Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,845 μέλη και 2,411,281 μηνύματα σε 75,070 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 229 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα νέα παιδιά δεν έχουν ιδέα από παλιά παιχνίδια

dizante

Νεοφερμένος

Ο dizante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O dizante έγραψε: στις 13:29, 31-01-11:

Ένα αλλο παιχνίδι ηταν η πλαστική κιθάρα με τα κουμπιά που έκαναν ήχους τώρα βέβαια η μόνη κιθάρα με κουμπιά που ξέρουν είναι το Guitar Hero
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 13:57, 31-01-11:

ειχα και γω ενα τετοιο!
εχω βασικα. παω να του βαλω μπαταριες!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 14:23, 31-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Καρδουλίνι μαμ είχατε;
Είχαμεεεεε!

Εγώ είχα λεβάντα..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pennylane (Σταυρούλα)

Τιμώμενο Μέλος

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H Pennylane έγραψε: στις 14:39, 31-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ερωφίλη
Είχαμεεεεε!

Εγώ είχα λεβάντα..
εγω ενα κουνελακι και μυριζε λεμονι!
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 16:38, 31-01-11:

Tα σημερινά παιδιά παίζουν fifa και pro evolution
παλιότερα εκτός από τον υπολογισστή παίζαμε και τα επιτραπέζια ποδοσφαιράκια.

Θυμάστε το subbuteo και την κακή του αντιγραφή pro action

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 31-01-11 στις 17:01.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 21:20, 31-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από sakura-chan
ειχα και εγω ευχουλη! Εναν με μπλε μαλλια που στο τελος τον κουρεψα!
Εγώ, όταν τους βαριόμουνα, τους έκοβα με το ψαλίδι για να τους πάρω το διαμαντάκι!

και με αυτοκινητακια transformers επαιζα... τι τελεια παιχνιδια που ηταν!!! Ειχα και χελωνονιντζακια! Δεν γινεται φυσικα να ξεχασω τα ηλεκτρονικα κατοικιδια σε μορφη μπρελοκ!!! Ειχα φαει τρελλο κολλημα τοτε! Το ταιζα, το ποτιζα, το καθαριζα και περιμενα απο αυγο να γινει πουλακι και να εξελιχθει σε κατι αλλο!
Τα Ταμαγκότσι τα έχουν ακόμα τα μικρά παιδάκια! Η βαφτιστήρα της αδερφής μου είχε φάει κόλλημα πριν δυο χρόνια περίπου και όχι άδικα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,713 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 22:45, 01-02-11:

τις κουκλες λαχανουλες τις θυμαστε;;;;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,713 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 22:53, 01-02-11:

με πονυ επαιζα πολυ!!! Ηταν οι μοναδικες κουκλες που δεν τις ειχα κουρεψει

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 23:20, 01-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pennylane
εγω ενα κουνελακι και μυριζε λεμονι!
τα καρδουλινια μαμ ειναι τοσο γλυκουλιααααααααααααααααααααααα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 16:26, 04-03-11:

Αυτό το video δείχνει παιδιά του σήμερα να έρχονται σε επαφή με "ξεχασμένα" παιχνίδια αλλά και τεχνολογικά προϊόντα...Μόνο που είναι στα γαλλικά. Γαλλομαθείς του στεκιού βοήθεια!

Αυτό που κατάλαβα και γέλασα ήταν όταν ένα αγοράκι είδε την δισκέτα (προσωπικά ούτε και εγώ δεν την έχω χρησιμοποιήσει) νόμιζε πως μπορείς να βγάλεις φωτογραφίες!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 19:40, 04-03-11:

Δεν πρόλαβες τη δισκέτα;
Μήπως είσαι ανήλικο και μας κοροϊδεύεις;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 19:53, 04-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Δεν πρόλαβες τη δισκέτα;
Μήπως είσαι ανήλικο και μας κοροϊδεύεις;
Τσου! Δεν χρειάστηκε ποτέ να την χρησιμοποιήσω! Είχα δει δισκέτες τις μεγάλης μου αδερφής!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:16, 04-03-11:

Ατού - Υπερατού.
Το θυμάται κανείς;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 12:44, 08-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ατού - Υπερατού.
Το θυμάται κανείς;
Ναιιιιι!!!!

Θυμάμαι είχε ένας φίλος μου με αυτοκίνητα και παίζαμε συνεχώς!!!
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 12:58, 08-03-11:

Ατού - Υπερατού.
Το θυμάται κανείς;
Αυτό το θυμάμαι κι εγώ!!!
Αν και με ρίχνετε λίγα χρονάκια...

Εγώ πάντως το έλιωνα με αυτοκινητάκια... Να φανταστείτε το χαλί του δωματίου μου έμοιαζε με αυτοκινητόδρομο, για να μπορώ να παίζω...

Αχ, ωραίες εποχές... Μετά πήρα Playstation...
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas . έγραψε: στις 15:09, 08-03-11:

Μα φυσικα

Πωωωω.Μου ανοιξε η ορεξη τωρα.Θελω να ξαναπαιξω
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 15:58, 08-03-11:

τις κουκλες λαχανουλες τις θυμαστε;;;;

νταξ, είπαμε πως η νέα γενιά δεν γνωρίζει από toys (χωρίς ολίγη από ...sex μπροστά),
μα δεν είναι αυτός λόγος να θυμόμαστε ό,τι toy έχει δικαιωματικά περάσει στην λήθη
Παράθεση

Giorgos241

Νεοφερμένος

Ο Giorgos241 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Giorgos241 Γεια σου κοσμε!Να μου ζησεις! :) έγραψε: στις 18:00, 03-05-11:

Ατού - Υπερατού.
Το θυμάται κανείς;
Και εγω ειχα τετοιες καρτες.
Επαιζα με τον αδελφο μου οταν ημουν πολυ μικρος,και με νκουσε συνεχως...μαλλον δεν το καταλαβαινα σωστα το παιχνιδι

Εγω πιστευω οτι ειμαι απο την τελευταια γενια,που εζησε τα παιχνιδια.
πλεον ολα αυτα τα παιχνιδια που ειχαμε τα εχουν αντικαταστησει οι οθονες υπολογιστων.
Ειμαι απο τα παιδια που ασχολουνται πολυ με την πληροφορικη (developer) αλλα ποτε μου,μεχρι και τωρα,δεν πιστεψα οτι ενα ηλεκτρονικο,μπορει να αλαξει την αισθηση ενος πραγματικου παιχνιδιου!

Εγω επαιζα πιο πολυ με αυτοκινητακια και beyblades!
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  400px-Beyblades.jpg
Εμφανίσεις:  209
Μέγεθος:  42,4 KB

τα λατρευα!
ειμασταν μια μεγαλη παρεα και παιζαμε στο σπιτι ενος φιλου μου.
χωριζομασταν και ο καθενας εριχνε την σβουρα του,στο ρινκ

αυτα ειναι παιχνιδια!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 18:34, 03-05-11:

εγω ειχα κολλημα με τα πονυ
Παράθεση

θειο-τραγι

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H θειο-τραγι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H θειο-τραγι καπετάν Γάντζος έγραψε: στις 18:46, 03-05-11:

Μάζευε κανεις φιγούρες GI Joe? Έχω έναν φίλο που παλιμπαιδίζει και αναρωτιόμουν αν θα μπορούσα να βρώ πουθενά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους