Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,420 μηνύματα σε 75,353 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 576 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νεύρα & Εμμηνορρυσία

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 10:56, 06-06-07:

Γιδάκι μου να σου πω εγώ να χαλαρώσεις? Ντε φάκτο (χιχι πως το γράφω)... μία εβδομάδα πριν την περίοδο 1)Βλέπω κάθε μα κάθε μέρε τον ουρανό κατάμαυρο (και ας έχει 30 βαθμούς) 2)Σταντέ έχω νεύρα, έχω νεύρα με όλο τον κόσμο χωρίς να μου έχουν κάνει Απολύτως τίποτα 3)Κοιτάζομαι στον καθρέφτη και νιώθω ότι το λίπος ξεχειλίζει από οτιδήποτε φοράω 4)Τρώω σε τέτοια συχνότητα που νιώθω ότι θα πάρω 10 κιλά μέχρι να αδιαθετήσω (στάνταρ ανεβαίνω 1,5 κιλό και το χάνω όταν είμαι αδιάθετη που δεν μπορώ να φάω τίποτα) 5)Θέλω απεριόριστο σεξ ανεξάρτητα του πώς πότε και γιατί, ανεξάρτητα αν θα βρεθώ με τον ... γενικά θέλω σεξ συνέχεια (που ξέρεις πώς είμαι ) και άλλα πολλά που τώρα δεν μου έρχονται!!
Οπότε γιδάκι μου!!! Μην ανησυχείς καθόλου!!!

** Και κάθε μήνα λέω.. .ουπς έρχεταιιιι και φυσικά το έχω αποδεχτεί!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tirogaridaki_23

Δραστήριο Μέλος

H tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H tirogaridaki_23 έγραψε: στις 15:34, 06-06-07:

Δεν μου λές; μήπως σου κάνει μαζί με αυτά το κούρνιασμα για να σε παρηγορίσει και σου έρχετες να πάρεις το βάζο και να τον κοπανίσεις; γιατί και ο δικός μου τα πάνω κάνει, μάλιστα άν χάσει και την υπομονή του σπανίος φωνάζω ότι δεν καταλαβένω γιατί έχει νέυρα
Τις περισσότερες φορές με πιάνει στο πόδι ή με παίρνει αγκαλιά λες και είμαι καμιά κακομοίρα!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 16:41, 06-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από tirogaridaki_23
Τις περισσότερες φορές με πιάνει στο πόδι ή με παίρνει αγκαλιά λες και είμαι καμιά κακομοίρα!!
Τι μου θυμήζεις τώρα

Τελικά γινόμαστε πολλύ κακές ε;
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 20:21, 06-06-07:

Mια από τα ίδια και εγώ!
Νεύρα, νεύρα και απότομη πολλές φορες με το παραμικρό...

Και δυστυχώς δεν προλαβαίνω να το αντιληφθώ τις περισσότερες φορές πριν μιλήσω "κάπως"!
Υπήρξε νομίζω μία εποχή στη ζωή μου που το ειχα ψιλοξεπεράσει αλλά πάλι επανήλθε!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 21:00, 06-06-07:

μακαρι να το το ξεπερνουσα κ εγω....
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 22:24, 06-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ούτε εγώ έχω. Έγραψα ξεκάθαρα πως δεν έχω καμία αλλαγή. Και το ίδιο έγραψε και η Ντου και η Gio Δεν είσαι η μόνη!
απτο στομα μου το πηρες.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:34, 06-06-07:

Δεν έχω νεύρα, αλλά πριν την περίοδο με πιάνει κατάθλιψη. Νομίζω οτι όλα είναι τόσο χάλια, είμαι τόσο απελπισμένη, με πιάνουν τα κλάματα για βλακείες και θέλω όλοι να ασχολούνται μαζί μου.
Σας κάλυψα?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:57, 07-06-07:

καλά... περιμένετε να δείτε όταν δεν θα έχετε περίοδο λόγο εγκυμοσύνης
ΕΚΕΙ να δείτε νεύρα και παράπονο και εμένα κανείς δε με καταλαβαίνει μπουχουχου (οι ορμόνες σε πλήρη σύγχυση... επιστημονικώς τεκμηριωμένο)
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:26, 07-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
καλά... περιμένετε να δείτε όταν δεν θα έχετε περίοδο λόγο εγκυμοσύνης
ΕΚΕΙ να δείτε νεύρα και παράπονο και εμένα κανείς δε με καταλαβαίνει μπουχουχου (οι ορμόνες σε πλήρη σύγχυση... επιστημονικώς τεκμηριωμένο)
και όλο ήθελα να το πω, αλλά θα αποκαλυπτόμουν

να φανταστείτε ότι έβαλα τα κλάμματα γιατί ο άντρας μου δεν έφαγε το σπανακόρυζο που του φτιαξα
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:28, 07-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
και όλο ήθελα να το πω, αλλά θα αποκαλυπτόμουν

να φανταστείτε ότι έβαλα τα κλάμματα γιατί ο άντρας μου δεν έφαγε το σπανακόρυζο που του φτιαξα

έλιωσα όμως λέμε!!!!!!!!!!!!
εγώ δεν τολμώ καν να αναφέρω λόγους που έχω βάλει τα κλάματα το τελευταίο διάστημα....
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:37, 07-06-07:

Εγώ τότε είχα βάλει τα κλάμματα απ' τη χαρά μου που αλλάξαμε στρώμα! Τι να λέμε!

Στην περίοδο με πιάνει κατάθλιψη και κλείνομαι στον εαυτό μου και θυμάμαι όλα εκείνα για τα οποία δεν είμαι περίφανη και μπορεί να πατήσω και κανά κλάμα... Κλαπς Λυγμ.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:24, 07-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Εγώ τότε είχα βάλει τα κλάμματα απ' τη χαρά μου που αλλάξαμε στρώμα! Τι να λέμε!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 03:06, 09-06-07:

Αχ τι να λέμε... και μόνο η καθιερωμένη σοκολατουπερφαγία, σε κάνει άνω κάτω!!!
Άσε που εγώ τρώω πάντα σαν έγγυος πριν.
Να τα μαλτήζερς, καπάκι το ψωμί με φέτα, μετά μπισκότα, στη συνέχεια σοκολάτα και κλείνουμε με γεμιστά! Και χαλβαδόπιτα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 11:15, 31-07-09:

άσε.....
τσατίλα, τσατίλα και πάλι τσατίλα.
Εναλλαγή διάθεσης και κυκλοθυμία (από τσατίλα σε μελαγχολία και μαυρίλα).
Δυστυχώς τα συμπτώματα ξεκινάνε πριν την έμμηνο ρύση.
έχω παρατηρήσει πάντως ότι όταν έχεις μια φυσιολογική σεξουαλική ζωή δεν ειναι τόσο έντονη η κατάσταση τις δύσκολες μέρες.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε: στις 11:48, 31-07-09:

αυτό με τν υπερφαγία εγώ δν το έχω πάντως..άντε να φάω λίγο περισσότερο τν ημέρα πρίν μου έρθει..
τα νευράκια μου όμως μια χαρά τα έχω..μπόλικα μπόλικα..
Παράθεση

<<ΝΙΚΟΛ>> (Νικόλια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H <<ΝΙΚΟΛ>> Αγάπη...τι δύσκολο πράγμα... έγραψε: στις 23:02, 31-07-09:

κλάμματα χωρις λογο...γκρινια....θυμαμαι οτι με ενοχλει εστω και λιγο και το μεγενθύνω και σπαω ολων τα νευρα.........αφου θυμώνω με τν εαυτο μου μετα απο καποια φαση και επειτα...
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 08:46, 01-08-09:

"πως εμπιστευεσαι ενα πλασμα που αιμοραγει 5 μερες και δεν ψοφαει" (mr garrison south park: bigger longer and uncut)

--------------

Oι αλαγες στην διαθεση κατα τη διαρκεια (επισις λιγο πριν και λιγο μετα) οφειλοντε κατα βαση στις διαταραχες της προγεστερονης. Ακριβως πριν την αρχη της εμμηνορησιας η προγεστερονη εχει μια εντονη αυξηση. Η προγεστερονη ειναι πολυ μαμημενη ορμονη οσον αφορα τα συμπεριφορικα της αποτελεσματα επειδη ανταγωνιζεται πολλους αλλους στεροηδεις υποδοχεις. Προκαλει τα περισοτερα γνωστα συμπτωματα ευερεθηστοτητας και νευρων.

ΑΛΛΑ αυτο δεν σημβαινει σε ΟΛΕΣ τις γυναικες, αναλογα τον οργανισμο τα επιπεδα των αλλων ορμονων και την πυκνοτητα και την ευαισθησια των αλλων υποδοχεων αλλες γυναικες γινονται σεξουαλικες, αλλες ευαισθητες και αλλες δεν εχουν καμια διαφορα.

ΕΠΙΣΙΣ να μην ξεχναμε καθολου οτι ΔΕΝ ειμαστε ζωα, τα νευρα και ο θυμος ειναι ελενξιμο πραγμα και ναι ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ αδικαιολογητο να παραδιδεστε στις ορμονες σας. Οπως σας εκνευριζει να σας λεμε εμεις "παλι περιοδο εχεις και εισαι μεσα στα νευρα" αλλα τοσο εκνευριστικο ειναι να λετε "εχω περιοδο γιαυτο εχω νευρα". Να μαθετε να τα συγκρατητε και με το καιρο θα γινει δευτερη φυση.

Δεν το λεω στη τυχη, εχω δοκιμασει προγεστινες σε μορφη ορμονης και ξερω πολυ καλα πως ειναι το συναισθημα να σε πνιγει το δικιο σου για βλακειες και να σε εκνευριζει ο ηχος που κανει ο αλλος οταν πινει νερο αλλα ειναι εξαιρετικα ευκολο να το ελενξεις αν βαλεις το μυαλο σου να δουλεψει λιγακι
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 11:49, 01-08-09:

Να μαθετε να τα συγκρατητε και με το καιρο θα γινει δευτερη φυση.
βρε ιποτε ειναι γυναικες που ειναι νευρικες εκ φυσεως τους οπως και αντρες το ιδιο. ναι δε λεω θελει θεληση να το ελεγχουν αλλα και παλι πολλες απο εμας αν και ηρεμοι χαρακτηρες σε γενικα πλαισια ειναι φορες που δεν ξερεις γιατι μπορει να σε ενοχλησει κατι και να θυμωσεις που υπο αλλες συνθηκες δεν θα θυμωνες...

δεν μπορουμε να γινουμε ρομποτακια και να ελεγχουμε καθε μας κινηση και ενεργεια. ειναι φορες που θα θυμωσουμε ή θα γκρινιαξουμε με κατι γιατι πολυ απλα ο οργανισμος μας ειναι σε τετοια κατασταση. γιατι δεν λες να δειχνετε εσεις πιο πολλη κατανοηση εκεινη την περιοδο και να μην λαμβανετε υποψη καποιες αντιδρασεις μας για να μην εξελισσονται τα πραγματα χωρις λογο σε πιο δυσαρεστες καταστασεις...
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 12:31, 01-08-09:

Τα νεύρα μπορεί να σου σπάσουν από πολλές άλλες καταστάσεις και απλά αν τύχει να συμπέσει όλο αυτό με τος δύσκολες μέρες να αντιδράσεις πολύ χειρότερα.
Είναι εξαιρετικά δύσκολο να έχεις πολλή δουλειά, να τρέχεις σε πανικό όλη μέρα, να μη σου βγάινει η δουλειά για διάφορους λόγους, να σε πρήζουν οι πελάτες, να χτυπάνε όλα τα τηλ μαζί και ως κερασάκι στην τούρτα να έχεις και τις ορμόνες να σε τρελαίνουν,να αιμορραγείς, να νιώθεις ένα με το χώμα και να μη σε βοηθάει τπτ να κρατήσεις την ψυχραιμία σου και να επιβάλλεις τη λογική.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 01-08-09 στις 13:57. Αιτία: split
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 13:48, 01-08-09:

moonlight:

ξερω πως ειναι να ειναι πειραγμενες οι ορμονες σου, ειναι ενοχλητικο πολυ, και φυσικα δεν ειναι δυνατον ΠΑΝΤΑ να συγκρατεις τα νευρα σου (ουτε πρεπει) αλλα και αυτο το ανεξελενκτο "εχω περιοδο θελω να λεω οτι θελω οποτε θελω χωρις συνεπειες" ειναι εξισου εκνευριστικο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια