Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,980 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αντιμετωπιζω προβλημα με τις επαφες του msn

spiros4312

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη spiros4312
Ο spiros4312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O spiros4312 έγραψε στις 19:40, 03-03-11:

Καλησπερα στην παρεα του στεκιου... Ρε παιδες τον τελευταιο καιρο αντιμετωπιζω προβλημα με τις επαφες του msn. δλδ.. παω κανονικα να κανω add μια επαφη και δεν στελνεται η προσκληση. Αντιστοιχα με κανουν add και δεν μου ερχεται κι εμενα η αντιστοιχη πορσκληση αποδοχης. Γνωριζει κανεις το συμβαινει και τι να κανω..??

Ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~LoVeR BoY~
Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 19:52, 03-03-11:

Και σε μένα μου έχει τύχει αυτό και η μία η επαφή δεν μπήκε ενώ η άλλη μπήκε ξαφνικά μετά από κάποιες μέρες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spiros4312

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη spiros4312
Ο spiros4312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O spiros4312 έγραψε στις 20:01, 03-03-11:

τι να πω ρε man.. μου χει σπασει τα νευρα... πχ μια επαφη την εχω κανει add εδω και 2-3 βδομαδες περιπου κι ακομα και με εχει ηδη και το αλλο το ατομο.. αλλα δεν "αλληλοβλεπομαστε"

Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~LoVeR BoY~
Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε στις 20:03, 03-03-11:

Μήπως επειδή δεν έχεις την καινούργια έκδοση του messenger;

Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria....
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε στις 20:18, 03-03-11:

Yπάρχουν 2 πιθανές περιπτώσεις για το πρόβλημά σου. Αρχικά, κοίταξε εαν έχεις επαληθεύσει την διεύθυνση του msn και ύστερα παίζει και να σε έχει κάνει και αποκλεισμό(block) η επαφή. Έτσι δεν θα μπορείς να βλέπεις την επαφή online αλλά εκείνη να σε βλέπει κανονικά συνδεδεμένο.
Τώρα, όσον αφορά οτι δεν σου έρχεται πρόσκληση ίσως να μην έχεις επαληθεύσει την διεύθυνσή σου. Έλεγξε το για να δεις εαν συμβαίνει αυτό ωστέ να το διορθώσεις.

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 450 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 20:29, 03-03-11:

Ποιο μσν εχεις;

Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H maria.... έγραψε στις 20:31, 03-03-11:

@ maria_lulu : Δεν παίζει ρόλο η έκδοση του messenger που έχει, παντού αποστέλνονται οι προσκλήσεις. Η επαλήθευση της διεύθυνσης ίσως να είναι το πρόβλημα.

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 450 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 20:40, 03-03-11:

Εγω που εχω την καινουργια εκδοση, δεν μου στελνει προσκλησεις, αλλα τις βρισκω (βγαζει κατι κατω απο τις επαφες μου)

Για αυτο ρωτησα την εκδοση

Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H maria.... έγραψε στις 20:43, 03-03-11:

Βασικά, σε άλλες εκδόσεις στέλνονται κατευθείαν μόλις μπεις μέσα οι προσκλήσεις, σε άλλες όμως σου λέει έχετε Χ προσκλήσεις. Πάντα όμως σου στέλνει προειδοποίηση.

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H maria_lulu έγραψε στις 20:48, 03-03-11:

Μπορει να εννοει οτι δεν του στελνει προσκλησεις και να μην το εχει δει Και εμενα πολλες φορες, οταν μου στελνουν προσκληση, δεν μου ερχετε τιποτα...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 23:31, 03-03-11:

Εικάζω πως είναι θέμα ασυμβατότητας 2 διαφορετικών εκδόσεων msn.
Same here.

Παράθεση

μπαμπης5304

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μπαμπης5304
Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O μπαμπης5304 έγραψε στις 15:46, 23-08-11:

Γεια σας παιδια, να σας ρωτησω....το μσν μου εχει ενα προβλημα,μπαινω κανονικα και μου δειχνει οτι κανενας δεν ειναι online ενω ειναι(το ξερω γτ μπαινω απο δυο pc) και παω να στειλω μηνυμα σε επαφη που ειναι εκτος συνδεσης και μου βγαζει
"Δεν ήταν δυνατή η παράδοση του ακόλουθου μηνύματος σε όλους τους παραλήπτες: "

μηπως γνωριζει κανεις τι εχει και πως μπορω να το φτιαξω???

ευχαριστω!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους