Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,357 εγγεγραμμένα μέλη και 3,072,339 μηνύματα σε 94,411 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 689 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Αθλήματα

Joaquín (Йоаким)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,389 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 23:09, 16-08-12:

Έπαιζα πολύ ποδόσφαιρο μέχρι το γυμνάσιο και αργότερα στο λύκειο το παράτησα για το μπάσκετ.Πλέον θέλω τένις!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Poseidon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poseidon
Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 344 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε στις 14:24, 17-08-12:

Θα γνωρίσεις ωραίο κόσμο στο τένις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 14:38, 17-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Poseidon
Θα γνωρίσεις ωραίο κόσμο στο τένις.
το επιβεβαιώνω

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 15:10, 27-08-12:

εγώ κάνω εδω και 2 χρόνια τέννις αλλά δεν έχω γνωρίσει και τόοοοσοωραίο κοσμο, μάλλον γιατί ήμαστε γυναίκες στο τμήμα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 15:11, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από souzana
εγώ κάνω εδω και 2 χρόνια τέννις αλλά δεν έχω γνωρίσει και τόοοοσοωραίο κοσμο, μάλλον γιατί ήμαστε γυναίκες στο τμήμα
ε άρα έχει μια χαρά ωραίο κόσμο χααχχα
άλλη μια τενίστρια στο φόρουμ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 15:19, 27-08-12:

έτσι έτσι και εσύ κάνεις;

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 15:26, 27-08-12:

Souzana, να πας να παίζεις στα γήπεδα του Αιγάλεω ή της Ηλιούπολης, έχει καλύτερο κόσμο

Στο Μαρούσι σε ποια γήπεδα παίζεις; Στου ΟΑΚΑ; Έχεις και προπονήτρια την Ισμήνη;

Πωωω είσαι και fan του Roger, είσαι ο άνθρωπός μου, χαχα!

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 15:29, 27-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από souzana
έτσι έτσι και εσύ κάνεις;
ναι από τα 6...στο i school υπάρχει και θέμα για το τέννις...http://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=41107

Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

H souzana έγραψε στις 19:03, 27-08-12:

Thankssss εγω κάνω 2 χρόνια και το έχω μετανιώσει που δεν το άρχισα νωρίτερα

Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 788 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 10:40, 07-03-13:

Καλημέρα!!

Σκ'εφτομαι να ξεκινήσω aqua - gym στο κολυμβητήριο της περιοχής μου!
Το έχετε δοκιμάσει??

Νομιζω πως θα έχει φάση, και θα κανει και καλο και στο σωμα,,,

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,357 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 19:55, 19-06-13:

Καλησπέρα!!
Να ρωτήσω, πού στην Αττική ή γύρω μπορεί κανείς να κάνει καλό θαλάσσιο σκι και wakeboard;
Κοίταξα κάποιες σχολές στο Σχοινιά, αλλά οι τιμές τους είναι απαράδεκτες. Πιο λίγα πληρώνεις σε πολυτελή γαλλικά θέρετρα.

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 11:27, 09-07-13:

Πηγαινει κανεις κωπηλασια?!

Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 14:28, 09-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Eπαιζα/παιζω : bowling,basket, volley,ping pong, ποδοσφαιρο,τεννις.
Κι εγώ μια απ τα ίδια

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 10:17, 10-07-13:

Τα καλοκαιρια κολυμπαω πολυ και απο σεπτεμβρη ως μαη κανω πεζοποριες στα βουνα. Θα ηθελα μες στο χειμωνα να κανω και κατι επιπλεον, ομως δεν εχω χρονο. Ισως φετος ψαξω να κανω κατι παραπανω, αλλα θελω πρωινες ωρες, θα προτιμουσα οχι γυμναστηριο γιατι το βαριεμαι και κατι κοντα μου να μην ξενιτευομαι. Εχετε καμια ιδεα να δωσετε;

Παράθεση

Greysanatomy

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Greysanatomy
Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 176 μηνύματα.

O Greysanatomy έγραψε στις 16:31, 14-02-14:

Να σας ρωτήσω σχετικά με το Σκι
1)Τι εξοπλισμό πρέπει να φέρω μαζί μου (σχέτικα με το αδιάβροχο παντελόνι βολεύει η αδιάβροχη κλασσική φόρμα?)
2) Υπάρχει πιθανότητα να κάνω ιδιαίτερο μάθημα και όχι ομαδικό και πόσο στοιχίζει?
3) Πόσο κοστίζει το μάθημα.Πάει ανα ώρα?
4)Σε περίπτωση που δεν έχω τον κατάλληλο εξοπλισμό πόσο κοστίζει η ενοικίαση στο Χ/Κ?
5)Μετά το μάθημα θα μπορώ να κάνω σκι σε πράσινη ή σε μπλε πίστα ?
6)Αν εγώ θελήσω να κάνω σε κόκκινη πίστα μετά από πόσα μαθήματα μπορώ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 22:22, 14-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Greysanatomy
Να σας ρωτήσω σχετικά με το Σκι
1)Τι εξοπλισμό πρέπει να φέρω μαζί μου (σχέτικα με το αδιάβροχο παντελόνι βολεύει η αδιάβροχη κλασσική φόρμα?)
2) Υπάρχει πιθανότητα να κάνω ιδιαίτερο μάθημα και όχι ομαδικό και πόσο στοιχίζει?
3) Πόσο κοστίζει το μάθημα.Πάει ανα ώρα?
4)Σε περίπτωση που δεν έχω τον κατάλληλο εξοπλισμό πόσο κοστίζει η ενοικίαση στο Χ/Κ?
5)Μετά το μάθημα θα μπορώ να κάνω σκι σε πράσινη ή σε μπλε πίστα ?
6)Αν εγώ θελήσω να κάνω σε κόκκινη πίστα μετά από πόσα μαθήματα μπορώ?
1) Αδιάβροχο παντελόνι οπως αυτό..http://cdn1.stilago.com/Menskitrousersblack_8482071.jpg
2) Εννοείται πως μπορείς να κάνεις ατομικό, η πλειοψηφία των μαθημάτων σε ενήλικες είναι ιδιαίτερα..άντε με 2 άτομα!
3) Νομίζω πως τα 30 ευρώ την ώρα είναι μια φυσιολογική τιμή..σίγουρα θα βρεις κάπου πιο φθηνά αλλά και πιο ακριβά,κυρίως προς το πιο ακριβά θεωρώ!
4) Η ενοικίαση φουλ εξοπλισμού συνήθως κυμαίνεται στα 15 ευρώ, βάλε και την κάρτα για να χρησιμοποιήσεις τους αναβατήρες του χιονοδρομικού γύρω στα 15..αν είσαι φοιτητής βρίσκεις και με 10 ευρώ
5) Με μια ώρα? Εξαρτάται...Πόσο ισορροπια έχεις, τι έλεγχο του σώματος σου έχεις, πόσο εύκολα αφομοιωνεις τις οδηγίες του δασκάλου, τι σχέση έχεις με τον αθλητισμό γενικότερα...Μπορεί και να τα καταφέρεις να κατεβαίνεις την πράσινη αλλα με πτώσεις!
6) Πολλά για το δικό σου καλό! και πολύ εξάσκηση στις μπλε και πράσινες πίστες! Τρελάινομαι όταν δίπλα μου βλέπω τέρμα αρχάριους να κατεβαίνουν την κόκκινη πίστα χωρίς να μπορούν να ελέγξουν ούτε τα σκι, ούτε το σώμα τους!

Γενικά σκέφτομαι κάποια στιγμή για να κάνω μαθήματα σκι σε κόσμο οπότε γνωρίζω λίγο τις πληροφορίες για τιμές!Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι άλλο πες μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Greysanatomy

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Greysanatomy
Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 176 μηνύματα.

O Greysanatomy έγραψε στις 01:52, 15-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
1) Αδιάβροχο παντελόνι οπως αυτό..http://cdn1.stilago.com/Menskitrousersblack_8482071.jpg
2) Εννοείται πως μπορείς να κάνεις ατομικό, η πλειοψηφία των μαθημάτων σε ενήλικες είναι ιδιαίτερα..άντε με 2 άτομα!
3) Νομίζω πως τα 30 ευρώ την ώρα είναι μια φυσιολογική τιμή..σίγουρα θα βρεις κάπου πιο φθηνά αλλά και πιο ακριβά,κυρίως προς το πιο ακριβά θεωρώ!
4) Η ενοικίαση φουλ εξοπλισμού συνήθως κυμαίνεται στα 15 ευρώ, βάλε και την κάρτα για να χρησιμοποιήσεις τους αναβατήρες του χιονοδρομικού γύρω στα 15..αν είσαι φοιτητής βρίσκεις και με 10 ευρώ
5) Με μια ώρα? Εξαρτάται...Πόσο ισορροπια έχεις, τι έλεγχο του σώματος σου έχεις, πόσο εύκολα αφομοιωνεις τις οδηγίες του δασκάλου, τι σχέση έχεις με τον αθλητισμό γενικότερα...Μπορεί και να τα καταφέρεις να κατεβαίνεις την πράσινη αλλα με πτώσεις!
6) Πολλά για το δικό σου καλό! και πολύ εξάσκηση στις μπλε και πράσινες πίστες! Τρελάινομαι όταν δίπλα μου βλέπω τέρμα αρχάριους να κατεβαίνουν την κόκκινη πίστα χωρίς να μπορούν να ελέγξουν ούτε τα σκι, ούτε το σώμα τους!

Γενικά σκέφτομαι κάποια στιγμή για να κάνω μαθήματα σκι σε κόσμο οπότε γνωρίζω λίγο τις πληροφορίες για τιμές!Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι άλλο πες μου
Ισορροπία γενικά έχω και καλά αντανακλαστικά σε περίπτωση που τη χάσω..Σχέση με τον αθλητισμό??? Τρέχω πολύ και το καλοκαίρι κολυμπάω πάρα πολύ..Δεν ξέρω αν βοηθάει Γενικά είμαι άνθρωπος που ακολουθεί οδηγίες πιστά..Για την τελευταία ερώτηση με λίγα λόγια το αν θα συνεχίσω σε επόμενη πίστα το αποφασίζει ο δάσκαλος και όχι εγώ ...Θα πάω για πρώτη φορά εκδρομή που διοργανώνει ο η δουλειά του πατέρα μου στο Μαίναλο..Βέβαια δεν λέει καλά τις τιμές..Προτιμώ βέβαια μία ώρα και μόνος μου παρά δύο ώρες (που είναι πιο φτηνά ) με γκρουπ...Και από του χρόνου θα το πάρω πιο ζεστά διότι θέλω πάρα πολύ να μάθω..Αυτή η ελευθερία και ο αέρας στο πρόσωπο όταν κάνω σκι θέλω πολύ να το νιώσω.Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες

Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MariaLoveItaly
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 332 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε στις 16:13, 08-07-15:

Ταεκβοντο 6 χρονια
Kick Boxing 2 χρονια
Κολυμβηση 1 χρονο και ξαναγυρναω, γιατι απλα με ηρεμει και με χαλαρωνει απο το αγχος της ημερας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους