Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Θυλακίτιδα

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 07:52, 17-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από gemini
καλα βρε Michelle, οταν πηγαινεις για αποτριχωση,δε ντρεπεσαι που κανεις σε αυτα τα σημεια? κι εγω θελω να κανω σε ολο το μπικινι και πιο πισω, αλλα ντρεπομαι υπερβολικα...!!!
ούτε εγώ ντρέπομαι...
εχει δει αυτήηηηηηηηη ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
το δικό μου περίμενε λες?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gemini5661

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gemini5661
H Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος management . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Gemini5661 έγραψε στις 09:34, 17-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
ούτε εγώ ντρέπομαι...
εχει δει αυτήηηηηηηηη ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
το δικό μου περίμενε λες?
καλά,εγω ντρέπομαι και στη γυναικολόγο που πάω! τα πρώτα 5 λεπτά ειδικά...!! ουτε να γδυθώ δε θέλω!! χι χι χι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 11:04, 17-06-08:

καλά,εγω ντρέπομαι και στη γυναικολόγο που πάω! τα πρώτα 5 λεπτά ειδικά...!! ουτε να γδυθώ δε θέλω!! χι χι χι
Μήπως γενικά δεν νιώθεις άνετα με το σώμα σου;
Στο σεξ ντρέπεσαι;

Παράθεση

Gemini5661

Νεοφερμένος

H Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος management . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Gemini5661 έγραψε στις 13:43, 17-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μήπως γενικά δεν νιώθεις άνετα με το σώμα σου;
Στο σεξ ντρέπεσαι;
'Οχι, στο σεξ καθόλου...δεν έχω πρόβλημα με το σώμα μου,αλλά δε μπορώ με το που θα πάω για αποτρίχωση ή στη γυναικολόγο,να τα βγάλω αμέσως λες και δεν τρέχει τίποτα! πιο πολύ ψυχολογικό είναι..!! εντάξει,το ξεπερνάω,απλά θέλω τα "5 λεπτά" μου να χαλαρώσω

Παράθεση

Gemini5661

Νεοφερμένος

H Gemini5661 έγραψε στις 00:16, 19-06-08:

σε περιοχή που υπάρχει τατουάζ,μπορεί να γίνει αποτρίχωση; για κερί μιλάω,γιατί για λέιζερ,λογικά όχι

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 03:20, 19-06-08:

σε περιοχή που υπάρχει τατουάζ,μπορεί να γίνει αποτρίχωση; για κερί μιλάω,γιατί για λέιζερ,λογικά όχι
Εγώ τόσα χρόνια πάντως, δεν έχω παρατηρήσει αλλοίωση του tattoo μου.
Λογικά δεν υπάρχει πρόβλημα..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 08:42, 19-06-08:

'Οχι, στο σεξ καθόλου...δεν έχω πρόβλημα με το σώμα μου,αλλά δε μπορώ με το που θα πάω για αποτρίχωση ή στη γυναικολόγο,να τα βγάλω αμέσως λες και δεν τρέχει τίποτα! πιο πολύ ψυχολογικό είναι..!! εντάξει,το ξεπερνάω,απλά θέλω τα "5 λεπτά" μου να χαλαρώσω
Στην αρχή κι εγώ ντρεπόμουν λίγο (ήμουν και πολύ μικρότερη τότε) αλλά μετά τις πρώτες φορές το ξεπερνάς

Παράθεση

Gemini5661

Νεοφερμένος

H Gemini5661 έγραψε στις 21:51, 20-06-08:

αυτό που έχω να ρωτήσω εγώ τελικά,είναι το εξής : είναι ασφαλές το να κάνεις λέιζερ στις μασχάλες και στην περιοχή του μπικίνι;; (γιατί το δέρμα σε αυτά τα δυο σημεία είναι το ίδιο)

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 11:17, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Η λούφα είναι κάτι τέτοια σφουγγάρια:

Όσο για την κολλητή σου, τι να πω, εγώ είμαι και ιδιόμορφη περίπτωση: Ενώ είμαι μελαχρινή (άρα σκούρες και χοντρές τρίχες), έχω λεπτό και ευαίσθητο δέρμα.
Αυτά τα σφουγγάρια από που τα αγοράζουν??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 11:19, 03-09-10:

νομιζω εχουν τα body shop, λογικα και hondos..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 11:35, 03-09-10:

Στην ευαίσθητη περιοχή και στο μπικίνι ποιός είναι ο καλύτερος τρόπος αποτρίχωσης αν δεν πας σε αισθητικό? Με το ξυραφάκι δεν πονάει αλλά κάνει σπυράκια και δεν μου αρέσει Έχω σιλκ επίλ και πονάει πολύ στο μπικίνι.. Επίσης έχω ακούσει ότι τα προϊόντα αποτρίχωσης όπως οι κρέμες είναι καρκινογόνα Η μόνη λύση για αποτρίχωση στο σπίτι είναι το κερί? Αν ναι πείτε μου κάποια μάρκα που χρησιμοποιείτε...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι θέλουν οι γυναίκες; - Από Sagittarius
      Το θέμα έχει λάβει 804 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-04-17 στις 23:14.
    • Γυναίκες και άνδρες στα 30 - Από Εδάδ
      Το θέμα έχει λάβει 276 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-12 στις 18:55.
    • [Γυναίκες] Σταχτοπούτα - Από Neverland_fairy
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-12 στις 22:44.
    • Γυναίκες και γεωμετρία - Από DiavolakoS
      Το θέμα έχει λάβει 25 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-06-08 στις 22:29.
    • Γυναίκες και φιλοδοξία - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-07 στις 19:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους