Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,098 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,124 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα τρελά της γειτονιάς

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 18:03, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus

Τι ιστορια ειναι αυτη??
Πραγματικα τρελη!!!! Περιεργη και ισως τρομακτικη παρολο που εχει παιδακι η υποθεση!
Παιδάκι σωστός διάβολος..!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:08, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
Παιδάκι σωστός διάβολος..!!
Ξερεις τι ηθελα να σου πω μετα αλλα το ξεχασα?
Μου θυμισε αυτο το παιδακι μια ταινια πολυ παλια, ενα θριλερ αθλιο, το χα δει πιτσιρικι και ειχα φοβηθει. Μετα, μεγαλυτερη ηταν για γελια, δεν ξερω αν την προλαβες, δε θυμαμαι πως τη λεγανε, θυμιστε οι υπολοιποι της παλιας κοπης...
η κουκλα του διαολου, ο διαολος ειχε μια κουκλα, σατανικη κουκλα, τελοσπαντων κατι με μια κουκλα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,044 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 18:19, 04-09-10:

Μου θυμισε αυτο το παιδακι μια ταινια πολυ παλια, ενα θριλερ αθλιο, το χα δει πιτσιρικι και ειχα φοβηθει. Μετα, μεγαλυτερη ηταν για γελια, δεν ξερω αν την προλαβες, δε θυμαμαι πως τη λεγανε, θυμιστε οι υπολοιποι της παλιας κοπης...
η κουκλα του διαολου, ο διαολος ειχε μια κουκλα, σατανικη κουκλα, τελοσπαντων κατι με μια κουκλα
Ο γιός του Τσάκι;

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:20, 04-09-10:

Ναι!!! Που βγαινε και σε 1,2,3,...??

Χαχαχαχα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 18:44, 04-09-10:

Έχω και άλλη ιστορία από το χωριό πάλι....! Είμαστε στο χωριό για τις διακοπές του Πάσχα συγκεκριμένα ήταν μεγάλη εβδομάδα και δεν θυμάμαι πως έτυχε και δεν πήγα στην εκκλησία κάποιο απόγευμα. Τι να κάνω, τι να κάνω βγαίνω λίγο στον δρόμο. Καθώς περπατούσα συναντώ έναν συμμαθητή μου (τυχαίνει να είμαστε και από το ίδιο χωριό) μου λέει έλα να παίξουμε λίγο μπάσκετ, λέω οκ πάμε...Που λέτε πάμε στο γηπεδάκι του μπάσκετ που έχει το χωριο και παίζαμε... Το πρόβλημα με αθτό το γήπεδο είναι ότι δεν έχει περίφραξη, ούτε καν ένα σύρμα.. οπότε αν σου φύγει η μπάλα (που θα σου φύγει δεν υπάρχει περίπτωση!) θα καταλήξει ή στον γκρεμό ή στο σπίτι κάποιου γείτονα Δυστυχώς όταν παίζαμε εμείς η μπάλα δεν πήγε στον γκρεμό! Πηγε στο σπίτι μιας τρελής γριάς που έχει κόλλημα με τις γάτες- μια τις θέλει, μια δεν τις θέλει..! Και βρίζει όλο τον κόσμο στα καλά καθούμενα κυριώς τα παιδιά και τους νεαρούς που όπως λέει την ενοχλούν συνέχεια... Όταν είδαμε σε ποια αυλή πήγε λέω άντε γεια! ποιος θα πάει τώρα να την φέρει??? Πάμε πιο κοντα να δούμε και τι ειχε συμβεί ρε παιδιά!??!?! Η μπάλα είχε ρίξει κάτω κάτι κασόνια της γριάς με γάλατα, κονσέρβες και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο!!!!! Και κάποια γάλατα είχαν ανοίξει και πλημμύρισε η αυλή όλη!!!! Εγώ τα είχα παίξει... Έπιασα τον άλλο από την μπλούζα και άρχισα να τον ταρακουνάω, πάμε να φύγουμε του έλεγα θα μας δει κανείς και την βάψαμε, εκείνος τίποτα εκεί! "Δεν φεύγω αν δεν πάρουμε πίσω την μπάλα!" Μόνο ανακοπή δεν είχα πάθει!! Η γριά βλέπετε τρελή ήταν όχι κουφή! Βγήκε έξω βρίζοντας για τον θόρυβο (δεν χρειάζεται μα σας πω τις βρισιές δεν χωράνε και μοιάζουν με αυτές από το προηγούμενο περιστατικό) και όταν είδε την αυλή έγινε πυρ και μανία!!!! Κοίταγε γύρω γύρω να δει άμα ήταν κανείς, τραβάω τον αλλό και κρυβόμαστε πίσω από ένα τοιχάκι και άρχισα να τον παρακαλώ: "Πάμε να φύγουμε παιδάκι μου θα έρθει η τρελή και θα μας στείλει στο πυρ το εξώτερον και θα τα πει στον πατέρα σου και θα μας διαλύσει!!" Από τα πολλά παρατάμε την μπάλα και φεύγουμε τρέχοντας από εκεί και πήγαμε στα σπίτια μας να περιμένουμε τους γονείς μας σαν 2 άγγελοι.

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 18:49, 04-09-10:

Ναι!!! Που βγαινε και σε 1,2,3,...??

Χαχαχαχα

Πρέπει να το δω αυτό!!!!!!

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 19:41, 04-09-10:

Έχω και άλλη ιστορία από το χωριό πάλι....! Είμαστε στο χωριό για τις διακοπές του Πάσχα συγκεκριμένα ήταν μεγάλη εβδομάδα και δεν θυμάμαι πως έτυχε και δεν πήγα στην εκκλησία κάποιο απόγευμα. Τι να κάνω, τι να κάνω βγαίνω λίγο στον δρόμο. Καθώς περπατούσα συναντώ έναν συμμαθητή μου (τυχαίνει να είμαστε και από το ίδιο χωριό) μου λέει έλα να παίξουμε λίγο μπάσκετ, λέω οκ πάμε...Που λέτε πάμε στο γηπεδάκι του μπάσκετ που έχει το χωριο και παίζαμε... Το πρόβλημα με αθτό το γήπεδο είναι ότι δεν έχει περίφραξη, ούτε καν ένα σύρμα.. οπότε αν σου φύγει η μπάλα (που θα σου φύγει δεν υπάρχει περίπτωση!) θα καταλήξει ή στον γκρεμό ή στο σπίτι κάποιου γείτονα Δυστυχώς όταν παίζαμε εμείς η μπάλα δεν πήγε στον γκρεμό! Πηγε στο σπίτι μιας τρελής γριάς που έχει κόλλημα με τις γάτες- μια τις θέλει, μια δεν τις θέλει..! Και βρίζει όλο τον κόσμο στα καλά καθούμενα κυριώς τα παιδιά και τους νεαρούς που όπως λέει την ενοχλούν συνέχεια... Όταν είδαμε σε ποια αυλή πήγε λέω άντε γεια! ποιος θα πάει τώρα να την φέρει??? Πάμε πιο κοντα να δούμε και τι ειχε συμβεί ρε παιδιά!??!?! Η μπάλα είχε ρίξει κάτω κάτι κασόνια της γριάς με γάλατα, κονσέρβες και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο!!!!! Και κάποια γάλατα είχαν ανοίξει και πλημμύρισε η αυλή όλη!!!! Εγώ τα είχα παίξει... Έπιασα τον άλλο από την μπλούζα και άρχισα να τον ταρακουνάω, πάμε να φύγουμε του έλεγα θα μας δει κανείς και την βάψαμε, εκείνος τίποτα εκεί! "Δεν φεύγω αν δεν πάρουμε πίσω την μπάλα!" Μόνο ανακοπή δεν είχα πάθει!! Η γριά βλέπετε τρελή ήταν όχι κουφή! Βγήκε έξω βρίζοντας για τον θόρυβο (δεν χρειάζεται μα σας πω τις βρισιές δεν χωράνε και μοιάζουν με αυτές από το προηγούμενο περιστατικό) και όταν είδε την αυλή έγινε πυρ και μανία!!!! Κοίταγε γύρω γύρω να δει άμα ήταν κανείς, τραβάω τον αλλό και κρυβόμαστε πίσω από ένα τοιχάκι και άρχισα να τον παρακαλώ: "Πάμε να φύγουμε παιδάκι μου θα έρθει η τρελή και θα μας στείλει στο πυρ το εξώτερον και θα τα πει στον πατέρα σου και θα μας διαλύσει!!" Από τα πολλά παρατάμε την μπάλα και φεύγουμε τρέχοντας από εκεί και πήγαμε στα σπίτια μας να περιμένουμε τους γονείς μας σαν 2 άγγελοι.
θεϊκο!!!

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 19:47, 04-09-10:

Δεν ξεχνώ την τρομάρα που είχα πάρει!!!

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 15:26, 07-09-10:

την ησυχια του κανει δεν μπορει να βρει πουθενα πια!!!
μια ο ενας "τραπεζια καρεκλες μπλα μπλα μπλα" παει αυτος περασε....
μια ο αλλος με τη μουσικη τερμα...
τωρα κλαιει ενα μωρο!! δεν μπορουν τουλαχιστον να κλεισουν τα πορτοπαραθυρα?? ας βαλλουν ενα air condition βρε αδερφε!! ειναι αναγκη να τους ακουω μεσημεριατικα???!!! αν βγω εξω και βαλω τις φωνες θα της πω εγω της μανας του για ποτε σταματαει!!!!
συνεχιζει... δεν ειμαι και πολυ υπομονετικος ανθρωπος με τετοιες καταστασεις!!....

AAAAAAAA!!!!!!!
πωωωωω.... καλα ε?, παλι τα ιδια σημερα...!!!
χμου χμου χμου εγω παντως ΧΑΝΩ την υπομονη μου.

Αρχική Δημοσίευση από LiViNGtheLiFE
το μωρο ειναι χειροτερο!!!
Ίσως και να είναι χειρότερο...

Αρχική Δημοσίευση από Kate-Bender
Δεν πειραζει...τα αγορια πρεπει να εξασκιθουν οπωσδηποτε στην υπομονη,ωστε να μην παραφερονται αργοτερα

Αν απο τα 13 σου θες να εξαφανισεις απο τον πλανητη οτι θορυβωδες υπαρχει,τοτε τι θα κανεις στα 17 σου οταν θα εχεις σοβαρο διαβασμα και θα σου φαινεται σπαστικο μεχρι και το τιτιβισμα των πουλιων?Ακομη,τι θα κανεις αν καποτε αποκτησεις οικογενεια και εχεις ενα μωρο στο σπιτι να σε ξυπναει μεσα στα χαραματα..και αργοτερα -πολυ αργοτερα και πολυ χειροτερα... τι θα κανεις αν το παιδι σου ακουει στην δια πασων screamo,metal κτλ????
(εγω δεν θα ειχα προβλημα,αλλα fuck!!Δεν ακουνε ολοι την ιδια μουσικη)
Ούτε εγώ θα είχα πρόβλημαχεχε...!

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA

Να τος.
Αν του μοιάζει, υπάρχει πρόβλημα να ξέρεις.
Wow!! καλοοοοό..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~LoVeR BoY~ : 20-05-11 στις 19:20. Αιτία: merge
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 20:21, 09-09-10:

Εγώ θα είχα χάσει την υπομονή μου από το πρώτο δευτερόλεπτο ειδικά αυτό με τη μουσική μου κάνει τα νεύρα θρύψαλα φαντάσου να έχω πιει και καφέ...

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,044 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 21:47, 09-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
Πρέπει να το δω αυτό!!!!!!

Να τος.
Αν του μοιάζει, υπάρχει πρόβλημα να ξέρεις.

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 22:51, 09-09-10:

Εγώ θα είχα χάσει την υπομονή μου από το πρώτο δευτερόλεπτο ειδικά αυτό με τη μουσική μου κάνει τα νεύρα θρύψαλα φαντάσου να έχω πιει και καφέ...
το μωρο ειναι χειροτερο!!!

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 08:41, 10-09-10:

AAAAAAAA!!!!!!!
πωωωωω.... καλα ε?, παλι τα ιδια σημερα...!!!
χμου χμου χμου εγω παντως ΧΑΝΩ την υπομονη μου.
Δεν πειραζει...τα αγορια πρεπει να εξασκιθουν οπωσδηποτε στην υπομονη,ωστε να μην παραφερονται αργοτερα

Αν απο τα 13 σου θες να εξαφανισεις απο τον πλανητη οτι θορυβωδες υπαρχει,τοτε τι θα κανεις στα 17 σου οταν θα εχεις σοβαρο διαβασμα και θα σου φαινεται σπαστικο μεχρι και το τιτιβισμα των πουλιων?Ακομη,τι θα κανεις αν καποτε αποκτησεις οικογενεια και εχεις ενα μωρο στο σπιτι να σε ξυπναει μεσα στα χαραματα..και αργοτερα -πολυ αργοτερα και πολυ χειροτερα... τι θα κανεις αν το παιδι σου ακουει στην δια πασων screamo,metal κτλ????

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 23:13, 12-09-10:

τα ποια?? εισαι σιγουρη??? ξαναριξε μια ματια!!
φυσικα!! αλλα εγω ποτε μου δεν εβαλα τοσο δυνατα μου μουσικα που να με ακουει ολη η γειτουνια!!
τι θα κανεις αν το παιδι σου ακουει στην δια πασων screamo,metal κτλ????
θα ροκαρω και γω!!!
Ακομη,τι θα κανεις αν καποτε αποκτησεις οικογενεια και εχεις ενα μωρο στο σπιτι να σε ξυπναει μεσα στα χαραματα.
κοιτα να δεις. πρωτα απο ολα δεν υπαρχει περιπτωση να αφηνω διαπλατα τα πορτοπαραθυρα! και ενταξει αμα ειναι και δικο σου θα το υπομεινεις τι να γινει...

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 10:18, 13-09-10:

τα ποια?? εισαι σιγουρη??? ξαναριξε μια ματια!!

φυσικα!! αλλα εγω ποτε μου δεν εβαλα τοσο δυνατα μου μουσικα που να με ακουει ολη η γειτουνια!!

θα ροκαρω και γω!!!

κοιτα να δεις. πρωτα απο ολα δεν υπαρχει περιπτωση να αφηνω διαπλατα τα πορτοπαραθυρα! και ενταξει αμα ειναι και δικο σου θα το υπομεινεις τι να γινει...
μπερδεψα φυλο,τα σπαω χαχα
Ενιγουει,αυτο που εχει σημασια ειναι να εχεις υπομονη γενικοτερα και να μην τσατιζεσαι με τετοιες καταστασεις..θα ακολουθησουν και χειροτερα.Μην ξεχνας οτι ακομη 13 εισαι...

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 15:45, 13-09-10:

[quote] Αν απο τα 13 σου θες να εξαφανισεις απο τον πλανητη οτι θορυβωδες υπαρχει,τοτε τι θα κανεις στα 17 σου οταν θα εχεις σοβαρο διαβασμα και θα σου φαινεται σπαστικο μεχρι και το τιτιβισμα των πουλιων?Ακομη,τι θα κανεις αν καποτε αποκτησεις οικογενεια και εχεις ενα μωρο στο σπιτι να σε ξυπναει μεσα στα χαραματα..και αργοτερα -πολυ αργοτερα και πολυ χειροτερα... τι θα κανεις αν το παιδι σου ακουει στην δια πασων screamo,metal κτλ???? [quote]
Μην περιγράφεις έτσι το μέλλον (ειδικά με μωρά και τέτοια!!) με τρομάζεις Αν οι γείτονες είναι σπαστικοί και το παιδί ακούει μέταλ πρέπει να το ενθαρρύνουμε να άκούει το είδος και να ανοίγουμε και τα πορτοπαράθυρα!! χαχα

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 17:28, 14-09-10:

μπερδεψα φυλο,τα σπαω χαχα
Ενιγουει,αυτο που εχει σημασια ειναι να εχεις υπομονη γενικοτερα και να μην τσατιζεσαι με τετοιες καταστασεις..θα ακολουθησουν και χειροτερα.Μην ξεχνας οτι ακομη 13 εισαι...
χαχα τελοσπαντων!... απλα το συγκεκριμενο μου τρυπησε τα αυτια... ewww!
οσο για την μουσικη υπαρχουν και ακουστικα!! εε και αλλο να βαζουν μεταλ αλλο τα κατι μοιρολογια... αν ειναι δυνατον...

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 10:03, 18-09-10:

χαχα τελοσπαντων!... απλα το συγκεκριμενο μου τρυπησε τα αυτια... ewww!
οσο για την μουσικη υπαρχουν και ακουστικα!! εε και αλλο να βαζουν μεταλ αλλο τα κατι μοιρολογια... αν ειναι δυνατον...
Γιατί τα καψουροτράγουδα??? Χριστέ μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DriveIn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DriveIn
Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O DriveIn έγραψε στις 10:08, 23-02-11:

Νέκρα η περιοχή μου. Γίνεται λίγο τζέρτζελο όταν τσακώνεται κάνα αντρόγυνο και φεύγουν κατσαρόλια και τηγάνια στον αέρα. Εκεί που κάνω πάρτι, είναι όταν ακούσω κάνα σεξάκι στον αέρα και πάω κοντά να ακούσω ή να μάθω νέα πράγματα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 22:42, 23-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από DriveIn
Νέκρα η περιοχή μου. Γίνεται λίγο τζέρτζελο όταν τσακώνεται κάνα αντρόγυνο και φεύγουν κατσαρόλια και τηγάνια στον αέρα. Εκεί που κάνω πάρτι, είναι όταν ακούσω κάνα σεξάκι στον αέρα και πάω κοντά να ακούσω ή να μάθω νέα πράγματα...
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....................ντροπη σου να κρυφακους ...δεν ειναι comme il faut ...να κανεις σεξακι με το κοριτσι σου ....οχι να κρυφακους τη γειτονια....απαπα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους