Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,654 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αποτρίχωση στο στήθος-κοιλιά

Κοντός123

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κοντός123
Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O Κοντός123 έγραψε στις 20:07, 18-02-11:

Σκέφτομαι για λόγους κυρίως αισθητικούς να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ στο στήθος και στην κοιλιά .

Κάνω γυμναστική εδώ και 1μιση χρόνο και ενώ έχω γράμμωση δεν μου αρέσει να ψάχνω τους κοιλιακούς μέσα στις τρίχες .

Στην τελική πήρα απόφαση να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ , το συζήτησα και με τους δικούς μου και συμφώνησαν ..

Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει ? Και ποια η γνώμη σας για αυτό το θέμα !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 21:22, 18-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Κοντός123
Κάνω γυμναστική εδώ και 1μιση χρόνο και ενώ έχω γράμμωση δεν μου αρέσει να ψάχνω τους κοιλιακούς μέσα στις τρίχες
ο μέσος ** έλληνας * έχει λύσει αυτό το πρόβλημα , μην κάνοντας κοιλιακούς

(για τους όρους με αστεράκια βλ. βιβλιογραφία νώευς και επότε)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 22:06, 18-02-11:

Σκέφτομαι για λόγους κυρίως αισθητικούς να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ στο στήθος και στην κοιλιά .

Κάνω γυμναστική εδώ και 1μιση χρόνο και ενώ έχω γράμμωση δεν μου αρέσει να ψάχνω τους κοιλιακούς μέσα στις τρίχες .

Στην τελική πήρα απόφαση να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ , το συζήτησα και με τους δικούς μου και συμφώνησαν ..

Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει ? Και ποια η γνώμη σας για αυτό το θέμα !
Μπορω να σου πω ορισμενα πραγματα αν θελεις ....αν και ισως υπαρχουν και σχετικα τοπικ με αποψεις και αλλων μελων ή και πιο ειδικων για το θεμα....
Εγω εχω κανει lazer...H καλυτερη εποχη ειναι τωρα , μεχρι το καλοκαιρι πρωτου αρχισεις να εκτιθεσαι στον ηλιο...Εχει επιτυχια στις σκληρες σκουροχρωμες τριχες, οχι στις ανοιχτοχρωμες μαλακες ή στο χνουδι....ειναι ελαφρως επωδυνο(οχι πολυ).Εαν το αποφασισεις ,να απευθυνθεις για την εφαρμογη του σε εμπειρο πλαστικο χειρουργο ή δερματολογο με τον οποιο θα συζητησεις και τα σχετικα καθως και ολες τις αποριες σου.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κοντός123

Νεοφερμένος

O Κοντός123 έγραψε στις 01:04, 19-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Μπορω να σου πω ορισμενα πραγματα αν θελεις ....αν και ισως υπαρχουν και σχετικα τοπικ με αποψεις και αλλων μελων ή και πιο ειδικων για το θεμα....
Εγω εχω κανει lazer...H καλυτερη εποχη ειναι τωρα , μεχρι το καλοκαιρι πρωτου αρχισεις να εκτιθεσαι στον ηλιο...Εχει επιτυχια στις σκληρες σκουροχρωμες τριχες, οχι στις ανοιχτοχρωμες μαλακες ή στο χνουδι....ειναι ελαφρως επωδυνο(οχι πολυ).Εαν το αποφασισεις ,να απευθυνθεις για την εφαρμογη του σε εμπειρο πλαστικο χειρουργο ή δερματολογο με τον οποιο θα συζητησεις και τα σχετικα καθως και ολες τις αποριες σου.
Αχα.. Βασικά και η μανα μου έχει κάνει αποτρίχωση και το έχω συζητήσει μαζί της .

Και μου είπε τέλος πάντων ότι με την πρώτη επίισκεψη θα φυγουν οι τρίχες και με την τρίτη επίσκεψη θα είναι όλα οκ

Παράθεση

Άλλο Φρούτο (Σήψη,κατάντια,παρακμή.)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Άλλο Φρούτο
Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Άλλο Φρούτο έκατσε και έγραψε στις 01:06, 19-02-11:

Κάνε,σιγά.Γιατί δηλαδή να χαλάς αυτό που τόσο δούλεψες για να έχεις; :/

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 10:51, 19-02-11:

Αχα.. Βασικά και η μανα μου έχει κάνει αποτρίχωση και το έχω συζητήσει μαζί της .

Και μου είπε τέλος πάντων ότι με την πρώτη επίισκεψη θα φυγουν οι τρίχες και με την τρίτη επίσκεψη θα είναι όλα οκ
Εφοσον εχεις την εμπειρια της μητερας σου καλυτερα να το συζητησεις μονο με εκεινη και με γιατρο .Με κανεναν αλλο .

Παράθεση

Κοντός123

Νεοφερμένος

O Κοντός123 έγραψε στις 11:32, 19-02-11:

Οκ παιδιά σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας =)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έντονοι πόνοι στην κοιλιά - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-03-17 στις 02:08.
    • Στήθος ή μπούτι; - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 171 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-07-12 στις 00:57.
    • Πρόβλημα με το στήθος - Από Katerina-Maria
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-02-09 στις 22:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους