Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,664 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,072 μηνύματα σε 91,600 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 895 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τα αδέρφια μας

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,607 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 07:47, 14-07-05:

Πόσα αδέρφια έχετε??αγόρι ή κορίτσι??μεγαλύτερο ή μικρότερο?? πώς τα πάτε μεταξύ σας???
Σας βομβάρδισα με ερωτήσεις ε???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 440 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 08:20, 14-07-05:

εχω την αδελφουλα μου που ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη μου, την λενε Ελενα, μενει μακρια μου και μου λειπει πααααααρα πολυ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina21
H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε στις 08:33, 14-07-05:

2 αγορακια το ενα ειναι 23 και το αλλο 18...και τα αγαπαω πολλυ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 09:35, 14-07-05:

Έχω έναν αδερφό 29 χρονών, μένει με την κοπελιά του...

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 09:45, 14-07-05:

Έχω έναν αδερφό 5 χρόνια μικρότερο δλδ στα 21.Αν και πάντα τσακωνόμασταν όπως όλα τα αδέρφια τα τλτ χρόνια έχουμε δεθεί πολύ.
Κι αρχίζω να καταλαβαίνω πόσο δίκιο είχε ο πατέρας μου που έλεγε"μην μαλώνετε αδέρφια είστε όταν θα φύγουμε εμείς θα έχετε ο ένας τον άλλον".

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,262 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 09:56, 14-07-05:

Έχω ένα πιπινάκι μόλις 20 ετών, το Σοφάκι μου, που μου σπάει τα νεύρα, αλλά και μου συμπαραστέκεται όσο κανένας άλλος στα δύσκολά μου!

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 10:01, 14-07-05:

eχω μια αδερφή 5 χρόνια μεγαλύτερη (29) η οποία μένει μακρυά από το σπίτι εδώ και (σνιφ) 11 χρόνια (ΜΑ,ΒΑ,PhD) και έχει πλέον παντρευτεί... Και ενώ μέχρι να φύγει σκοτωνόμασταν όλη μέρα τα τελευταία 4-5 χρόνια, που μεγάλωσα κι εγώ μου λείπει τρελά πολύ .... Και είναι και στο εξωτερικό...σνιφ...στενοχωρήθηκα τώρα.. #

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 10:23, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
eχω μια αδερφή 5 χρόνια μεγαλύτερη (29) η οποία μένει μακρυά από το σπίτι εδώ και (σνιφ) 11 χρόνια (ΜΑ,ΒΑ,PhD) και έχει πλέον παντρευτεί... Και ενώ μέχρι να φύγει σκοτωνόμασταν όλη μέρα τα τελευταία 4-5 χρόνια, που μεγάλωσα κι εγώ μου λείπει τρελά πολύ .... Και είναι και στο εξωτερικό...σνιφ...στενοχωρήθηκα τώρα..
Έλα τώρα όσο μακρυά κι αν είναι είναι πάντα αδερφή σου και σε αγαπάει και θα είναι δίπλα σου όταν κι όποτε την χρειαστείς.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 10:49, 14-07-05:

έχω μία αδερφή 5,5 χρόνια μεγαλύτερη από μένα, παντρεμένη με 3 παιδία
όταν είμασταν μικρές γινόταν πανικος τώρα που μεγαλώσαμε έχουμε πολύ καλές σχέσεις και την εκτιμώ ιδιαίτερα (κυρίως επειδή έκανε 3 εγγόνια στους γονείς μας και δεν πρήζουν εμένα )

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 17:52, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Έλα τώρα όσο μακρυά κι αν είναι είναι πάντα αδερφή σου και σε αγαπάει και θα είναι δίπλα σου όταν κι όποτε την χρειαστείς.
μωρέ ναι...αλλά όσο και να το πεις...αλλιώς είναι να είναι δίπλα σου από τηλέφωνα και μειλ (άντε και 3 μέρες κάθε 2ο καλοκαίρι) και αλλιώς να είναι και κυριολεκτικά δίπλα σου... Απλά έχοντας μεγαλώσει από τα 13 μου ουσιαστικά σαν μοναχοπαίδι έχω αναπτύξει όλα τα σύνδρομα του...μοναχοπαιδιού... και ΄τωρα που οι διαφορες είναι μικρές και βλέπω φίλες μου να κάνουν παρέα με τα αδερφια τους κτλ δεν μπορώ...όσο και να προσπαθώ να το αποφύγω...το ζηλεύω...και μου λείπει πιο πολύ... Να πχ στην αποφοίτηση μου ήταν να μην έρθει (deadline από δουλεια + πολλά έξοδα το πηγαινελα για μισή μέρα ουσιαστικά) και της είχα πει και εγώ ότι δεν αξίζει τον κόπο και πριν φύγω για να παω να ορκιστώ από το σπίτι με πιασαν τα κλάμματα και με μάζευε η μάνα μου (και άντε να 3αναβαφτώ μετά!)...βεβαια το μουντζουρωμα δεν το...γλύτωσα γιατί τελικά μου την έκανε την έκπληξη και ήρθε από το αεροδρόμιο απευθείας για την τελετή (και έφυγε αμέσως μετα ) οποτε με ξαναπιάσαν τα ζουμιά εμένα στη μέση της αίθουσας τελετων

Τέσπα...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 19:01, 14-07-05:

Ενα αδερφό έχω, ένα χρόνο μικρότερο που υπερλατρεύω, αν και μου κανει συχνα-πυκνά την ζωή δύσκολη.... Και ξέρω ότι και εκείνος με αγαπά πολύ αν και δεν το δείχνει γιατί το παίζει σκληρός!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 01:09, 15-07-05:

Εχω μια αδερφη που ειναι 16, σε λιγο 17, και μενει με την μανα μου στην Σουηδια.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 01:26, 15-07-05:

έχω μια αδερφούλα ένα χρόνο μεγαλύτερη .

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,607 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 09:37, 15-07-05:

Εγώ έχω μια αδερφή 7 χρόνια μικρότερη την γνωστή μας ΤΑΖ
έχουμε ΤΕΛΕΙΑ σχέση δνε μας χωρίζει η διαφορά ηλικίας μας καθόλου, και μαζί βγαίνουμε και ξέρει τα πάντα μα τα πάντα για εμένα

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2,265 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 09:46, 15-07-05:

Πολυ χρήσιμο το Poll το αποτέλεσμα είναι ξεκάθαρο το 80% πατάει το δευτερο κουμπάκι

Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη trelokotsidou
H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε στις 10:48, 15-07-05:

Μοναχοπαίδι εγώ και μάλλον με όλα τα σύνδρομα...του μοναχοπαιδιού που είπε και η XRZ :/

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2,265 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 10:57, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou
Μοναχοπαίδι εγώ και μάλλον με όλα τα σύνδρομα...του μοναχοπαιδιού που είπε και η XRZ :/
Έλα βρε μην κάνεις έτσι, έχει και τα θετικά του κάποια μεγαλύτερα αδέρφια σε ορισμένες οικογένιες κάνουν την ζωή κόλαση στα μικρότερα.

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 11:03, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Έλα βρε μην κάνεις έτσι, έχει και τα θετικά του κάποια μεγαλύτερα αδέρφια σε ορισμένες οικογένιες κάνουν την ζωή κόλαση στα μικρότερα.
εγώ πάλι θα έλεγα τα μικρότερα στα μεγαλύτερα

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε στις 11:06, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou
εχω 1 φιλη μοναχοπαιδι, κανουμε παρεα απο πιτσιρικια και την λατρευω γιατι μου φερετε σαν να 'μαι η αδελφη της...αν δεν ηταν μοναχοπαιδι ισως να μην ημασταν τοοοσο δεμενες... #

Παράθεση

goldy (Χρύσα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη goldy
H Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H goldy έγραψε στις 15:24, 15-07-05:

'Εχω άνα αδελφό 1 χρόνο πιο μικρό μου. Όταν ημασταν μικροί τσακωνόμασταν συνεχώς αλλά τώρα έχουν ηρεμήσει τα πράγματα. Είναι αρραβωνιασμένος και μέχρι πριν λίγες μέρες έμενε στο σπίτι της νυφούλας μου αλλά εδώ και μια εβδομάδα έχουμε μετακομίσει όλοι μαζί στο σπίτι των γονιών μου.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,425 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 19:49, 15-07-05:

Έχω έναν αδερφό 5 χρόνια μικρότερό μου...Τον λατρεύω και τον θεωρώ η ζωή μου...Λίγο είμαστε μακριά και είμαστε μέσα στα τηλ...Τώρα που θα φύγω νομίζω ότι το μικρούλη μου θα μου λείψει περισσότερο απ' όλους !Του έχω απίστευτη αδυναμία και εμπιστοσύνη...Τα συζητάμε όλα αν και αγόρι...Τώρα τελευταία βγαίνουμε και μαζί...Είτε με την δικιά του παρέα, είτε με την δικιά μου!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 20:32, 15-07-05:

Πιστεύω είναι πολύ καλό να υπάρχει καλή σχέση ανάμεσα στα αδερφια

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

loudovika

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη loudovika
Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O loudovika έγραψε στις 20:48, 15-07-05:

Σ' ευχαριστώ για το καλωσόρισμα !!!
Μια από τα ίδια και εγώ ! Αλλά όταν μπορείς και έχεις καλούς φίλους τότε όλα είναι μέλι γάλα
Στις καλές αλλά και στις κακές στιγμές αυτοί και αυτές ήταν που με έβγαλαν από πολλές δύσκολες καταστάσεις !!
Γεία σου φιλενάδα prima donna !!! Δεν έχει μπει ακόμη η κολλητή ...Μάλλον θα θέλει να τα πούμε από το τηλέφωνο ...
Καλό απόγευμα στην παρέα σας ! και καλό βράδυ Παρασκευής

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 01:42, 16-07-05:

Κι εγώ μοναχοπαίδι όπως είπε η τρελοκοτσιδου... Κι εγώ με όλα τα συνδρομα που αυτό συνεπάγεται...
Πάντως θα ήθελα πολυυυ να έιχα αδέλφια, είστε πολυ τυχεροι όσοι έχετε!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 08:35, 16-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Κι εγώ μοναχοπαίδι όπως είπε η τρελοκοτσιδου... Κι εγώ με όλα τα συνδρομα που αυτό συνεπάγεται...
Πάντως θα ήθελα πολυυυ να έιχα αδέλφια, είστε πολυ τυχεροι όσοι έχετε!
κάτσε βρε παιδι μου αφού έχεις όλα τα σύνδρομα γιατί σου γκρινιάζουν και θα αρχίσεις να δουλέυεις απο Οκτώβρη??
κάτι θα σου λέιπει απο αυτά για ψάξτο, διεκδίκησε τα δικαιώματα σου σαν μοναχοπαίδι
σε πειράζω ([size=7pt]δεν νομίζω να παρεξηγηθείς? :/)[/
size]

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 08:38, 16-07-05:

Μα ακριβώς επειδή είμαι μοναχοπαίδι μου γκρινιάζουν, γιατι έχουν υπερβολικές απαιτήσεις απο εμένα και δεν μπορώ να τις καλύψω. Γι'αυτό θέλω να δουλέψω αν και ελπίζω να καταφέρω αν το καθυστερήσω και να μην μάθουν πόσα έχω πραγματικά περάσει!

Παράθεση

Vicky

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicky
H Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Vicky έγραψε στις 14:38, 16-07-05:

Εγώ σας περνάω όλους# έχω 6 αδέλφια.
Ένα αδελφό 2 χρόνια μεγαλύτερο δηλαδή στα 24 ο οποίος δουλεύει και μένει μόνος του. Δύο αδελφές δίδυμες οι οποίες είναι στα 23, μια αδελφή στα 12 και τα μικρά μας τον Βασίλη που είναι 8 1/2 και τον Γιάννη που είναι 7 Τα πάμε πολυ καλά αν και υπάρχουν στιγμές που απλά#

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 00:57, 17-07-05:

Εγώ έχω μια αδερφή - και είναι αρκετή :/-
Iris_Didini

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 11:00, 17-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vicky
Εγώ σας περνάω όλους# έχω 6 αδέλφια.
Ένα αδελφό 2 χρόνια μεγαλύτερο δηλαδή στα 24 ο οποίος δουλεύει και μένει μόνος του. Δύο αδελφές δίδυμες οι οποίες είναι στα 23, μια αδελφή στα 12 και τα μικρά μας τον Βασίλη που είναι 8 1/2 και τον Γιάννη που είναι 7 Τα πάμε πολυ καλά αν και υπάρχουν στιγμές που απλά#
Πωω καλή φάση πρέπει να είναι,οταν μαζεύεστε όλοι θα γίνετε ένας πανικός

Παράθεση

Vicky

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicky
H Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Vicky έγραψε στις 22:34, 17-07-05:

Πράγματι Αλλά είναι σαν να είσαι με μια μεγάλη παρέα. Τουλάχιστον έτσι είμαστε με τα αδέλφια μου τα μεγάλα. Σήμερα το μεσημέρι μαζευτήκαμε όλοι για φαγητό στο σπίτι της γιαγιάς μου και περάσαμε αρκετά καλά. Είχα να δω και καιρό τον αδελφό μου και μου είχε λείψει όλο αυτό το να περνάμε ένα κυριακάτικο πρωινό όλοι μαζί. Εφημερίδες,καφέδες,κουβεντούλα ενίοτε και επιτραπέζια ή μπάλα με τα πιτσιρίκια...Ευτυχώς είμαστε πολλοί και κάνουμε ομάδα μόνοι μας#

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε στις 22:36, 17-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vicky
Ευτυχώς είμαστε πολλοί και κάνουμε ομάδα μόνοι μας#

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 19:00, 04-08-05:

Έχω μία αδερφή 5 χρόνια μεγαλύτερη η οποία είναι στα αρραβωνιάσματα.. Μια χαρά τα πάμε μωρέ

Παράθεση

Mahmut

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mahmut
Επαγγέλεται Γλωσσολόγος . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Mahmut έγραψε στις 19:10, 04-08-05:

Έχω 8 αδέρφια. 4 αδερφές 16, 18 και 19 (δίδυμη με μένα) και 21 παντρεμένες και 3 αδερφούς μικρότερους από μένα. Σωστό χαρέμι.

Παράθεση

trobas the return

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη trobas the return
Ο trobas the return αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O trobas the return έγραψε στις 20:35, 04-08-05:

Εμεις ειμαστε 2.
Εγω και ο Γαλανος.
Η μαμα μας εφυγε μαζι με τον μπαμπα μας πριν απο χρονια οποτε δεν τους μετραμε.
Αν προσθεσω την γιαγια μας τοτε ειμαστε 3.

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 375 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 18:42, 05-08-05:

Εγώ πάλι έχω δυο αδερφάκια μικρά. Ο αδερφός μου είναι 15 και η αδερφή μου 12. Εγώ τα πάω πολύ καλά και με τους δύο, αλλά μεταξύ τους τσακώνονται συνέχεια

Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 11:54, 17-08-05:

εχω εναν αδερφο (27ετων) και μια αδερφη (24ετων)

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 13:11, 17-08-05:

Εγώ έχω μία αδερφή που είναι 5 χρονών δηλαδή έχουμε 10 χρόνια διαφορά... Μερικές φορές με τρελαίνει και μου σπάει τα νεύρα αλλά την λατρεύω παρ' όλες τις αταξίες που κάνει

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 08:38, 06-09-05:

Δυο αδερφάκια είμασταν...πολύ αγαπημένα ...
(soundtrack από κάποια ελληνική ταινια )

ο αδερφούλης μου είναι 1 χρόνο μικρότερος, μεγαλώσαμε μαζί είμαστε πάρα πολύ δεμένοι αλλα είναι εντελώς διαφορετικός χαρακτήρας....

βρε μπας και τον βρήκανε αλλού και μου τον φέρανε πεσκέσι?

Παράθεση

Chris

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Chris
H Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Chris έγραψε στις 09:16, 06-09-05:

Έχω μία αδερφή 7,5 χρόνια μεγαλύτερη, η οποία τώρα είναι παντρεμένη και έχει και ένα αγοράκι 2,5 χρονών.. (ο έρωτας μου ο αγιάτρευτος).

Μια φορά κι έναν καιρό που μέναμε όλοι μαζί περνάγαμε πολύ καλά...
Με πρόσεχε πολύ, μου έκανε συνέχεια πλάτες κι εγώ από την άλλη της είχα ξετινάξει την ντουλάπα!!!!
Τώρα, όλη αυτήν την προσοχή και φροντίδα που μου έδειξε τόσα χρόνια, την δείχνω κι εγώ με τη σειρά μου στο παιδάκι της...
Να είναι πάντα καλά...

Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη billthevampire
Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 212 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε στις 13:26, 06-09-05:

Εγώ έχω μια αδερφή 2 χρόνια μεγαλύτερη, μια χαρά τα πάμε (άσχετα που θέλω να την σκοτώσω ).

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 11:23, 26-01-06:

Εγώ έχω 3 αδέρφια,2 αγόρια και 1 κορίτσι.

Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 11:52, 26-01-06:

Έχω έναν μικρότερο αδερφό με τον οποίο έχουμε διαφορά 362 μέρες. Ούτε καν χρόνος!!!!

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 12:02, 26-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από zxr
Έχω έναν μικρότερο αδερφό με τον οποίο έχουμε διαφορά 362 μέρες. Ούτε καν χρόνος!!!!
LoL

Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jason93
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε στις 12:43, 26-01-06:

Κι εγώ έχω τρία αδέρφια,δύο αγόρια και ένα κορίτσι.Είμαι αδερφός του Bill_Slayer.

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 430 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 17:17, 26-01-06:

έχω μια αδελφή 5 χρόνια μεγαλύτερη.
Αν και σαν χαρακτήρες είμαστε πολυ διαφορετικοί και σε πιο μικρές ηλικίες δεν κάναμε καθόλου παρέα (για διαφόρους λόγους), εδώ και λίγα χρόνια τα πάμε πολύ καλά και κάνουμε άψογη παρεούλα...(και μαζί με τα ανηψούδια μου)

Παράθεση

Unicorn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unicorn
H Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H Unicorn έγραψε στις 18:21, 26-01-06:

Έναν αδερφό, ένα χρόνο μικρότερο, που τον υπεραγαπάω και για τον οποίο είμαι πάρα πολύ περήφανη!

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 22:05, 26-01-06:

Έχω 2 μικρότερες αδερφές... 16 κ 14 ετών. Και με τις δύο τα πηγαίναμε πάντα πολύ καλά (αν εξαιρέσουμε τους μικροκαβγάδες που είναι στα προγράμματα). Ίσως γιατί, λόγω του χωρισμού των γονιών μου, ήμουν κάτι σαν ο μπαμπάς τους! Τωρα πλέον όμως μπορώ και συζητώ μαζί τους (ειδικά με την μεγάλη) καθώς είναι σε ηλικία να πουν κ καμια σοβαρή κουβέντα!

Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ines
H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε στις 15:15, 27-01-06:

εγω εχω...(θριαμβευτικη μουσικη υποκρουση).....τεσσερα αδελφακια. μικροτερα. και ολα αγορια.
αλλα τα αγαπαω απιστευτα , παρολο που εχουμε φτασει να σκοτωνομαστε.μικρη τον εδερνα, τον αμεσως επομενο, αλλα τωρα ειναι για γελια η υποθεση, γιατι με περναει στο υψος......σνιφφφ.
αφου σας λεω, δεν μπορω να δω ταινιες οπου μικρα αγορακια παθαινουν τα πανδεινα, γιατι σκεφτομαι τα αδελφακια μου στη θεση τους.....!
τα μικρα τα λενε guillen, esteban, miguel και angel.

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 15:28, 22-06-06:

έχω έναν αδερφό πέντε χρόνια μικρότερο, τον οποίο λατρεύω όσο κανέναν άλλο στον κόσμο. Τρελή αδυναμία!!!
Είμαστε πολύ δεμένοι, στηρίζουμε ο ένας τον άλλον και τα λέμε σχεδόν όλα μεταξύ μας. Σίγουρα βοήθησαν σε μεγάλο βαθμό οι γονείς μας σε αυτό που καλλιέργησαν αυτή τη σχέση από τότε που ήμασταν μικρά..
Μου λείπει πολύ τώρα που είναι φοιτητής, αλλά μιλάμε συνέχεια στο τηλέφωνο και βρισκόμαστε αρκετά συχνά, είτε ανεβαίνει αυτός, είτε κατεβαίνω εγώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 16:53, 22-06-06:

Εχω δυο αδερφες, μικροτερες.
Εχουμε διαφορα 4 χρονια η μια απο την αλλη (3,8 για την ακριβεια), και οι σχεσεις ειναι φυσιολογικες.. με μικροκαυγαδες οπως συμβαινει στα περισσοτερα αδερφια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους