Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,472 μηνύματα σε 75,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 527 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Downtime αύριο λόγω μετατροπής του e-steki σε Unicode

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 22:01, 13-02-11:

Με γεια ο unicode!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 22:08, 13-02-11:

Αγοράκι είναι;

Νομίζω πως η όρασή μου έχει πάθει κάτι.
Δείτε!
Συνημμένο Αρχείο 36470
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Boom : 15-02-13 στις 21:56.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:29, 13-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Το μόνο πρόβλημα που έχει διαπιστωθεί μέχρι στιγμής είναι η απουσία κάποιων μηνυμάτων επισκεπτών από τα προφιλ. Το πρόβλημα ερευνάται και σύντομα θα επιστρέψουν τα μηνύματα.
Ααααα μον ντιέ και τρόμαξα όταν είδα ότι έχω 22 μηνύματα και κάτι Χρόνια Πολλά-καλή χρονιά λέω "WTF?"
ΧΑαχΑΧ
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 445 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 22:40, 13-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Νομίζω πως η όρασή μου έχει πάθει κάτι.
Δείτε!
μέσα στην επανάληψη , χάνονται οι σκέψεις μας

Η μετατροπή ολοκληρώθηκε επιτυχώς.
Το μόνο πρόβλημα που έχει διαπιστωθεί μέχρι στιγμής είναι η απουσία κάποιων μηνυμάτων επισκεπτών από τα προφιλ. Το πρόβλημα ερευνάται και σύντομα θα επιστρέψουν τα μηνύματα.
ντάξει με την ησυχία σας
θα αντέξουμε και λίγες ώρες χωρίς τον νώα να κατασκοπεύει τα μηνύματα προφίλ των άλλων και όπου βλέπει μια υποψία αθώου φλερτ να μας κάνει χαλάστρα με μπόλικα στο τέλος

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 22:46, 13-02-11:

Σαν τη Λερναία Ύδρα ξέρω γω.
Συνημμένο Αρχείο 36472

Εντάξει, θκάω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Boom : 15-02-13 στις 21:54.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 22:49, 13-02-11:

Στο MyCat δεν υπαρχει προβλημα.
Αλλα εμενα ερχονται οι ειδοποιησεις και τα ονοματα τον θεματων ειναι περιεργα... Δεν το εκανε πριν...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 23:32, 13-02-11:

Θα έχουμε και αύριο διακοπή, ή απλά η ανακοίνωση ξεχάστηκε?

Υ.Γ. Μερικά τελευταία μηνύματα επισκεπτών στο προφίλ μου, έκαναν φτερά...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 23:36, 13-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Θα έχουμε και αύριο διακοπή, ή απλά η ανακοίνωση ξεχάστηκε?

Υ.Γ. Μερικά τελευταία μηνύματα επισκεπτών στο προφίλ μου, έκαναν φτερά...
Και εγω εχω χασει τα τελευταια μηνυματα επισκεπτων στο προφιλ μου...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 23:40, 13-02-11:

Το είπε η Λία ότι το εντόπισαν το πρόβλημα και θα λυθεί.

Και στην αναζήτηση έχει πρόβλημα, ή θα τα βγάζει κινέζικα ή θα με πετάει σε google error.
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 23:42, 13-02-11:

Επισης και στα λινκς...

Και στην αναζήτηση έχει πρόβλημα, ή θα τα βγάζει κινέζικα ή θα με πετάει σε google error.
Εμενα μου τα βγαζει και τα 2... Δειχνει κινεζικα και μου λεει και google error...
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 23:49, 13-02-11:

στην αναζητηση μου φαινονται ολα κανονικα, εκτος απο μια προταση πανω πανω δεξια που λεει: Αποτελέσματα 1 - 10 για Ο Ξ΅Ο Ο Ο Ξ΅Ο Ο. (0,11 δευτερόλεπτα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:19, 14-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από sakura-chan
στην αναζητηση μου φαινονται ολα κανονικα, εκτος απο μια προταση πανω πανω δεξια που λεει: Αποτελέσματα 1 - 10 για Ο Ξ΅Ο Ο Ο Ξ΅Ο Ο. (0,11 δευτερόλεπτα
Σε ποιά αναζήτηση γίνεται αυτό;

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Επισης και στα λινκς...

Εμενα μου τα βγαζει και τα 2... Δειχνει κινεζικα και μου λεει και google error...
Αρχική Δημοσίευση από theodora
Εσείς σε τι αναφέρεστε; Τι google error?
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 00:22, 14-02-11:

Σε ποιά αναζήτηση γίνεται αυτό;

Εσείς σε τι αναφέρεστε; Τι google error?
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  φφφφ.png
Εμφανίσεις:  72
Μέγεθος:  23,4 KB
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:23, 14-02-11:

Μάλιστα. Οκ, θα το ερευνήσω αφότου λυθεί το πρόβλημα με τα μηνύματα επισκεπτών, το οποίο επείγει περισσότερο.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 00:41, 14-02-11:

Λύθηκε το πρόβλημα με τα μηνύματα επισκεπτών.

Σύντομα (ελπίζω) θα λυθούν και τα άλλα 2 που αναφέρθηκαν.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 00:49, 14-02-11:

Λύθηκε το πρόβλημα της αναζήτησης.

Το άλλο με τα πολλαπλά μηνύματα δεν μπορώ να το αναπαράγω, εμένα όλα μια φορά μου τα βγάζει. Υπάρχει ακόμα;
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 00:54, 14-02-11:

Αυτή τη στιγμή είναι οκ, αλλά πριν κανένα 10 λεπτο ένα θέμα ήταν τριπλό.
Δεν ξέρω τι κάνει.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 00:54, 14-02-11:

Αν ξανασυμβεί γράψτο εδώ.
Το είδε κανένας άλλος αυτό με τα πολλαπλά μηνύματα ή ήταν μόνο στη Θεοδώρα;
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 00:58, 14-02-11:

Και ο katalinos ανέβασε ένα screenshot (στις σκέψεις όμως ) με τριπλό ένα θέμα άρα δεν είμαι η μόνη.
OK, θα σου πω.
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,753 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 01:00, 14-02-11:

Και σε εμένα είχε συμβεί αυτό με τα πολλαπλά μηνύματα. Πάντως, τώρα είναι μια χαρά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αποφυγή μετατροπής σε micro SIM - Από moxa15
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-11-13 στις 14:12.
    • Περί του σημερινού downtime - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-06-11 στις 17:09.
    • Πιθανό σύντομο downtime αύριο στις 18:00 - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-06-09 στις 17:21.
    • Πιθανό downtime αύριο - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-12-05 στις 16:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα