Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,096 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,093 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χαμηλό εισόδημα

catgirlbarbara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη catgirlbarbara
H catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 389 μηνύματα.

H catgirlbarbara Ba-Be-Bi έγραψε στις 15:38, 12-02-11:

παιδια, εχω μια απορια. Ποιο εισοδημα θεωρειται χαμηλο?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 15:55, 12-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από catgirlbarbara

αυτό που σου τελειώνει στις 9 του μήνα
μεσαίο εισόδημα θεωρείται αυτό που τελειώνει στις 21 του μήνα
υψηλό , αυτό από το οποίο έχουν περισσέψει μερικά ψιλά την πρώτη του επόμενου μήνα αλλά δεν έχεις πληρώσει ακόμα λογαριασμούς και ενοίκιο
πολύ υψηλό , αυτό που παίρνουν όσοι δηλώνουν στην εφορία μεσαίο εισόδημα
πάρα πολύ υψηλό (και αδικαιολόγητα μάλιστα) όσων έχουν εκλεγεί βουλευταί
πάρα μα πάρα πολύ όσων έχουν αυτοεκλεγεί εντολοδόχοι των βουλευτών
τιτανοτεράστιο , όσων ακόμα πλουσίων έχουν απομείνει που τα σάββατα που βγάζει ήλιο , κάνουν βόλτα πίνοντας ήλιο αντί για καφέ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη katalinos : 12-02-11 στις 15:56. Αιτία: εμένα απλώς μπαίνει από το παράθυρο , οπότε θεωρείται κοινωνική πρόνοια
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catgirlbarbara

Δραστήριο Μέλος

H catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 389 μηνύματα.

H catgirlbarbara Ba-Be-Bi έγραψε στις 15:59, 12-02-11:

katalinos , σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Ομως θα ηθελα να μου πειτε τι ποσο θεωρειται. δηλαδη μεχρι ποιο ποσο ειναι, 7000, 10000, ή παραπανω? (το χρονο)

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 16:38, 12-02-11:

κατω απο 12.000 το χρονο ειναι στο αφορολογητο οποτε μαλλων το θεωρουν χαμηλο...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catgirlbarbara

Δραστήριο Μέλος

H catgirlbarbara Ba-Be-Bi έγραψε στις 17:22, 12-02-11:

σε ευχαριστω epote

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 08:40, 13-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από catgirlbarbara
Α!
Πολλά εισοδήματα θεωρούνται χαμηλά,
το δικό μου, της μάνας μου, του τυλιχτή στη γωνία που κάνει το κεμπάπ το σπέσιαλ το μπόμπα, του Καταλίνου και άλλων,
αλλά όχι χώρια,
αθροιστικά όλα αυτά αποτελούν ένα χαμηλό εισόδημα.

πς: Α! Και του Βοσκόπουλου που είδες πόσα χρωστάει ο μαύρος.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους