Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,099 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,139 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η ζωή σας στα τριάντα πέντε...

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 23:21, 09-02-11:

εχετε σκευτει ποτε την ζωη σας στα 35??αν ναι πειτε καθε σκεψη σας...πχ για το τι δουλεια θα κανετε, αν θα ειστε παντρεμενοι, αν θα εχετε παιδια, θα ζειτε κλπ κλπ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 00:08, 10-02-11:

Εδώ δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα είναι μετά από 1 χρόνο, θα μπορέσω να φανταστώ πώς θα είναι στα 35 μου;
Είναι αδύντατον κάτι τέτοιο, αφού -ευτυχώς- η ζωή είναι απρόβλεπτη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:34, 10-02-11:

Αν στα 16 σου σκευτεσε την ζωη στα 35 πολυ φοβαμε οτι στα 35 θα σκευτεσε την ζωη στα 16... Για τετιους λογους βρεθηκα να κανω λαθος επιλογες, οχι οτι μου στηχισαν πολυ, αλλα γιατι να μπεις στην διαδικασια να τις διορθωσεις, αντι απλα να παρεις σωστες αποφασεις εξ αρχης;...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 01:29, 10-02-11:

Eγώ πάντως το μόνο που έχω να σου πω είναι πως το να γίνεις 35 είναι πολύ πιο κοντά απ' όσο φαντάζεσαι!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 02:08, 10-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Eγώ πάντως το μόνο που έχω να σου πω είναι πως το να γίνεις 35 είναι πολύ πιο κοντά απ' όσο φαντάζεσαι!
Παράξενο, νόμιζα ότι 20 χρόνια δεν είναι και τόσο μικρό χρονικό διάστημα.

Εγώ σαν 24 ετών και προσεχώς 25 φαντάζομαι τα 35 μου έτσι:

Να είμαι με την δεύτερη σύζυγο μου, την Λίτσα. Μαζί της θα έχω στήσει κομπίνα για να πάρουμε λεφτά από τη πρώτη σύζυγο και με αυτά τα λεφτά θα ζούμε στο Ίλιον σε ένα πεντάρι. Θα έχω δύο παιδιά 2 και 4 ετών τον Μάριο και την Τιτίκα (ωραία ονόματα για παιδιά; Μόνος μου τα σκέφτηκα). Θα δουλεύω σαν μεγαλοστέλεχος επιχείρησης που θα ειδικεύεται στην παραγωγή σκευασμάτων για αλατοπίπερο στο τομέα ανθρώπινου δυναμικού (και θα κάνω αυτό που ονειρεύομαι από μικρός, να απολύω αυτούς που αντιπαθώ). Επίσης θα έχω ένα σκύλο, τον Βρασίδα που θα το μάθω να στρώνει το κρεβάτι μου. Και φυσικά θα έχω και ένα γκομινάκι βουλγαρικής καταγωγής, την Νάντια την Τσομπάνοβα για να ολοκληρώσω το greek dream.

Για να γίνει αυτό πρέπει να βρω όμως μια σύζυγο με πολλά λεφτά. Καμία πρόθυμη για να με βοηθήσει να ξεκινήσω το όνειρο μου;

Αν δεν το πραγματοποιήσω θα σκοτωθώ...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 03:15, 10-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Edmund
θα έχω στήσει κομπίνα...
θα ζούμε στο Ίλιον...
Θα έχω δύο παιδιά...
που θα ειδικεύεται στην...
θα κάνω αυτό που...
θα έχω ένα σκύλο...
θα το μάθω να στρώνει...
θα έχω και ένα γκομινάκι...
Είπαν του λωλού*** να χέσει κι αυτός ξεκολώθηκε!!!!
Γειά σου ρε Έντμουντ αυταπατώμενε, με τις πομφόλυγες αφειδείς ενδοσκοπικές (προς σαυτόν) υποσχέσεις σου....και είσαι μόνο...24!

Όσο για του λόγου μου, αν μπορούσα να γυρίσω την ζωή μου πάλι πίσω στα 35, επιστρέφοντας στο...μέλλον, ένα πλάγμα θ'(με έκθλιψη) έκανα....
Πατάτες με κρέας στο φούρνο ανοίγοντας κι ένα μπουκάλι Πορφυρογέννητο του Καρρά!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 10-02-11 στις 12:42. Αιτία: Προσαρμογή στους όρους χρήσης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πέντε κιλά μπριζολάκια… - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-12 στις 11:22.
    • Η Ομάδα των Πέντε - Από Νεογέννητος
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-10-12 στις 01:07.
    • Πέντε λεπτά από το χρόνο σας - Από enrose
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-10-11 στις 11:45.
    • Friends vs Παρά Πέντε - Από mentoras_12
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-11 στις 16:25.
    • Τα πέντε SOS για τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 68 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 11:00.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους