Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,048 μηνύματα σε 74,648 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μάτιασμα

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:43, 11-02-11:

Απο μακριά βλέποντας να έρχεται ο καβαλάρης εκείνη έσκυψε το κεφάλι για να μην τον δεί , όμως ο εγγονός της βλέποντας το θέαμα φώναξε << γιαγιά..γιαγιά κοίτα τι υπέροχο άλογο με αξιωματικό περνάει >> εκείνη σήκωσε τότε τα μάτια και κοίταξε .Αμέσως το άλογο σηκώθηκε στα πίσω πόδια ξαφνικά , βρίσκοντας απροετοίμαστο τον αναβάτη , με αποτέλεσμα να τον ρίξει κάτω και πέφτοντας να σπάσει τον σβέρκο του.
αμαν..
αλλα και η γιαγια δεν μπορουσε να ελεγξει το κακο της ματι?

ας φοραγε ειδικα γυαλιά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη passenger123
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε στις 17:53, 11-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
αμαν..
αλλα και η γιαγια δεν μπορουσε να ελεγξει το κακο της ματι?

ας φοραγε ειδικα γυαλιά

Aν οι χ-men υπήρχαν τότε φίλε μου ...σίγουρα η γιαγιά θα ήταν μαθήτρια του καθηγητή Charle Xavier , με ειδικότητα την ρίψη ανθρώπων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:56, 11-02-11:

μιλαμε για X-Giagia..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη passenger123
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε στις 18:09, 11-02-11:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 19:00, 11-02-11:

Μα κι αυτος ο καβαλαρης ...να μην εχει κρεμασει στο αλογο ουτε μια μπλε χαντρουλα...;;;;;να μην πω μια πλεξουδα σκορδα για το κακο το ματι....

Παράθεση

gataroka

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gataroka
H gataroka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H gataroka έγραψε στις 09:30, 11-06-11:

να ρωτήσω κι εγώ κάτι γιατί το έχω απορία...πώς γίνεται να συγκεντρώνει κάποιος ενέργεια και να την στέλνει πακέτο σε κάποιον σαν κύμα? το ανθρώπινο μαγνητικό πεδίο είναι μερικά εκατοστά...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 11:27, 11-06-11:

αυτα μελετωνται σοβαρα,αλλα δεν εχουν αποδειχθει ..

μακαρι να ξερα..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 15:48, 11-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από gataroka
να ρωτήσω κι εγώ κάτι γιατί το έχω απορία...πώς γίνεται να συγκεντρώνει κάποιος ενέργεια και να την στέλνει πακέτο σε κάποιον σαν κύμα? το ανθρώπινο μαγνητικό πεδίο είναι μερικά εκατοστά...
Αυτό επιτυγχάνεται με δύο τρόπους:
α) Χάρισμα, βλέπε X-Giagia πιο πάνω...
β) Με ειδική εκπαίδευση, που είμαι πρόθυμος να σου προσφέρω, με το αζημίωτο βέβαια... Αλλά δεν μπορεί κανείς να σου εγγυηθεί την σίγουρη διεύρυνση και φυσικά τον καλύτερο έλεγχο του μαγνητικού σου πεδιού...

^^

Σοβαρά τώρα, αυτό που μπορώ να σκεφτώ εγώ για το μάτι είναι πιο πολύ πως είναι κάτι σαν placebo... Ότι πιο πολύ πιστεύεις ότι θα σου περάσει αυτό που έχεις, επειδή σε ξεματιάζουν, παρά επειδή το ίδιο το ξεμάτιασμα κάνει ιδιαίτερη δουλειά... Οπότε δεν χρειάζεται να στέλνεις κύματα αρνητικής ενέργειας σε κανέναν...

Παράθεση

eu@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eu@
H eu@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H eu@ τελευταιο μαθημα σημερα!γιουχου! έγραψε στις 11:38, 04-07-11:

εγω παιδια δε το πιστευω

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 22:05, 05-08-11:

εγω δεν ξερω αν πιστευω ακριβως σ αυτο το πραμα,αλλα σιγουρα πιστευω στο οτι καποιος μπορει να μου μεταδοσεις κακη ενεργεια αν με ζηλευει ή αν θελει το κακο μου.

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 19:25, 06-08-11:

Εγώ πιστεύω στο μάτιασμα.. Είναι στιγμές που με πονάει απίστευτα το κεφάλι μου και έχω νεύρα και όταν αρχίσει η γιαγιά το πάτερ ημών, μου περνάει αμέσως.. :X

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους