Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,313 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με nokia 6270

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 17:08, 07-06-07:

Εδώ και πολύ καιρό μόλις βλέπω βίντεο,εικόνες,ακούω ήχους και κάνω γενικά λειτουργίες και περνάει κάνα πεντάλεπτο,το κινητό εμφανίζει μια άσπρη οθόνη και ουσιαστικά κάνει resetΈχω κάνει firmware update αλλά το πρόβλημα παραμένει.Ξέρει κανείς τι φταίει?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 18:36, 07-06-07:

Ναι αμε!!!!

Ειναι NOKIA

περα απο την πλακα, δεν το πας σε κανα service να στο δουνε; σιγουρα ειναι bug του software

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 08:18, 08-06-07:

Έχω δει ότι το κάνει και στο ίδιο κινητό του φίλου μουΜπορεί και να το πάω τελικά

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 13:23, 08-06-07:

Πηγαιντο να ξαναφλασαρουν την ROM.Aσχετα αν εχεις την τελευται εκδοση λογισμοκου.
Απο εκει και περα αλλες λυσεις ειναι "hard reset την συσκευη"(χανεις οτι εχεις στην μνημη του κινητου.ΟΛΑ!)Εαν ψαξεις στο google καπου θα γραφει πως γινεται...δεν θυμαμαι τωρα.
Format την καρτα μνημης...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 18:27, 09-06-07:

Νομίζω πως στα s40 δεν υπάρχει κάποιος τρόπος για hard reset στη συσκευη.
*#7370* είναι ο τρόπος για symbian.

Παράθεση

ScoobyDoo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ScoobyDoo
H ScoobyDoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H ScoobyDoo έγραψε στις 22:56, 13-06-07:

δεν θελω να σε στενοχωρησω,αλλα εχω την ιδια συσκευη και πολλα προβληματα...
και παντα τρεχω στη ΝΟΚΙΑ στη Ανω Γλυφαδα...
εμενα αρχικα ειχε τα εξης <<προβληματακια..>>
1_ οταν ηθελα να μπω στις αναφορες,παντα εσβηνε!!!
2_ εσβηνε παλι μονο του χωρις λογο και ζητουσε κωδικο ασφαλειας σε ανυποπτες στιγμες(πολλες φορες κ χωρις καν να το χρησιμοποιω)
3_μικροφωνιζε σε εκνευριστικο βαθμο
εμενα(απ'οτι μου ειπαν δηλαδη,γιατι δεν ξερω κατα ποσο ισχυει,γιατι το ειπαν και σε αλλους πελατες)το εστειλαν για επισκευη στο εξωτερικο και το πηρα μετα απο 20μερες..βεβαια σε ρωτουν αν θες να το στειλουν και αφου εχει 2χρονια εγγυηση,δεν εχεις οικονομικη επιβαρυνση!
αλλα ξαναχαλασε και 2η φορα...παντως μου ειπαν τη τριτη φορα που θα παω,θα μου κανουν αντικατασταση,γιατι αν χαλαει συχνα,σημαινει πως ειναι ελαττωματικο
αλλα σαν συσκευη,ειναι κορυφη!!!

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 10:11, 15-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από ScoobyDoo
δεν θελω να σε στενοχωρησω,αλλα εχω την ιδια συσκευη και πολλα προβληματα...
και παντα τρεχω στη ΝΟΚΙΑ στη Ανω Γλυφαδα...
εμενα αρχικα ειχε τα εξης <<προβληματακια..>>
1_ οταν ηθελα να μπω στις αναφορες,παντα εσβηνε!!!
2_ εσβηνε παλι μονο του χωρις λογο και ζητουσε κωδικο ασφαλειας σε ανυποπτες στιγμες(πολλες φορες κ χωρις καν να το χρησιμοποιω)
3_μικροφωνιζε σε εκνευριστικο βαθμο
εμενα(απ'οτι μου ειπαν δηλαδη,γιατι δεν ξερω κατα ποσο ισχυει,γιατι το ειπαν και σε αλλους πελατες)το εστειλαν για επισκευη στο εξωτερικο και το πηρα μετα απο 20μερες..βεβαια σε ρωτουν αν θες να το στειλουν και αφου εχει 2χρονια εγγυηση,δεν εχεις οικονομικη επιβαρυνση!
αλλα ξαναχαλασε και 2η φορα...παντως μου ειπαν τη τριτη φορα που θα παω,θα μου κανουν αντικατασταση,γιατι αν χαλαει συχνα,σημαινει πως ειναι ελαττωματικο
αλλα σαν συσκευη,ειναι κορυφη!!!

Kαλό...

Παράθεση

ScoobyDoo

Νεοφερμένος

H ScoobyDoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H ScoobyDoo έγραψε στις 17:16, 15-06-07:

ψεματα να πω?
επειδη η δικη μας παρουσιασε προβλημα?
οσοι γνωστοι μου το εχουν,ειναι αρκετα ευχαριστημενοι
και ριχνουν την ευθυνη σε εμενα οτι οποιο κινητο ππιασω στο χερι μου το διαλυω...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 17:36, 16-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από ScoobyDoo
ψεματα να πω?
επειδη η δικη μας παρουσιασε προβλημα?
οσοι γνωστοι μου το εχουν,ειναι αρκετα ευχαριστημενοι
και ριχνουν την ευθυνη σε εμενα οτι οποιο κινητο ππιασω στο χερι μου το διαλυω...
Ναι βρε δε λέω κάτι άλλο, απλά είχε πλάκα ο τρόπος που το είπες...

Παράθεση

ScoobyDoo

Νεοφερμένος

H ScoobyDoo έγραψε στις 21:33, 16-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ναι βρε δε λέω κάτι άλλο, απλά είχε πλάκα ο τρόπος που το είπες...
ευχαριστω...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Nokia N95 8GB - Από Silent_Killer
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επιλογή Συσκευής.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-11-09 στις 19:43.
    • [Symbian] Nokia EXΧ: Ε50, Ε51, Ε52, E55, E6X, E7X και E90 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 131 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-10-09 στις 19:43.
    • [Symbian] Nokia N95 - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-07 στις 21:48.
    • [Symbian] Nokia Ν80 - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-06 στις 12:52.
    • [Symbian] Nokia Ν71, Ν80, Ν92 - Από S1RHC
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-11-05 στις 13:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους