Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,286 μηνύματα σε 75,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 200 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Bowling

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 07:56, 22-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από BadGuy
Το έχω πάθει δύο φορές αλλά εμένα έφυγε αρκετά ψηλά γιατί ήμουν στη καρύφωση της προσπάθειας!!! Που να με δεις να κάνω και πατινάζ αφού μόλις έχω ρίξει την μπάλα!!!!
Αυτό το έχω ακούσει με το πατινάζ στον διάδρομο ή κάποιον να πέυτει και να ακολουθεί την μπάλα αλλα δυστυχώς δεν έτυχε να δω προσωπικά, άν και θα το ήθελα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 12:03, 22-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Αυτό το έχω ακούσει με το πατινάζ στον διάδρομο ή κάποιον να πέυτει και να ακολουθεί την μπάλα αλλα δυστυχώς δεν έτυχε να δω προσωπικά, άν και θα το ήθελα
Προσωπικά έχω δει ανθρώπους να τρώνε τούμπα(πολύ γέλιο λέμε ) και έχω γελάσει πάρα πολύ τρώγοντας ο ίδιος σαβούρα!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:29, 22-06-07:

Προσωπικά έχω δει ανθρώπους να τρώνε τούμπα(πολύ γέλιο λέμε ) και έχω γελάσει πάρα πολύ τρώγοντας ο ίδιος σαβούρα!!!!

Ετσι σε θέλω
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 13:16, 22-06-07:

Ε μα εκεί πας για να γελάσεις!!!Άμα δε γελάσεις και με τις δικές σου βλακείες δεν έχει νόημα!!!
Τώρα που το σκέφτομαι πάντως έχω πολύ καιρό να πάω για bowling!Πρέπει να το κανονίσω κάποια στιγμή!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 14:51, 22-06-07:

Κρίμα που δεν είσαι Ρόδο θα περνούσαμε πολλύ καλά, θα παιζαμε και θα το ευχαριστιώμασταν
I know. Και ημουν Ροδο απο Οκτωβριο μεχρι Μαρτιο, αλλα δεν ειχα ίντερνετ να σας γνωρισω

Δεν πειραζει. Οποτε κατεβω για διακοπες, ή ανεβεις εσυ

Παω να σας ανεβασω ενα βιντακι με αστεια ατυχηματα απο bowling
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 17:01, 22-06-07:

Ε μα εκεί πας για να γελάσεις!!!Άμα δε γελάσεις και με τις δικές σου βλακείες δεν έχει νόημα!!!
Τώρα που το σκέφτομαι πάντως έχω πολύ καιρό να πάω για bowling!Πρέπει να το κανονίσω κάποια στιγμή!
Που να έβλεπες εμένα που σφήνοσε το δάχτυλο και μου το έβγαλαν με άβα και νερό στο νεροχύτη

Ρομπα λέμε
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 17:06, 22-06-07:

Τελικα οταν το ανεβασα ειδα οτι το ειχε κανεβασει κι αλλος, οποτε το σβησα.
Οριστε το λινκ : http://www.youtube.com/watch?v=6Ipap...elated&search=
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 17:13, 22-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Τελικα οταν το ανεβασα ειδα οτι το ειχε κανεβασει κι αλλος, οποτε το σβησα.
Οριστε το λινκ : http://www.youtube.com/watch?v=6Ipap...elated&search=

Να σαι καλά με έκανες και γέλασα
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 20:40, 22-06-07:

Here's some more then :

http://www.metacafe.com/watch/207223..._in_the_world/
http://www.metacafe.com/watch/34150/catch_the_ball/
http://www.metacafe.com/watch/39810/backwards_bowling/
http://www.jibjab.com/view/161138

Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O BadGuy έγραψε: στις 21:52, 24-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Που να έβλεπες εμένα που σφήνοσε το δάχτυλο και μου το έβγαλαν με άβα και νερό στο νεροχύτη

Ρομπα λέμε
Να υποθέσω ότι μαζί με τη μπάλα έφυγες και εσύ και πέτυχες ένα αξιοσημείωτο strike;;;
Ευτυχώς δεν έχω φτάσει σε τέτοιο σημείο!!!!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 08:25, 25-06-07:

Να υποθέσω ότι μαζί με τη μπάλα έφυγες και εσύ και πέτυχες ένα αξιοσημείωτο strike;;;
Ευτυχώς δεν έχω φτάσει σε τέτοιο σημείο!!!!
Οχι δεν είμαι τόσο ελαφρια απλά ένοιωσα περίεργα και ότν πήγα να ρίξω δεν έβγενε
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O BadGuy έγραψε: στις 23:09, 25-06-07:

Κάτι άλλο αστείο που θυμήθηκα είναι όταν μια φορά είχαμε πάι για bowling είναι η σειρά μιας κοπέλας από την παρέα να ρίξει!Ε λοιπόν έριξε τόσο αδύναμα την μπάλα που σταμάτησε στη μέση του διαδρόμου και έπρεπε να φέρουμε τον υπέυθυνο να μας τη φέρει πίσω!Η ξεφτίλα!!!!!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 23:42, 25-06-07:

lol

ναι το χω πετυχει κι εγω αυτο, με παιδακια και κοπελες. Και μερικες φασεις που παει μεν αλλα πολυ αργα και μεχρι να φτασει εχεις χωνεψει
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O BadGuy έγραψε: στις 23:37, 26-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
lol

ναι το χω πετυχει κι εγω αυτο, με παιδακια και κοπελες. Και μερικες φασεις που παει μεν αλλα πολυ αργα και μεχρι να φτασει εχεις χωνεψει
Εμείς δεν προλάβαμε καν να χωνέψουμε!!!Μείναμε με την όρεξη!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 11:05, 27-06-07:

Εμείς δεν προλάβαμε καν να χωνέψουμε!!!Μείναμε με την όρεξη!
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O BadGuy έγραψε: στις 21:49, 27-06-07:

Ποιο είναι το υψηλότερό σας σκορ;Εμένα αν θυμάμαι καλά πρέπει να είναι 141!
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 21:51, 27-06-07:

142

μειον κατι ποντους.....

αλλα θα με μαθει η μανια!
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O BadGuy έγραψε: στις 22:28, 27-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
142

μειον κατι ποντους.....

αλλα θα με μαθει η μανια!
Πλάκα πλάκα έχουμε παίξει ποτέ μαζί;;;Δε νομίζω!!!
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 22:31, 27-06-07:

Πλάκα πλάκα έχουμε παίξει ποτέ μαζί;;;Δε νομίζω!!!
δεν εχω bowling στο pc

Το μεγαλυτερο μου σκορ ειναι γυρω στο 110.Πριν καιρο βεβαια.Αλλα εχει το χαβαλε του,κι ας μην κανεις μεγαλα σκορ.
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O BadGuy έγραψε: στις 22:40, 27-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
δεν εχω bowling στο pc

Το μεγαλυτερο μου σκορ ειναι γυρω στο 110.Πριν καιρο βεβαια.Αλλα εχει το χαβαλε του,κι ας μην κανεις μεγαλα σκορ.
Σε προκαλώ να πάμε κάποια μέρα στον "ελεύθερό" μας χρόνο!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Bowling στις 06-07 Απριλίου - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι συναντήσεις μας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-09 στις 20:37.
    • Bowling Meeting! - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι συναντήσεις μας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-02-09 στις 15:48.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους