Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,709 μηνύματα σε 74,627 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ταξιδεύοντας μόνος

Θα πηγαίνατε μόνοι σας ταξίδι στο εξωτερικό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 37)
Ναι
29
78,38%
Ναι άλλα μόνο με group
4
10,81%
Όχι σε καμία περίπτωση
4
10,81%

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:07, 01-03-11:

Τελευταία έχω αρχίσει να σκέφτομαι το ενδεχόμενο του να ταξιδέψω μόνη είτε με γκρουπ (που το προτιμώ, ειδικά αν έχει άτομα κοντά στην ηλικία μου) είτε εντελώς μόνη. Ανοίγω αυτό το θέμα, αφενός για να πει εντυπώσεις όποιος έχει αντίστοιχη εμπειρία και αφετέρου για γενικότερες προτάσεις αν κάποιος ξέρει γιατί λίγο που έψαξα, δυσκολεύομαι να βρω μια άκρη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 00:17, 01-03-11:

Εγω δεν ταξιδευω ποτε με γκρουπ....γιατι δεν μου αρεσει να ακολουθω προκαθορισμενα προγραμματα...Συνηθως κανω short breaks σε ευρωπαικες κυριως πρωτευουσες ,κλεινω μονη αεροπορικα και ξενοδοχειο (στο ιντερνετ υπαρχουν πολυ καλες προσφορες κυριως οff season ) και με εναν καλο οδηγο ανα χειρας ...και ενημερωση απο τους ντοπιους περναω θαυμασια!!!!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 07:33, 01-03-11:

Με γκρουπ δεν ξερω πως ειναι. και δεν νομιζω οτι θα το εκανα ποτε να παω με μια ντουζινα αγνωστους, που μαλιστα θα περιορισει τις επιλογες μου ως προς το τι θα κανω εκειπου θα παω.
Να ταξιδευεις μονος παλι ειναι πολυ ωραια. Δεν το δοκιμασα για πολλες μερες βεβαια, 4 μερες εμεινα ολομοναχος χωρις να ξερω κανεναν, αλλα το χαρικα! Και ιδικα σε εκεινη την φαση ειχα αναγκη να μεινω μονος και μπορω να σου πω οτι δεν μου εφτασαν αυτες οι μερες, ηθελα και αλλες.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 18:54, 03-08-13:

ααν ειχα τα χρηματα και μ'αρεσε το μερος εννοειται θα πηγαινα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:54, 03-08-13:

Ναι σίγουρα θα το δοκίμαζα ακόμη και στο εξωτερικό. Εξάλλου μια παρέα μπορεί να τσακωθεί για οποιοδήποτε τόπο και έχω ξενερώσει την ζωή μου και μου έχει μείνει ακόμη τραύμα () όταν σε διακοπές οι γυναίκες της παρέας φρόντισαν να ξεκινήσω το κήρυγμα τους...

Όποτε αν χρειαζόμουν μια απόδραση από την καθημερινότητα άμεσα, ναι θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά.

Υ.γ.: Δεν μπορώ "χωνέψω" την ιδέα ταξίδι σε μια άγνωστη χώρα με την οργάνωση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

xristinad2

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xristinad2
H xristinad2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H xristinad2 Γεια♥ έγραψε στις 20:05, 03-08-13:

Φυσικά θα πήγαινα Άμα είχα πολλά λευτά!

Παράθεση

BloodSparrow

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BloodSparrow
Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 321 μηνύματα.

O BloodSparrow έγραψε στις 20:23, 03-08-13:

Λίγο δύσκολο αμα εισαι 18 χρονος και δεν εχεις ''ψηθει'' περισσοτερο.

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,373 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 20:24, 03-08-13:

Θα προτημούσα να μην πηγαινα πουθενα και να είχα παρέα παρά να γυρίσω όλο το κόσμο μόνος μου

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christidim (Dimitra)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη christidim
H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H christidim έγραψε στις 22:30, 03-08-13:

Ναι...Ναι θέλω να πάω με inteρrail Αυστρία-Γαλλία-Ισπανία.Αν το έχει κάνει κανείς ας μου πει λίγες πληροφορίες σχετικά με το πόσο περίπου μέρες και χρήματα χρειάζονται αλλά και τις εντυπώσεις του

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 23:28, 03-08-13:

Κι εγω το σκεφτομαι γιατι ειναι δυσκολο να βρεις παρεα για εξωτερικο, βεβαια εχω καποιους ενδοιασμους...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 07:03, 04-08-13:

Ενά ξεχωριστό ταξίδι προτιμώ να το κάνω μόνος μου.Ποτέ δεν μου άρεσαν τα ταξίδια με παρέα, εκτός και αν μιλάμε για σχέση η για κάποια απλή εκδρόμη με καλούς φίλους. Σε ένα ταξίδι θέλω να κάνω κάποια πράγματα και το να πρέπει να τα βολέψω σε ένα πρόγραμμα όπου θα πρέπει να βολευτούν και τα πράγματα που θα θέλουν και οι άλλοι, εν τέλη θα υπάρχει απλά αγχός και κάποια πράγματα θα μείνουν από έξω. Όσο περισσότερα τα άτομα, τόσο περισσότερα τα προβλήματα σε τέτοιες περιπτώσεις.
Και αν νίωσεις πως θες ανθρώπινη επαφή, πάντα και παντού μπορείς να βρεις κάποια παρέα.

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 08:33, 04-08-13:

Μονη εχω παει,αλλα για να βρω παρεα. Δεν πιανεται ε;
Παντως,ναι,θα πηγαινα ανετα.
Σε οσα ταξιδια εχω παει,παντα θα βρισκεται καποιος σπαστικος να σου πει,''ααα ελα,ας μην κανουμε βολτα,παμε για ψωνια,φαγητο'' η οτιδηποτε αντιθετο απο αυτο που θες να κανεις.
Σαφως,πλακα κανω, με την παρεα περνας καλυτερα απο πολλες αποψεις.
Απλως,αυτο που φωναζω και λεω παντοτε,οταν ταξιδευω, ειναι οτι πρεπει να δουμε οσα περισσοτερα μερη γινεται.
Και αν η παρεα βαριεται η δε θελει για τον οποιδηποτε λογο,προτιμω να το κανω μονη καποιες ωρες.(νεκρες ισως,που ολοι κοιμουνται)
Αυτο ειναι η δικια μου παραξενια, να γυρναω απο δω κ απο κει

Οποτε,φυσικα,αν τυχει να παω μονη μου, θα το κανω και η οποια ''ελευθερια'',θα ειναι οφελος για τα μερη που θα δω.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:29, 06-08-13:

Αμ... Εχω παει ταξιδι στο εξωτερικο μονη μου παλιοτερα. Συμφωνω με τα παιδια ^^ παραπανω οτι μονος σου εχεις αυτη την ''ελευθερια'' να πας οπου θελεις να σπαταλισεις εκει οσο χρονο θελεις γενικα μου αρεσει να πηγαινω καπου μονη μου

Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 14:29, 09-08-13:

εγώ ζω εξωτερικό , φυσικά μπορείς να κανεις και να δεις περισσότερα όταν πας μονος σου, εξωτερικό γενικά είναι άλλη φάση, δεν έχουν την κακομοιριά της ελλάδας, άλλη νοοτροπία και τα μέρη που μπορεί να δει κανεις είναι πολλά. Αξίζει πιστεύω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 09-08-13 στις 14:36. Αιτία: απαγορεύονται τα greeklish
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 14:35, 09-08-13:

Αποκλείεται να πήγαινα! Βασικά είμαι μικρούλα και δεν θα με άφηναν, οπότε δεν έχει νόημα να κάτσω να σκεφτώ λεπτομέρειες για το αν θα περνούσα καλά μόνη μου κλπ

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη anwnymos
Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 15:19, 09-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Αμ... Εχω παει ταξιδι στο εξωτερικο μονη μου παλιοτερα. Συμφωνω με τα παιδια ^^ παραπανω οτι μονος σου εχεις αυτη την ''ελευθερια'' να πας οπου θελεις να σπαταλισεις εκει οσο χρονο θελεις γενικα μου αρεσει να πηγαινω καπου μονη μου
αχχααχαχαχ τωρα εισαι 13 , στα ποσα πηγεσ ταξιδι μονη δλδ?
στα 11-12?

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

valeria..

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη valeria..
H valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H valeria.. έγραψε στις 11:13, 29-08-13:

Φυσικα και θα πηγαινα μονη μου ταξιδι στο εξωτερικο και
σιγουρα θα το κανω οταν μεγαλωσω. Αν πας με παρεα ο
καθενας θα θελει να κανει διαφορετικα πραγματα και αυτο
θα σε εμποδισει στο να κανεις πραγματα που επιθυμεις.
Ασε που στο τελος υπαρχει περιπτωση να τσακωθητε κιολας.
Αν πας με καποιον ταξιδι πρεπει να εχεις περασει χρονο μαζι
του και να εχεις αποδεχτει τη συμπεριφορα του ετσι ωστε αν
πας ταξιδι μαζι του να μη σου φενονται περιεργα αυτα που
θα κανει. Τελος παντων μπορουμε να περασουμε καλα και
μονοι μας......

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 17:56, 29-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από georgia mo
Για να ακούσω τις απόψεις σας...
Γιατί όχι?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 22:43, 29-01-14:

Απειρες φορες εχω ταξιδεψει μονη...σιγα μη περιμενω εγω ποτε οι αλλοι θα βρουν χρονο και καλη διαθεση να κουνηθουνε...για να πας με παρεα πρεπεινα ταιριαζεις πολυ καποιοι δινουν λεφτα για μουσεια και καποιοι για ποτε και ξενυχτια..θελω να πηγαινω οπου μου αρεσει...και οτι κ να λεμε οταν πας με παρεα σπανια γνωριζεις και κανεις παρεες εκει που πας...εισαι παντα με τη παρεα...ενω μονος δεν εισαι ποτε μα ποτε μονος στην ουσια...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mariakro

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariakro
H mariakro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H mariakro έγραψε στις 20:04, 08-12-14:

Ευρώπη πάντα ταξιδεύουμε μόνοι μας αν δεν είναι κανένα δύσκολο ταξίδι όπως πέρυσι στο Ροβανιέμι.

Τώρα όμως που πρέπει να προετοιμάσουμε το γαμήλιο ταξίδι και θέλουμε κάτι εξωτικό του έχω βάλει εργασία να ψάξει στα ταξιδιωτικά και να μας το ετοιμάσουν μίας και είναι το πρώτο μας ταξίδι εκτος Ευρώπης.
Ξενύχτια έχει βγάλει εδώ http://paradiestravel.gr/gamilia-taxidia.el.aspx ο καημένος γιατί ναί μεν δεν θέλω με γκρούπ αλλά να τα κλείσουμε και όλα μόνοι μας δεν θέλουμε να το ρισκάρουμε.

Πάντως 2 φορές πήγαμε με γκρούπ. Δέν θα πώ ότι απογοητεύτηκα αλλά προτιμούμε να κινούμαστε μόνοι μας όταν είμαστε στον προορισμό.

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 20:52, 08-12-14:

Ναι, θα πήγαινα μόνη μου!

Γενικά δεν έχω θέμα να ταξιδεύω και να γνωρίζω νέα μέρη μόνη μου.

Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός . Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 21:40, 08-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από mariakro
Ευρώπη πάντα ταξιδεύουμε μόνοι μας αν δεν είναι κανένα δύσκολο ταξίδι όπως πέρυσι στο Ροβανιέμι.

Τώρα όμως που πρέπει να προετοιμάσουμε το γαμήλιο ταξίδι και θέλουμε κάτι εξωτικό του έχω βάλει εργασία να ψάξει στα ταξιδιωτικά και να μας το ετοιμάσουν μίας και είναι το πρώτο μας ταξίδι εκτος Ευρώπης.
Ξενύχτια έχει βγάλει εδώ http://paradiestravel.gr/gamilia-taxidia.el.aspx ο καημένος γιατί ναί μεν δεν θέλω με γκρούπ αλλά να τα κλείσουμε και όλα μόνοι μας δεν θέλουμε να το ρισκάρουμε.

Πάντως 2 φορές πήγαμε με γκρούπ. Δέν θα πώ ότι απογοητεύτηκα αλλά προτιμούμε να κινούμαστε μόνοι μας όταν είμαστε στον προορισμό.

Επειδη εχεις μπερδευτει μαλλον :
Επίθετο[]
μόνος, -η, -ο

(χωρίς άρθρο) ολομόναχος, δίχως συντροφιά ή βοήθεια· δείτε και την αντωνυμία παρακάτω
έμεινε μόνος στη ζωή
(με άρθρο) ο μοναδικός
ο Κώστας ήταν ο μόνος που έτρεξε να βοηθήσει

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

peplin123

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peplin123
H peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H peplin123 έγραψε στις 02:08, 12-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
Απειρες φορες εχω ταξιδεψει μονη...σιγα μη περιμενω εγω ποτε οι αλλοι θα βρουν χρονο και καλη διαθεση να κουνηθουνε...για να πας με παρεα πρεπεινα ταιριαζεις πολυ καποιοι δινουν λεφτα για μουσεια και καποιοι για ποτε και ξενυχτια..θελω να πηγαινω οπου μου αρεσει...και οτι κ να λεμε οταν πας με παρεα σπανια γνωριζεις και κανεις παρεες εκει που πας...εισαι παντα με τη παρεα...ενω μονος δεν εισαι ποτε μα ποτε μονος στην ουσια...
πως γινεται αυτο??...ωραια κατεβαινεισ απο το αεροπλανο, πασ στο ξενοδοχειο σου ή οτιδηποτε...την παρεα εκει πως την βρισκεισ;;;περιμενεισ να ξεμυτησει ο αλλοσ απο το απεναντι δωματιο;

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,075 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 13:34, 13-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από peplin123
πως γινεται αυτο??...ωραια κατεβαινεισ απο το αεροπλανο, πασ στο ξενοδοχειο σου ή οτιδηποτε...την παρεα εκει πως την βρισκεισ;;;περιμενεισ να ξεμυτησει ο αλλοσ απο το απεναντι δωματιο;
Βέβαια, γιατί όταν πας ταξίδι κλείνεσαι στο ξενοδοχείο και δεν βγαίνεις. Γνωρίζεις κόσμο στα μουσεία και στα διάφορα τουριστικά σημεία, στα λεωφορεία και το μετρό και σε οποιαδήποτε έξοδο κάνεις. Διάθεση να έχεις και όλα γίνονται. Πιστεύω βέβαια πως δεν είναι και τόσο απαραίτητο το να έχεις παρέα για να περάσεις καλά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ταξιδεύοντας με το Interrail - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ταξίδια και Διακοπές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-17 στις 18:45.
    • Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς... - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 22844 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-08-16 στις 23:56.
    • Μόνος/η σε συναυλία - Από Alexl1996
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-16 στις 11:18.
    • ΑΟΘ - Μόνος μου το καταφέρνω; - Από angelvasil92
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική Παιδεία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-15 στις 00:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους