχουν ...

Παράθεση

banis (manos)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη banis
Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O banis έγραψε στις 00:11, 27-07-10:

προσωπικα δεν μου χει τυχει,γιατι μπορει εν μερει να πιστευω,αλλα οχι σε σημειο εμμονης.Ωστοσο,σε καποια ποοολυ γνωστα μου ατομα εχουν συμβει περιεργα πραγματα,που δεν εξιγουνται.παντως τρελαινομαι να ακουω τετοιες ιστοριες,οπως οταν ημουν μικρος,στα σοκακια του χωριου μου,οπου οι γριες μας φοβιζανε με θρυλους και ιστοριες.

Παράθεση

Jimmaki (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jimmaki
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Jimmaki έγραψε στις 13:46, 27-07-10:

εγώ πιστεύω πως υπάρχουν φαντάσματα αλλά δε νομίζω πως μπορούμε να τα δούμε εκτός και αν κάτι δε πάει καλά ,τι να πω έτσι και αλλιώς δε μου έχει τύχει να δω κάτι περίεργο αλλά πολλές φορές έχω νιώσει ίσως τη παρουσία κάποιας μορφης .Από την αλλη ίσως όλα αυτά να τα δημιουργούμε εμείς καθώς νιώθουμε τη ανάγκη της ύπαρξής τους

Παράθεση

Dei Gratia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dei Gratia
H Dei Gratia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Dei Gratia έγραψε στις 22:43, 19-11-11:

Όχι ιδιαίτερα…

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 22:47, 19-11-11:

Τι θα πει οχι ιδιαιτερα???

On topic, Οχι δεν πιστευω σκετο!!!! Οτιδηποτε υπερφυσικο ειναι μονο για σεναριο στο supernatural.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 00:56, 21-11-11:

Τα μοναδικά φαντάσματα που πρέπει να φοβάσαι είναι εκείνα που κατοικούν μέσα σου...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dalian : 21-11-11 στις 01:07.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:55, 07-11-12:

Φυσικά και πιστεύω..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:55, 07-11-12:

πιστευω σε αυτα που φαντάζομαι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 13:10, 07-11-12:

Αν εξετάσουε τη λεξη ετυμολογικά, τα φαντάσματα είναι αυτά που φαντάζεται ο νους μας.
Άρα καλά τα λες..

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 22:48, 13-11-12:

Με τίποτα!

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 22:56, 13-11-12:

Οχι φυσικα.

Ξερετε,αμα καποιος βλεπει φαντασματα,την ψαχνει και για σχιζοφρενεια ε?

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:52, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Οχι φυσικα.

Ξερετε,αμα καποιος βλεπει φαντασματα,την ψαχνει και για σχιζοφρενεια ε?
Κάτσε και εσύ να βλέπεις θρίλερ τα μεσάνυχτα και αν ακούς κανα περίεργο ήχο και έχεις χεστεί πάνω σου θα σου πω για πότε υπάρχουν φαντασματάκια

νια,νια,μου έτυχε τη πρώτη φορά που είδα θρίλερ :/

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:48, 20-11-12:

Όχι, δεν πιστεύω

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 22:51, 20-11-12:

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kwstasIdealism
Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε στις 23:26, 20-11-12:

Σε τετοια θεματα δεν μπορεις να εισαι καθετος αλλα η μαγεια αυτη ειναι και αν δεις καποιο δεν θα πιστεψει κανενας

Παράθεση

Dusk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dusk
Ο Dusk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Dusk έγραψε στις 23:41, 20-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από kwstasIdealism
Σε τετοια θεματα δεν μπορεις να εισαι καθετος αλλα η μαγεια αυτη ειναι και αν δεις καποιο δεν θα πιστεψει κανενας
I agree. Aν δεν δω καποιο δεν μπορω να πιστεψω σε αυτα.

Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devian
Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε στις 02:31, 21-11-12:

οχι

Παράθεση

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη anisixos
Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε στις 02:46, 21-11-12:

Εγω εχω φιλο φαντασματακι οπως η Ντανιελα.

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 13:29, 21-11-12:

Φαντάσματα δεν ξέρω εάν υπάρχουν αλλά θα μπορούσα να πω πως πιστεύω στις ψυχές, στο μεταφύσικο και στα παράλληλα σύμπαντα .....

Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kwstasIdealism
Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε στις 14:01, 21-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa

Φαντάσματα δεν ξέρω εάν υπάρχουν αλλά θα μπορούσα να πω πως πιστεύω στις ψυχές, στο μεταφύσικο και στα παράλληλα σύμπαντα .....
τα παραλληλα συμπαντα εν μερει εχουν επιβεβαιωθει

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους