Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,072 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εργασία σε τράπεζα

evaki_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη evaki_
H evaki_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H evaki_ έγραψε στις 02:21, 19-02-11:

Γεια σας παιδιά και καλώς σας βρήκα..!!

Θα ήθελα να ρωτήσω τί ενέργειες κάνει κανείς ώστε να προσληφθεί σε τράπεζα..
Προς το παρόν, είδα ότι η Κύπρου έχει συγκεκριμένη "αίτηση πρόσληψης".. Ισχύει αυτό και για άλλες τράπεζες; Εγώ προσωπικά, δε βρήκα κάτι παρόμοιο.. Τί να κάνω, να αρχίσω να στέλνω βιογραφικά;

Επίσης, θα ήθελα να με ενημερώσει όποιος γνωρίζει σχετικά με το τεστ που δίνεις προκειμένου να περάσεις στο στάδιο της συνέντευξης. Είναι δύσκολο;;

Τέλος, έχω πτυχίο ΑΕΙ αλλά όχι οικονομικής κατευθυνσης.. και από Αγγλικά μόνο Lower. Έχω ελπίδες άραγε;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deathwander

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη deathwander
Ο deathwander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O deathwander έγραψε στις 23:46, 22-06-11:

εγώ θέλω να περάσω οικονομικά γιατί μου φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα και για αυτό θέλω να δουλέψω σε τράπεζα αλλά ξέρω ότι έχει πολύ δούλειά αλλά πρέπει να κάνεις τα πάντα για το όνειρό σου.Έτσι πιστεύω εγώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:51, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από deathwander
εγώ θέλω να περάσω οικονομικά γιατί μου φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα και για αυτό θέλω να δουλέψω σε τράπεζα αλλά ξέρω ότι έχει πολύ δούλειά αλλά πρέπει να κάνεις τα πάντα για το όνειρό σου.Έτσι πιστεύω εγώ
Δηλαδη βρε συ, το όνειρό σου είναι να δουλέψεις σε.... τράπεζα;;;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 01:06, 23-06-11:

Θα ήθελα να ρωτήσω τί ενέργειες κάνει κανείς ώστε να προσληφθεί σε τράπεζα..

ψάχνει για βύσμα.... λολ

υγ.

το όνειρό σου είναι να δουλέψεις σε.... τράπεζα
ελα ντε... ρε μεγάλε τα όνειρα, υπάρχουν για να είναι λαρτζ.

εγω πχ ονειρευομαι ότι οι θάλασσες έγιναν φραπέ, και πνίγηκα μέσα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 23-06-11 στις 01:21.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:34, 23-06-11:

......

Κι εγω ονειρευομαι θαλασσες μαργαριτες φραουλα κατακοκκινες και παθιασμενα αφρισμενες και να βουταω μεσα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ποια τράπεζα προτείνετε; - Από anthoulaki
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-02-13 στις 17:23.
    • Περιπέτεια με τράπεζα... - Από cacofonix
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-05-12 στις 15:31.
    • Πρόβλημα με χρέη σε τράπεζα - Από PRINCE-G13
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-11-11 στις 19:42.
    • Τράπεζα της Ανατολής για μια νέα Ελλάδα; - Από Itach1
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-09-11 στις 19:32.
    • Τράπεζα σπέρματος - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-10 στις 19:31.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους