Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,691 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,521 μηνύματα σε 91,617 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 754 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τα αδέρφια μας

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 09:01, 18-10-11:

Τρεις μεγαλύτερους αδερφούς με μεγάλη διαφορά ηλικίας μάλιστα. Δράμα είναι η κατάσταση. Δεν έχω με κανέναν καλές σχέσεις, ούτε ουσιαστική επικοινωνία. Πόσο καλύτερα να ήμουν μοναχοπαίδι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε στις 15:00, 29-05-12:

Είμαστε 6 παιδιά.Έχω τρεις μεγαλύτερες αδερφές και μετά από έμένα είναι δύδιμα ένα κορίτσι κι ένα αγόρι.Νομίζω τα πάμε πολύ καλά αν και υπάρχουν μεταξή μας πολλές διαφωνίες...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mayram999 (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mayram999
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H mayram999 έγραψε στις 23:18, 03-06-12:

Εγώ έχω έναν αδερφό με τον οποίο έχουμε 4 χρόνια διαφορά(αυτός είναι μεγαλύτερος). Εντάξει πάντα τσακωνόμουν μαζί του ξέρεις μορε για το ότι μπήκα στο δωμάτιο του χωρίς να χτυπήσω ή επειδή του πείραζα τα πράγματα ή γιατί ΜΕ ΞΥΠΝΙΣΕ καλά ε τότε γινόταν ο 3 παγκόσμιος αλλά κατά τα άλλα τον αγαπάω τον χαζούλη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 23:36, 03-06-12:

Έχω έναν αδερφό, 8 χρόνια μικρότερο. Οι σχέσεις μας είναι παράξενες μιας και έχει σύνδρομο Άσπεργκερ. Πρέπει να έχω ξαναμιλήσει γι'αυτό κάπου εδώ μέσα. Το αγαπώ πολύ αυτό το παράξενο πλασματάκι.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 23:45, 03-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Έχω έναν αδερφό, 8 χρόνια μικρότερο. Οι σχέσεις μας είναι παράξενες μιας και έχει σύνδρομο Άσπεργκερ. Πρέπει να έχω ξαναμιλήσει γι'αυτό κάπου εδώ μέσα. Το αγαπώ πολύ αυτό το παράξενο πλασματάκι.
Να το χαίρεσαι Mία χαρά είναι τα Ασπεργκεράκια(είχα κάνει παλαιότερα εκτενή έρευνα στο θέμα,και καταλαβαίνω πως είναι),μήν παραξενευτείς άν στο μέλλον τον δείς διδάκτορα Φυσικής

Στο θέμα τώρα,έχω 2 αδερφές.Μικρότερες απο μένα,23 και 9 αντίστοιχα.Και οι δύο είναι κόπια της μάνας μας,και ειδικότερα η μικρή είναι σαν να βλέπω την μεγαλύτερη ξανά απο την αρχή.Απίστευτη ομοιότητα σε χαρακτήρα και εμφάνιση.
Εγώ πάλι το ακριβώς αντίθετο απο αυτές.
Σκοτωνόμαστε συνέχεια,δεν υπάρχει θέμα που να συμφωνούμε,αλλά αν μου τις πειράξει κάποιος...Τον έσφαξα τον φούστη!!!!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 23:51, 03-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Να το χαίρεσαι Mία χαρά είναι τα Ασπεργκεράκια(είχα κάνει παλαιότερα εκτενή έρευνα στο θέμα,και καταλαβαίνω πως είναι),μήν παραξενευτείς άν στο μέλλον τον δείς διδάκτορα Φυσικής
Παράξενα και γοητευτικά αυτά τα ανθρωπάκια. Δύσκολη βέβαια η ζωή μαζί τους.

Ένιγουει. Ο καθένας να χαίρεται και να αγαπά τα αδερφάκια του.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Meeko)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Meeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,539 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 23:52, 03-06-12:

Έχω έναν αδερφό, 4 χρόνια μικρότερο από μένα και είμαστε ο ορισμός του "μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε".
Όταν είμαστε μαζί σκοτωνόμαστε, αλλά όταν λείπει κάποιος από τους 2 (σε εκδρομή π.χ.) είναι άδειο το σπίτι και με πνίγει...

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 00:03, 04-06-12:

Εμένα η αζεφήηη μου είναι μεγάααααλη! Τεράααστια. Καλά, σοβαρεύομαι.

Δεν ανήκω στον κανόνα μαζί δεν κάνουμε, αλλά όχι χώρια δεν μπορούμε. Είμαστε κι οι δυο πάνω κάτω ίδιες στο πώς θέλουμε τις σχέσεις μας με τους γύρω και ξέρουμε να αφήνουμε η μια την άλλη ήσυχη όταν το έχει ανάγκη.

Δεν τσακωνόμαστε συχνά. Αν συμβεί αυτό, θα υπάρχει κατά πάσα πιθανότητα σοβαρός λόγος και παίζουμε σαν 5χρονα κυνηγητό και τσύλο μέσα στο σπίτι παρόλο που είναι 5 χρόνια μεγαλύτερη και είμαστε πλέον κι οι δυο ολόκληρες γυναίκες. Βέβαια, καμία δεν έχει συνειδητοποιήσει τη χρονολογική της ηλικία ακόμη, άρα δικαιολογούμαστε κάπως.

Τη λατρεύω την αζεφή μου.
Ελπίζω μόνο να μη διαβάσει ποτέ το στέκι και το πάρει πάνω της.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,511 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 00:45, 29-08-12:

Καλησπέρα στην ομάδα.
Εγώ έχω μια αδερφή 3 χρόνια μικρότερή μου. Έχουμε άριστη σχέση μολονότι είμαστε διαφορετικοί χαρακτήρες και συζητάμε για τα πάντα. Σε ένα σημείο μου τα χαλάει λίγο η μικρή μου! Ήταν πάντα λίγο περίεργη. Θα πω ένα παράδειγμα. Όταν μιλάω στο τηλέφωνο με φίλες/ους μου, με ρωτάει με κάθε λεπτομέρεια ποιος/α ήταν και τι ήθελε. Κάποια στιγμή της μίλησα ήρεμα, αλλά αποφασιστικά και της τόνισα ότι με ενοχλεί πολύ αυτή η συμπεριφορά της! Είναι γεγονός ότι το περιόρισε!
Σε τελική ανάλυση, εγώ που είμαι μεγαλύτερη έχω κάθε δικαίωμα και εξουσία να την ελέγχω, αλλά είμαι δημοκρατική και δεν κάνω χρήση του δικαιώματός μου. Αυτή ως μικρότερη δεν έχει αυτό το δικαίωμα! Χα χα χα! Είμαι λίγο καραφασιστάκλα, ε;
Αμάν! Τώρα το σκέφτηκα! Θα φάω καταψήφιση απ' όσους/ες είναι μικρότερα αδερφάκια στις οικογένειές τους! Δε βαριέσαι; Υγεία!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 23:26, 29-08-12:

,...........................................................................................................................................................
.............................Λοιπον.Εχω μια αδερφη 8 χρονια μεγαλυτερη.Δεν με καταλαβαινει καλα αλλα αν της ζητησω να με βοηθησει σε κατι με βοηθα.Εγω εχω το χαρισμα να ακοουω.Καταλαβαινω κυριως τα οικονομικα της προβληματα.Αγαπιομαστε ομμως πολυ κι αυτο μετραει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,227 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 23:43, 29-08-12:

Έχω έναν αδερφό 8 χρόνια μεγαλύτερό μου που μου κάνει όλα τα χατίρια
Όταν είμασταν πιο μικρά, αυτός στην εφηβεία όλη την ώρα τσακωνόμασταν αλλά τώρα everything glides smoothly

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 00:20, 30-08-12:

Εμένα ειναι 3 χρόνια μικρότερη και πέρασε Πάτρα φέτος
Με εκνευρίζει ώρες ώρες αλλα νταξει τι να κάνω

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 13:17, 30-08-12:

εχω ενα μικρο σκατουλακι 5 μηνων,τον τζιώτη ^.^
(ναι,έτσι τον φωνάζω )

Παράθεση

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mafalda8520
H mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H mafalda8520 έγραψε στις 20:42, 21-09-12:

Τι σχεσεις εχετε με τα αδερφια σας? πιστευετε οτι ειναι οι καλυτεροι φιλοι που θα μπορεσετε ποτε να βρειτε γιατι σιγουρα δε θα σας προδωσουν, ειστε απο τους αλλους που πιστευουν οτι αλλο φιλοι και άλλο οικογενεια ή εχετε τις χειρότερες σχεσεις?
Ας αρχισω απο εμενα εγω εχω μια αδερφη 11 χρονια μικροτερη με την οποια ακομη όπως ειναι φυσικό δεν εχουμε επικοινωνια εννοειται πως την αγαπάω απλά επειδη εχω μεγαλωσει ως μοναχοπαιδι εχω αναπτυξει ιδιαιτερα την κοινωνικότητα μου και δεν μπορω να καταλαβω πολλες φιλες μου που εχουν εντονα επιρρεαστει απο τα αδερφια και στα ματια τους ειναι θεοι με αποτελεσμα να μην δινουν καθολου σημασια στη φιλια?
Ποια ειναι η αποψη σας/
Δεν ξερω αν εχει υπαρξει σχετικο θεμα στο παρελθο απλα εγω θα θελα να το ξαναανοιξω

Σημείωση:
Τα μήνυματα 164 και 165 προήλθαν από τη συγχώνευση του θέματος "Το αίμα νερό δεν γίνεται! Ή μήπως γίνεται? Αδέρφια μου τι πιστεύετε?"

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 22-09-12 στις 15:56. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συνένωσης Θεμάτων
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 20:51, 21-09-12:

εχω μια αδελφη 24 χρονων (ειμαι 15) κι επειδη μεγαλωσα και γενικα μαρεσουν τα φιλοσοφικα οπως κι εκεινης καθομαστε και συζηταμε πχ. για το πως θα επρεπε να ναι το σχολειο(σπουδαζει φιλολογια).Επηρεαζομαι απο αυτην συνεχεια μιλαω γιαυτην και μαρεσει η παρεα της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,359 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 22:10, 22-09-12:

...Κι εκει που ημουν μοναχοπαιδι μεχρι τα 10 και συνηθιζα να κανω παρεα με τη μανουλα και τον μπαμπα τον Κωστα(τον πατριο μου δηλ.) , με τον παππου και τη γιαγια και γενικοτερα με μεγαλυτερους (ακομα και τα ξαδερφια μου μεγαλυτερα ειναι)οταν ημουν εκτος σχολειου, ξαφνικα τσουπ η μανουλα μου μενει εγκυος !Κοριτσακι το πρωτο μου αδερφακι, η Αναστασια μου , της οποιας της αρεσει πολυ (5 χρονια μετα) να κοιταζει τα ρουχα μου , να διαβαζουμε παραμυθια μονο με πριγκιπισσες , να της φτιαχνω τα μαλλια. Εγω ημουν αγοροκοριτσο μικρη και γενικα ποτε δεν υπηρξα πολυ κοκετα , γι'αυτο το λογο σκαω στα γελια μαζι της!Λιγους μηνες μετα τη γεννηση της μικρης η μαμα μενει εγκυος στο Μενελαο . Ταυτοχρονα μενει και η Κατερινα , η γυναικα του μπαμπα μου , στο Δημητρακη.Τα 2 αυτα αγορακια , τα αντρακια μου ειναι τελιως διαφορετικα ! Ο Μενελαος , στον οποιο επιτρεψτε μου να πω οτι εχω λιγη περισσοτερη αδυναμια , εχει ιδιαιτερο χαρακτηρα. Μου αρεσει τοσο πολυ να περναω χρονο μαζι του . Του αρεσει να με βοηθαει οταν μαγειρευω , συζιταμε πολλες φορες μαζι ( χρησιμοποιει αρκετα δυσκολες φρασεις για την ηλικια του) , σημερα καναμε πρωτη φορα γυμναστικη (τον καημενο του εβαλα να κανει κοιλιακους...δεν αντεξε πανω απο 3...τι τρελη αδερφη που εχει!), χορευουμε και διαβαζουμε παραμυθια με δρακους. Τον Δημητρακη δυστηχως δε τον βλεπω συχνα κατι που θα ηθελα πολυ αλλα ειναι φυση αδυνατο.Ο μικρουλης ειναι θεατρινος : ζογκλερ, ακροβατης, κωμικος και δραματικος ηθοποιος.Α!Θα μπορουσε ανετα να πρωταγωνιστει και σε ταινιες δρασης...νομιζω οτι τον περιεγραψα τελεια...Τελος περιμενω απο την Κατερινα ενα κοριτσακι , την περιμενω πως και πως!...Μεσα σε 5 χρονια 4 αδερφακια...χαιρομαι ειλικρινα τοοοοσο πολυ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εχέμυθη : 22-09-12 στις 22:31.
17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 480 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 22:22, 22-09-12:

Πάντα ήθελα πολύ μεγάλη οικογένεια..δεν ξέρω γιατί..ίσως γιατί πάντα είμουν η μικρότερη, έχω μια αδερφή 2,5 χρόνια μεγαλύτερη αλλά και όλα μου τα ξεδέρφια είναι μεγαλύτερα..το μεγαλύτερο είναι 34 και το μικρότερο 27..!! Το καλύτερό μου όμως είναι ότι έχω 2 μικρά ανηψάκια, την Ελπιδούλα μου που είναι τώρα 8 και τον Βαγγελάκι μου (που τον έχω βαφτίσει κιόλας!!) που είναι 7..!!! Οπότε εκτός από θεία και νονά τα νιώθω και σαν αδερφάκια μου..!!!
Εκτός όμως από πολλά αδέρφια γενικά ήθελα οποσδήποτε μεγαλύτερο αδερφό..! Γι'αυτό πάντα θαύμαζα και αγαπούσα πολύ τον μεγάλο μου ξάδερφο..!!

Παράθεση

sweet11

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sweet11
H sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H sweet11 ... έγραψε στις 17:02, 01-10-12:

χαιρομαι που βλεπω οτι ολοι γραφουν καλα πραγματα αλλα εγω αποτελω εξαιρεση... εγω και η αδερφη μου εχουμε 2 χρονια διαφορα(εγω 15 εκεινη 17)και ειμαστε η μερα με τη νυχτα.παλια συνεχεια τσακωνωμασταν..τωρα δεν μιλαμε καθολου μεταξυ μας και αν μιλησουμε θα τσακωθουμε..διαφορετικες παρεες,ενδιαφεροντα και αποψεις...ειναι χαλια...μακαρι να ημουν πιο κοντα με την αδερφη μου αν και δεν το βλεπω γιατι φετος δινει και θελει να περασει σε αλλη πολη...αλλα πραγματικα θελω πολυ να δεθουμε περισσοτερο...τι να κανω?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθίκια (Κόρινθος). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 23:35, 17-12-12:

Εχω εναν αδερφο, 1,5 χρονο μεγαλυτερος απο εμενα. Οταν βγαίνω καμια φορα για καφε οι δυο μας, υπαρχει το εξης <προβλημα>. Καθε φορα που βγαινουμε οταν βγαίνουμε θα τον παρει η κοπελα του τηλεφωνο , ειτε να ρωτησει που ειναι, τι κανει, Ενω της εχει πει πριν βγω μαζι του οτι
<θα βγω με τον αδερφο μου? και οταν κουβεντιαζουμε μια χαρα μετα το τηλεφωνημα, καθε φορα το ιδιο γινεται.

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,874 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 00:44, 19-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από sweet11
χαιρομαι που βλεπω οτι ολοι γραφουν καλα πραγματα αλλα εγω αποτελω εξαιρεση... εγω και η αδερφη μου εχουμε 2 χρονια διαφορα(εγω 15 εκεινη 17)και ειμαστε η μερα με τη νυχτα.παλια συνεχεια τσακωνωμασταν..τωρα δεν μιλαμε καθολου μεταξυ μας και αν μιλησουμε θα τσακωθουμε..διαφορετικες παρεες,ενδιαφεροντα και αποψεις...ειναι χαλια...μακαρι να ημουν πιο κοντα με την αδερφη μου αν και δεν το βλεπω γιατι φετος δινει και θελει να περασει σε αλλη πολη...αλλα πραγματικα θελω πολυ να δεθουμε περισσοτερο...τι να κανω?
προσπάθησε να την βοηθάς σε ο,τι μπορείς για να σε νιώσει πιο κοντά της και αφού είπες κιόλας ότι δίνει φέτος μην την ενοχλείς τις ώρες που διαβάζει ή ασχολείται με τα μαθήματα της. είστε από το ίδιο αίμα και να δεις που όταν θα πάει για σπουδές θα τις λείψετε και θα αναζητά μερικές φορές τους τσακωμούς σας πάντως όπως κατάλαβες και από αυτά που σου είπα πριν βοήθα την όπου μπορείς και βλέπεις ότι σε χρειάζεται εγώ αυτά θα έκανα στην θέση σου πάντως δεν θα μένει συνέχεια στην άλλη πόλη κατά την διάρκεια των σπουδών οπότε όταν θα σας επισκέπτεται να της μιλάς πολύ μμμμμμμμμμ αυτό κάντο και τώρα όταν έχει ελεύθερο χρόνο και δεν βγαίνει έξω για βόλτα προσπάθησα να βοηθήσω
Παρεπιμτόντως για να μην εκτός θέματος έχω έναν μικρότερο κατά 2 χρόνια αδερφό και με ζαλίζει και με εκνευρίζει συνεχώς

*για να μην βγω εκτός θέματος (ξέχασα το ρήμα)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 19-12-12 στις 08:49. Αιτία: συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,570 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 17:15, 02-02-13:

Εχω μια αδελφη 11 χρονια μεγαλυτερη. Με την αδελφη μου τσακωνομαστε σχεδον καθε μερα οταν ειναι στο σπιτι αλλα την λατρευω τοσοοοο πολυ που δεν θα ηθελα να την χασω ποτε! Την αγαπω ετσι πως ειναι και δεν την αλλαζω με καμια αλλη στον κοσμο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 17:21, 02-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Εχω μια αδελφη 11 χρονια μεγαλυτερη. Με την αδελφη μου τσακωνομαστε σχεδον καθε μερα οταν ειναι στο σπιτι αλλα την λατρευω τοσοοοο πολυ που δεν θα ηθελα να την χασω ποτε! Την αγαπω ετσι πως ειναι και δεν την αλλαζω με καμια αλλη στον κοσμο

Έχω μια δίδυμη αδελφή με την οποία σκοτωνόμαστε από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου αλλά όπως είναι φυσικό μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε... επίσης μοιάζουμε πολύ μεταξύ μας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,570 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 17:23, 02-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Έχω μια δίδυμη αδελφή με την οποία σκοτωνόμαστε από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου αλλά όπως είναι φυσικό μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε... επίσης μοιάζουμε πολύ μεταξύ μας
Εμεις δεν πολυ μοιαζουμε....Ειναι πιο μελαγχρινη απο εμενα αλλα εχουμε ιδιο χαρακτηρα

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,084 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 18:58, 02-02-13:

Έχω 2 υπέροχες μικρότερες αδελφές Εγώ είμαι η μεγάλη αδελφή Τις λατρεύω κυριολεκτικά Η μια είναι 10 χρόνια μικρότερη μου- πάει τώρα Α' Δημοτικού και δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου χωρίς την γλυκιά παρουσία της Η άλλη είναι 11 μήνες μικρότερη μου, πάει Γ' Γυμνασίου, σχεδόν δίδυμες Είμαστε πολύ δεμένες και μπορώ να πω ότι είναι και η καλύτερη μου φίλη

Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη catlin
H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 658 μηνύματα.

H catlin έγραψε στις 19:21, 02-02-13:

Τα αδέρφια μας

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  diapolitismikotita.jpg
Εμφανίσεις:  42
Μέγεθος:  34,8 KB

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,511 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:46, 02-02-13:

Την αγαπω ετσι πως ειναι και δεν την αλλαζω με καμια αλλη στον κοσμο
Μεγάλη κουβέντα. Δεν κερδίζουμε τίποτα με το να προσπαθούμε να αλλάξουμε τους/τις άλλους/ες. Ο κάθε άνθρωπος αποτελεί μια ξεχωριστή αξία γι' αυτό που είναι.

Εγώ είμαι 3 χρόνια μεγαλύτερη από την αδερφή μου. Αν και είμαστε τελείως διαφορετικά άτομα, έχουμε άριστες σχέσεις. Η διαφορετικότητα είναι στοιχείο των υγιών σχέσεων και δεν αποτελεί εμπόδιο για την επίτευξη της ιδανικής επικοινωνίας. Το αντίθετο μάλιστα. Δύο άτομα με αντίθετα στοιχεία στο χαρακτήρα τους αλληλοσυμπληρώνονται.
Εγώ είμαι τρελοκομείο, απείθαρχο πνεύμα, με αντικομφορμιστικές τάσεις, κατά του γάμου, φεμινίστρια και αναρχοκουμμούνι. Η αδερφή μου είναι ακριβώς τα αντίθετα: προσγειωμένη, πειθαρχημένο πνεύμα, με κομφορμιστικές τάσεις, παντρεύεται το καλοκαίρι (αμάν τρέξιμο που έχω να ρίξω, δεν φτάνει που θα μου φύγει....), κορίτσι για σπίτι και Νεοδημοκράτισσα.
Επίσης, έχουμε πολλές διαφορές και στο ντύσιμο, όπως είναι αναμενομενο: Εγώ είμαι περίπτερο. Έτσι, με αποκαλεί η αδερφή μου, γιατί φοράω πάνω μου πολλά διαφορετικά χρώματα (λ.χ. κόκκινα παπούτσια, μοβ παντελόνι, πράσινη μπλούζα, μπλε σακάκι, πορτοκαλί φουλάρ, μαύρη τσάντα), ενώ εκείνη αγαπάει τη μονοχρωμία (λ.χ. ροζ ταγερ με ροζ μπλουζάκι, ροζ παππούτσια και ροζ τσάντα). Δεν έχει άδικο ως προς αυτό.Το αγαπημένο της χρώμα είναι το κόκκινο και το αγαπημένο μου το μαύρο.
Εκείνη ακούει έντεχνη ελληνική μουσική, ενώ εγώ είμαι ροκαβίλι.
Εκείνη έχει τρέλα με τη φιλοσοφία κι εγώ με το managment.
Ως προς το φαγητό.... εκεί κι αν διαφέρουμε .... Σ' εμένα αρέσουν τα λαδερά, σ' εκείνη τα ψητά.
Εμένα μ' αρέσει ο φραπέ. Σ' εκείνη αρέσει ο καπουτσίνο.
Σ' εκείνη αρέσουν οι ομήλικοι ή οι συνομήλικοι άνδρες και σ' εμένα οι μεγαλύτεροι και πολλά άλλα.
Υπάρχουν, όμως, και πράγματα στα οποία ταιριάζουμε: μας αρέσει το διάβασμα, είμαστε ζωόφιλες, λατρεύουμε το μπλε χρώμα, μας αρέσει η γλωσσολογία.

Ένα πάντως είναι σίγουρο: η αδερφή μου είναι ο μόνος άνθρωπος με την οποία νιώθω ότι είμαι 100% ο εαυτός μου. Τη λατρεύω απίστευτα. Είναι ένα πολύ αξιόλογο άτομο.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 22:00, 02-02-13:

Με την καλη μου αδελφουλα:
Εγω ειμαι η γκοθα της παρεας μου αρεσουν τα μαυρα σχετικα ρουχα εκεινη ειναι η φαν των χρωματωμ αφου λατρευει το γαλαζιο του ροζ κλπ
ειναι υπομονετική οχι ιδιαιτερα ευαισθητη ενω εγω εχω μια σκατοευαισθησια ως το κοκαλο και δεν ειμαι καθολου ατομο της υπομονης
Βεβαια ακουμε την ιδια μουσικη και ειμαστε τα κοριτσια των θετικων... Οπως ειπα πιο πανω την λατρευω

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 16:50, 03-02-13:

Ε εγώ νομίζω αφού είμαστε διαφορετικό φύλο ας μην αρχίσω να μετράω διαφορές

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,874 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 16:18, 11-02-13:

Ε εγώ νομίζω αφού είμαστε διαφορετικό φύλο ας μην αρχίσω να μετράω διαφορές
για ξεκίνα να μαθαίνουμε γιατί δεν σε βλέπω να τελειώνεις γρήγορα

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 16:29, 11-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
για ξεκίνα να μαθαίνουμε γιατί δεν σε βλέπω να τελειώνεις γρήγορα

Τι να μαθαίνετε;

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:34, 11-02-13:

11 μηνών πλέον, τον έχω λατρέψει όσο τίποτα άλλο.
Ο Πάρης/Τζιώτης μου είναι ειλικρινά κάτι που μου άλλαξε τη καθημερινότητα.
Τόσα χρόνια ήθελα αδέρφια και πέρσι μόλις το έμαθα-στη γιορτή μου- ήθελα να πάρω το πρώτο αεροπλάνο για Μαϊάμι και να φύγω.
Σιγά-Σιγά συνήθισα στην ιδέα του οτι θα έχω έναν αδερφό 12,5 χρόνια μικρότερο.
Τη μέρα που η μάνα μου μπήκε χειρουργείο δεν είχα κοιμηθεί απ'το άγχος.
Πήγα απο τα ξημερώματα και μέχρι το μεσημέρι που γέννησε ήμουν στην αγωνία.
Λόγω του οτι γεννήθηκε πρόωρα όμως, το κράτησαν λίγες μέρες στη θερμοκοιτίδα. Όταν πήγα λοιπόν να τον δω, μια νοσοκόμα με έδιωξε. Είχα τόση αγωνία να τον δω. Τελικά τρεις μέρες μετά αντίκρυσα ένα ποντικάκι.
Η Κολλητή μου μόλις το έμαθε άρχισε να με κοροϊδεύει αλλά μόλις τον είδε τον λάτρεψε.
Είναι τρομερά απερίγραπτα τα αισθήματα που νιώθω τώρα.
Μου σπάει τα νευράκια μερικές φορές, αλλά είναι τόσο γλυκούλι. ^^

θα μπορούσα να γράψω ένα σωρό πράγματα.. αλλά τι να τα κάνω όταν μπορώ να τα τελειώσω με μια πρόταση;

Το υπεραγαπάω το σκατό.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 19:37, 11-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
11 μηνών πλέον, τον έχω λατρέψει όσο τίποτα άλλο.
Ο Πάρης/Τζιώτης μου είναι ειλικρινά κάτι που μου άλλαξε τη καθημερινότητα.
Τόσα χρόνια ήθελα αδέρφια και πέρσι μόλις το έμαθα-στη γιορτή μου- ήθελα να πάρω το πρώτο αεροπλάνο για Μαϊάμι και να φύγω.
Σιγά-Σιγά συνήθισα στην ιδέα του οτι θα έχω έναν αδερφό 12,5 χρόνια μικρότερο.
Τη μέρα που η μάνα μου μπήκε χειρουργείο δεν είχα κοιμηθεί απ'το άγχος.
Πήγα απο τα ξημερώματα και μέχρι το μεσημέρι που γέννησε ήμουν στην αγωνία.
Λόγω του οτι γεννήθηκε πρόωρα όμως, το κράτησαν λίγες μέρες στη θερμοκοιτίδα. Όταν πήγα λοιπόν να τον δω, μια νοσοκόμα με έδιωξε. Είχα τόση αγωνία να τον δω. Τελικά τρεις μέρες μετά αντίκρυσα ένα ποντικάκι.
Η Κολλητή μου μόλις το έμαθε άρχισε να με κοροϊδεύει αλλά μόλις τον είδε τον λάτρεψε.
Είναι τρομερά απερίγραπτα τα αισθήματα που νιώθω τώρα.
Μου σπάει τα νευράκια μερικές φορές, αλλά είναι τόσο γλυκούλι. ^^

θα μπορούσα να γράψω ένα σωρό πράγματα.. αλλά τι να τα κάνω όταν μπορώ να τα τελειώσω με μια πρόταση;

Το υπεραγαπάω το σκατό.
Μα τι γλυκια αδελφη που εισαι εσυ! τον εχουμε λατρεψει τον μικρο απο τοσα που μας εχεις πει! Να ειχα κι εγω ενα σκατααακι και τι στον κοσμο

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:43, 11-02-13:

αν υποθέσεις πως όταν μου τραβάει το μαλλί και μου λερώνει τα ρούχα βγαίνω εκτός εαυτού και θέλω να το πνίξω, ναι, είμαι γλυκιά αδερφή.

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 12:40, 12-02-13:

Τις διαφορές σας;;;

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 15:23, 12-02-13:

Το μόνο κοινό είναι ότι μοιάζουμε στα υπόλοιπα φαγητό, μουσική, διασκέδαση είμαστε τελείως αλλού ..

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 15:38, 12-02-13:

Το μόνο κοινό είναι ότι μοιάζουμε στα υπόλοιπα φαγητό, μουσική, διασκέδαση είμαστε τελείως αλλού ..
πω πω :O
δηλαδή εσύ τρως παστίτσιο και αυτή μουσακά? :Ο
εσύ ροκ αυτή ποπ? :O
εσύ πας σε μπαράκια και αυτή σε ρεστοραν ???πω πω διαφορές χαχαχαχα

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 15:46, 12-02-13:

πω πω :O
δηλαδή εσύ τρως παστίτσιο και αυτή μουσακά? :Ο
εσύ ροκ αυτή ποπ? :O
εσύ πας σε μπαράκια και αυτή σε ρεστοραν ???πω πω διαφορές χαχαχαχα

Κοντά έπεσες

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 21:25, 13-02-13:

που έπεσα κοντά???
Έχω και εγώ έναν αδερφό αλλά δεν μοιάζουμε καθόλουυυυυυυυυυυυ σε τίποτα(ούτε εξωτερικά ούτε σε γούστα ) και είναι και 2 χρόνια μικρότερος

Παράθεση

Inartecubus (Άρτεμις)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Inartecubus
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Inartecubus έγραψε στις 21:49, 09-03-13:

εχωω εναν αδερφο 11 χρονων ο οποιος ειναι ολη μου η ζωη τον λατρευω και τον προστατευω...δεν 9α αφησω κανενα να το πληγωσει ποτε !!! <3

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:38, 03-04-13:

Αδελφική αγάπη

Αδελφή: Ψαραδέλλη φέρνεις λίγο αυτό;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη φέρνεις λίγο το άλλο;
Αδελφή: Ψαραδέλλη κάνεις λίγο αυτό;
Αδελφή: Ψαραδέλλη κάνεις λίγο το άλλο;
.....................

Ψαρ: Μου φέρνεις λίγο ένα ποτήρι νερό;
Αδελφή: Δε μας χέζεις λέω εγώ;

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 23:40, 03-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Αδελφική αγάπη

.....................

κλασσικοτατο

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 11:19, 04-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Αδελφική αγάπη

.....................

Και έλεγα πως μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό! Και αν της πω όχι, μετά μου πετάει το θεϊκό "Εγώ όλα τα κάνω για εσένα και εσύ τίποτα!

Μπορεί να γίνει εκνευριστική, αλλά το αγαπώ το χαζό!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 15:39, 04-04-13:

Οταν μαθαινεις πως σε 5 μηνες θα εχεις αλλο ενα σκατακι

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 20:01, 04-04-13:

Οταν μαθαινεις πως σε 5 μηνες θα εχεις αλλο ενα σκατακι
Μάθατε τι θα είναι;;; τι φύλο

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 20:02, 04-04-13:

Μάθατε τι θα είναι;;; τι φύλο
ια. Παλι αδερφη αν και η μανα μου στην αρχη ηταν καπως ετσι

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 20:06, 04-04-13:

Πολύ χαίρομαιάντε
Ευτυχώς εγώ δεν θα έχω άλλο αδελφάκι..την γλύτωσα(αλλά ψιλολυπάμαι κιόλας)

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:00, 05-04-13:

Κακή συγκέντρωση, να σας ζήσει.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:12, 05-04-13:

Εγώ έχω 3 αδέρφια.
Τα δύο ετεροθαλή και μεγαλύτερα και άλλη μία 2,5 χρόνια πιο μικρή.Τα δύο μεγαλύτερα πλέον τα βλέπω σπάνια διότι μένουν αλλού.Συν τοις άλλοις όταν άρχισα να "μεγαλώνω" και να καταλαβαίνω πώς είναι να΄χεις αδέρφια αυτά ζούσαν τη φοιτητική ζωή τα κωλόπαιδα.Επομένως,ξέρω πολύ καλύτερα τη μικρή μου αδερφή αφού την τρώω εδώ και 11,5 χρόνια στη μάπα καθημερινώς. Βέβαια,παλιότερα όλοι έλεγαν ότι η μικρή μου αδερφή με εκμεταλλεύεται γιατί της έκανα πάντοτε ό,τι μου ζητούσε και φυσικά ήμουν σα δεύτερη μαμά της από πολλή μικρή ηλικία καθώς αναγκοζόμουν να κάνω baby-sitting.Πλέον,έχω να πω ότι όταν είμαι χωρίς εκείνη στο σπίτι νιώθω μία ευχάριστη ηρεμία,η οποία δεν κρατάει για πολύ.
Πάντως το μόνο περίεργο με όλα μου τα αδέρφια είναι ότι κανένα δε μοιάζει με κανένα.
Με εξαίρεση τους μερικούς βαθμούς στραβομάρας που έχουμε εγώ και τα μεγαλύτερά μου αδέρφια.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 16:21, 05-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Κακή συγκέντρωση, να σας ζήσει.
Σε χιλοευχαριστω

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 19:41, 05-04-13:

έχω μια αδερφή 24 χρονών.\
είναι όμορφη
είναι λίγο τεμπέλα όσον αφορά τη σχολή της αλλά δεν πειράζει
είναι έξυπνη και προσπαθεί να με ειρωνευτεί-αν και εγώ ως γνήσια φιλόσοφος,καταφέρνω να βγαίνω από πάνω.
είναι πεινάλω
έχει γούστο στα ρούχα
με νοιάζεται και με βοηθά σε ότι της ζητήσω
με τα ερωτικά ήταν πάντα ανοιχτή μαζί μου-μόνο με τις πολύ σοβαρές τις σχέσεις- εγώ δεν μπορώ
καπνίζει-δυστυχώς
είναι σπάταλη -και βγάζει και λίγα
αυτά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους