Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,229 μηνύματα σε 74,996 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 495 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αθλήματα

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:27, 15-07-05:

Με ποιό άθλημα ασχολείστε τώρα ή στο παρελθόν ή θα θέλατε να ασχοληθείτε τελος πάντων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 11:34, 15-07-05:

Με τα περισσότερα αλλά μέχρι και πριν απο 1 - 1.5 χρόνο Χαντμπολ κατά βάση. Δυστυχός ενας τραυματισμός και το βαρύ πρόγραμμα (και κατι τιμωρίες) με έκαναν να το ψιλοπαρατίσω!

ps. Σαν οπαδός βέβαια δίνω παρών στα περισσότερα γήπεδα!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 11:37, 15-07-05:

κατα καιρους ασχοληθηκα με μπασκετ και κολυμβηση αλλα τωρα δεν ασχολουμε πια...λιγο κολυμπι αλλα για μπασκετακι ουτε λογος...(μονο μια επιλογη βρε bugs?)
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 11:38, 15-07-05:

Παλιότερα κολύμβηση. Αλλά πολύ κολύμβηση!
Τώρα πια μπύρες, τάβλι και λοιπά βαριά αθλήματα....
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:49, 15-07-05:

Κι εγώ ασχολήθηκα μ ετο μπάσκετ 6 χρόνια αχ ωραία χρόνια τότε τί ξύλο είχε πέσει

θα βάλω και γαι περισσοτερες επιλογές τζιλάκι
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 12:00, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Κι εγώ ασχολήθηκα μ ετο μπάσκετ 6 χρόνια αχ ωραία χρόνια τότε τί ξύλο είχε πέσει

θα βάλω και γαι περισσοτερες επιλογές τζιλάκι
thanx!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:02, 15-07-05:

χμμμμ....
δεν υπάρχουν στις επιλογές :/

μηχανοκίνητος αθλητισμός, ενόργανη, καλλιτεχνικό πατιναζ
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:08, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
χμμμμ....
δεν υπάρχουν στις επιλογές# :/

μηχανοκίνητος αθλητισμός, ενόργανη, καλλιτεχνικό πατιναζ
οκ τα έβαλα και αυτά
Μηπως η μισελ μπορει να κάνει να ψηφίζουμε πάνω απο 1 γιατί το ψάχνω πως γίνεται και δεν το βρίσκω
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 13:20, 15-07-05:

σε συλλογικό επίπεδο χαντμπολ και μπάσκετ για πολλά χρόνια μέχρι που με πρόδωσε κι εμένα ο οργανισμός μου , αν και είχα ήδη αποφασίσει πως θα σταματήσω για άλλους λόγους... στο λύκειο έπαιζα φανατικά βόλλευ, μέχρι που μου γύρισε ένα δάχτυλο στη τρίτη λυκείου , εξακολουθώ όμως να εξασκώ το σπορ σε καμμιά παραλία . ποδόσφαιρο παίζω ακόμα με φιλαράκια, όχι και πολύ συχνά όμως. για ένα μεγάλο διάστημα και λόγω απαγόρευσης από τον ορθοπεδικό για τα βαριά αθλήματα το είχα γυρίσει σε πιγκ πογκ μέχρι που έκλεισαν όλες οι σχετικές λέσχες... τώρα το παλεύω με το ποδηλατάκι μου . επίσης μου αρέσει πολύ να τρέχω . αυτά .

founes, για πες για το χαντμπολάκι. που έπαιζες ;
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 21:41, 15-07-05:

Απείρανθος Νάξου (έχει έδρα στο Χαλάνδρι) και είμαστε Β Εθνική. Εχω πρόβλημα όμως... όπως ξέρεις στο χάντμπολ πέφτει πολυ ξύλο και είμαι λίγο ευέξαπτος οταν βλέπω ορισμένους να χτυπάνε επίτηδες και όχι μεσα στα πλαίσια του παιχνιδιού. Εμένα αυτό μου έχει στοιχήσει πάρα πολύ.... για αυτό σου λέω... 23 αγωνιστηκές στο κεφάλι έχω...

ps. Στα οπαδικά τώρα, με τον Ολυμπιακό έχω πάει σχεδόν σε όλα τα εκτός έδρας, εντός και εκτός Ελλάδας!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:11, 15-07-05:

Ασχολουμε ενεργα με το καρτ και παρακολουθω οτι μπορω απο μηχανοκινιτο αθλητισμο...
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 00:46, 16-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Απείρανθος Νάξου (έχει έδρα στο Χαλάνδρι)
αυτά είναι . σαν τον ιωνικό φιλαδελφείας με έδρα στην αμαλιάδα ένα πράγμα . κι εγώ μέχρι βου εθνική έφτασα. πολύ παρασκήνιο πάντως και στο χαντμπολ γμτ . σιχασιά.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 03:32, 16-07-05:

Κανένα! Σιχαίνομαι τα αθλήματα, ιδίως αυτά σε στυλ μπακετ, βολει κλπ. Απο μικρή ημουν η χειρότερη της τάξης σε αυτά! Το μόνο που κάπως μου αρέσει είναι η κολύμβηση μιας και μεγάλωσα σε νησί...
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,839 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 05:54, 16-07-05:

Ούτε και εγώ, τα σιχαίνομαι τα αθλήματα, μια ζωή άσχετος ήμουν, αν και λατρεύω το βόλει [μόνο] και τη κολύμβηση...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 08:25, 16-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Κανένα! Σιχαίνομαι τα αθλήματα, ιδίως αυτά σε στυλ μπακετ, βολει κλπ. Απο μικρή ημουν η χειρότερη της τάξης σε αυτά! Το μόνο που κάπως μου αρέσει είναι η κολύμβηση μιας και μεγάλωσα σε νησί...
Είδες βρε πως σε σκέφτηκα??
σου έβαλα επιλογή κανένα για να μπορείς να ψηφίσεις κι εσύ να μην παραπονιέσαι..

Μπορείς να το φτιάξεις για να μπορούν να ψηφίζουν περισσότερα αθλήματα??γιατί ψάχνω να δω πως να το κάνω τώρα που το δημοσίευσα και δεν μπορω :/
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 08:39, 16-07-05:

Ε πάντως εγώ ψήφισα κολύμβηση.
Την άλλαξα την ψηφοφορία ώστε να μπορεί να ψηφίσει ο καθένας το πολύ 5 καθώς και να αλλάζει την ψήφο του
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 08:43, 16-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ε πάντως εγώ ψήφισα κολύμβηση.
Την άλλαξα την ψηφοφορία ώστε να μπορεί να ψηφίσει ο καθένας το πολύ 5 καθώς και να αλλάζει την ψήφο του
thanks
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 09:20, 16-07-05:

εβαλα και καλλιτεχνικο πατιναζ επειδη μ'αρεσει πολυ αλλα και επειδη καποτε εκανα αρκετα συχνα, δυστηχως δεν ειχα ξεκινησει απο μικρη οποτε δε μπορουσα να το δω σαν αθλημα αλλα για 4-5 χρονια εκανα καθε εβδομαδα ανελειπως, τωρα εκλεισε το παγοδρομιο του Μοσχατου και δε μενω και στην Αθηνα οποτε τα πεδιλα μου απλως σκονιζονται...#
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 10:48, 16-07-05:

Το πινκ πονκ βλέπω, έχει την τιμητική του ε;
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 10:50, 16-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Το πινκ πονκ βλέπω, έχει την τιμητική του ε;
Εμένα το μόνο πινγκ πονγκ που μου αρέσει είνα αυτό που μου κάνει ο σερβερ όταν ειμαι στο mIRC
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους