Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,664 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,073 μηνύματα σε 91,600 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 879 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τα αδέρφια μας

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 13:18, 11-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από FaniFox
Πολλοί άνδρες δεν είναι εκδηλωτικοί, ακόμα και κοντινοί συγγενείς μας...
Άν κάποιος σε αγαπάει και σε νοιάζεται, θα στο δείξει όταν χρειαστεί, πίστεψέ με
Συμφωνώ με FaniFox και το λέω εκ πείρας.Συνήθως δεν είμαι καθόλου εκδηλωτικός,αλλά όταν χρειαστεί το δειχνουμε.

Εγώ έχω εναν αδερφό δίδυμο.Δε μοιάζουμε καθόλου.Απο μικροί τα πηγαίναμε μια χαρά.Βέβαια είχαμε τους καυγάδες μας , αλλά πάντα τους λύναμε σύντομα.
Δυστυχώς οι δρόμοι μας έχουν χωρίσει εδώ και χρόνια και δεν μπορώ να τον βλέπω κάθε μέρα.Μιλάμε τακτικά στο τηλέφωνο και για κακή του τύχη θα φάει στη μάπα μέσα στις διακοπές.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

annoylitos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη annoylitos
H annoylitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H annoylitos έγραψε στις 13:35, 17-05-08:

Ειμαι πολυ απογοητευμενη....ενω θα ηθελα με την αδερφουλα μου να εχω μια πολυ καλη σχεση..οι σχεσεις μας ειναι αθλιες...ειναι μικροτερη κατα 5 χρονια παει γυμνασιο...ειναι μονιμος θλιμενη εχει μανια με τους Tokyo hotel ακουει καταθληπτικα τραγουδια....η διαθεση της ειναι λιγακι emo...μου μιλαει συνεχως αποτομα ενω δεν της εχω κανει κατι κακο...συνεχως προσπαθω να την πλησιασω κι αυτη ξανα τα ιδια..!!!ειλικρινα παρακαλω αυτο να αλλαξει..θα θελα πολυ να ειχα μια αδερφη που να νοιαζοταν για μενα,να καναμε παρεουλα κι οχι να κλειδονετε η καθεμια στο δωματιο της κ να μην μιλαμε!!! ελπιζω να ειναι μονο της ηλικιας κ να περασει...κλαιω τωρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorelai
H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε στις 14:04, 17-05-08:

Ειμαι πολυ απογοητευμενη....ενω θα ηθελα με την αδερφουλα μου να εχω μια πολυ καλη σχεση..οι σχεσεις μας ειναι αθλιες...ειναι μικροτερη κατα 5 χρονια παει γυμνασιο...ειναι μονιμος θλιμενη εχει μανια με τους Tokyo hotel ακουει καταθληπτικα τραγουδια....η διαθεση της ειναι λιγακι emo...μου μιλαει συνεχως αποτομα ενω δεν της εχω κανει κατι κακο...συνεχως προσπαθω να την πλησιασω κι αυτη ξανα τα ιδια..!!!ειλικρινα παρακαλω αυτο να αλλαξει..θα θελα πολυ να ειχα μια αδερφη που να νοιαζοταν για μενα,να καναμε παρεουλα κι οχι να κλειδονετε η καθεμια στο δωματιο της κ να μην μιλαμε!!! ελπιζω να ειναι μονο της ηλικιας κ να περασει...κλαιω τωρα
Σιγουρα ειναι της ηλικιας... και σιγουρα νοιαζεται, δεν θα ηθελε να παθεις κατι... ομως τα παιδια σ'αυτη την ηλικια δεν σκεφτονται τι νιωθουν οι γυρω τους, αν τους πληγωνουν με αυτα που κανουν, ουτε νιωθουν την ευθυνη που αποκτας σιγα σιγα και θελεις να κανεις τους δικους σου ανθρωπους να νιωθουν καλα και να τους στηριζεις. Οποτε ντοντ γουορι, σοου ματς XD

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 08:47, 19-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από annoylitos
Ειμαι πολυ απογοητευμενη....ενω θα ηθελα με την αδερφουλα μου να εχω μια πολυ καλη σχεση..οι σχεσεις μας ειναι αθλιες...ειναι μικροτερη κατα 5 χρονια παει γυμνασιο...ειναι μονιμως θλιμμενη εχει μανια με τους Tokyo hotel ακουει καταθληπτικα τραγουδια....η διαθεση της ειναι λιγακι emo...μου μιλαει συνεχως αποτομα ενω δεν της εχω κανει κατι κακο...συνεχως προσπαθω να την πλησιασω κι αυτη ξανα τα ιδια..!!!ειλικρινα παρακαλω αυτο να αλλαξει..θα θελα πολυ να ειχα μια αδερφη που να νοιαζοταν για μενα,να καναμε παρεουλα κι οχι να κλειδονετε η καθεμια στο δωματιο της κ να μην μιλαμε!!! ελπιζω να ειναι μονο της ηλικιας κ να περασει...κλαιω τωρα

δεν ξέρω αν θα σε κάνει να νιώσει καθόλου καλύτερα αλλά οι σχέσεις μου με την αδελφή μου ήταν ακριβώς έτσι όταν είχαμε τις ίδιες ηλικίες με εσάς(είναι 5 χρόνια μεγαλύτερη από μένα)), αν και στα...νιάτα μου δεν είχαμε "συμπεριφορές emo", με θεωρούσαν απλώς "δύσκολο παιδί" [] . Πήρε κάποιο χρόνο βέβαια να έρθουν στην κατάσταση που είμαστε σήμερα [που ειλικρινά δεν ξέρω τι θα έκανα αν δεν την είχα!] αλλά όταν ήμαστε 13 με 18 την "απερριπτα" συνεχώς παρά τις πολλές προσπάθειες που έκανε να με προσεγγίσει.
Μάλλον είναι της ηλικίας. Σίγουρα στο μέλλον θα είναι όλα καλύτερα

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 18:10, 19-05-08:

Έεε...,
Εγώ έχω 3 αδέλφια και είμαι η μικρότερη
  • Αδελφή [10 χρόνια μεγαλύτερη]. Πάντα ήταν το πρότυπό μου. Τα πηγαίνουμε πολύ καλά αν και υπάρχει μεταξύ μας ένα "χάσμα γενεών". Μου μιλάει, επιφανειακά πάντα, για τα δικά της, ενώ εγώ δε λέω τίποτα Εννοείται ότι τσακωνόμαστε καθημερινά αλλά ποιος δεν τσακώνεται μαζί μου?
  • Αδελφός [8 χρόνια μεγαλύτερος]. Δεν είχαμε ποτέ ιδιαίτερο δέσιμο, σε επίπεδο πέρα από το αδελφικό. Ωστόσο υπάρχει θαυμασμός από μένα και ενδιαφέρον απ'αυτόν. Λίγοι τσακωμοί, περισσότερη διασκέδαση
  • Αδελφός [6 χρόνια μεγαλύτερος]. Εδώ τι να πω, χάλια κατάσταση. Είναι να μην διασταυρωθούν οι ματιές μας. Έχουμε κάνει ηρωικούς καυγάδες που κρατούσαν μήνες. Πολέμους πραγματικούς με απώλειες. Με τον καιρό, έμπλεκαν οι παρέες μας, πηγαίναμε στα ίδια μέρη. Τελευταία είμαστε πιο ήρεμα κυρίως γιατί δεν προκαλούμε ο ένας τον άλλον. "Μακριά κι αγαπημένοι..."

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 11:28, 24-05-08:

Έχω 1 αδελφό κατά 8 χρόνια μεγαλύτερό μου...
Μοιάζουμε απίστευτα πολύ στην φάτσα και έχουμε πολλά κοινά στον χαρακτήρα μας!

Πάντα είμασταν τρυφεροί ο ένας στον άλλον...τώρα που έχουν μπεί γαμπροί και νύφες όμως ... ... ... έχουμε ψιλό απομακρυνθεί ... αλλά η σχέση δεν χαλάει με τπτ...!!!

Παράθεση

Utopia (Ελενα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Utopia
H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Utopia έγραψε στις 11:44, 24-05-08:

Εγω εχω εναν αδελφο 3 χρονια μικροτερο απο εμενα.Εινα ο,τι καλυτερο εχω τον υπεραγαπαω και αυτος το ιδιο.Τσακωνομαστε πολυ σπανια αλλα τα βρισκουμε αμεσως.Ειναι σαν αγγελος και δεν μπορω να του κρατησω κακια!!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nefeli1970

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nefeli1970
H nefeli1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H nefeli1970 έγραψε στις 00:40, 13-07-08:

εχω 3 αδερφες
οι δυο μεγαλυτερες
και η μια 18 μηνες μικροτερη

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 02:28, 14-07-08:

έχω ένα αδελφό 30 , μία αδελφή 28 και ένα αδελφό 13 τους αγαπάω όλους υπερβολικά βέβαια τσακωνόμασταν όταν είμαστε μικρά αλλά τώρα είμαστε πολύ δεμένοι.

Παράθεση

SWEET HEART5949 (ΜΑΡΙΑ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SWEET HEART5949
H ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H SWEET HEART5949 έγραψε στις 19:03, 15-07-08:

έχω μια αδελφή και έναν αδελφό που είναι μικρότεροι από μένα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 15-07-08 στις 21:13. Αιτία: μετατροπή κεφαλαίων σε πεζά
Παράθεση

anonumos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anonumos
Ο anonumos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O anonumos έγραψε στις 22:51, 20-07-08:

Εχω ενα αδερφο 4 χρονια μεγαλυτερο μου και εχουμε αρκετα καλη σχεση μεταξυ μας και μια αδερφη που ειναι 17 χρονια μικροτερη μου και εχω και με την αδερφη μου αρκετα καλες σχεσεις.

Παράθεση

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γουρούνα
H Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Γουρούνα έγραψε στις 07:43, 21-07-08:

Εγώ έχω ένα μικρότερο αδερφό (ετεροθαλή), για την ακρίβεια πολύ μικρότερο μου αφού είναι μόλις 5!

Μου 'χει πάρει κυριολεκτικά τα μυαλά!

Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna283
H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 02:52, 05-09-08:

'Eχω μικρότερη αδερφή που τώρα θα μπει Α λυκείου και έναν μικρότερο αδερφό που θα πάει Α Γυμνασίου...
καθότι μένω και σπουδάζω σε άλλη πόλη τους βλέπω μια φορά στις δυο βδομάδες..ο αδερφός μου όλη μέρα παίζει,η αδερφή μου είναι πιο κλεισμένη στον εαυτό της...κι αυτό με στεναχωρεί. αυτά!

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 10:44, 05-09-08:

Δεν έχω αδέρφια.

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 402 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 10:52, 05-09-08:

Έχω Μια τρελή αδελφή Dj ψωνάρα. 34 χρονων.
Έχω ένα Αδελφό παντρεμένο 33 και έχει 2 κοριτσάκια 8,7 ετών και ένα αγοράκι μωρό 3 μηνών...
Το γιαβρί μου θα το βαπτίσω εγώ με την αδελφή μου..

Τους αγαπώ πολύ όλους....

Παράθεση

teddy bear

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη teddy bear
H teddy bear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H teddy bear (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε στις 23:30, 07-09-08:

με την αδερφή μου εχουμε 8 χρόνια διαφορά...αυτή είναι η μικρή δηλαδή. την λατρεύω και την αγαπάω πάρα πάρα πολύ. είμαστε μακρια όμως και μου λίπει. μ' αρέσει να την προσέχω και να της πάρω πολλά πολλά δωράκια

Παράθεση

Empyrium

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Empyrium
Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Empyrium ` έγραψε στις 19:34, 24-09-08:

Εγω εχω μια αδελφουλα 6 χρονια μικροτερη μου. Παει τωρα 1η Γυμνασιου.

Σαν αδελφια ειμαστε πολυ δεμενα μεταξυ μας, και παρόλο που ειναι μικρη μιλαμε για διαφορα σοβαρα θεματα πχ Θρησκεια, πολιτικη κτλ κτλ. Την αγαπω πολυ και γενικα τα παμε πολυ καλα μεταξυ μας.

Παράθεση

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΛΑΡΑ7427
H ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H ΛΑΡΑ7427 έγραψε στις 22:51, 11-01-09:

Εχω μια αδελφή μεγαλύτερη 5 χρόνια, παντρεμένη με ένα γιο 15 χρ. Δεν ταιριάζουμε σαν χαρακτήρες, αλλά και να μαλώσουμε πάλι μιλάμε.

Παράθεση

konstantina1994 (Κωνσταντινα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη konstantina1994
H Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H konstantina1994 :D έγραψε στις 20:10, 25-01-09:

Εγω εχω εναν αδελφο στα 16 και γινεται στο σπιτι ο χαμος !!Μερικες φορες τον λατρευω αλλες τον μισω !!Ειμαστε διαφορετικοι στα παντα δεν εχουμε τιποτα κοινο σαν χαρακτηρες ,αλλα τον αγαπω και δεν μπορω να το αλλαξω !!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Φωτηs

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φωτηs
Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O Φωτηs έγραψε στις 22:26, 25-01-09:

Εγω εχω αλλα τρια αδελφια δυο αγορια και ενα κοριτσι και ειμαστε αρκετα δεμενοι μπορω να πω σαν οικογενεια,τουs αγαπω ολουs το ιδιο αλλα εχω μια παραπανω αδυναμια στο μικροτερο μου αδελφο και ειμαι ιδιαιτερα υπερπροστατευτικοs μαζι του.Αυτο που ευχομαι ειναι να εξακολουθησουμε να ειμαστε ολοι μαζι για πολλα πολλα ακομα χρονια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:55, 12-03-10:

δεν εχω αδερφακια.

και απο μικρη ηθελα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 17:31, 12-03-10:

Έχω μία μεγαλύτερη αδερφή (9,5 χρόνια) και πλεον είμαστε πολύ αγαπημένες...Δεν θα την αλλαζα με τίποτα!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sukerakos13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sukerakos13
Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sukerakos13 mpravo ... na dw sto derby ti tha ginei. έγραψε στις 17:28, 17-03-10:

εναν τρελο αδερφο 7 χρονια μεγαλυτερο.... και δεν ζω χωρις αυτον

Παράθεση

dianechristy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dianechristy
H dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H dianechristy έγραψε στις 17:38, 17-03-10:

Έχω έναν αδερφό 1 χρονο μεγαλύτερο.. έχουμε τέλειες σχέσεις!! Βγαίνουμε μαζί.. Περνάμε πολύ χρόνο μαζί και είμαστε πολύ καλά!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,623 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 17:50, 17-03-10:

Εγω εχω εναν αδερφο μεγαλυτερο (20), οι σχεσεις μας ειναι καλουτσικες.
Δεν ειμαστε τα φιλαρακια που βγαινουν μαζι, κανουν/ρανουν, ουτε μιλαμε για τα προσωπικα μας. Ισως στο μελλον "ανοιχτουμε" πιο πολυ ο ενας στον αλλον.
Αλλα ουτε γω θα τον αλλαζα. Ειναι ωραιο να' χεις μεγαλο αδερφο. Lol.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fanouria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fanouria
H fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H fanouria έγραψε στις 18:27, 23-03-10:

εγώ έχω δύο μικροτέρα αδέρφια , έναν αδερφό (9 ετών) και μια αδερφή (6 ετών)....αν και πολλές φορές μου σπάνε τα νεύρα τα αγαπώ και τα δύο πάρα πολύ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 402 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 21:02, 23-03-10:

Έχω μία αδελφή 3 χρόνια μεγαλύτερη μου και ένα αδελφό 1 χρόνο μεγαλύτερό μου....
Δηλαδή αυτό σημαίνει ότι είμαι η μικρότερη
Δεν με χαλαει καθόλου είχα όλα τα ατού να κανουν τα χατήρια μου όλα....
Ασχέτος ότι ήρθα απρόοπτα..έτσι λένε ο μπαμπας και η μαμά αλλά χάρη σε ένα θείο μου(συγχωρεμένος λυπάμαι για αυτό).. είμαι εδώ και σας γράφω...

Άσχετο!!! η αδελφή μου είναι ελέυθερη..!!!!! χαχαχα

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 23:05, 23-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Έχω μία μεγαλύτερη αδερφή (9,5 χρόνια) και πλεον είμαστε πολύ αγαπημένες...Δεν θα την αλλαζα με τίποτα!!!
το ιδιο και γω

Παράθεση

john93 (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη john93
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O john93 έγραψε στις 19:42, 30-03-10:

εγώ έχω έναν αδερφό 1 χρόνο μικρότερο και έχουμε πολύ καλή σχέση

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 19:52, 03-04-10:

Έχω δυο μικρότερα αδέρφια. Μία αδερφή 14 ετών και ένα αδερφό 10.
Με την αδερφή μου τα πάμε πολύ καλά. Με τον μικρό εξαρτάται από το πως έχει ξυπνήσει την συγκεκριμένη μέρα...

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 20:09, 25-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
δεν εχω αδερφακια.

και απο μικρη ηθελα.
και εγώ το ίδιο....

Παράθεση

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioannaki95
H ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ioannaki95 έγραψε στις 15:59, 01-05-10:

έχω έναν αδερφό μεγαλύτερο κατά 7 χρόνια είναι 22 δηλαδή τα πάμε αρκετά καλά και καμιά φορά βγαίνουμε και μαζί...τώρα που δεν είναι σπίτι και δεν έρχεται συχνά μου λείπει πάντως πριν 3 χρόνια περίμενα πως και πως να φύγει και τώρα....αχ....

Παράθεση

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elenaki92
H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε στις 13:40, 14-05-10:

Εγώ εχω μια αδερφή 3 χρόνια και 4 μήνες μεγαλύτερη. Συμφωνώ με την ιωάννα... Μέχρι πριν 4 χρόνια που έφυγε σε άλλη πόλη να σπουδάσει έλεγα αμήν και πότε θα φύγει. Τώρα όμως... Την παρακαλώ να κατεβεί... Όχι τίποτα άλλο, δεν εχω και με ποιον να μαλώσω! Ξέρετε τώρα πως μαλώνουν τα αδέρφια... Άντε τουλάχιστον θα ρθει αύριο για το ράλλυ θερμαϊκού που φέτος είναι στο χωριό μας...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannis03.06.09 (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giannis03.06.09
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O giannis03.06.09 έγραψε στις 16:36, 23-06-10:

εχω 2 αδερφες.η μια ειναι 31 και παντρεμενη και η αλλη ειναι 29 και συγκατοικει.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 17:38, 23-06-10:

Έχω έναν αδερφό 7 χρόνια μικρότερο και μία αδερφή 3 χρόνια μικρότερη.. Όσο μεγαλώνουν τα πηγαίνουμε όλο και καλύτερα αν και κάποιες φορές είναι η αλήθεια ότι νοσταλγώ τις εποχές που δεν μιλούσαν καθόλου και ήταν τόόόόόόσο γλυκά!!

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,058 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 18:58, 23-06-10:

Έχω έναν αδερφό που με περνάει 16 χρόνια, είναι παντρεμένος και έχει 3 παιδιά...^^
Γενικά έχουμε καλές σχέσεις, αλλά νταξ μεγάλωσα ουσιαστικά σαν μοναχοπαίδι και εγώ, αφού όταν γεννήθηκα ήταν ήδη μεγάλος ε, και μετά παντρεύτηκε και νωρίς οπότε δεν μπορώ να πω ότι τον έζησα όσο θα ήθελα...Αλλά είμαστε πολύ καλά έτσι και αλλιώς οπότε δεν με απασχολεί πια...

Παράθεση

eva.p

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eva.p
H eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H eva.p έγραψε στις 19:50, 23-06-10:

έχω έναν αδερφό 4 χρόνια μικρότερο

Παράθεση

annaki! (μικρή Αννούλα...)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη annaki!
H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε στις 10:06, 25-06-10:

Έχω έναν αδερφό 9,5 χρόνια μικρότερο Τον Οκτώβριο θα κλείσει τα 7 και θα πάει 2α δημοτικού!
Δεν μπορώ να πιστέψω πως από ένα μικρό μπιζέλι στον υπέρυχο προήλθε αυτό το μικρόβιο που μου πειράζει τον υπολογιστή,θέλει να παίζει με το κινητό μου,δεν με αφήνει να φοράω χαμηλοκάβαλα παντελόνια(!!!!),μου λέει ότι θα πλακώσει όποιον με πειράξει,μου σπάει τα νεεύρα γενικότερα
Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Όσο μεγαλώνουν τα πηγαίνουμε όλο και καλύτερα αν και κάποιες φορές είναι η αλήθεια ότι νοσταλγώ τις εποχές που δεν μιλούσαν καθόλου και ήταν τόόόόόόσο γλυκά!!
Ααααχ και εγώ μερικές φορές,ειδικά όταν τον πιάνει λογοδιάρροια! Αυτές οι στιγμές είναι πραγματικά απελπιστικές Με ρωτάει για τα πάαααντα και συνέχεια
Η σχέση μας δεν είναι απόλυτα ειρηνική αλλά ευτυχώς που αποφάσισαν οι γονείς μου-μετά απο 5ετή δική μου πίεση-να τον φέρουν στον κόσμο,γιατί η μοναξιά δεν παλεύεται Εγώ τουλάχιστον ένιωθα μειονεκτικά που δεν είχα αδερφάκι Μπορεί να έχουμε φίλους,ξαδέρφια,συγγενείς,αλλά τα αδέρφια είναι κάτι άλλο...ειδικά όταν δεν θα υπάρχουν οι γονείς!
Μου βγαίνει και μια περίεργη προστατευτικότητα όσο μεγαλώνει ο αδερφός μου...να τον συμβουλέψω για τα πάντα,να μην τον κοροιδέψει ποτέ κανείς,να κρατήσει τη ζωή στα χέρια του,να στηριχθεί στις δυνάμεις του..και άλλα τέτοια ''υπαρξιακά''!
Αυτά,γιατί αν αρχίσω δεν τελειώνω

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε στις 10:39, 25-06-10:

Πόσο σε καταλαβαίνω!! Και εγώ έτσι είμαι εις διπλούν φυσικά γιατί τα μικράκια μου είναι 2!

Παράθεση

annaki! (μικρή Αννούλα...)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη annaki!
H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε στις 10:42, 25-06-10:

Βρε Ζωή,εσένα η αδερφή σου είναι 13,αν υπολόγισα σωστά...Εντάξει,είναι κοριτσάκι,μπορείτε να κάνετε πολλά μαζί.Να πάτε για ψώνια,να βγείτε μια βόλτα... Δεν είναι και τόοοσο μικρή!Υπάρχει μια επαφή θέλω να πω.
Έχω την ίδια διαφορά με μια ξαδέρφη μου και έχουμε τέτοιου είδους σχέση

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε στις 10:53, 25-06-10:

Είναι δύσκολο γιατί είμαστ επολύ διαφορετικοί χαρακτήρες....

Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,775 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 23:00, 21-09-11:

Χμμ. 3 χρόνια έχω διαφορά με την αδελφούλα μου.

Τώρα που "μεγάλωσε",έχουμε πάρα πολύ καλές σχέσεις. Καμία σχέση με παλιότερα.

Είναι από τα λίγα άτομα που εμπιστεύομαι πλήρως σε οτιδήποτε.
Ξέρω ότι θα με στηρίξει,θα με "καλύψει",θα με κάνει να περάσω καλά.

Μου αρέσει επίσης το γεγονός ότι έχει διαμορφώσει έναν δυναμικό και διεκδικητικό χαρακτήρα,
που παρ'όλο που είμαστε αρκετά όμοιες οπτικά,διαφέρουμε σε αρκετά σημεία,
"συμπληρώνοντας" η μια την άλλη!

Θέλω να πηγαίνει καλά σε ότι και αν κάνει.
Όσο μπορώ θα την βοηθάω σε οτιδήποτε και αν θέλει.
Όποτε ζητάει την συμβουλή μου,θα την έχει και θα την στηρίζω ότι και να γίνει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,635 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 21:28, 22-09-11:

Χμμ. 3 χρόνια έχω διαφορά με τον αδελφούλη μου.

Τώρα που "μεγάλωσε",έχουμε πάρα πολύ κακές σχέσεις. Καμία σχέση με παλιότερα. Που ήταν απλά κακές.

Είναι από τα λίγα άτομα που δεν εμπιστεύομαι για τίποτα.
Ξέρω ότι θα δεν θα με στηρίξει, δεν θα με "καλύψει", δεν θα με κάνει να περάσω καλά.

Δεν μου αρέσει επίσης το γεγονός ότι έχει διαμορφώσει έναν δυναμικό και διεκδικητικό χαρακτήρα,
που παρ'όλο που είμαστε αρκετά διαφορετικοί οπτικά, μοιάζουμε σε αρκετά σημεία,
"ανταγωνιζόμενοι" ο ενας με τον άλλο!

Θέλω να τα πηγαίνει σκ..., εχμ, καλά σε ότι και αν κάνει.
Μπορώ και τον βοηθάω σε οτιδήποτε και αν θέλει, με λογικό αντίτιμο βέβαια.
Όποτε ζητάει την συμβουλή μου, θα την έχει λάθος, και θα τον στηρίζω μέχρι να φάει τα μούτρα του!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*StarFalLeN* (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη *StarFalLeN*
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O *StarFalLeN* έγραψε στις 23:57, 22-09-11:

Είμαστε 3 αδέρφια με εντελώς διαφορετικούς χαρακτήρες . Τους εμπιστεύομαι ,τους εκτιμώ και τους 2 τους βλακάκους και ξέρω οτι κι αυτοί κάνουν το ίδιο. Θα έκανα τα πάντα για τα αδέρφια μου πολύ απλά γιατί είναι τα broz μου!

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 00:10, 23-09-11:

εχω μια αδερφη 13 χρονων!! θα λεγα τα παμε καλα παρα την διαφορα ηλικιας! αν και τωρα που λειπω και μπαινει στην εφηβεια με πιανει το συνδρομο του μεγαλου αδερφου!

αμα μου φερει κανεναν μαντραχαλα θα τον φαω με την κουμπουρα!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 00:19, 23-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
αν και τωρα που λειπω και μπαινει στην εφηβεια με πιανει το συνδρομο του μεγαλου αδερφου!

αμα μου φερει κανεναν μαντραχαλα θα τον φαω με την κουμπουρα!
Γιατί εσείς οι νέοι άνθρωποι θέλετε να διαιωνίζετε τις αναχρονιστικές αντιλήψεις του '60 που η δική μου γενιά έβλεπε στις Ελληνικές Ταινίες, είναι μυστήριο για μένα

Ν' αφήσεις την κουμπούρα ήσυχη και να δώσεις στην αδερφή σου να καταλάβει πως αν χρειαστεί κάτι μπορεί μεν να βασιστεί επάνω σου, αλλά δεν πρόκειται να της κάτσεις και στον σβέρκο. Ε;
Η αδερφή σου, όπως κι εσύ έχει δική της κρίση

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 00:23, 23-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Γιατί εσείς οι νέοι άνθρωποι θέλετε να διαιωνίζετε τις αναχρονιστικές αντιλήψεις του '60 που η δική μου γενιά έβλεπε στις Ελληνικές Ταινίες, είναι μυστήριο για μένα

Ν' αφήσεις την κουμπούρα ήσυχη και να δώσεις στην αδερφή σου να καταλάβει πως αν χρειαστεί κάτι μπορεί μεν να βασιστεί επάνω σου, αλλά δεν πρόκειται να της κάτσεις και στον σβέρκο. Ε;
Η αδερφή σου, όπως κι εσύ έχει δική της κρίση
πλακιτσα κανω καλε. μια χαρα εξυπνο κοριτσι ειναι και την εμπιστευομαι απολυτα. απλα νταξει νιωθω το αγχος αν βαλεις και το γεγονος οτι μας χωριζουν και ποσα χιλιομετρα

Παράθεση

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΚΟΡΩΝΕΥΣ
Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O ΚΟΡΩΝΕΥΣ ακροδεξιος αναρχοκομμουνιστης έγραψε στις 00:24, 23-09-11:

εχω μια αδελφουλα κατα 7 χρονια μικροτερη . παλιοτερα δεν ταιριαζαμε λογω ηλικιας . τωρα ειμαστε τελεια . μιλαμε αρκετα συχνα για ολα και εχουμε καλη επικοινωνια . βεβαια παντα ειμαι προστατευτικος απεναντι της . βεβαια την συμβουλευω συχνα . αλλα απο εκει και περα την στηριζω στις επιλογες της . πολλες φορες της λεω και εγω πραγματα για εμενα οποτε περναμε καλα ..

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 315 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 02:00, 23-09-11:

Έχω έναν αδερφό 2 χρόνια μικρότερο.

Τι να πω; Οτι και να πω λίγο θα 'ναι.
Είναι πανηλίθιος!!!
Ώρες, ώρες με εκνευρίζει τόσο που είμαι ενα βήμα πρίν το εγκεφαλικό.

ΑΛΛΆ ΤΟΝ ΑΓΑΠΆΩ ΌΣΟ ΤΊΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΚΌΣΜΟ!

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak και εσύ φρικάρεις που σου λέω σ'αγαπώ... έγραψε στις 10:34, 17-10-11:

Eχω 2 αδεφες,η μια ειναι 2 χρονια μεγαλυτερη και η αλλη 2 χρονια μικροτερη απο μενα!!!
Επειδη ειμαι η μεσαια τα παω μια χαρα και με τις 2 πλεον...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους