Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιστορίες χωρισμών

Nar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nar
H Nar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Nar Τα πτυχία copies κτώνται! έγραψε στις 08:06, 16-09-08:

Έχεις απόλυτο δίκιο, Γιδι... Και ήθελα να τον καταγγείλω, έστω για να μη κάνει το ίδιο σε κάποια άλλη. Αλλα το σκηνικό να με περιμένει κάτω από το σπίτι μου για να με κάνει ίδια και χειρότερη απ' ότι έκανε τον φίλο μου το έβλεπα να με πλησιάζει με γοργά βήματα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 11:44, 16-09-08:

Nar μου καταλαβαινω την θεση σου αλλα ειναι πολυ ασχημο τετοια ατομα να μενουν εξω.
Δυστυχως θα τα ξανακανει τα παραπανω, μεχρι να πεσει σε καμια εντελως ζουρλη ή σε κανενα ζουρλο πατερα-αδερφο (με την πιο καλη εννοια της λεξης) και θα τον κανουν (με οποιονδηποτε τροπο.) να του γυρισουν τα ποδια αναποδα και να μην ξερει αν πηγαινει ή αν ερχεται.
ΟΥΣΤ!
Με τους αλητες που μπλεξαμε να πουμε.Αποβρασματα, γυμνοσαλιαγκες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bagos13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη bagos13
Ο bagos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O bagos13 έγραψε στις 00:43, 09-03-09:

παιδια και μεγαλοι...επαναληψη τον χορισμον και σχεσεον γινετε ακομα ετσι,, 15αρα με 20αρη 16αρα με 26αρη και παει λεγοντας...εμεις δηλαδη δεν εχουμε **** να σας ευχαριστισουμε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

faiaki (Φαίη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη faiaki
H Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H faiaki μπορεί και να μην έγραψε στις 17:41, 09-03-09:

Η τελευταία φορά που χώρισα...θα έρθει την ερχόμενη Κυριακή!!!Κλέινουμε ακριβώς ένα χρόνο σχέσης εκείνη την ημέρα,και τον χωρίζω επειδή πήγε να με "πουλήσει" (κυριολεκτικά μιλάω!!).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

iero

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη iero
Ο iero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O iero έγραψε στις 21:12, 11-03-09:

Όντως δύσκολο πράγμα ο χωρισμός.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 16:38, 27-04-12:

Στη δικη μου περιπτωση δεν καταλαβα ποιος χωρισε ποιον.

Ημασταν μαζι 9 μηνες.
Σε αυτο το διαστημα μου ετυχε ενα προσωπικο προβλημα.
Εκανε να μου τηλεφωνησει κανενα διημερο.
Περιμενα...Περιμενα...
Αναρωτιομουν γιατι δεν με επαιρνε τηλεφωνο.
Ειχα τοσα στο κεφαλι μου τοτε, ειχα να σκεφτομαι κι αυτο.
Αποφασιζω να τον παρω τηλεφωνο να δω που βρισκεται.
Τον παιρνω λοιπον τηλεφωνο και αρχιζω την κλαψα.

therm: Καλα πού εισαι ; μπλαα , μπλαα , μπλααα.Τωρα που σε χρειαζομαι...μπλα, μπλα , μπλα.
Τωρα που σε ειχα αναγκη μπλα, μπλα , μπλα ...Εξαφανιστηκες ...μπλα, μπλα,ουτε ενα τηλεφωνο μπλα, μπλα

Δημ:Δεν ηθελα να σε ενοχλησω.Δεν ηξερα αν επρεπε να σε παρω τηλ με αυτα που τραβας τωρα.

therm:Με δουλευεις; Αν δεν εισαι εσυ διπλα μου τωρα, ποιος θα ειναι;

Δημ:Δεν ηθελα να σε πιεζω κι εγω τωρα.

therm:Ναι, καλα ενταξει.Δε θελω να με ξαναπαρεις τηλεφωνο.

Δημ:Καλα.

Και το κλεισαμε.

Δεν ξαναμιλησαμε απο τοτε, ουτε τον ξαναειδα.
Εχουν περασει σχεδον 10 χρονια απο τοτε.

Απλα σημερα αναρωτιεμαι εγω τον χωρισα τελικα ή διευκολυνα αυτον να με χωρισει;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 16:40, 27-04-12:

...
νομιζω δεν τον απασχολούσε το ζήτημα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 16:41, 27-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
...
νομιζω δεν τον απασχολούσε το ζήτημα
Τι εννοεις?

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 16:42, 27-04-12:

...

κατάλαβε με ποια μιλούσε στο τηλ;
αυτο εννοώ

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 16:44, 27-04-12:

...

κατάλαβε με ποια μιλούσε στο τηλ;
αυτο εννοώ
Κοιτα η αληθεια ειναι οτι οταν τον πηρα κοιμοταν.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 16:47, 27-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από thermopiles
Κοιτα η αληθεια ειναι οτι οταν τον πηρα κοιμοταν.

κοιτά η αλήθεια είναι ότι κοιμόσουν εσύ για πολύ καιρό

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 16:48, 27-04-12:

κοιτά η αλήθεια είναι ότι κοιμόσουν εσύ για πολύ καιρό
Ετσι ειναι αυτα my friend!

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 17:13, 27-04-12:

εκπληκτικο τελος παντως για 9 μηνες μετα
:E

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 17:22, 27-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σαρα3701
εκπληκτικο τελος παντως για 9 μηνες μετα
:E

νταξ μωρέ, ποιός μετράει...

υγ. λολ. σορρυζ για την κακία που μόλις είπα, ήθελα να διατυπώσω κάτι
παρηγορητικό, κάτι συμπονετικό, κάτι ενθαρρυντικό
μα έχουν περάσει δέκα χρόνια
δεκα
χρονια
γτφ
φτγ!
γκετ οβερ ιτ

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:24, 27-04-12:

Πολλα χρονια αργοτερα μου ειπε η αδερφη μου οτι τον ειδε καπου τυχαια.

Μαντεψτε τι την ρωτησα.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 17:27, 27-04-12:

Πολλα χρονια αργοτερα μου ειπε η αδερφη μου οτι τον ειδε καπου τυχαια.

Μαντεψτε τι την ρωτησα.

...
πως ήταν η κοπέλα δίπλα του;

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:28, 27-04-12:

...
πως ήταν η κοπέλα δίπλα του;
Ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαια!

Μαντεψε και την επομενη τωρα.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 17:35, 27-04-12:

Ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαια!

Μαντεψε και την επομενη τωρα.
δεν θέλω
θα ακουστεί κάπως.
συνέχισε, βγάλτο απο μέσα σου.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:37, 27-04-12:

Yes, Dr

Η επομενη ερωτηση ηταν αν ειχαν και παιδι.

Ειμαι θλιβερη και αξιολυπητη ε;

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 17:39, 27-04-12:

αν πηγες μετα να κλαψεις γοερα
τοτε ...

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 17:48, 27-04-12:

ωωω τι θλιμμένη ιστορία...

δεν πειράζει παντως.
αυτή την κοπέλα θα έπρεπε να την συμπονάς
εσύ γλίτωσες και εκείνη φορτώθηκε το μοσχάρι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:49, 27-04-12:

Οχι ρε τι να κλαψω. Ενταξει ειπαμε. Δεν εκλαψα τοτε. Αναθεματισμενος εγωισμος. Θα κλαψω τωρα; Αλλωστε οπως ειπε και ο Ρεμπ εχουν περασει 10 ολοκληρα χρονια και παραπανω.

μα έχουν περάσει δέκα χρόνια
δεκα
χρονια
γτφ
φτγ!
γκετ οβερ ιτ
Remp i m over it.
Απλα περιεργεια.

ωωω τι θλιμμένη ιστορία...

δεν πειράζει παντως.
αυτή την κοπέλα θα έπρεπε να την συμπονάς
εσύ γλίτωσες και εκείνη φορτώθηκε το μοσχάρι
Ρεμπ λες για τις τελειες.Αλλα κι εσυ φουλ στην αντωνυμια εισαι.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 27-04-12 στις 18:31. Αιτία: συγχώνευση
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 17:58, 27-04-12:

Απλα περιεργεια.
νταξ οχι σε τα μας

υγ. δω π τα λεμε, είναι κάπως πικρό να ξαναβλέπεις ύστερα ανθρώπους
με τους οποίους είχες σχεδιάσει κοινό μέλλον.
Λίγο το ανεκπλήρωτο...
λίγο η ανεξήγητη ζήλεια...
λίγο τα προδομένα όνειρα της νιότης....
λίγο οι αναμνήσεις που καινε...

...λίγο το ότι ο/η επόμενος/η είναι ατελείωτο μανάρι και δεν συγκρίνεται με σένα

γι' αυτό καλό είναι να μένουμε στα καλά πράγματα
πχ, αυτός.
πως τα πάει με την υγεία του,
πως τα πάει με τη δουλειά του,
τι νούμερο πινακίδα είχε στο αμάξι
...για να ξέρεις την επόμενη φορά
και να κόψεις το σωληνάκι των φρένων...

κλπ

υγ.
φουλ στην αντωνυμια εισαι.
τι να κανω, μια ζωή τη βάση έπαιρνα στα φιλολογικά
τώρα καπως βαιλτιοθεικα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 18:01, 27-04-12:

Ειχε φαλακρα παντως. Αυτο με παρηγορησε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:02, 21-06-12:

Ελπίζω να είναι ρητορική η ερώτηση. Αν ΘΕΣ κάποιον προφανώς και ΔΕΝ το αφήνεις να περάσει "έτσι".

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 13:56, 16-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ελπίζω να είναι ρητορική η ερώτηση. Αν ΘΕΣ κάποιον προφανώς και ΔΕΝ το αφήνεις να περάσει "έτσι".
Οχι δεν ηταν ρητορικη!!!
Τοσα χρονια πιστευα οτι εγω τον χωρισα. Κι ειχα και την αναλογη ικανοποιηση κιολας.
Καποια στιγμη ομως (αφου ωριμασα, τωρα τελευταια δλδ) συνεθεσα ολα τα κομματια του παζλ και διαπιστωσα οτι αυτος με χωρισε τελικα.
Χα! Μου την εσκασε!
Μεσα απο αυτα τα κομματια του παζλ συμπερανα επισης οτι πρεπει να ειχα φαει και πολυ κερατο.

Τυφλα.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:27, 16-08-12:

Πω πω τι ιστορία αυτή Ψαραδέλλη.
Διάβασα και την ιστορία του Hunter και συγκλονίστηκα.
Εγώ το μόνο που θυμάμαι, από φίλη μου, είναι κάτι χαζό.
Γνωρίζει ένα τύπο, και της εξηγεί αυτός, για ποιο λόγο χώρισε με την πρώην του.
Της είπε λοιπόν ότι η πρώην του μια ωραία μέρα μάζεψε τα πραγματάκια της (ψιλο κρυφά) και του άφησε ένα σημείωμα που έγραφε "Λυπάμαι, είσαι πολύ έξυπνος και πολύ ερωτικός για μένα!".

Ντόινγκ, παιδιά ντόινγκ. Το αστείο ποιο ήταν? Ότι η φίλη μου το πίστεψε.
Της είπα κι εγώ να του πει ότι ο πρώην της, την παράτησε επειδή "ήταν η τελειότερη γυναίκα του κόσμου και δεν το άντεχε"!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:05, 16-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
πιστευα οτι (...)
Καποια στιγμη ομως αφου ωριμασα συνεθεσα ολα τα κομματια του παζλ και διαπιστωσα οτι
Αυτές οι ανακαλύψεις πάντως μέσα απο εσωτερικές ενδοσκοπήσεις με το πέρας του χρόνου είναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσες και συγκλονιστικές, εγώ προσωπικά τις λατρεύω!
Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Πω πω τι ιστορία αυτή Ψαραδέλλη.
Διάβασα και την ιστορία του Hunter και συγκλονίστηκα.
Εγώ το μόνο που θυμάμαι, από φίλη μου, είναι κάτι χαζό.
Γνωρίζει ένα τύπο, και της εξηγεί αυτός, για ποιο λόγο χώρισε με την πρώην του.
Της είπε λοιπόν ότι η πρώην του μια ωραία μέρα μάζεψε τα πραγματάκια της (ψιλο κρυφά) και του άφησε ένα σημείωμα που έγραφε "Λυπάμαι, είσαι πολύ έξυπνος και πολύ ερωτικός για μένα!".

Ντόινγκ, παιδιά ντόινγκ. Το αστείο ποιο ήταν? Ότι η φίλη μου το πίστεψε.
Της είπα κι εγώ να του πει ότι ο πρώην της, την παράτησε επειδή "ήταν η τελειότερη γυναίκα του κόσμου και δεν το άντεχε"!
Στην ιστορία του Χάντερ έβαλα κι εγώ τη θετική μου. Παρόλο που δε γνωρίζουμε τα παραμέσα, σε καμμιa περίπτωση δε δικαιολογείται μάνα -με σώας τα φρένας- να παρατάει τα παιδιά της. Δικαιολογείται αν είναι ψυχασθενής. Είναι? Ποός ξέρει, ο Χάντερ ίσως να έμαθε μετά απο χρόνια. Γενικώς ψυχασθένειες- επειδή ρώτησε κάποια για το αν είχε δει κάτι προηγουμένως- δεν είναι απαραίτητο να βγαίνουν απο πριν- δουλεύουν και βγαίνουν κι αργότερα

Tελικά Gilda το ζευγάρι είναι μαζί τώρα;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 16-08-12 στις 17:20. Αιτία: Μετατροπή greeklish :)
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:11, 16-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Στην ιστορία του Χάντερ έβαλα κι εγώ τη θετική μου. Παρόλο που δε γνωρίζουμε τα παραμέσα, σε καμμιa περίπτωση δε δικαιολογείται μάνα -με σώας τα φρένας- να παρατάει τα παιδιά της. Δικαιολογείται αν είναι ψυχασθενής. Είναι? Ποός ξέρει, ο Χάντερ ίσως να έμαθε μετά απο χρόνια. Γενικώς ψυχασθένειες- επειδή ρώτησε κάποια για το αν είχε δει κάτι προηγουμένως- δεν είναι απαραίτητο να βγαίνουν απο πριν- δουλεύουν και βγαίνουν κι αργότερα
Telika Gilda to jevgari einai maji twra erwthmatiko. Sorru gia ta greeklish alla ta paixe´de mu allajei th glwssa
Φυσικά συμφωνώ για τη γυναίκα του Χάντερ. Και όσο κι αν ακούγεται περίεργο, γλίτωσε και αυτός και τα παιδιά. Φοβάμαι πως αργότερα θα τους έκανε και χειρότερα. Χρειαζόταν ψυχιατρική βοήθεια η γυναίκα, προφανώς.
Το ζευγάρι όχι φυσικά δεν είναι μαζί, αυτό έγινε πριν χρόνια. Αυτός ο τύπος ήταν ψυχάκιας, η κοπέλα στην αρχή άργησε να το καταλάβει αλλά στο τέλος το κατάλαβε. Αφού κάποια στιγμή που κοιμόταν, βασικά αυτό που ψιλοκοιμάσαι, σαν να χουζουρεύεις, της έλεγε ότι για ότι κάνει, πρεπει να παίρνει την άδειά του, σαν να προσπαθούσε να την υπνωτίσει. Η κοπέλα το έπιασε όμως, και όταν του κανε συζήτηση, αυτός όλο άλλαζε το θέμα. Μεγάλο νούμερο!

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 15:55, 16-08-12:

Καλτ χωρισμος:
Αντρας: εσυ τα χεις ολα ετοιμα,εγω χρειαστηκε να δουλεψω για να τα βγαλω περα
Γυναικα: Ωραια μπραβο,και;
Αντρας: Δε δικαιουσαι να μιλας για δυσκολιες εσυ.
Γυναικα:Σωπα.
Αντρας : χωριζουμε.

Ο παρον διαλογος δεν οδηγησε στον οριστικο χωρισμο εκεινη την περιοδο,αυτο ηρθε αργοτερα.καμια φορα το φερνω στο μυαλο μου και αναρωτιεμαι
ποσο ανωριμος πρεπει να εισαι για να εχεις αυτη τη συζητηση,με αυτες τις λεξεις ακριβως;

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:25, 30-12-14:

Πρόπερσι έπιασα τον πρώην μου με άλλη, πολλά χρόνια μικρότερή μου και φυσικά του ζήτησα να χωρίσουμε. Απ' τη στιγμή που ήταν αλλού, δεν είχε νόημα να είμαστε μαζί. Τον σιχαινόμουν πλέον. Ποιος ξέρει τι μπορεί να είχε κολλήσει; Ο καθένας έχει δικαίωμα να κάνει τις επιλογές του, αρκεί να έχει τα κότσια να επωμίζεται και τις συνέπειες! Με την "κυρία" δεν ασχολήθηκα καθόλου. Τι, δηλαδή; Θα γίνω κατίνα; Σιγά μην του έδινα τέτοια ικανοποίηση. Χωρίσαμε λοιπόν αξιοπρεπώς, αν και με έπαιρνε συνέχεια τηλέφωνο ο τυπάς (εννοείται ότι δεν του απαντούσα). Τα ήθελε όλα δικά του.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τρομακτικές Ιστορίες - Από bunny217
      Το θέμα έχει λάβει 417 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-02-16 στις 03:06.
    • Ποτο-Ιστορίες - Από fantasmenos
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-03-12 στις 05:01.
    • Αστείες ιστορίες απο ΜΜΜ - Από underwater
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-08 στις 13:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους